Pages:
Author

Topic: Reddit kurucu ortağından Ethereum fiyat tahmini - page 2. (Read 720 times)

legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Ethereum hodl yapmış adam daha ne olsun..
Eskiden bende ethereumun bitcoini geçebileceğini savunurdum.
Ama hiçbir para birimi bitcoine yaklaşamaz.
full member
Activity: 448
Merit: 124
ethereum da gerek teknolojisi olsun gerekse vizyonu ile gerçekten çok iyi bir yerlere gelebilecek potansiyel de bir coin gerçekten. güvenilebilecek sayılı coinlerden.
member
Activity: 252
Merit: 10
ah bu tahminler yok mu hep bizi bunlar yakmadı mı?psikolojik algı yapıyorlar alın alın sonra yukardan bir vuruyarlar yerden ayağa kalmamız 6 ondan sonra hodl hodl hold sabır sabır sabır ne zaman böyle haberler çıksa ters etki yapıyorlar
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
2018 yılında en fazla geleceği seviye btc fiyatının 5/1 olarak tahmin ediyorum 15bin usd falan çok uçuk rakamlar bunlar.
Bu dediğinin gerçekleştiği zaman dünyadaki piyasalar yerinden oynar zaten.
full member
Activity: 406
Merit: 104
şu anda forumdada en çok 2000 dolarlar konuşuluyor, bence 2000 dolar olması işten bile değil, daha büyük hedefleri var ethereumun, ama rus konini olduğu için emperyalistler rahat bırakmayacaklardır diye düşünüyorum
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
$15.000 fiyatı bana da uçuk gelmedi. Tek uçuk gördüğüm nokta 2018 için yapılmış olması bu tahminin. Yani 2019 ya da 2020 için demiş olsa daha destekli olurdu.
ETH için yeni güncellemeler olacağı konuşuluyor zaten ama bizim bilmediğimiz başka gelişmeler de sırada bekliyor olabilir.
jr. member
Activity: 196
Merit: 1
toplam kriptolarda btc payı geçen sene %80 iken bugün itibari ile %36'da. btc 1 seneye kalmaz pazardaki piyasa değeri ağırlığını diğer coinlere bile bırakabilir. ether ve diğer altcoinlerin oranı zaten %50'yi aşmış durumda. ilk 100'dekiler derken. coinmarketcap grafiğine dikkat edin dostlar.

Güzel tespit. Binance ve kucoin sayesinde markete yeni giren 100 ün üzerinde coininde pazardan pay kaptığı düşünülebilir.
Ethereum verilen fiyata ulaşması zor değil.
member
Activity: 560
Merit: 11
toplam kriptolarda btc payı geçen sene %80 iken bugün itibari ile %36'da. btc 1 seneye kalmaz pazardaki piyasa değeri ağırlığını diğer coinlere bile bırakabilir. ether ve diğer altcoinlerin oranı zaten %50'yi aşmış durumda. ilk 100'dekiler derken. coinmarketcap grafiğine dikkat edin dostlar.
jr. member
Activity: 364
Merit: 5
sene başında 10.000 dolar gibi tahminler vardı ethereum için ama piyasalarda yaşanan düşüşten sonra bu sene için zor görünüyor . 15.000 dolarda çok iddialı bir tahmin , çeyreği bile olsa çoğu kişiyi memnun eder.
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
hemen hemen 10 tokendan 8 i zaten ethereum gatewayini kullandığı için istemesek de ethereum fiyat olarak hep belli bir seviyenin üstünde kalacaktır. ha ama 2 k dolar dolar tahmini kısa-orta vadede gayet mantıklı duruyor
member
Activity: 364
GR
20k cok ucuk bjr rakam.  Hani yatirim yapmis anladim ama bu kadari icin piyasa en azindan bu yil icin uygun gozukmuyor.
Benim fiyat tahminim 2900 dolar civari.  Insallah dedigi gibi olur herkes kazanir ama bu yil icin pek mumkun gozukmuyor.
full member
Activity: 588
Merit: 125
Ethereum o kadar artar mı bilmiyorum ama ben 5 haneli rakamları göreceğimizi düşünüyorum bir zamanlar o zamana kadar bitcoin kaç olur bilemiyorum artık.
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
370 kusur dolarlı rakamlara kadar dökülenler toplandığı için bakın hızlıca ve kolayca kısa süre icerisinde nasıl 800 ü geciverdi. Geçebiliyor cünki mal dagınık halde değil kafalarına karlı bir fiyattan mal fırlatan yok. Ha burdan cok asırı bir alım talebi gelmeden dagıtamıyor adamlar malı, dagıtmaya kalksa tahtayı yıkar. Islerine gelmiyor boylesi. Adam basladıgı yere geri dönmek için cabalamıyor. Ee ne olacak ?  Daha çok tahrik edecekler piyasayı. Olumlu haberler dolaşıma girecek fiyat yükseltilmeye devam edilecek vede herkes konusmaya baslıycak ki dagıtabilsin. Aslında alıcıyı bulsa burdanda dagıtıverecek sorun yok o döner aşağıdan geri alır geri. Adıda ikili dip oluverir teknik yönden Smiley Ama sen ucacak kacacak tribine girdinmi henüz coskulu bir sekilde almaya ikna olmaya basladınmı ? Başlamadıysan adamda vermiyor işte malını seni bu psikolojiye hazır hale sokana kadar yukarı şişiriyor. Çok geç inanırsan çok gidecek inanmaya hemencik hazırsanda az gidecek
full member
Activity: 532
Merit: 100
2017de bitcoinin yaptığını 2018de neden ethereum yapmasın ki? Belli bir yere gelmiş coinlerin bu sene içersinde ben de kat yapacağını düşünüyorum ethereum da bunlardan biri olabilir aslında
member
Activity: 210
BTC için genel tahminlere benzer bir tahmin yaparken ETH için çok uçuk bir tahmin paylaşmış. Ben de 5bin dolar bile olsa satar beklerim bu kadar yüksek bir değere kısa zamanda ulaşabileceğni sanmıyorum  Cheesy
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
15 bin dolar nedir sıfırı fazla mı söylemiş arkadaş, tamam bu ethereum falan ama bu seviyeden x10 bu yıl içinde ki kaldı 6.5 7 ay, neredeyse imkansız gözüyle bakıyorum çok uçuk rakam.
jr. member
Activity: 896
Merit: 9
Son zamanlarda benimde çok kanım ısınıyor bu ethereuma nedense. Belki reddit kurucu ortağının beyanı çok yğksek olabilir ama ethereum ciddi bir artış yaşayacak gibi. Neredeyse piyasanın yüzde 90'ı ERC 20 alt yapısını kullanıyor. 0,15 oranı çok net aşılacaktır buna net inanıyorum.
member
Merit: 11
Ocak ayında 1400 doları görmüş bir ethereum için 10x çok zor olmasa gerekir. Posa geçiş haberleri ile hype başlayabilir.
member
Merit: 12
Dolar bazında bakıyorsak, bitcoinin de yerinde durmayacağını düşünütsek. Geri çekilmeler olsa bile 5 haneli rakamlar çok uzak değil.
jr. member
Activity: 392
Merit: 4
Ethereum o kadar yükseleceğini düşünmüyorum.En fazla 2-3K $ olabilir.Onun dışında 15K $ olması bana çok ütopik geldi.
Pages:
Jump to: