Pages:
Author

Topic: Publish0x ile Yeni Kazanma Yöntemi. Sadece Yazan Değil Okuyanda Kazanıyor! - page 4. (Read 656 times)

hero member
Activity: 1204
Merit: 630
Bu arada withdraw yapabilmek için şunları istiyor;

Receive payment via an Ethereum address
Minimum withdrawal 77.2200 BNTY
Minimum withdrawal 299.2400 HYDRO
hero member
Herkes kazanıyorsa kim kaybediyor

Reklam verenler olabillir diye tahmin ediyorum. Publish0x site ziyaret kazandırıyor. Reklamlardan aldığı paranın bir kısmını "nakit" değil BNTY tokenle dağıtıyor. Nakit cebe kalıyor. BNTY token değerlenirse x2 kazanmış olacak. Yazar BNTY paylaşımı yaparak kazanıyor. Aynı şekilde okuyanda. Reklam verende aldığı hitle kazanıyordur herhalde Smiley
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Herkes kazanıyorsa kim kaybediyor
hero member
Bounty ile uğraşan çok sayıda arkadaş var aramızda. Hepimiz farklı yöntemler arıyoruz.
Steemit ile yazarak para kazanmaya uğraşanlarımız vardır. STEEM token zaten aldı yürüdü ama artık orada yazı yazarak para kazanmak çok zor.

Publish0x ise farklı bir yöntem geliştirmiş. Artık sadece yazarak değil okuyarak da kazanmak mümkün. Yani sadece yazı yazanlar değil okuyanlarda BNTY token kazanabiliyor. Üstelik ödülü de belli bir havuzdan siz belirliyorsunuz. Diyelimki okuduğunuz makalenin ödülü 5BNTY ve size en altta bir barda %kaçını sizin alacağınızı ve yazarın alacağını siz seçiyorsunuz. Üstelik şu anda (ne zamana kadar bilmiyorum) sadece BNTY değil aynı zamanda bir de HYDRO token veriyor. Okuyanlarda artık para kazanabilir.

Ayrıca Steemit gibi hemen yazar olamıyorsunuz. Önce yazarlık için başvurmanız gerekiyor. Ben geçtiğimiz gün başvurdum ve 1 günde onaylandı. Hatta ilk deneme için yazımı yazdım. Copy-Paste içeriğe çok katı şekilde karşı olduklarını belirteyim.

Tabi ki bir takım kurallar var. Örneğin bir kez ödül paylaşımı yaptığınızda bir sonraki ödül paylaşımı için belli bir süre beklemeniz gerekiyor. Ayrıca aynı kişinin tüm makalelerine arka arkaya veremiyorsunuz. Bana aşağıda paylaşacağım linkten bir kez ödül yolladıktan sonra bir kez daha yollamak için 1 gün beklemeniz gerekiyor. Ancak diğer kullanıcılar ile ödül paylaşımı yapmaya devam edebiliyorsunuz yine bir kaç dakika bekledikten sonra.

Deneme için üye olduktan sonra bana bir ödül atabilirsiniz. Ben ödüllendirmeyi nasıl yaptığımı da bu yazımda anlattım. Meritler, HYDRO ve BNTY ile beni ödüllendirmeniz dileğiyle Smiley

https://www.publish0x.com/kripto-para-dunyasi/publish0xe-hydro-ile-merhaba-xmeqg
Pages:
Jump to: