Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 86. (Read 466906 times)

member
Activity: 123
Merit: 10
June 01, 2017, 04:16:22 AM
Coin savaşları başladı
bir iki saat sonra usdt'ye kaçmak için apartta bekleyin.
newbie
Activity: 56
Merit: 0
June 01, 2017, 03:41:32 AM
Beyler her altcoine belli bir miktar btc ayiran birine pump geldiginde fiyat ivmelesinden anlayip  exchangeye otomatik alim komutu veren uzun sure pump yememis coinleri hatirlatan vs.bir algoritma program vs. Gelistirilmedi mi henuz??ya da ben mi rastlamadim?? Cok zor olmasa gerek? Ozellikle fiyat ivmelenmesini anlayip alis talimati veren bir sistem ?? Yesillendirirseniz sevnirm
Ben de böyle birşey ararken quatloo trader 2 isminde eski bir programa denk geldim ama tam olarak ne yaptığını, ne işe yaradığını anlamadım. Kendisi otomatik al-sat yapıyor sanırım ben  denemedim bunu. Bilen veya deneyen birileri varsa aydınlatır umarım.
https://www.youtube.com/watch?v=IV83u5_U3CQ

Hocam ing topiclerde gunbot diye bir bot uygulama gordum guvenilirmi bilmem ama ben baya begendim ihtiyaclarimi fazlasiyla karsiliyor durgun gunlerde kucuk alsatlarla ise yarayabilir tabi voltalite yuksek gunlerde terse birakabikir ama sanirim onun da ayarlari var suan inceleme asamasindayim fiyati biraz tuzlu ama 0.1 btc sanrm..dizginlerini elimde tutacagm icin verim alacagmi dusunuyorum devamli ekran basinda oturmak adami yoruyor.. Undecided

Hocam gunbot tan memnunmusunuz sonuçları paylaşırsanız sevinirim. Robot kullanan başka arkadaşlar varmı tecrübelerini paylaşırsa seviinirim.
newbie
Activity: 56
June 01, 2017, 03:29:36 AM
Etc için forum vs çok bahsediliyor sanki şimdi kopacak fırlayacak gibi yatırım yaptığım coin zamanlama olarak çıkış yaparsa hemen etc ye atasım var ytd.
newbie
Activity: 34
June 01, 2017, 01:32:03 AM
herşey uçmuş yine.
ripple 1.sırada.
bizim turk borsaları 3 gun geriden takip ediyor ya ona hastayım ben Smiley

Aynen ya 3 gun once 2100 dolardayken millet 9300 tlye btc alirken simdi 2300 8800 e satiyolar alan yok Cheesy asıl balinalar burada
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
June 01, 2017, 01:01:11 AM
herşey uçmuş yine.
ripple 1.sırada.
bizim turk borsaları 3 gun geriden takip ediyor ya ona hastayım ben Smiley
newbie
Activity: 27
June 01, 2017, 12:49:40 AM
dun STR alimi icin uygun oldugunu soylemistim.
%25 artis sagladi.

alan olmustur umarim Smiley
legendary
Activity: 2128
Merit: 1148
May 31, 2017, 09:44:55 PM
evet dediğim gibi ether düşer ripple çıkar, doldur boşalt başladı ama tabii ben başka coindeyim. Sad

Ripple nereye kadar cikar  tahminen ??  0.00018000 btcden tersteyim

bilmiyorum ama bu aralar sınırları zorluyorlar. ripple ne kadar artar ether ne kadar düşerse o kadar çok ethereum alırlar. neticede asıl değerli olan ethereum. ytd
newbie
May 31, 2017, 09:41:27 PM
evet dediğim gibi ether düşer ripple çıkar, doldur boşalt başladı ama tabii ben başka coindeyim. Sad

Ripple nereye kadar cikar  tahminen ??  0.00018000 btcden tersteyim

legendary
May 31, 2017, 09:20:25 PM
newbie
May 31, 2017, 08:08:46 PM
Beyler her altcoine belli bir miktar btc ayiran birine pump geldiginde fiyat ivmelesinden anlayip  exchangeye otomatik alim komutu veren uzun sure pump yememis coinleri hatirlatan vs.bir algoritma program vs. Gelistirilmedi mi henuz??ya da ben mi rastlamadim?? Cok zor olmasa gerek? Ozellikle fiyat ivmelenmesini anlayip alis talimati veren bir sistem ?? Yesillendirirseniz sevnirm
Ben de böyle birşey ararken quatloo trader 2 isminde eski bir programa denk geldim ama tam olarak ne yaptığını, ne işe yaradığını anlamadım. Kendisi otomatik al-sat yapıyor sanırım ben  denemedim bunu. Bilen veya deneyen birileri varsa aydınlatır umarım.

Hocam ing topiclerde gunbot diye bir bot uygulama gordum guvenilirmi bilmem ama ben baya begendim ihtiyaclarimi fazlasiyla karsiliyor durgun gunlerde kucuk alsatlarla ise yarayabilir tabi voltalite yuksek gunlerde terse birakabikir ama sanirim onun da ayarlari var suan inceleme asamasindayim fiyati biraz tuzlu ama 0.1 btc sanrm..dizginlerini elimde tutacagm icin verim alacagmi dusunuyorum devamli ekran basinda oturmak adami yoruyor.. Undecided
legendary
May 31, 2017, 08:03:11 PM
dgb nolur düşüyor al sat yaparken elimde kaldı.
DGB'yi 1 hafta bekleyeceksin. Yapacak birsey yok. Ama bana kalirsa pisman olmayacaksin.
küçük bir miktar aldım bekliyorum. bir pump olabilirse tadından yenmez Grin
sattım gitti Smiley
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
May 31, 2017, 07:33:28 PM
DGB'yi 1 hafta bekleyeceksin. Yapacak birsey yok. Ama bana kalirsa pisman olmayacaksin.
küçük bir miktar aldım bekliyorum. bir pump olabilirse tadından yenmez Grin
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
May 31, 2017, 07:27:35 PM
ETC 73 bandına oturdu oturacak artık,bugun btc yine 2k ya yaklastı ama etc guzel destek buldu 73 bandında
1 hafta daha buralarda oturursa super olur sonrakı hedefı güzel bir pump hareketıyle 0.01 bandını test etmek olacaktır
bu çin borsaları eth yı nasıl yukarı cektıyse aynı sekılde yakın zamanda etc ıcınde olacaktır dıye dusunuyorum
YTD
member
Activity: 123
May 31, 2017, 06:30:31 PM
legendary
May 31, 2017, 06:02:45 PM
newbie
May 31, 2017, 05:56:23 PM

Eyw.hocam bi bakayim online oyunlarda falan kullanilan bazi programlar var exchange sayfalarina modlamak cok zor olmasa gerek pump dump coinlerinde ise yarayacak  bi program olsa yeterli..malum ne grafik isliyor ne teknik pump coinlerde aldin aldin trene gec atladn mi elinde patliyor..vade sorunum yok en tepede satmasam da olur otomatik alsin satsin kar gorunce..kesin bu isin suyunu cikarmis elemanlar vardir uzak doguda hani bizimkilerden de faydalanan varsa bize de paylasirsa sevinirm
member
Activity: 90
May 31, 2017, 04:16:16 PM
legendary
May 31, 2017, 03:40:59 PM
Suan STR almak icin uygun oldugunu dusunuyorum.
Degerlendirilebilir.

Daha 2 gun evvel arkadasin birine 1550 altini zor gorur diyordum su an 1425, bence uzak durun, dibin dibini gormeden ne STR ne de XRP alinir. Yatirim yapmadim yapmam da ama niyetli olanlar iki kere dusunsun..
Bendim hocam o  Cheesy az zararla çıktım şimdi einsteiniumdayım. omni'de kazaya uğruyordum az kaldı akıllandım emc2  Wink
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
May 31, 2017, 03:22:30 PM
Etc den patlama bekliyorum grafiklerine v.s bakınca diğer favorim edg şuan yatırımlarım bunun üzerine ama tabiki poloda etc var sadece  Grin
full member
Activity: 196
Merit: 100
May 31, 2017, 03:11:48 PM
Suan STR almak icin uygun oldugunu dusunuyorum.
Degerlendirilebilir.

Daha 2 gun evvel arkadasin birine 1550 altini zor gorur diyordum su an 1425, bence uzak durun, dibin dibini gormeden ne STR ne de XRP alinir. Yatirim yapmadim yapmam da ama niyetli olanlar iki kere dusunsun..
Pages:
Jump to: