Pages:
Author

Topic: Premier Lig 2021-22 sezonu - page 9. (Read 2492 times)

legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
February 02, 2022, 06:08:56 PM
Alacaklarına karşılık serbest kalmış Auba, Arsenal için büyük kayıp oldu ama Arteta ile aralarında geçenler yüzünden birinin gitmesi gerekiyordu. Yerini doldurabilecek bir oyuncu da almadılar sanırım. Barcelona ise büyük bir yıldızı bedavaya kaptı. Maaşı da oldukça uygun tutulmuş. Prime dönemini geçmiş gibi gözükse de daha en az üç yıl üst düzey oynayabileceğini düşünüyorum. Barca da üç yıllık sözleşme imzalatmış.
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
February 02, 2022, 03:43:45 PM
Transfer döneminin sonuna geliyoruz artık ve gözler bir yandan da Newcastle'ın üzerindeydi. Sonuçta 1 milyar euro gibi bir bütçe vardı ellerinde ve beklenti de büyüktü haliyle. Ancak ligdeki durumları berbat olduğu için büyük oyuncular pek de ılımlı yaklaşmıyordu Newcastle'ın kendilerine olan ilgisine. Bu sezonki şu ana kadar yaptıkları transferleri şöyle bir inceledim de, elle tutulur pek kimseyi göremedim. O kadar boş oyunculara o kadar saçma paralar döktüler ki. Bu biraz da çaresizlikten oldu tabi. Eğer ligde kalamazlarsa büyük transfer hayalleri de suya düşer.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
February 02, 2022, 12:15:53 PM
Arsenal bence Aubameyang'ı göndermekle doğru olanı yaptı. Zaten takım içi birtakım problemlerin olduğu barizdi ve iki taraf da yollarını ayırmak için gün sayıyordu. Barcelona'nın bir forvet ihtiyacının olduğu gün gibi ortadaydı ve bu boşluğu Aubameyang ile doldurmuş oldular. Ancak şöyle bir durum da var ki, bu anlaşmanın kiralık mı yoksa kalıcı transfer mi olduğu net bilinmiyor. Bazı kaynaklar 6 aylık bir anlaşma yapıldığını ve 1 yıl daha uzatma opsiyonunun da bulunduğunu iddia ediyor. Bazıları ise kalıcı olduğunu iddia ediyor. Arsenal ve oyuncu için en ideali, bu anlaşmanın kalıcı olması olur.

Arsenal ve Aubameyang sözleşmeyi karşılıklı olarak feshetti diye okumuştum eğer okuduğum gibiyse Arsenal'in böyle bir oyuncudan bonservis kazanamaması büyük başarısızlık.Bundan önce de Mesut Özil'e Real Madrid'den rekor ücret ödemişlerdi ancak bedelsiz elden çıkardılar.
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
February 01, 2022, 04:43:59 PM
Arsenal bence Aubameyang'ı göndermekle doğru olanı yaptı. Zaten takım içi birtakım problemlerin olduğu barizdi ve iki taraf da yollarını ayırmak için gün sayıyordu. Barcelona'nın bir forvet ihtiyacının olduğu gün gibi ortadaydı ve bu boşluğu Aubameyang ile doldurmuş oldular. Ancak şöyle bir durum da var ki, bu anlaşmanın kiralık mı yoksa kalıcı transfer mi olduğu net bilinmiyor. Bazı kaynaklar 6 aylık bir anlaşma yapıldığını ve 1 yıl daha uzatma opsiyonunun da bulunduğunu iddia ediyor. Bazıları ise kalıcı olduğunu iddia ediyor. Arsenal ve oyuncu için en ideali, bu anlaşmanın kalıcı olması olur.
sr. member
Activity: 1596
Merit: 268
February 01, 2022, 03:44:17 PM
Arteta yönetiminde sezona kabus gibi başladıktan sonra yakaladığı muazzam seri ile bir anda kendini ilk 4 yarışının içinde bulunan Arsenal'de Aubameyang ile yollar ayrıldı.Karşılıklı anlaşılarak sözleşmesi feshedilen Gabonlu yıldızın durağı ise Katalan devi Barcelona oldu.
sr. member
January 31, 2022, 03:35:32 PM
Christian Eriksen, Avrupa Şampiyonası'nda yaşadığı korkutucu kalp krizi sonrasında sağlık kontrollerinden geçmeye başlayıp futbola uzun süreli bir ara vermişti. Bunun kalıcı bir problem yaratabileceği yönünde sinyaller verildikten sonra da herhalde Eriksen daha futbol oynamaz diye düşünüyordum. Inter de Eriksen'i serbest bırakmıştı bir süre sonra. Ancak bir anda futbola geri dönüşü beni çok şaşırttı açıkçası. 30 Haziran 2022 tarihine kadar 6 aylık bir sözleşme imzalamış da olsa yine de az bir dönem oynayacak denemez. Umarım rahatsızlığı nüksetmeden rahatça sözleşmesinin sonuna kadar oynayabilir.
full member
Activity: 1400
Merit: 161
January 31, 2022, 10:53:01 AM
Christian eriksenin yeşil sahalara dönmesine sevindim umarım kendisi için yeni bir başlangıç olur.

Mason greenwood olayı manchester united adına üzücü bir durum.
Oyuncular tek tek takipten çıkıyor diye sosyal medyada bir haber görmüştüm nedenini öğrenmek için haber linkine tıkladığımda tecavüz olayı yüzünden olduğunu öğrendim. Ne denir ki? Manchester united gibi ingilterenin önde gelen takımın forvetisin değerin 50 milyon euro ve sevgiline tecavüz ediyosun.

Açıkcası Mason Greenwood'un suçsuz olabileceğini düşünüyordum çünkü bu tarz ünlü kişilere iftira atmak karşı taraf açısından çok daha cazip geliyor ancak kız arkadaşı olaya ilişkin ses kayıtlarını sosyal medya hesabında paylaşmış daha sonra kaldırmış.Manchester United'ın oyuncuyu kadro dışı bırakma kararını da doğru buluyorum 20 yaşında çok yetenekli bir futbolcunun bu hale düşmesi de çok üzücü.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
January 31, 2022, 07:09:27 AM
Christian eriksenin yeşil sahalara dönmesine sevindim umarım kendisi için yeni bir başlangıç olur.

Mason greenwood olayı manchester united adına üzücü bir durum.
Oyuncular tek tek takipten çıkıyor diye sosyal medyada bir haber görmüştüm nedenini öğrenmek için haber linkine tıkladığımda tecavüz olayı yüzünden olduğunu öğrendim. Ne denir ki? Manchester united gibi ingilterenin önde gelen takımın forvetisin değerin 50 milyon euro ve sevgiline tecavüz ediyosun.
sr. member
January 31, 2022, 05:21:58 AM
Geçtiğimiz yaz oynanan Avrupa Şampıyonasında saha içerisinde yığılan ve hayati tehlike atlatan Christian Eriksen en sonunda yeşil sahalara geri dönüyor.Premier Lig takımlarından Brentford Christian Eriksen ile 6 aylık sözleşme imzaladı umarım eskisi kadar iyi bir şekilde sahalara dönebilir.
sr. member
January 30, 2022, 03:46:19 PM
Az önce haberlerde gördüm son dakika haberlerine düşmüş. Manchester United’ın oyuncusu Mason Grenwood tutuklanmış. Sevgilisine zorla birlikte olduğu haberleriyle gündeme düşmüş. Sevgilisi kendisine tecavüz ettiğini belirtmiş. Ayrıca bir kaç yerinde morluklar var kadının. Grenwood ise son düşen kayıtlardan sonra tutuklanmış. 20 yaşında kararan bir futbolcu. Şöhret ve sorumluluğu çok zor.

Ben de yeni haberlerde gördüm. Bu kadar da olmaz arkadaş. Çok şanssız gerçekten de Manchester United bu konuda. Mason Greenwood aslında çok yetenekli bir futbolcu bana göre. İlk 11'de kendisine yer bulmaya başladığından beri takımına zor maçlar da dahil güzel katkı veriyordu. Bu skandaldan sonra maçlara çıkamaz herhalde daha. Benzeri bir şey Manchester City'nin de başına geldi diye biliyorum. Mendy 7-8 tane tecavüz iddiasıyla şikayet edilmişti. Sonrasında da futbol hayatı falan kalmadı adamın demek ki doğruymuş.
copper member
Activity: 644
Merit: 269
January 30, 2022, 03:42:49 PM
Az önce haberlerde gördüm son dakika haberlerine düşmüş. Manchester United’ın oyuncusu Mason Grenwood tutuklanmış. Sevgilisine zorla birlikte olduğu haberleriyle gündeme düşmüş. Sevgilisi kendisine tecavüz ettiğini belirtmiş. Ayrıca bir kaç yerinde morluklar var kadının. Grenwood ise son düşen kayıtlardan sonra tutuklanmış. 20 yaşında kararan bir futbolcu. Şöhret ve sorumluluğu çok zor.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 396
January 30, 2022, 03:02:23 PM
Manchester City ile Liverpool arasında şu an 9 puanlık bir fark bulunuyor. Liverpool'un bir maç eksiği de var şu an ve eğer yenerse fark 6'ya inecek. Liverpool'un şampiyonluk için bir şansı olması için kayıpsız bir şekilde devam etmesi gerekiyor. Çünkü önlerinde inanılmaz istikrarlı bir takım bulunuyor ligde. Manchester City kolay kolay yenilmeyen hatta puan kaybetmeyen bir takım. Liverpool ancak kazanmaya devam ederek iddiasını sürdürebilir. Manchester City deplasmanına da gidecekler ve o maç da büyük önem taşıyacak. Bakalım mucizevi bir şekilde liderliği alıp şampiyon olabilecekler mi. Mucizevi diyorum çünkü şu saatten sonra Manchester City kolay kolay yerini kaybetmez.
sr. member
January 25, 2022, 12:21:24 AM
Bu maçta Burnley'i yenebilir miydi? Evet, yenebilirdi onda hak veririm. Hatta çok baskın bir oyuna da sahiptiler ama bir türlü galibiyet golü gelmedi. Hem biraz şanssızdılar

Ben de Arsenal'in formsuz olduğu görüşündeyim lig ile kupalar farklı kulvarlarda olsa Arsenal kupaları önemseyerek as kadrosuyla çıktı ancak istediği sonuçları alamadı.Mane Salah gibi yıldızları Afrika Uluslar Kupası'nda olan bir Liverpool'a elendiler.Ayrıca iç sahada bırakın da Burnley karşısında baskılı olsunlar.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 396
January 24, 2022, 04:25:15 PM
Arsenal'da ligde genel bir formsuzluk bence de yok açıkçası. Bu maç öncesi Manchester City'e evlerinde yenildiler ki bu çok doğal. Manchester City zaten nerdeyse önüne gelen herkesi deviriyor son zamanlarda.  Grin  Onun dışında bir süredir mağlubiyet almıyordu Arsenal. Bu maçta Burnley'i yenebilir miydi? Evet, yenebilirdi onda hak veririm. Hatta çok baskın bir oyuna da sahiptiler ama bir türlü galibiyet golü gelmedi. Hem biraz şanssızdılar hem de Burnley zaman zaman cins bir takım olabiliyor. Çok iyi direnip puan koparmayı başarabiliyorlar. Arsenal'in, evinde 2 sezondur onlara karşı şansları tutmuyor. Geçen sezon da 1-0 kaybetmişlerdi.
legendary
January 24, 2022, 03:51:01 PM

2 formsuz takım olan arsenal ve burnley yenişemedi.

Ben Arsenal'in ligde formsuz olduğunu düşünmüyorum Fa Cup ve Lig kupası birbirinden farklı kulvarlar olduğu için takımların burada aldığı sonuçları lig için çok fazla dikkate almamak gerekiyor.Arsenal'in ligde bundan önce son oynadığı maç Man.City'e 2-1 mağlup olduğu maçtı.Maçı izleyenler maçın Arsenal'in hakkı olduğu konusunda eminim benimle aynı görüşü paylaşacaktır.

Küme düşme potasının baş adayını kendi sahanda yenemiyorsan bana göre formsuzsundur.
Bu beraberlik arsenala değil diğer formsuz burnleye artı yazar.
Büyük maçlarda iyi oynuyor olabilir ama bu form tuttuğu anlamına da gelmez.Görüşüne saygı duyuyorum fakat katılmıyorum
sr. member
January 23, 2022, 09:54:53 PM

2 formsuz takım olan arsenal ve burnley yenişemedi.

Ben Arsenal'in ligde formsuz olduğunu düşünmüyorum Fa Cup ve Lig kupası birbirinden farklı kulvarlar olduğu için takımların burada aldığı sonuçları lig için çok fazla dikkate almamak gerekiyor.Arsenal'in ligde bundan önce son oynadığı maç Man.City'e 2-1 mağlup olduğu maçtı.Maçı izleyenler maçın Arsenal'in hakkı olduğu konusunda eminim benimle aynı görüşü paylaşacaktır.
legendary
January 23, 2022, 08:27:55 PM
Bugün güzel maçlar vardı.
2 formsuz takım olan arsenal ve burnley yenişemedi. Küme düşme potasında olup arsenal gibi bir takımdan deplasmanda puan alması kendileri adına sevindirici.
Liverpool puan farkını daha fazla açtırmamaya çalışıyor 1 maç eksikleri olmasına rağmen puan farkı 9. Bu fark kapanmayacak bir fark değil. Her puan kaybı liverpoolun işini daha da kolaylaştıracak city tarafından bakacak olursak.
Chelsea de totthenhamı yenerek ben de hala varım demiş oldu. Güzel çekişmeli haftalar bizi bekliyor.
full member
Activity: 1400
Merit: 161
January 23, 2022, 07:03:13 PM
Bugün Premier Lig'de Londra derbisinde Chelsea ile Tottenham karşı karşıya geldi ve mücadeleden Chelsea Ziyech ve T.Silva'nın golüyle 2-0 galip ayrıldı.Yanılmıyorsam Tottenham Conte yönetiminde ilk kez mağlup oldu.

Hakim Ziyech'in maçta attığı muhteşem golü izlemek isteyenler için :

https://twitter.com/ssporttr/status/1485307026985074689
sr. member
January 23, 2022, 04:32:58 PM
Ben de Manchester United'ın muhtemelen bir gollük bir farkla kazanacağını düşünüyordum ve bu gerçekleşti. Gol 90+3 gibi bir dakikada gelmiş olsa da maçın genelinin hakimi kesinlikle Manchester United idi. West Ham gibi diri bir takımdan daha iyi oynamasını beklerdim açıkçası. Bu sezon harika işler yapıyorlar ve üst sıralarda boy gösteriyorlar. Ancak Manchester United'a karşı ligde ikidir şansları da tutmuyor. Kendi evlerinde 2-1 yenilmişlerdi şimdi de Old Trafford'dan 1-0 yenik ayrıldılar.
sr. member
January 22, 2022, 05:28:56 PM
West Ham karşısında düşük skorlu bir galibiyet ile sahadan ayrılmalarını bekliyorum

Maç tam olarak beklediğim gibi oldu Kırmızı Şeytanlar sahadan Rashford'un 90+3 de attığı golle 1-0 galip ayrıldılar.İki takımın da maçın ilk yarısında kaleyi bulan şutu olmaması da çok ilginç bir istatistik olarak karşımıza çıkıyor.Ben hala beklentilerin aksine ve bu kötü oyununa rağmen Manchester United'ın bir şekilde ligi ilk 4 içerisinde bitirerek gelecek sezon şampıyonlar liginde yer alacağını düşünüyorum.
Pages:
Jump to: