Pages:
Author

Topic: Publish0x ile Yeni Kazanma Yöntemi. Sadece Yazan Değil Okuyanda Kazanıyor! - page 2. (Read 656 times)

jr. member
Activity: 322
Merit: 2
teferruatlı bir kazanç olarak görülse de ana mantık gayet güzel görünüyor. işin çakallığına koşulmazsa buradan ekmek çıkar insanlara.
jr. member
Activity: 532
Merit: 6
güzel bir proje ama steemit gibi noktalara ulaşır mı, ne kadar popülerleşir şu an bilemiyoruz. kore projeleri genelde sağlam oluyor ama bir projenin başarıya ulaşması için komunite desteği şart. komunite desteği ile iyi yerlere gelebilir. bountyhive da güzel bir platform ve projenin tanınırlığı giderek artacaktır. umarım başarılı olur.
full member
Activity: 784
Merit: 120
Denemekte fayda var diyerek üye oldum. Üye olup denemeye başladım. Fakat withdrawa ne zaman ulaşırım bilmiyorum. Makale yazan arkadaşlar varsa aslında link paylaşımı yapılsa iyi olur mu diye düşünüyorum. Tabi tam da emin olamadım.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
bir kaç bounty makalem vardı ve denemek için platformda yayınladım. 10 küsür makale fifti sent yaptı, ulan fifti sent para mı diyecektim ki; nankörlük yapma adamlar fifti sent için şarkı yapıyor top liste koyuyor dedim.  Grin
member
Activity: 812
Merit: 14
FRX: Ferocious Alpha
Hocam başlıkta kopyala yapıştır a karşılar demissiniz ama sanki benim gördüğüm makalelerin alayı kopyala yapıştır gibi me geliyor. O kadar niza mi bir şekilde nasip yazıyorlar şaşırdım doğrusu
member
Merit: 29
Bu tarz platformların artması güzel. Özellikle rakibi arttıkça steemit kendini çok daha fazla geliştirecektir.

Diğer yandan kullanıcı sayısı arttıkça iyi yerlere geleceği düşüncesindeyim. Bounty0x projesi ise zaten bir şekilde bu sektörün içinde olduklarından eksiklerini rahatlıkla gidereceklerdir. Tasarım olarak da oldukça sade ve iyi gözüküyor. Yolu açık olsun.
jr. member
Activity: 406
Merit: 1
verdiği ödül şekliyle taktir toplamış olsa da bizim türklere çok fazla hitap edeceğini zannetmiyorum bunun.. reften bir şey olursa olur.
member
Activity: 504
Merit: 11
Bounty0x platformuna kızgınlığımdan dolayı Publish0x'e üye olmamıştım. Ama şimdi yeniden kampanyalarına katılmaya başladım.
Publish0x'i diğer platformlara nazaran daha çok beğendim. Her kategori için blog açabilir ve bu bloglarda makalelerinizi yayınlayabilirsiniz.
member
Merit: 22
Site ara ara error verebiliyor. Çevresi olan arkadaşlar ref kasabilirseniz kazancınız daha iyi olur referans olduğunuz kişiden %5 size geliyor. Hydro vermesi bence gayet güzel.
member
Activity: 350
Merit: 12
Esasen b0x'i bounty platformu olarak beğeniyorum. Gel gelelim değerlendirme kısımları berbat. Sistemleri güzel. Oraya ait bountyler bir süre sonra buraya kayabilir.
jr. member
Activity: 420
Publish0x ile sadece yazı yazmak zorunda kalmıyorum artık. Sadece okuyarak ve beğeni yaparakta para kazanmak mümkün oluyor.
copper member
Activity: 196
bir kaç gündür görmüştüm ama fırsat bulup kullanmaya başlamamıştım, bounty makalesi için uygun ve kabul görür bir platforma dönüşebilecek yeterlilikte.

member
Activity: 269
Merit: 20
Bu projenin galiba 2 3 farklı dalı var bunlardan biride publish0x her bir platformunun farklı özellikleri var iyi tasarlanmış bir projebenim ilgmi çekti bakalım
jr. member
Activity: 140
Publish0x bounty0x ile bağlantılı makale platformu . Makale yazdıkça bnty token kazandıran bir platform aynı zamanda okuyucuyada Bnty token kazandırması büyük avantaj olmuş. Smiley
member
Activity: 350
Merit: 14
Bu projeyi tanıtmak için makale yazmıştım steem projesinin alternatifi olabileceğini düşünüyorum. Herşeyde olduğu gibi ilk girenler kazanacak sonradan girenler belki para kazanamayacak
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
Evet dün bir ara siteye ulaşılamadı sonradan düzeltildi sanırım sorun. Server ile ilgili miydi acaba problem. Bu arada hydro token de veriyorlar artık.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Şu sıralar site yoğunluğu karşılayamıyor gibi. Dün de oldu bugün de erişim yok. Alt yapılarını bu talepler karşısında güçlendirmektedir lazım. Zırt pırt kopma iyi değil doğrusu.

Evet, ben de dün ve bugün açmaya çalıştığımda "Internal Server Error" mesajı geldi sayfada. Ama yoğunluktan dolayı mı yoksa teknik sorunlar mı var onu bilemedim.
full member
Activity: 672
Merit: 100
Piyasanın iyi olduğu dönemde ico yaptılar diye hatırlıyorum. Sonra 4-5 kat artmıştı fiyati. Bu projenin yaptıkları gerçekten kaliteli işler.
member
Merit: 12
Şu sıralar site yoğunluğu karşılayamıyor gibi. Dün de oldu bugün de erişim yok. Alt yapılarını bu talepler karşısında güçlendirmektedir lazım. Zırt pırt kopma iyi değil doğrusu.
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Publish protocol bir kore projesi ve projenin fikri çok hoşuma gitti günlük hayatta çok işe yarayacak ve etkili kullanılacaktır. Bu projeden baya umutluyum. Yakında borsaya bile girebilirler.
Publish0x'in, publish protocol ile alakası yok. İkiside farklı platformlar. İlk bounty0x'in telegramında görmüştüm publish0x'i ama ödüllere bakınca pekte şeyetmemiştim. Makale ile uğraşanlar kullanabilir, ileride değerli bir platform olabilir.
Pages:
Jump to: