Pages:
Author

Topic: Premier Lig 2021-22 sezonu - page 15. (Read 2492 times)

legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
September 26, 2021, 05:22:55 PM
Tottenham'da bu sene bir şeyler var Lig'de kötüler, Konferans liginde kötüler takım bozulmuş durumda. Bu akşam 3-1 yenildiler Arsenal'e.
Premier lig cidden çok farklı bir lig, futbolun kalitesi bu ligde valla.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
September 26, 2021, 03:45:50 PM
Londra derbisinde Arsenal Tottenham'ı devirdi. Dün de city deplasmanda Chelsea'yi yendi.
Bugün manu evinde yenildi. Kesinlikle dünyanın en kaliteli ligi burası. Her şeye gebe bir lig.
Dikkatimi çeken statlar ful çakılı seyirci var bizde hala Corona konuşuluyor ve seyirci çok az. Bugün Hatay seyircisi epey stadi doldurmuş hepsi bu
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
September 26, 2021, 03:33:07 PM
Premier Lig'de görmeyi en çok istediğim olay gerçekleşti. Arsenal nihayet ciddi bir toparlanma evresine girmiş bulunuyor. Bugün Tottenham'a karşı verdikleri mücadele için şunu söylemeliyim ki, benim favorim maç başlamadan önce Tottenham idi. Tottenham da son zamanların formsuz takımlarından birisi ancak kadro kalitesini kıyasladığınızda arada ciddi bir fark görebilirsiniz. Özellikle hücum hattında Tottenham Son, Kane, Moura gibi çok etkili ve dünya yıldızı oyunculara sahip. Arsenal'de Aubameyang ve Lacazette olsa da eskisi kadar iyi değiller genel olarak.

Ancak bu maçta bambaşka performanslar gözlemledik. Arsenal'i hiç olmadığı kadar istekli oynarken gördüm ve büyük saygı duydum. Mikel Arteta kovulmanın eşiğinden takımı uçuşa geçirdi. Tabi bu ne kadar sürecek göreceğiz ama yine de 3 maçlık galibiyet serisi o sonuçların üzerine büyük başarı. Daha ilk yarıdan 3-0 ile Tottenham'ın fişini çektiler. Son ile umutlanır gibi olsa da Tottenham maç sonunda 3-1 kaybederek üst üste 3. ağır yenilgisini aldı. Nuno Espirito Santo için işler iyi gitmiyor. Takımda ciddi bir problem var ve belli ki Mourinho problemin kaynağı değildi.
legendary
Activity: 2968
Merit: 1478
Rollbit.com Crypto Futures
September 26, 2021, 02:02:22 PM
Londra'nın kralı geri döndü! Arsenal etkileyici bir oyunla işi ilk yarıdan bitirerek üst üste üçüncü galibiyetini aldı. Tottenham Son, Kane ve Mouralı kadrosuyla ideal on biriyle sahaya çıktığı halde hezimete uğramaktan kurtulamadı. Verilmeyen penaltı ile skor 4-0 da olabilirdi. İkinci yarıda Arsenal daha fazla yüklenmedi. Arteta'dan Henry'ye herkes stattan mutlu ayrıldı. Sene başında aldığı skorlarla dalga geçilen Arsenal şimdi puan durumunda Tottenham'ın üstünde yer alıyor. Smiley
Üçüncü maçların sonunda fikstüre bakıp moral bozmaya gerek olmadığını yazmıştım, tam düşündüğüm gibi bir seri yakaladık. Takımın özgüveni geri geldi. Fikstür hala güzel, şimdi 20 Kasıma kadar bu formu korumak gerekiyor. Önümüzdeki beş maçta iyi puan toplayabilme ihtimali var.
hero member
Activity: 1036
Merit: 619
September 26, 2021, 11:10:25 AM
Wolverhampton maçından sonra 433 sayfasının paylaşımlarına baktım. Sanırım Türk bir kriptopara borsası bitçi.com kol kısmına formada reklam vermiş. İlginç geldi bana. Arsenal Tottenham maçını da merak ediyorum.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
September 26, 2021, 09:56:33 AM
Manchester United kendi evinde aston villaya 1-0 yenilmiş Chelsea de kendi sahasında Manchester City e 1-0 yenilmiş iki Manchester ekibinden biri kazanırken diğeri kaybetmiş Ronaldo bu maçta gol atamadı oynadı mı takip edemedim maçı kadroya baktım oynamış Manchester United 28 şut çekmiş inanılmaz bir sayı ve gol atamamışlar
full member
Activity: 1400
Merit: 161
September 26, 2021, 03:31:27 AM
Dünün kaybeden takımlarından biri özellikle Chelsea idi. Chelsea Manchester City'e karşı çok zor bir maç oynadı. Manchester City maçın kontrolünü her iki yarıda da elinde bulundurdu ve ikinci yarıda Gabriel Jesus ile golü de bularak öne geçtiler. Kalan dakikalarda Chelsea yine disiplinden kopmamaya gayret gösterdi ama yine de son dakikaya kadar Manchester City skoru korumaktan ziyade baskılı oyununa devam etti. Grealish, Mendy ile karşı karşıya net bir fırsat yakaladı ama kaleci başarılıydı. Lukaku ilk yarıda net bir fırsatta topu ıskalamıştı. Eğer onu gol yapabilseydi belki de şu an farklı bir skoru konuşuyor olurduk ama maçın kazananı 1-0 ile Manchester City oldu.
hero member
Activity: 1078
Merit: 638
September 26, 2021, 01:46:36 AM
Chelsea City'ye karşı domine bir oyun gösteremeyerek yenilgiyi tatmak durumunda kaldı.City daha fazla atabilirdi ama atamadı o ayrı konu.Deplasmanda şampiyonluk yarışında olduğu takımı yenmesi ben hala buradayım demenin bir başka yolu.

United ise kendi sahasında aston villaya boyun eğmek durumunda kalmış.90+3 'de fernandes penaltı kaçırdı.O kadar fazla şut çekmelerine rağmen gol bulamamaları bir sorun olduğunu ortaya koyuyor.28 şutta gol atamıyorsanız sorunu kendinizde aramanız lazım.
Hocam penaltıda çektiği şut bile garipti United'ın  Grin Gerçekten özetten bile belli oluyor, bu kadar şut çekmeleri, pozisyon bulmalarına rağmen gol bulamamaları ilginç bir sorun olduğunu gösteriyor. Ronaldo biraz sihrini konuşturup bazı maçları çevirmeli geçen haftalarda yaptığı gibi. Ancak çok da beklenemez tabi ki adam 85'li.
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
September 25, 2021, 05:19:03 PM
Bugünün maçı bence Brentford - Liverpool idi. Herkes Chelsea - Manchester City maçının keyifli geçmesini bekliyordu fakat ben çok fazla bu keyfi alamadım. Çünkü Manchester City maçı domine etti ve tek taraflı bir maçtı. Brentford - Liverpool maçı ise bunun tam tersiydi. Brentford, Liverpool'a ayak uydurmayı başardı ve bizlere harika bir maç izlettirdi. Maç sırasında öne bile geçtiler. Liverpool iki kere öne geçse de ikisinde de Brentford cevap vermeyi başararak bu puanı çok hak ettiğini gösterdi. Eminim ki Liverpool taraftarları da çabalarından dolayı rakibini tebrik etmişlerdir. Yoksa Liverpool'un performansında çok bir sorun göremedim ben. Tabi defansta daha iyi olabilirlerdi ama hücum yönünden bekleneni verdiler. 3-3 gibi bir skoru olan maç her zaman denk gelmez bu ligde.
legendary
Activity: 2968
Merit: 1478
Rollbit.com Crypto Futures
September 25, 2021, 04:10:44 PM
Manchester City artık Chelsea serisine son verir diyorduk oldu, hem de Chelsea'ye hiç hücum şansı vermeden bunu başardılar. Kadroyu görünce iyice emin olmuştum, Werner gibi çöplerle daha çok sıkıntı çekerler. Manchester United'ın yenilmesi çoğunluk için sürpriz oldu ama Aston Villa'yı takip edenler bu skora çok şaşırmamıştır. Günün takımı ise Brentford diyebiliriz, beş maçta bir gol yiyen Liverpool'a üç gol birden attılar. Bunun karşılığının sadece bir puan olması ise ayrı bir konu. Smiley
Liverpool hala lider ama aradaki fark kapandı. Bir puan farkla dört takım birden takip ediyor. Yarın da çok güzel bir Londra derbisi var.
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
September 25, 2021, 03:21:09 PM
Bugün çok ilginç maçlar izledik ve özellikle bir maçtan çok keyif aldım.

Chelsea - Manchester City maçında beklentim Chelsea'nin kaybetmeyeceği ve iyi bir performans ortaya koyacağı yönündeydi. Manchester City'nin 3 maçtır Chelsea'ye karşı şansı dönmediği için seri devam eder diye düşünmüştüm. Ancak Manchester City o kadar dominant oynadı ki izleyenleri şaşkına çevirdi. Chelsea atak yapmakta çok zorluk çekti ama defansta her şeye rağmen güçlü kaldılar. Tuchel takıma gerçekten iyi bir disiplin oturtmuş. City yine de 1-0 kazanmayı başardı. Chelsea kalecisi Mendy'i de çok beğeniyorum. İlk zamanlarında Kepa'dan halliceydi ama sonradan asıl performansını göstermeye başladı.

Manchester United Aston Villa'ya karşı inanılmaz bir baskınlık gösterdi. İki yarıda da üstün bir oyun ortaya koydular. Ancak atamayana atarlar diyen Aston Villa 88. dakikada 1-0 öne geçti. Büyük bir şok yaşayan Manchester United son dakikalarda da bocalayınca maç bu skorla sona erdi. Taraftarlar oldukça mutsuz olmalı ve Solskjaer mutlaka eleştirilecektir.

Brentford - Liverpool ise bugünün en beğendiğim maçıydı. İnanılmaz bir rekabet izledik ve maç 3-3 gibi büyük bir skorla bitti. Brentford sezonun yeni takımlarından birisi fakat performansıyla takdirleri kabul ediyor. Liverpool 3-2 öne geçince artık geri dönemezler diye düşündüm ama kalan 10 dakikalık bölümde skoru eşitlemeyi başardılar.
legendary
September 25, 2021, 12:22:16 PM
M.United'ı anlamak zor gittiler Aston Villa'ya yenildiler liderlik fırsatını ellerinden kaçırdılar şuan yenmiş olsalardı diğer rakiplerinden 3 puan önde olacaklardı, bu sene Premier Lig çok zorlu geçecek herkes şampiyonluk için aday çok.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
September 25, 2021, 12:10:17 PM
Chelsea City'ye karşı domine bir oyun gösteremeyerek yenilgiyi tatmak durumunda kaldı.City daha fazla atabilirdi ama atamadı o ayrı konu.Deplasmanda şampiyonluk yarışında olduğu takımı yenmesi ben hala buradayım demenin bir başka yolu.

United ise kendi sahasında aston villaya boyun eğmek durumunda kalmış.90+3 'de fernandes penaltı kaçırdı.O kadar fazla şut çekmelerine rağmen gol bulamamaları bir sorun olduğunu ortaya koyuyor.28 şutta gol atamıyorsanız sorunu kendinizde aramanız lazım.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
September 25, 2021, 03:22:46 AM
bugün saat 14:30'da lider chelsea kendi evinde city'i ağırlayacak. geçen hafta deplasmanda tottenham'ı yenmişlerdi. sonuç hakkında tahmin oluşturmak zor ama timo werner faydasızına rağmen chelsea ağır basıyor gibi gözüküyor. kendimi tekrarlamam gerekirse; sonucu kestirmek zor olsa da mücadele açısından güzel bir maç bizi bekliyor olacak diye tahmin ediyorum. bu sebeple fırsat bulursam, ara ara da olsa bu maça göz atmaya çalışacağım.
legendary
Activity: 1722
Merit: 1630
September 20, 2021, 12:30:13 AM
Bugün A Spor'un verdiği Liverpool ile Crystal Palace arasındaki maçı izledim, Premier Lig'in temposuna hayran kaldım. Bir bunların maçına bakıyorum bir de bizimkilere, arada dağlar kadar fark var. Liverpool golü ilk yarının sonlarına doğru buldu ancak o dakikaya kadar iki takım da gol aradı. Palace için Benteke biraz etkisiz kaldı, zaten sonrasında Edouard ile değiştirildi.
Liverpool ikinci golü geç bulsa da maçı kazanacağı belliydi. Crystal Palace devreye geride girdikten sonra konsantrasyon kaybı yaşadı. Liverpool puanını 13 yaparak zirveyi kimseye kaptırmadı.

Manchester City maçı gol atamadan tamamlamış. Bir maç 6 gol atıyorlar bir maçta hiç atamıyorlar, çok dengesiz bir takım. Grin Southampton'ın 5 maçından 4'ü berabere bitmiş, adamlar kazanamasa da kaybetmemeyi biliyor. Arsenal ikinci kez kazanmış, yavaş yavaş yukarı çıkıyorlar.

Tempo konusunda zaten çok büyük eksikliklerimizin olduğunu Sergen Yalçın katıldığı bir televizyon programında söylemişti özellikle Premier Lig'de oynanan futbolun seviyesi çok yüksek ben artık Süperligden çok daha fazla bir şekilde Premier Ligi takip ediyorum dün oynanan Manchester United maçının özetini izlemeyen arkadaşların kesinlikle göz atması gerekiyor harika bir maç oldu.
full member
Activity: 1400
Merit: 161
September 19, 2021, 06:46:09 AM
Bugün Tottenham ile Chelsea arasında harika bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum. Maç Tottenham'ın sahası olan Tottenham Hotspur Stadyumu'nda. Bu takımların her ikisi de lige çok iyi başlangıçlar yaptılar. Chelsea 4 maçın 3'ünü kazandı ve 1'inde berabere kaldı. Tottenham da 3 galibiyet ve 1 mağlubiyet aldı. Yalnız aldıkları mağlubiyet Crystal Palace'a karşıydı ve 3-0 gibi ağır bir skorla idi. Bu maçta ellerinden geleni yapıp Chelsea karşısında sürpriz bir galibiyet almaya çalışacaklardır. Sürpriz diyorum çünkü Chelsea bu aralar çok formda. Rakiplerini birer birer devirmeye devam ediyorlar. Tuchel'in sistemi oturduğundan beri dengeleri tamamen değiştirdiler.

Tottenham Chelsea'ye karşı evindeki son 3 maçında 2 mağlubiyet ve 1 galibiyet aldı. Bence psikolojik üstünlüğü de elinde bulunduran Chelsea bu maçı kazanmayı başaracaktır.
legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
September 18, 2021, 09:22:23 PM
Bugün A Spor'un verdiği Liverpool ile Crystal Palace arasındaki maçı izledim, Premier Lig'in temposuna hayran kaldım. Bir bunların maçına bakıyorum bir de bizimkilere, arada dağlar kadar fark var. Liverpool golü ilk yarının sonlarına doğru buldu ancak o dakikaya kadar iki takım da gol aradı. Palace için Benteke biraz etkisiz kaldı, zaten sonrasında Edouard ile değiştirildi.
Liverpool ikinci golü geç bulsa da maçı kazanacağı belliydi. Crystal Palace devreye geride girdikten sonra konsantrasyon kaybı yaşadı. Liverpool puanını 13 yaparak zirveyi kimseye kaptırmadı.

Manchester City maçı gol atamadan tamamlamış. Bir maç 6 gol atıyorlar bir maçta hiç atamıyorlar, çok dengesiz bir takım. Grin Southampton'ın 5 maçından 4'ü berabere bitmiş, adamlar kazanamasa da kaybetmemeyi biliyor. Arsenal ikinci kez kazanmış, yavaş yavaş yukarı çıkıyorlar.
hero member
Activity: 2002
Merit: 670
September 12, 2021, 12:21:52 PM
Cristiano Ronaldo ilk maçına çıktı ve efsane bir dönüş yapmış oldu iki gol ile beraber. Newcastle utd 5-4-1 dizilimine rağmen 4 gol yedi kalesinde, Manchester united geçen sezon bu tarz rakiplere karşı gol bulmakta çok fazla zorlanıyordu. Sancho ileri hat için güzel bir transfer olmuş, çok etkili koşular yapıyor, paslar çıkarıyor. City geçen sezondaki gibi ligi tek başına götüremeyecek rahat rahat bu sene öyle duruyor gibi şuan için.

Tottenham sezona çok iyi bir acılış yapmıştı City takımını mağlup ederek. Dünkü aldıkları yenilgi çok süpriz oldu ve önünde 2 tane önemli maçı var, Arsenal ve Chelsea maçları var bu maçlar öncesi bu yenilgi takımın moreli açısından hiçte iyi olmadı.
sr. member
Activity: 2058
Merit: 398
September 11, 2021, 06:56:05 PM
Bugün Premier Lig çok harika maçlara sahne aldı. Ronaldo Manchester United ile ilk maçına ilk 11'den başladı ve 2 de gol atmayı başardı. İlerleyen zamanlarda bakalım bu performansın devamını da getirebilecek mi.

Öte yandan Manchester City'nin Leicester'ı iki farkla yenmesini bekliyordum ama maçı 1-0 kazandılar. Tabi skora aldanılmasın, Manchester City tek kale oynadı desem yeridir. Farka da gidebilirlerdi.
legendary
September 11, 2021, 05:31:43 PM
Ronaldo bir gol daha atıp hattrick yapsa çok güzel olurdu ilk maçında hattrick yapması baya yankılanırdı ama 2 golle kaldı olsun çok güzel başladı lige evine döndü.
M. United bu sene favorilerimden İngiltere Premier Liginde, bakalım napacaklar.
Pages:
Jump to: