Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 85. (Read 466906 times)

member
Activity: 123
Merit: 10
June 02, 2017, 07:55:24 AM
beyler su dgb yi pmden sormayin artik amk yeter Cheesy bekletin diyorum. btc cok sisti 1500 de cikacagim ben Cheesy sakın satmayın.

Yav adam haftalardır DGB alin diyordu 611 den aldım sonra tekrar vazgeçtim hemen sattım. Simdi DGB 1100 olmuş.
Bidaha Ozza nın dedigini dinlemessem ne olim Cheesy
Dgb core wallet kurdum offline olarak sakladim. 2018 yilinda gorusmek dilegi ile diyerek hddyi kasama koydum.
newbie
Activity: 24
Merit: 0
June 02, 2017, 07:31:27 AM
beyler su dgb yi pmden sormayin artik amk yeter Cheesy bekletin diyorum. btc cok sisti 1500 de cikacagim ben Cheesy sakın satmayın.

Yav adam haftalardır DGB alin diyordu 611 den aldım sonra tekrar vazgeçtim hemen sattım. Simdi DGB 1100 olmuş.
Bidaha Ozza nın dedigini dinlemessem ne olim Cheesy
member
June 02, 2017, 06:42:45 AM
Dogecoin'den yükseliş bekliyorum bu aralar herşey arttı bir bu artmadı birader  Roll Eyes
Doge coin yapisi geregi dusuk satosti ile alinir satilir.
Aslinda doge kendisi degersizmis gibi gozukse de pazar payi yuksek bir coindir.
Su an mevcutta zaten yeterince degerlidir. Yukselmesini bekleme..
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
June 02, 2017, 05:31:50 AM
2 ay önce 19 sattan kendine alıcı bulamayan DGB'nin şimdi 950 sattan işlem görmesi çok ilginç. Tam sürü psikolojisini yansıtıyor.
Poloniex'e uzun zamandır girmemiştim değişen bir şey olmamış. Site yine kasıntıdan kullanılamıyor grafikler düzgün açılmıyor.

aynen oyle. zaten polo kullanicilari artik bu kitlenmelere cok asina oldular. polo sunu bize gosterdi, yonetimleri cok ac gozlu. sadece altcoin degil tum crypto dunyasinin hacminin yarisi neredeyse bunlarda. fee'lerden kazandiklari dehset paralar yetmiyormus gibi bir de alelade pumplara on ayak oluyorlar. abuk subuk zamanlarda (coinlerin top noktalarinda) polo donuyor ve dump yasaniyor. ilgi cok artti diye yayinladiklari bahane ise komedi. online user sayisi 2 katina cikmis. gunde 100 btc kazanan bir firma bir zahmet iki x trafigi de karsilasin.

2 aydır level 2 wıthdrwal ıcın bekletıyorlar. ıstedıklerı herseyı gonderdım level 3 e gecmem gerekırken ses seda yok. tıcket atıyorum ekranda bır uyarı yoksa sırada beklıyor onayınız dıyor. delı olacam. bu maılı atacagına bana duzelt sunu. ama cok ömrü kaldıgını sanmıyorum polonun. waveDEX gumbur gumbur gelıyor. 2-3 saglam ıco ya bakıyor wavedex ın pıyasada saglam kıtle edınmesı. mobılgo ıcosu cok ıyı oldu bunun ıcın.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
June 02, 2017, 03:59:47 AM
dgb mınecraft olayı kabul edılmıs sanırım. 16 hazıranda aktıf olacak dıye ısıler dolanıyor twıtterda. fıyatta fırlamaya basladı. kaca kadar gıder var mı tahmını olan. yada daha ayrıntılı bılgısı olan. paylasırsa sevınırım.

Dgb güzel işler peşinde gibi görünüyor.Benim maliyetim 115 sat.Hedefi biraz yukarı koyduğum için satmadım.En azından bir ''Ripple Effect'' bekliyor insanlar.Hedefe ulaşınca çıkış yapılabilir.
newbie
Activity: 34
June 02, 2017, 12:42:16 AM
ripple'dan sıkılınca xem'e geçecekler tahminim, beklemedeyim. haydi yeni ekonomi hareketi başlasın hareket Cheesy Wink 120 btc baraj koydular Sad

Ripple balon oldugu ayyuka cikti artk..bcn ve dgb pumpindan sonra sirada bence doge var bu dgb yi demirbas altcoinlerimin arasina yazdm artk litecoini cikardm...

legendary
Activity: 2128
Merit: 1148
June 01, 2017, 07:01:35 PM
ripple'dan sıkılınca xem'e geçecekler tahminim, beklemedeyim. haydi yeni ekonomi hareketi başlasın hareket Cheesy Wink 120 btc baraj koydular Sad
sr. member
Activity: 462
Merit: 250
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
June 01, 2017, 06:43:24 PM
2 ay önce 19 sattan kendine alıcı bulamayan DGB'nin şimdi 950 sattan işlem görmesi çok ilginç. Tam sürü psikolojisini yansıtıyor.
Poloniex'e uzun zamandır girmemiştim değişen bir şey olmamış. Site yine kasıntıdan kullanılamıyor grafikler düzgün açılmıyor.

aynen oyle. zaten polo kullanicilari artik bu kitlenmelere cok asina oldular. polo sunu bize gosterdi, yonetimleri cok ac gozlu. sadece altcoin degil tum crypto dunyasinin hacminin yarisi neredeyse bunlarda. fee'lerden kazandiklari dehset paralar yetmiyormus gibi bir de alelade pumplara on ayak oluyorlar. abuk subuk zamanlarda (coinlerin top noktalarinda) polo donuyor ve dump yasaniyor. ilgi cok artti diye yayinladiklari bahane ise komedi. online user sayisi 2 katina cikmis. gunde 100 btc kazanan bir firma bir zahmet iki x trafigi de karsilasin.
hero member
Activity: 686
Merit: 501
Blockchain Just Entered The Real World
June 01, 2017, 06:21:53 PM
newbie
Activity: 34
June 01, 2017, 06:14:23 PM
Beyler her altcoine belli bir miktar btc ayiran birine pump geldiginde fiyat ivmelesinden anlayip  exchangeye otomatik alim komutu veren uzun sure pump yememis coinleri hatirlatan vs.bir algoritma program vs. Gelistirilmedi mi henuz??ya da ben mi rastlamadim?? Cok zor olmasa gerek? Ozellikle fiyat ivmelenmesini anlayip alis talimati veren bir sistem ?? Yesillendirirseniz sevnirm
Ben de böyle birşey ararken quatloo trader 2 isminde eski bir programa denk geldim ama tam olarak ne yaptığını, ne işe yaradığını anlamadım. Kendisi otomatik al-sat yapıyor sanırım ben  denemedim bunu. Bilen veya deneyen birileri varsa aydınlatır umarım.
https://www.youtube.com/watch?v=IV83u5_U3CQ

Hocam ing topiclerde gunbot diye bir bot uygulama gordum guvenilirmi bilmem ama ben baya begendim ihtiyaclarimi fazlasiyla karsiliyor durgun gunlerde kucuk alsatlarla ise yarayabilir tabi voltalite yuksek gunlerde terse birakabikir ama sanirim onun da ayarlari var suan inceleme asamasindayim fiyati biraz tuzlu ama 0.1 btc sanrm..dizginlerini elimde tutacagm icin verim alacagmi dusunuyorum devamli ekran basinda oturmak adami yoruyor.. Undecided

Hocam gunbot tan memnunmusunuz sonuçları paylaşırsanız sevinirim. Robot kullanan başka arkadaşlar varmı tecrübelerini paylaşırsa seviinirim.

Gunbot gorunuse gore iyi bir bot kullanicisi artiyormus devamli.. ben fiyati pahali buldum 800 900 lira sua ara veremem sanirim zaten piyasada belirsizlik var bu ise devam edip etmeyecegim muamma alirsamnda ikinci el alirim  gunbot topigi bu
 https://bitcointalk.org/index.php?topic=1715214.1880 ingilizce varsa takip edilebilir

sr. member
Activity: 826
Merit: 296
sr. member
Activity: 476
June 01, 2017, 01:37:37 PM
DGB de 925 den çıktım. Burst'a yatırdım biraz. Birazda SC'ye bakalım nasıl olacak
legendary
Activity: 2128
Merit: 1148
June 01, 2017, 01:27:41 PM
dgb nolur düşüyor al sat yaparken elimde kaldı.
DGB'yi 1 hafta bekleyeceksin. Yapacak birsey yok. Ama bana kalirsa pisman olmayacaksin.
küçük bir miktar aldım bekliyorum. bir pump olabilirse tadından yenmez Grin
sattım gitti Smiley

Sanırım bu arkadaş karanlık bir odada hayata küsmüş bir vaziyette kendi ile yüzleşiyordur.
üzüldüm gerçekten.

Hahha dgb'ye değil ama ripple'a üzüldüm yalan yok  Undecided

balinalarin taktigini artik rahat tahmin edilebiliyor. plan degistirseler de heyecani kacmasa artik. Smiley
cunku hep bir silsile seklinde gerceklesiyor bu hamleleler.

aslında değiştirmiş de olabilirler ripple yem olabilir ya da birkaç farklı coine birden yüklenebilirler
member
June 01, 2017, 12:56:56 PM
str-xrp btc artarken artıyor digibyte-sia düşüyor.BTC hafif düştüğünde digibyte ve si artışa geçiyor.Str-xrp düşüyor.
Bu ters işlemi yakalayabilen artıya geçer.
STR ayrıca 27 haziranda  16 milyar yeni lümen piyasaya sürüyor.STR'nin fiyatının yarı yarıya düşeceği konuşuluyor yeni lümenlerin piyasaya girmesiyle.
O yüzden dikkat str'ye zarara girmeyin.Ben büyük oranda çıktım str'den.

XRP hadi  küçük bir bahanesi var yine de STR gibi bir coinin nedensizce yukarı aşağı inmesini bir kaç çakalın koyun avına çıkmasından başka bir açıklaması olamaz.

Kumar mı oynamak istiyorsunuz? Saygı duyarım...
lakin gerçekten borsa yapmak istiyorsanız STR para değildir. haberiniz olsun.
sr. member
Activity: 574
June 01, 2017, 12:50:25 PM
str-xrp btc artarken artıyor digibyte-sia düşüyor.BTC hafif düştüğünde digibyte ve si artışa geçiyor.Str-xrp düşüyor.
STR ayrıca 27 haziranda  16 milyar yeni lümen piyasaya sürüyor.STR'nin fiyatının yarı yarıya düşeceği konuşuluyor yeni lümenlerin piyasaya girmesiyle.

link varmı str haberi ile ilgili
sr. member
June 01, 2017, 12:39:52 PM

hero member
Activity: 1288
Merit: 645
June 01, 2017, 12:29:47 PM
dgb mınecraft olayı kabul edılmıs sanırım. 16 hazıranda aktıf olacak dıye ısıler dolanıyor twıtterda. fıyatta fırlamaya basladı. kaca kadar gıder var mı tahmını olan. yada daha ayrıntılı bılgısı olan. paylasırsa sevınırım.
member
June 01, 2017, 12:26:13 PM
dgb nolur düşüyor al sat yaparken elimde kaldı.
DGB'yi 1 hafta bekleyeceksin. Yapacak birsey yok. Ama bana kalirsa pisman olmayacaksin.
küçük bir miktar aldım bekliyorum. bir pump olabilirse tadından yenmez Grin
sattım gitti Smiley

Sanırım bu arkadaş karanlık bir odada hayata küsmüş bir vaziyette kendi ile yüzleşiyordur.
üzüldüm gerçekten.
sr. member
June 01, 2017, 05:53:04 AM
str'nin 1900'a kadar rahat yolu var.Ondan sonra ya yola devam eder ya inişe geçer.
dgb 600 iken 1920 değerindeydi str.Btc'nin inişe geçtiğinde.Şu an sadece toparlanıyor eski seviyesine geliyor.
member
Activity: 309
Merit: 15
June 01, 2017, 04:33:04 AM
balinalarin taktigini artik rahat tahmin edilebiliyor. plan degistirseler de heyecani kacmasa artik. Smiley
cunku hep bir silsile seklinde gerceklesiyor bu hamleleler.
Pages:
Jump to: