Pages:
Author

Topic: Premier Lig 2021-22 sezonu - page 6. (Read 2492 times)

sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
March 18, 2022, 05:17:56 PM
Şampiyonluk yarışı öyle bir alevlendi ki şu an. Zaten en kaliteli ve en çok takip edilen lig Premier Lig'di ama şimdi heyecan kat kat arttığı için daha çok kişi yakından takip edecektir. Manchester City, Liverpool'un sadece 1 puan önünde liderliğini koruyor. Ancak böyle hata yapmaya devam ederlerse Liverpool'a pozisyonlarını hediye etme ihtimalleri aşırı yüksek. Liverpool gerçekten şampiyonluğa inanmış gibi oynuyor. Çok formda bir Arsenal'i de deplasmanda 2-0 devirdiler. Manchester City - Liverpool maçını iple çekiyorum desem yalan olmaz.
legendary
Activity: 2968
Merit: 1478
Rollbit.com Crypto Futures
March 18, 2022, 04:11:28 PM
Az önce günün tek maçı olan Wolverhampton ile Leeds United karşılaşması başladı. Wolves maçta favori ama kolay bir maç olmayacak. Hee-Chan Hwang neden yedek bekliyor anlamadım. Bu sezon pek gol katkısı veremeyen Dendoncker ile Podence kanatlarda başladı. Raul Jimenez ise ileride gol arıyor. Leeds maça önde basarak başladı ama arkada açıklar veriyorlar. Maç tempolu geçse de çok gol çıkmayabilir.
member
Activity: 406
Merit: 47
March 17, 2022, 08:48:55 AM
Liverpool dün Arsenal'e karşı deplasmanda oldukça önemli bir maça çıktı. Maç aslında belli bir noktaya kadar oldukça heyecanlı geçti. Arsenal maçın içinde kalmayı başararak Liverpool'a zaman zaman zor anlar yaşattı. Özellikle Odegaard'ın kaçırdığı net pozisyon maçın kırılma anı olabilir. Liverpool ikinci yarının başlarında 8 dakika içerisinde 2 gol bularak farkı 2-0'a getirince Arsenal'in umutları da suya düştü ve maç bu skorla bitti. Liverpool bu galibiyet sonrası Manchester City'nin tam 1 puan gerisine yerleşmeyi başardı.
full member
Activity: 700
Merit: 134
March 17, 2022, 05:00:41 AM
Dünkü maçta Liverpool Arsenal'i 2-0lık skorla yenmiş böylece uzun süredir puan kaybetmeyen Arsenal uzun zaman sonra ilk yenilgisini almış Smiley maçta takımlar neredeyse dengeli bir futbol oynamış ama galip gelen taraf Liverpool. Martinelli ve Saka iyi oynamış ama şans olmayınca olmuyor takım gol atamayınca galip gelme şansı da kalmıyor aslında bu maçtan puan çıkartabilirlermiş
member
Activity: 602
Merit: 12
elysian.finance
March 17, 2022, 02:59:21 AM
Ben bundan sonraki süreçte Chelsea'nın performansını merak ediyorum. Şampiyonlar liginde çeyrek finale çıktılar ve şu ana kadar kulüp içi belirsizlikler futbolculara çok yansımamış gibi görünüyor umarım aynı karakteri göstermeye devam ederler en azından bu sezonun sonuna kadar
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
March 14, 2022, 10:33:05 AM
Arsenal - Leicester maçı da cidden çok iyiydi. Arsenal'in bu maçı alacağını düşünüyordum ama herhalde biraz zorlanırlar demiştim. Ama tam tersine maçı kontrolleri altında tutarak 2-0'lık skorla sağlam bir galibiyet aldılar. Leicester sadece 4 şut çekti ve 2'si kaleyi buldu. Özellikle bunlardan birinde Ramsdale'in mükemmel bir kurtarışı da vardı. Arsenal sağlam bir forveti olmamasına rağmen rakiplerini birer birer alt etmeye devam ediyor. 3 maç eksikleri bulunmasına rağmen 4. sırayı ele geçirmiş durumdalar. Bu gerçekten şapka çıkarılacak bir performans.
legendary
Activity: 966
Merit: 1047
#SWGT CERTIK Audited
March 14, 2022, 10:25:10 AM
Galiba bu haftanın en zevkli maçı Manchester United - Totthenham maçıydı. Ronaldo hat-trick yaparak profesyonel tarihin en fazla gol atan oyuncusu oldu 807 gol ile. Maç Ronaldo'nun hat-trick'i ile 3-2 kazandı United. İşin ilginç tarafı ise Ronaldo'nun hat trick yaptığı ve rekor kırdığı hafta Messi, PSG taraftarları tarafından maç boyunca ıslıklandı.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
March 13, 2022, 08:15:05 PM
Bu Çağlar Söyüncü'yü ailesi yanlış yönlendirmiş topla sürekli elle oynuyor niye futbolcu olmuş ki. Basketbolcu ya da voleybolcu olsa takımına daha faydalı olurmuş. Saçma sapan bir penaltı yaptırmış maçta. İlk goldeki kornerde savunma evlere şenlik. Leicester mağlubiyeti sonuna kadar hak etmiş. Lacazette penaltıyı fena vuruyor. Partey henüz 50 milyonluk performans göstermese de işe yaramaya başladı.
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
March 13, 2022, 05:45:30 PM
Manchester United - Totthenham maçı gerçekten keyifli bir maç oldu. Sezon başından beri Ronalda en iyi performasını ortaya koydu. Bu performasını üç golle beraber sonuçlandırdı ve takımını tek başına taşımış oldu.

Antonio Conte: "Dürüst olmak gerekirse Cristiano Ronaldo olmasaydı, Manchester United için iyi bir gece olmazdı."

Kesinlikle çok keyifli bir maçtı. Manchester United iç saha avantajını elinde bulundursa da böyle bir maçta ne olacağı hiç belli olmazdı. Bir de üzerine Tottenham'ın Manchester City deplasmanındaki akıl almaz galibiyeti aklıma geldikçe Manchester United'ın çok zorlanabileceğini düşünüyordum. Aslında öyle de oldu. Tottenham skoru eşitleme konusunda çok iyiydi bir noktaya kadar. Zaten genel istatistikleri kıyasladığınızda da çok benzer olduğunu görüyorsunuz. Ama Ronaldo bambaşka bir gün geçirdi. Adeta eski günlerden Ronaldo vardı karşımızda ve performansını muhteşem bir hat-trickle taçlandırdı.
hero member
Activity: 2002
Merit: 670
March 13, 2022, 02:08:32 PM
Manchester United - Totthenham maçı gerçekten keyifli bir maç oldu. Sezon başından beri Ronalda en iyi performasını ortaya koydu. Bu performasını üç golle beraber sonuçlandırdı ve takımını tek başına taşımış oldu.

Antonio Conte: "Dürüst olmak gerekirse Cristiano Ronaldo olmasaydı, Manchester United için iyi bir gece olmazdı."
sr. member
March 13, 2022, 01:50:13 PM
Dün Manchester United - Tottenham maçından cidden büyük bir keyif aldığımı söylemeliyim. Ronaldo'nun hat-trick yaparak yıldızlaştığı maçta Manchester United da 3-2 kazanabildi. Tottenham büyük bir mücadele verse de son gole karşılık vermeyi başaramadı. Ronaldo'nun 3. golü de çok güzel bir kafa golüydü. Bu maçta özetle Real Madrid'deki Ronaldo'yu bol bol izlediğimizi söyleyebilirim. Belki bu sezon tutarlı bir performans sergilemiyor ama bence yine de takımının en iyisi şu an. Ama eğer sezon sonunda Şampiyonlar Ligi potasına giremezlerse, Ronaldo'nun takımdan ayrılması da kuvvetle muhtemel.
full member
Activity: 700
Merit: 134
March 13, 2022, 01:16:23 PM
Chelsea maç boyu oyunu domine etmesine rağmen bir türlü gol atamamıştı tam maç berabere bitecek derken son dakikada Havertz çok güzel bir dokunuş ile topu ağlara yollayabildi ve maçı kazandılar. İlk ikiyi puan olarak yakalaması şu an zor görünüyor ama ne olacağı belli olmaz böyle basit bir maç ile puan kaybetmiş olsalar ilerleyen haftalarda sorun yaşayabilirlerdi Smiley
legendary
March 13, 2022, 12:09:03 PM
Londra'da baya heyecanlı, tempolu, güzel bir maç izledik. West Ham United son dakikalarda zorlansa da maçı iki golle kazanmayı başardı ve ligi ilk beşte bitirme hedefinde umudunu sonraki haftalara taşıdı. İlk golde Yarmolenko müthiş bir ilk dokunuş ve tek vuruş yaptı. Hızı, karar alma ve uygulaması kusursuzdu. İkinci golde de savunmadaki boşluğu iyi kullanan West Ham'ın hızlı çıktığı hücumda Fornals son dokunuşu yaptı. Aston Villa son dakikalarda Ramsey ile gol bulsa da bu yeterli olmadı. Londra'da baloncuklar uçuşuyor.
sr. member
March 12, 2022, 02:51:51 PM
Manchester United - Tottenham maçı harika bir şekilde sürüyor. Maçın ilk yarısı Manchester United'ın 2-1 üstünlüğü ile sona ermişti. Ronaldo 2 gol atarak takımına büyük bir katkı sağladı şu ana kadar. Özellikle ilk attığı gol gerçekten muazzamdı. Eski zamanlarda Ronaldo bu tür golleri çok sık atardı. Maçın ikinci yarısı aynı skorla sürüyor şu an. Tottenham 2 haftadır aşırı formda olduğu için kolay pes etmeyecektir. Manchester United'ı zor dakikalar bekliyor ve kazanmak istiyorlarsa skoru 3-1'e getirip kendilerini garantiye almaları lazım.
legendary
March 12, 2022, 11:54:15 AM
Avrupa mücadelesi için önemli bir maç olacak. Manchester United Tottenham Hotspur'ü konuk ediyor. Ligin ilk yarısında deplasmanda üç golle kazanmışlardı, ancak şu an form durumu olarak fazlasıyla gerideler. Ligde Watford ile berabere kalıp City'ye mağlup oldular. Üç gün sonra Atletico ile Şampiyonlar Ligi rövanş maçı da olacağı için bir rotasyon görebiliriz. Kane ile Son oynuyorsa Spurs'ün puan çıkaracağını düşünüyorum. 02 çifte şans veya açık denenebilir.
member
Activity: 406
Merit: 47
March 06, 2022, 05:34:13 PM
Manchester City bu derbi maçının ilk yarısında Manchester United'a karşı kolay bir oyun oynamadı diyebiliriz. Bence onların bu kadar iyi başlayacaklarını beklemiyorlardı. Sonuçta son haftalardaki performanslarına bakıldığında pek de parlak değillerdi. Ama bu sefer Tottenham maçından ders aldıkları için hazırlıklıydı Manchester City. İlk yarıyı 2-1 önde kapadılar. İkinci yarıda bambaşka bir Manchester City izledik ve rakibine nefes aldırmadı resmen. Bu performansı da 2 gol daha atarak taçlandırıp 4-1 gibi çok rahat bir skorla galip geldiler.
hero member
Activity: 1078
Merit: 638
March 06, 2022, 04:53:29 PM
Bence Manu City'ye karşı tutunamadı. Goller ultra komplike ve hazırlanışı harika değildi ama iyi premier lig takımı golü böyle olabiliyor. Adamlar ilk yarıda bitirdi neredeyse. Ben şahsen City'yi çok sevmiyorum, daha çok United tarafındayım ama United'ın kötü gidişatıyla bu maçı kazanması zaten zordu ve acı şekilde kaybettiler. Kalite farkı ikinci yarı kendini direkt gösterdi. KDB sahanın en zekisi benim dercesine göstere göstere oynadı. Foden United savunmasını çok zorladı. Mahrez zorlası zorladı golü buldu sonunda. Çok güzel Manchester derbisi oldu.
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
March 06, 2022, 03:39:57 PM
Manchester derbisi inanılmaz keyifliydi bana göre. Etihad'da mutlak bir Manchester City galibiyeti bekliyordum ama çekişmeli bir maç olmasını da umdum. İlk yarı gerçekten de böyle geçti. Manchester United oyundan düşmeyerek zorlu rakibine karşı çok iyi mücadele verdi ama yedikleri gollerde yine saçma defans problemleri vardı. Manchester United en çok defansından çekiyor bu sezon zaten. İlk yarı Manchester City'nin 2-1'lik üstünlüğüyle sona erince ikinci yarıda da benzer bir mücadele görebiliriz diye düşündüm. Ama Manchester City rakibine kalesinin yüzünü bile göstermeyerek farkı 3'e kadar çıkardı ve 4-1 kazandı.
legendary
March 06, 2022, 11:05:05 AM
Yine müthiş bir Premier Lig maçı izliyoruz. Yüksek tempo, bol pozisyon ve goller. Watford ilk dakikada öne geçti ama gol sayılmadı, ardından beşinci dakikada Arsenal Ødegaard ile golü attı. Arsenal'in üstünlüğü sadece beş dakika sürdü ve Cucho Hernandez müthiş volesiyle sahneye çıktı. Bu gol haftanın en güzel golü seçilebilir. Otuzuncu dakikada ise ilk golün asistini yapan Bukayo Saka kaptığı topta pozisyonu kendi yarattı ve Lacazette'in asistiyle golünü attı. Maçtan önceki yorumumda Arsenal'in ilk yarıda gol bulacağını yazmıştım, öyle de oldu. Maç ilk yarıdan üste gitti. İkinci yarıda da goller bekliyorum. Watford beraberliği yakalamak için açıklar verebilir. Arsenal özellikle Saka ile çok hızlı çıkıyor. Bugün Emile Smith Rowe covid pozitif olduğu için yok, Martinelli orada biraz aksadı. İkinci yarıda oyundan alınabilir.
full member
Activity: 686
Merit: 104
February 27, 2022, 06:32:25 PM
Manchester United hayal kırıklığı yaratan bir sonuç alarak evinde Watford ile 0-0 berabere kaldı. Aslında sağlam oynadıkları bir maçtı ama bitiricilik konusunda çok beceriksizlerdi. Bu da maçın kilitlenmesine sebep oldu. Bruno Fernandes'in bencilliği yüzünden kaçan çok net bir gol de vardı aslında. Ronaldo ile uyum konusunda yer yer sıkıntılar yaşıyor. Umarım ileride daha iyi bir noktaya gelirler. Ama eğer Manchester United Şampiyonlar Ligi'ne katılamazsa Ronaldo takımdan ayrılabilir de.

Ronaldo artık 37 yaşında ve futbolu bırakmadan Sporting lizbon forması giymek istediğini daha önce söylemişti belki Manchester kariyerini burada sonlandırıp Sporting formasıyla görebiliriz seneye onu Portekiz liginde.

Belki siz haklı çıkabilirsiniz bu konuda çünkü Sporting'e dönebilme ihtimali çok fazla konuşuldu bir ara. Ama bir yandan da Ronaldo gibi bir futbolcunun büyük bir takımda oynamaya devam etme isteğinin daha fazla olacağını da düşünüyorum. Hatta son zamanlarda, PSG'ye gitme durumu oluşabilir şeklinde söylentiler de var. PSG'de Messi ve Ronaldo'yu bir arada izlediğimiz bir 11'i düşünemiyorum bile. Bu ikili, hücum hattında ne kadar iyi anlaşır tahmin etmesi zor çünkü hep birbirlerine karşı oynadılar şu ana kadar. Ve ikisi her zaman karşılaştırıldılar da.
Pages:
Jump to: