Pages:
Author

Topic: Reddit kurucu ortağından Ethereum fiyat tahmini - page 3. (Read 720 times)

full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
Yazılanların tersine ben verilen rakamlar mümkün görüyorum. Yıl sonu ethereum fiyatı bitcoin fiyatına yakın seyredebilir.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
suanki sirkulasyondaki coin sayisi acisindan bakarsak, piyasadaki eth/btc orani yaklasik 1/6
fiyat olarak bu oran asilirsa eth marketcap domine etkisi btc den fazla olur. bu simdilik bana pek yakin durmuyor fakat ethereumdaki yeni gelistirmelerle bu mumkun olabilir.
full member
Activity: 546
Merit: 100
Ethereum 15k seviyesini görürse Bitcoin için verilen tahmin olan 20k bence çok düşük kalmış, eğer bu geçekleşirse bitcoin de en azında 40k seviyelerini görmeli diye düşünüyorum.
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Ethereum için 15000 USD tahmini bana uçuk gelmedi. Şu krizden önce zaten bu yönde emareler ufaktan vardı ama sadece biraz ertelendi diyelim. Bir gün mutlaka göreceğiz.
member
Activity: 210
Merit: 10
Aynen biraz bana da öyle geldi şahsen ancak bırakın 20 bini 15 bine bile gelse harika olur gerçekten eth fiyatları Smiley Onun dışında konuşmak gerekirse bilmiyorum.
full member
Activity: 490
Merit: 193
Şaka gibi tahmin bence ethereumun 15k doları görmesi şuanda en çok istediğim şey fakat göreceğini düşünmüyorum en azından bu sene.zaten 1 yılda 100x yapmış bir coinden bahsediyoruz fiyatı burdan yılsonuna kadar 15x daha yapmaz bence.en azından bu yıl yapmaz ama ilerleyen yıllarda 15 bin doları hata duruma göre daha üstünü bile görebilir sadece daha fazla zaman gerekiyor
member
Activity: 126
Bu rakamlar hayal gibi, biraz abartılı gibi geliyor.Ama ilk kripto para ödemesini kabul eden sosyal medya sitelerinden Reddit’in önce engellediği kripto paranın artık tekrar Reddit'de kullanılabilecek olmasını Ohanian'ın açıklamasıyla beraber düşününce, insan 'neden olmasın' diye heyecanlanıyor.
member
Activity: 196
bence abartı bir rakam değil 20000 dolar, buralara daha önce bazı borsalarda çıktı, global borsalarda da zaten 18 bin dolara kadar yaklaşmıştı. yeniden buralara gelecek merak etmeyin
newbie
Activity: 112
Merit: 0
Bitcoin için yaptığı tahmin uçuk değil hatta düşük bile sayılabilir. Ancak ETH fiyatı biraz uçuk gibi geliyor. Ne olacağını bilmemize imkan yok. Geçen yıl Temmuz da bile BTC'nin 20K olacağını tahmin etmiyordu. 10K civarında tahminler var. ETH 2018 yılında 2K üstünde bir yerde fiyatlanması beklentileri fazlası ile karşılayacak gibi.
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Cidden bu kadar olur mu değeri merak ettim açıkçası. Umut veren bir yazı olmuş ama gerçekçi olmak da lazım. Bence en fazla 5 bin dolar olabilir.
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
Neden olmasın bu piyasanın sevdiğimiz özelliği sürprizleri değil mi zaten haydi bakalım Smiley
newbie
Activity: 140
2018 yılı için 2017 başında açılan bitcoin başlığı vardı. Klasik olarak artmaz, ütopik vs. bir ton yorum vardı.
ilk sayfada verilen en yüksek rakam 3000 dolar bu konu da ona benzemiş.

Unutanlar için link ekliyorum:

https://bitcointalksearch.org/topic/1-ocak-2018-bitcoin-fiyat-ne-olur-1744283
member
Activity: 406
Merit: 11
ethereumda çok ciddi bir artış  bekliyorum ancak 15k  dolar olması için kar satışlarının önüne geçmek gerekir ki bu da imkansız. 15000*100.000.000 doların ne kadar para ettiğini bir hesaplayın ve bu teknoloji bu kadar eder mi kendiniz karar verin.
full member
Activity: 392
Merit: 101
20k olması muhtemel bu gün neredeyse 10 k ve üzerine atıyordu, şu an 9600 civarlarında ve illaki 10k üstüne atacak, bakalım sonrasında nasıl bir piyasa göreceğiz, bence çıkacak da çıkacak diye düşünüyorum, bu koinin fiyatı. 50 k hedefim var btc de
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
Bana göre fazla ütopik bir konu olmuş böyle bir şey ihtimal dahilinde değil,ben 3 k yı bulursa mutlu olsun diyorum.
newbie
Activity: 182
Bitcoin değerinde bir sıkıntı mı var. 20k mı 200 k mı ? Eğer 20 ise eth tahmini çok saçma oluyor. Eth 15 bin olursa btc 500k olur
Tahmin yapmış adam niye sıkıntı olsun. Bu sene ethereum guncellemeler görecek 15k çok abartılı bir tahmin bencede tabii ama adam ethereumun bitcoinden pozitif ayrışacağını öngörmüş. Bu 0.75 eth/btc parite oranı yaparki 0.15 tüm zamanlar zirvesi. Adam ethereumdan son derece büyük bir pozitif ayrışma bekliyor olmalı. Bizim bilmediğimiz çok daha önemli güncellemelerde söz konusu olabilir ethereum için. Tahmindeki abartı çok dikkat çekici tek başına "sharding" geliştirmesi etheri bu noktalara kadar taşımayacaktır herhalde bilmediğimiz başka birşeyler var, araştıracağız sagda solda çıtlatılırsada ögrenecegimizi umarım.

Burda dikkat çekici bir gelişme daha var ki bundan yabancı local kısımlardada bahsedildigine hic rastlamadım hacim ve market büyüklükleri ile ilgili olanca keyword aramalarıma ragmen. Elbette dikkatli gözler olayı ıskalamamıştır ama açıklayayım. Şöyleki, marketcap değerlerine dikkat edildiginde, Bitcoinin hacimsel cap 157b dolarlarda iken ethereumun 70b dolarlarda olması. Burda Neredeyse 2/1 bir oran sözkonusu. Bu fark kapanıyor. Eskiden hacimsel büyüklükte fark bitcoin lehine çok daha büyüktü. Öngörünün bir sebebide ethereumdaki bu hacimsel büyüme hızı olabilir. Veyahutta dolarda olaganüstü deger düşüşü ile alakalı gelişmeler bekleniyorda olabilir. Ayrıca EOS anıldığı üzere bir Ethereum killer niteliği taşıyor ise ethereumları boşaltmak üzere çok suni ve spekülatif fiyat şişirmeleride söz konusu olabilir.

Bunlar katiyyen yatırım tavsiyesi değildir bu arada. Kimse ne olacağını bilemez böylesi spekülatif ortamlarda her haber her türlü yöne kullanılır. Ethereum anılan fiyatlara gelse abartılı oldu derim şaşırmam elbetteki 15k ya kadar gidecek bu diyede katiyyen beklemem şahsen ben ethereumu 5-6k görcem yapıştırmazsam namerdim  Grin

Benzer bir pozitif ayrışma geçen senelerde zec için öngörülüyordu olmadı. Ethereum ile ilgili yazdıklarınıza katılıyorum geçen yıllardaki çıkışa bakılırsa çok sürpriz olmaz. 
full member
Activity: 420
Merit: 100
Bende yılsonuna kadar anca 3000 dolar olur diye düşünüyorum hadi abartarak söyleyeyim 500 dolar olsun ama 15k dolar gerçekten çok uçuk bir rakam olmuş.böyle birşeyin olması için marketcapin uçuk rakamlara gelmesi gerekiyor ki bu sene için öyle birşeyde malesef mümkün görünmüyor.eğer patlamazsak 15k doları belki birkaç sene içinde görebiliriz
member
Activity: 294
Benim yil sonu beklentim Eth $3000 civari. Gecen sene BTC inailmaz artti diye ayni seyin bu sene Eth olmasini beklemek gecerli bi mantik a dayanmiyor. Ilerleyen yillarda 15 bin olmasi ise mutemel bir durum. Elde Eth tutmakta fayda var.
member
Activity: 476
Merit: 12
on beş bin dolar bence biraz abartı olmuş ama bu adamlarda böyle konuşuyorsa insan düşünmeden de edemiyor ya olursa diye Smiley gerçekçi olmak gerekirse benim yılsonu için tahminim yakşalık olarak binbeşyüz ikibinbeşyüz arası bir rakam olabilir.
member
Activity: 336
Merit: 11
Bu tahminlerin temenni haricinde stratejik olduğunu düşünüyorum. 500 milyar dolara yaklaşan kripto para piyasasında sadece sen ben yok. Büyük firmalar var, bu adamın da eminim yüklü ETH ve BTCsi vardır. Olaya bu açıdan bakmak lazım.
Pages:
Jump to: