Pages:
Author

Topic: Premier Lig 2021-22 sezonu - page 17. (Read 2492 times)

sr. member
Activity: 2058
Merit: 398
August 31, 2021, 11:26:20 AM
https://www.transfermarkt.com/juventus-confirm-ronaldo-transfer-man-united-to-pay-fee-over-five-years/view/news/392037

Cristiano Ronaldo'nun Manchester United'a transferi bugün daha yeni resmi olarak tamamlanmış. Bonservis bedeli 15 milyon euro ve bonuslarla birlikte 23 milyon euroya yükseliyor. Ancak şu an kendisi Premier Lig'in yıllık en çok para kazanan oyuncusu olmayı başardı. Yıllık 26.5 milyon pound gibi bir maaşa sahip.

https://www.spotrac.com/epl/rankings/

Ronaldo'dan taraftarların beklentisi büyüktür şüphesiz. Çünkü hala harika performanslar ortaya koymayı başarıyordu. Geçen sezonki performansı muhteşemdi. 30 civarı bir gol atarak sezonu tamamlamıştı.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
August 29, 2021, 09:51:00 PM
Vay be kral ronaldo Manchester united günlerini özlemiş olacak ki daha iyi teklifler gelmesine rağmen eski kulübüne dönmeyi tercih etmiş 38-39 yaşına gelince de sporting formasıyla da görebiliriz bu transfer biraz da onu anımsattı bana ayrıca Manchester bu sene iyi başladı bakalım devamı gelecek mi
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
August 29, 2021, 09:35:07 AM
Arsenal eski günlerini mumla arıyor. Mesut bugün 5-0' lık skordan sonra"doğru yolda gidiliyor sabırlı olun"tarzında paylaşım yapmış. Kulübü daha iyi bildiği için yorumu yapmış olabilir belki ama Henry kulüpten ayrıldıktan sonra Arsenal İngiltere liginin sıradan takımı oldu. Eskisi gibi şaşaalı transferleri de yok artık. Bakalım zamanla neler göreceğiz Arsenal adına.

wenger döneminde yıldız transferi gerçekleştirmedikleri gerekçesiyle eleştiriliyorlardı ama o dönemde en azından gelecek vaat eden genç ve yetenekli futbolcularla kısmi başarılar elde edebiliyorlar ve zaman zaman şampiyonluk mücadelelerinin içinde yer alarak taraftara ümit aşılamayı başarıyorlardı.

chelsea -liverpool mücadelesini 70'ten sonra izleyebilme fırsatı buldum, lukaku italya'da striker gibi görevler de alabiliyordu ama epl'de işler o kadar kolay olmuyor, sadece sırtı dönük pivot olarak birkaç pozisyonun içinde yer almayı başarabildi, başka da etkili bir pozisyon içinde gözükmedi. maçın kendisi de (70'ten sonrası) kısır geçen, zevksiz sayılabilecek bir mücadeledeydi.
sr. member
August 28, 2021, 07:34:54 PM
Kesinlikle şaşırtıcı bir sonuç değil, Arsenal her maçını kaybediyor. Taraftarlar da bu tezahüratı* yapmış: https://twitter.com/utdmurtaza_/status/1431642702865649668
"Biz her hafta kaybediyoruz, siz özel değilsiniz." (*Bu maçta olmasa da tanıma uyuyor)
İki gol geriye düşmüşken Xhaka'nın da atılmasıyla maç o anda bitti. Üçte sıfır yaparak Premier Lig'de dibe oturan Arsenal geçen seneki gibi sonradan açılacak mı göreceğiz. Şimdilik tüm işaretler kötü görünüyor. Şampiyonluğun favorisi Manchester City ise ilk hafta yenilgisini üst üste iki maçta beşer gol atarak unutturdu. Haftaya Leicester deplasmanında da benzer performansı bekliyoruz.

https://twitter.com/nocontextfooty/status/1431490385772171271?s=20

Siz bu konuya girince aklıma bugün gördüğüm bu gönderi geldi.  Grin  Arsenal taraftarı da alıştı artık. Videodaki genç de artık rakibimiz Brighton falan diyor. Yani o kadar umudu kesmiş ki büyük takımlara karşı bir şeyler yapabileceklerinden. Ama haklı da tabi ki. Arsenal'in transfer politikaları kulübün yerinde saymasına yol açıyor. Sürekli genç oyuncu transferine odaklanıyorlar. Ancak başarı yakalamak istiyorlarsa böyle olmayacağı kesin. Eskiden olduğu gibi büyük oyuncular için para dökseler Premier Lig'de büyük oynamaya yeniden başlayabilirler.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
August 28, 2021, 06:04:46 PM
Arsenal kötü performans sergilemeye devam hiç durmasın zaten böyle iyiler akılları başlarına gelicek gibi görünmüyor, M.City güzel oynamış zaten özetine baktım 5-0 ağır olmuş ama yemeselermiş yapacak bir şey yok.

Bu sene üç favorim var Premier Lig şampiyonluğu için;

M.City
Chelsea
M.United

bu üçünden bir tanesi olur, olmasını istediğim takım M.United
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
August 28, 2021, 01:47:26 PM
Arsenal eski günlerini mumla arıyor. Mesut bugün 5-0' lık skordan sonra"doğru yolda gidiliyor sabırlı olun"tarzında paylaşım yapmış. Kulübü daha iyi bildiği için yorumu yapmış olabilir belki ama Henry kulüpten ayrıldıktan sonra Arsenal İngiltere liginin sıradan takımı oldu. Eskisi gibi şaşaalı transferleri de yok artık. Bakalım zamanla neler göreceğiz Arsenal adına.
legendary
Activity: 2968
Merit: 1478
Rollbit.com Crypto Futures
August 28, 2021, 01:14:39 PM
Kesinlikle şaşırtıcı bir sonuç değil, Arsenal her maçını kaybediyor. Taraftarlar da bu tezahüratı* yapmış: https://twitter.com/utdmurtaza_/status/1431642702865649668
"Biz her hafta kaybediyoruz, siz özel değilsiniz." (*Bu maçta olmasa da tanıma uyuyor)
İki gol geriye düşmüşken Xhaka'nın da atılmasıyla maç o anda bitti. Üçte sıfır yaparak Premier Lig'de dibe oturan Arsenal geçen seneki gibi sonradan açılacak mı göreceğiz. Şimdilik tüm işaretler kötü görünüyor. Şampiyonluğun favorisi Manchester City ise ilk hafta yenilgisini üst üste iki maçta beşer gol atarak unutturdu. Haftaya Leicester deplasmanında da benzer performansı bekliyoruz.
full member
Activity: 854
Merit: 113
August 27, 2021, 04:53:32 PM
O kadar Manchester City alacak alacak dedik Manchester United bir anda araya girdi ve aynı gün içinde anlaşmayı başarıyla tamamladı.  Grin  Gerçekten büyük bir başarı demeyi isterdim ama zaten eski takımı olduğu için seçim yapması bile zor olmamıştır Ronaldo için. Tabi Manchester City'nin kadrosu bir bütün olarak hem Premier Lig'i domine edebilecek hem de Şampiyonlar Ligi'ni kazanabilecek güçteydi. Ronaldo'nun işine bu daha çok gelirdi. Ancak Manchester Utd da çok iyi bir kadroya sahip. Premier Lig'de şampiyonluğu daha iyi bir şekilde kovalayacaklarını düşünüyorum Ronaldo sayesinde. Şampiyonlar Ligi'nde de PSG ile final görsek de Messi ile karşılıklı oynasalar keşke.  Grin
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
August 27, 2021, 04:43:58 PM
Seneler sonra Mancester United'a dönen Cristiano Ronaldo ve bana dönmeyen sen esprilerine hazır olalım arkadaşlar Cheesy Birde bayağı bayağı City transfer muhabbetini United başkanının yaydığını düşünüyorum artık Cheesy City haberleri çıkınca millet Ronaldo formalarını yırtıp yakmıştır ve yeni formaları aldırmıştır Cheesy
sr. member
August 27, 2021, 03:46:36 PM
Ronaldo transferi çok ters köşe oldu. Zaten en geç bu sezon sonunda sözleşmesi bitince ayrılacağını biliyorduk. Çünkü menajeri Jorge Mendes Juventus ile 1 yıl daha sözleşme uzatma görüşmesinde bulunmuştu fakat olumlu bir sonuç alamadı. Son zamanlarda Ronaldo da mutsuzdu ve bu transfer döneminde mümkünse gitmeyi kafasına koymuştu. Manchester City onunla en ciddi ilgilenen takımdı ve neredeyse transfer bitti dediler. Sadece teklif götürmeleri gerekiyordu. Fakat bir anda kararlarını değiştirip transferden vazgeçtiler. City'nin Ronaldo'nun peşinde olduğunu gören Manchester Utd da baş rakiplerinden birisine eski oyuncusunu kaptırmak istemediği için araya girdi ve teklif götürüp anlaşmayı da sağladı. Alex Ferguson'ın bu transferdeki rolü çok büyük. Telefonla arayarak kendisini ikna etmiş.

Ronaldo artık resmen Manchester Utd'da!
legendary
Activity: 2968
Merit: 1478
Rollbit.com Crypto Futures
August 27, 2021, 02:52:33 PM
İlginç bir transfer hikayesi oldu. Ronaldo City ile gündemdeyken son anda Manchester United'a gitmeyi tercih etti. Manchester City'de yerini tam oturtamamıştım, City'nin aradığı forvet Ronaldo değildi. İleride Torres, Jesus, Grealish oynuyor, Sterling, Mahrez var. Ronaldo'yu kimin yerine koyacaksınız? Hem United hem Ronaldo için böylesi daha iyi olabilir. Tabi Manchester City bu sene de şampiyonluğu bırakmayacak. Smiley
Bu takımlar için çok önemli olmasa da 28 milyon Euroluk bir bonservis verilecekmiş. Muhtemelen 36 yaşında bonservis verilmiş en pahalı oyuncu transferi oldu.
full member
Activity: 1400
Merit: 161
August 27, 2021, 02:25:08 PM
Vay arkadaş! Günlerce Manchester City'nin Cristiano Ronaldo'yu transfer edeceği hatta transferi bitirmeye çok yakın olduğunu söyleyen haberleri okuduk. Hatta Ronaldo tesislerden ayrılıp Manchester'a uçmaya hazırlanıyordu. Yalan haber de değillerdi hani bunlar. İşin ilginç yanı, Manchester City çok ani bir şekilde akıl değiştirdi ve teklif vermekten vazgeçti. Bunu duyan Manchester United da hiç kimsenin beklemediği bir anda araya girip Ronaldo'ya Juventus'un istediği teklifi götürdü ve anlaşma sağlandı.

Artık Ronaldo eski takımından yoluna devam edecek. Premier League'de yıllar sonra kendisini yeniden izlemek için sabırsızlanıyorum.  Cheesy
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
August 27, 2021, 02:12:35 PM
Ronaldo City'ue gitti gidiyor derken adam yine eski yere gitti. Her ne kadar Ronaldo'nun yaşı 36 olsa da premier ligde iş yapacaktır. Ne tesadüf ki solskajer bir zamanlar takım arkadaşı iken şimdi hocası olarak aynı yerde buluştular. Premier Lig'de Ronaldo'nun ne yapacağını merak ediyorum. O tempoya nasıl ayak uyduracak acaba? 90 dakika oynayabilecek mi benim merakım o.
legendary
August 27, 2021, 02:04:18 PM
bütün gün city iddiaları dolaştı ancak günün sonunda united gelişmesi yaşandı. :) messi kariyerinin son yıllarını parladığı ve efsane olduğu takımdan ayrı geçirecekken, ronaldo bir yıldıza dönüştüğü takıma geri döndü.

premier lig favorim doğal olarak el değiştirmiştir, artık united'ı destekliyorum. :)
legendary
August 27, 2021, 12:50:02 PM
ve C. Ronaldo Manchester United' a transfer oldu, valla City ye olmasından daha çok sevindim, eski takımına geri döndü bakalım burada neler başaracak.
Manchester United'n, Cristiano Ronaldo için Juventus'a 28 milyon euro bonservis ücreti ödeyecek.
Ronaldo'nun ise yıllık 29 milyon euro kazanacağı 2 senelik sözleşme imza atmış, helali hoş olsun o para ona Smiley
sr. member
August 27, 2021, 08:40:46 AM
Haftayı Manchester City - Arsenal gibi harika bir maç ile açıyoruz. Manchester City maçın ağır favorisi. 5-0'lık Norwich galibiyeti ile rüzgarı arkalarına aldılar. Hatta bir de Ronaldo takıma katılacağı için keyifler yerindedir bence. Manchester City bildiğimiz gibi Guardiola'nın sistemi ile harika bir iş ortaya koymaya devam ediyor. Arsenal ise hafta içinde EFL Cup'ta West Brom'un sahasında 6-0'lık harika bir galibiyet aldı. Takıma büyük bir moral verecektir şüphesiz ki. Aubameyang yaptığı hat-trick ile göz doldurdu ve Lacazette de sonradan oyuna girip 1 gol attı. City karşısında belki daha diri bir Arsenal görebiliriz ancak yine de puan koparma şanslarının çok düşük olduğunu düşünüyorum.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
August 27, 2021, 08:38:29 AM
Ronaldo City çok güzel işler yapabilir ama gönül PSG den yana iyiydi keşke oraya gitseydi City ne biliyim olmadı sanki milletin hayalleri yıkıldı.
City ile Juve benim okuduğum kadarıyla oyuncu konusunda anlaşamıyorlarmış, Man City; Sterling'i veriyor ama Juventus; Gabriel Jesus'u istiyor

Ronaldo keşke psg gitseydi, Messi ile Ronaldo’yu aynı takımda hayal etmek bile mükemmel, city transferi ne kadar gerçekleştirebilir bilmiyorum ama Paris isterse Ronaldo’yu da alabilir bence,
legendary
August 27, 2021, 08:33:02 AM
"messi'nin güçlü psg ile cl'yi kazanması ihtimali, ronaldo'ya man. city yolunu zorunlu kıldı" gibi iddialar var. bence doğru olabilecek kadar tutarlı iddialar; yıllardır üst düzey seviyede mücadele eden her iki oyuncu, adım adım yaklaştıkları kariyer sonları için unutulmaz bir nirvana planlıyorlardır. :) ronaldo ilerlemiş yaşına rağmen premier lig'e renk ve ivme katar.
full member
Activity: 1400
Merit: 161
August 26, 2021, 03:28:15 PM
Ronaldo City çok güzel işler yapabilir ama gönül PSG den yana iyiydi keşke oraya gitseydi City ne biliyim olmadı sanki milletin hayalleri yıkıldı.
City ile Juve benim okuduğum kadarıyla oyuncu konusunda anlaşamıyorlarmış, Man City; Sterling'i veriyor ama Juventus; Gabriel Jesus'u istiyor

Ronaldo'nun bi aralar Manchester United'a dönebileceği konuşuluyordu ama söylentiydi sadece. Yine bir Manchester takımına doğru yol alıyor ancak bu seferki City.  Grin  PSG'nin istememesinin sebebi Lionel Messi'yi almalarıdır büyük ihtimalle. Çünkü aynı takımda hem Messi hem Ronaldo'nun olması kulağa hoş gelse de pratikte iyi olmayabilir. Beraber uyumlu ve verimli oynayamayabilirler.

Aslında Juventus çok bir para istemediği için bonserviste anlaşırlar. Ancak buna artı olarak oyuncu teklifi de verdiklerini bilmiyordum. Juventus'un Sterling'i istememesini de garipsedim. Bana göre Gabriel Jesus'tan daha iyi bir oyuncu ve aralarında sadece 2 yaş var ayrıca.
legendary
August 26, 2021, 01:16:55 PM
Pages:
Jump to: