Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 87. (Read 466906 times)

newbie
Activity: 27
Merit: 0
May 31, 2017, 11:41:32 AM
Suan STR almak icin uygun oldugunu dusunuyorum.
Degerlendirilebilir.
newbie
Activity: 34
May 31, 2017, 11:26:52 AM
Beyler her altcoine belli bir miktar btc ayiran birine pump geldiginde fiyat ivmelesinden anlayip  exchangeye otomatik alim komutu veren uzun sure pump yememis coinleri hatirlatan vs.bir algoritma program vs. Gelistirilmedi mi henuz??ya da ben mi rastlamadim?? Cok zor olmasa gerek? Ozellikle fiyat ivmelenmesini anlayip alis talimati veren bir sistem ?? Yesillendirirseniz sevnirm
legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope
May 31, 2017, 06:32:23 AM
Felaket senaryoları zaten dönüyor herkes çok tedirgin ne olacağı belli değil. Herkes yıl sonu şu olur 2 seneye bu olur diyor ama gelecek ay ne bu piyasa olacak mı o belli değil.

Kurtuluşu aradığımız yer aslında bataklığımız olabilir aman herkese dikkat diyorum.
Hepimiz ölüceeezz!

https://www.youtube.com/watch?v=gmPgkeS2r5k
full member
Activity: 126
Merit: 100
May 31, 2017, 06:21:19 AM
2014ten beri bir altseasonu var. Her sene siser patlar.

Bitcoinun kralligindan kimse süphe duymasin. Zamani geldimmi altlar cig yavrusu gibi dalgilir gene,
O vakit geldimmi insallah bitcoinde beklersiniz. Yoksa cok canlar yanacak cok. Heleki bügünlerde yeni yeni basliyanlar.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
May 31, 2017, 05:57:19 AM
Felaket senaryoları zaten dönüyor herkes çok tedirgin ne olacağı belli değil. Herkes yıl sonu şu olur 2 seneye bu olur diyor ama gelecek ay ne bu piyasa olacak mı o belli değil.

Kurtuluşu aradığımız yer aslında bataklığımız olabilir aman herkese dikkat diyorum.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
May 31, 2017, 05:35:18 AM
jeff garzik in bitcoin yazısı.
inglizcesi olan mutlaka okusun.
aslında altmetinde bitcoinin sonunun ne kadar yakın oldugu mesajını veriyor.

https://medium.com/@jgarzik/a-personal-note-to-the-bitcoin-community-c24aa0821ab
merhaba @torrentco bunu okudum ama ben bır felaket senaryosu anlayamadım yazıdan
sız nasıl bır çıkarım yaptınız acaba

bende bir felaket senaryosu var demedim zaten.
sadece gizli bir mesaj var dedim.
gerekli duzenlemeler yapılmazsa bitcoinin geleceğinin olmadıgı ile ilgili.
bunu bılmeyen mı var zaten ben extra bır durumdan bahsedıyorsunuz zannetım
btc kullanım için çok fazla pahallı,bolunerek adet çogaltılıp fıyat duşurulmelı ve segwıt muhakkak uygulanmalı yoksa btc,eth ye tacını kaptıracaktır
geçen haftakı btc yukselısı 2500$ olursa segwıt uygulayabılırız dedıkodularıydı zaten,ekip yalanladıgında fıyat dustu
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
May 31, 2017, 05:30:04 AM

https://medium.com/@jgarzik/a-personal-note-to-the-bitcoin-community-c24aa0821ab
merhaba @torrentco bunu okudum ama ben bır felaket senaryosu anlayamadım yazıdan

bende bir felaket senaryosu var demedim zaten.
sadece gizli bir mesaj var dedim.
gerekli duzenlemeler yapılmazsa bitcoinin geleceğinin olmadıgı ile ilgili.
sr. member
Activity: 322
May 31, 2017, 05:18:10 AM

sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
May 31, 2017, 03:59:13 AM

hero member
Activity: 629
Merit: 508
May 31, 2017, 03:27:39 AM
Omni cicim bu ne pumptir arkadas bi bitmedin..dunden beri 50 defa gireyim dedim girmedim  Huh

omni'yi bu kadar yükselten nedir bende merak ediyorum. bunun gibi haberleri hangi siteden takip etmek lazım acaba?
İngilizce bölümdeki başlıkları ve coinlerin slack veya telegram gruplarını takip etmeniz lazım.
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
May 31, 2017, 03:23:32 AM
Omni cicim bu ne pumptir arkadas bi bitmedin..dunden beri 50 defa gireyim dedim girmedim  Huh

omni'yi bu kadar yükselten nedir bende merak ediyorum. bunun gibi haberleri hangi siteden takip etmek lazım acaba?
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
May 31, 2017, 02:26:10 AM
Merhaba arkadaslar poloda kendime gore bir strateji olusturdum..elimdeki btcyi onemli gordugum altcoinlere onem derecesine göre paylastiriyorum ozellikle dip gordugum yerde aliyorum coini..sonra o coinin bir onceki yukselisindeki dalga boyuna bakip kabaca bir satis fiyati verip kapatiyorum ..o kadar coini ayni anda takip edemiyorum grafikleri vs.bazen kaciriyorum ne yapmaliyim?? Bazi pump coinlere de o anki fiyatin biraz uzerinden limit buy koyuyorum pump baslarsa alsin sonra sell limit koyamayiyorum haliyle henuz almadigi icin..sonra takip de edemiyorum unutuyorm bazen...bu karisikliga sizlerin izledigi yollar neler? Mesela kullanisli bir android uygulama var mi?alarmli grafikli altcoinli?ben biraz acemiyim altcoinlerde yardimci olursaniz sevinirim
Tradingview diye bir site var burda fiyat alarmı kurabiliyorsunuz istediginiz altcoinlere. Grafikler indikatörler osilatörler herseyiyle pro bir analiz ortamı gayet kullanıslı.
member
Activity: 123
Merit: 10
May 31, 2017, 01:04:13 AM
Merhaba arkadaslar poloda kendime gore bir strateji olusturdum..elimdeki btcyi onemli gordugum altcoinlere onem derecesine göre paylastiriyorum ozellikle dip gordugum yerde aliyorum coini..sonra o coinin bir onceki yukselisindeki dalga boyuna bakip kabaca bir satis fiyati verip kapatiyorum ..o kadar coini ayni anda takip edemiyorum grafikleri vs.bazen kaciriyorum ne yapmaliyim?? Bazi pump coinlere de o anki fiyatin biraz uzerinden limit buy koyuyorum pump baslarsa alsin sonra sell limit koyamayiyorum haliyle henuz almadigi icin..sonra takip de edemiyorum unutuyorm bazen...bu karisikliga sizlerin izledigi yollar neler? Mesela kullanisli bir android uygulama var mi?alarmli grafikli altcoinli?ben biraz acemiyim altcoinlerde yardimci olursaniz sevinirim

Basın yayın, ve sosyal medya aracılığı ile tüm haberleri takip ediyorum.
bu süreç içinde göze batan bir kaç coini takipe alıyorum. (5 coini geçmiyor)
bu coinlerden daha önceki tecrübelerimin yardımı ile ve fazla abartmadan alım duvarı koyuyorum. alım tamamı ile gerçekleşince yine fazla abartmadan satım duvarı koyuyorum. bazen duruma göre yükseldikçe parça parça satıyorum.
newbie
May 30, 2017, 11:20:11 PM
legendary
Activity: 2128
Merit: 1148
May 30, 2017, 11:09:57 PM
Stratis koptu gidiyor, gün içinde exchange yaptım hala bekliyorum şimdi exchange olursa aldığım saatteki btc fiyatı mı geçerli şu anki mi? Ciddi fark var fiyat olarak gündüzle şu an arasında.
nasıl yani btc fiyatıyla stratis exchange yapmanın alakası ne hocam anlayamadım

Stratis almak için poloniexe btc gönderip elindeki btcyi de stratisle exchange yapıyorsun.

Exchange işlemi içinde almakta var satmakta. Siz almayı deniyor ve alamadıysanız geçmiş olsun şuanki fiyatı geçerli eski işleminizde alış emriniz geçerli fiyat düşerse o emirden alır artık. Satmak istediğinizde kaldıysa işlem gerçekleştiği andaki kur fiyatı ne ise o fiyattan satar.

Acemiligime verin poloda emir verip sonra emir gerceklesmeden iptal ettigimizde komisyonu kesiyor mu simdi anlamadim?

yok kesmiyor iptal edebilrisiniz
newbie
May 30, 2017, 11:03:55 PM
Stratis koptu gidiyor, gün içinde exchange yaptım hala bekliyorum şimdi exchange olursa aldığım saatteki btc fiyatı mı geçerli şu anki mi? Ciddi fark var fiyat olarak gündüzle şu an arasında.

Stratis almak için poloniexe btc gönderip elindeki btcyi de stratisle exchange yapıyorsun.

Exchange işlemi içinde almakta var satmakta. Siz almayı deniyor ve alamadıysanız geçmiş olsun şuanki fiyatı geçerli eski işleminizde alış emriniz geçerli fiyat düşerse o emirden alır artık. Satmak istediğinizde kaldıysa işlem gerçekleştiği andaki kur fiyatı ne ise o fiyattan satar.

Acemiligime verin poloda emir verip sonra emir gerceklesmeden iptal ettigimizde komisyonu kesiyor mu simdi anlamadim?

sr. member
Activity: 415
May 30, 2017, 10:29:59 PM
Omni coine pump gelmiş yakalayabilen oldumu? ne işe yarıyor bu coin
toplam adetide çok az Huh
legendary
Activity: 2128
Merit: 1148
May 30, 2017, 09:18:55 PM

Valla hocam zaten bir kaç saat bekleyip iptal etmiştim sonra tekrar almaya kalkınca alacağım stratis adeti düştü yine de emri verdim ama yine alamadım, emri verene kadar anlık fiyat artıyor sonra emir gerçekleşmiyor anladığım kadarıyla.
komisyonu binde 25 öderseniz sell orderstan direkt alabilirsiniz. emir verince yükseliyorsa bazen son çare olabiliyor.
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
May 30, 2017, 09:15:25 PM

Valla hocam zaten bir kaç saat bekleyip iptal etmiştim sonra tekrar almaya kalkınca alacağım stratis adeti düştü yine de emri verdim ama yine alamadım, emri verene kadar anlık fiyat artıyor sonra emir gerçekleşmiyor anladığım kadarıyla.
sr. member
Activity: 476
May 30, 2017, 09:06:33 PM

Pages:
Jump to: