Pages:
Author

Topic: Rookie hıyarının 40bin kişiyle taşak geçmesi - page 3. (Read 1190 times)

full member
Activity: 672
Merit: 100
Bunun ekibinde kim varsa hepsi aynı lafı ediyor. Sanki bilinçli bir şekilde Türklere karamsar bir hava oluşturuyorlar.
full member
Activity: 630
Merit: 102
Kripto para fenomenlerinin tahminleriyle terste kalan insan çok oldu, Selcoin olsun, Kripto emre olsun takip edilebilir ama yatırım konusunda tek birinin lafına bakıp; piyasa hereketlenmeleri ve haberler takip eidlmeden yapılacak bir hareket hüsranla sonuçlanır.

+1 ilk olarak kendimden örnek vereyim.

2017 Senesi... tabi yeni yeni duyuluyor bu piyasa. Her giren kar ediyor vs vs ben de öğrenci sermayem ile bir deneyim dedim ve aşağı yukarı 2000 lira ile girdim borsaya. Tabi bir bilgim yok ya rookie gibi twitter fenolarını takip ederek bir şeyler yapıyoruz. Adamlar 20 tane tavsiye veriyor 1 tanesi tutunca arka arkaya o tavsiyesini dile getirerek kendini övüyor. Sonrasında çok sınırlı kişileri takip etmeye devam ettim
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
Abi bakmayın. İlgilenmeyin. Bakın ben hala teknikten pek anlamam bir arkadaşla beraber girdik piyasaya o da anlamazdı. O  trader olmak istiyordu ben holdçu. Adam gitti öğrendi çatır çatır kendi analizini yapıyor şimdi bunların hiçbirinin aklına göre de iş yapmıyor. Bu adamlar sizlere bizlere ellerindekini çakmak veya ellerimizdekini bizden almak için varlar. Başlangıç amaçları bu değilse bile para kazanmak onları değiştirip bu hale sokuyor. Hırsızın hiç suçu yok demiyorum ama bunları umursayıp pozisyon belirlerken dikkate alanlar asıl suçlular.
copper member
Activity: 252
Merit: 0
Kırk bin kişi takip ediyor adamı ne diyim daha, bu kadar adam takip ediyorsa onun da kendisini bir şey sanıp sürekli sallaması anormal bir durum değil. Sallayacak kitlesi var ki sallıyor, o insanlar onu hiç takip etmese o zaman kime sallayacak.
member
Activity: 363
Merit: 17
Yatırım için birinden faydalanmak istemek normal bir davranış. Ancak twitter da gördüğü iki üç adamdan gelen öngörülere balıklama atlayıp onunla hareket edenler de yaptıkları hatanın cezasını çekerler.

Bir insanı tartmak için bir süre takip edip, farklı kaynaklardan da faydalanmak lazım.

Para söz konusu olunca biz türk milleti, çok çabuk kandırılabiliyoruz.
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
2012 den beri coin piyasasını takip ediyorum , hiçbir zaman twitter'dan böyle insanları takip etmedim , edilmeye neden ihtiyaç duyulduğunu da anlayamıyorum.

şimdi baktım da forumdan şutladıkları hirozaki bile ufak bir feno olmuş Cheesy

seneye onu da istanbul universite konuşma yapmaya çağırsın

çok takip etmek istiyorsaniz alp'i takip edin

Kendi başına birşey yapmakdan aciz adamlar , milletin ağzından çıkacak kelimelerden tüyolardan medet bekleyen adamlar , gelmiş adama sövüyor.

Sen niye kendine bok atıyosun onu anlamadım Cheesy
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Türk twitter toplulugunda yazan kimseye inanmayin hicbirsekilde dediklerini yapmayin sadece temel analiz yapan hesaplari takip edin.
full member
Merit: 107
Hocam zaten bu tipler kendi kazançları için kullanmaktalar insanları başlarda bende bakardım ama tabiki şuanda bu hıyarlardan daha çok bilgi donanıma sahip olunca yaptıkları her pisliği görmüş oldum. Kendi paralarını katlamak için kullanıyprlar takipçilerini.
member
Activity: 380
Merit: 31
oha 4 sayfa adamı gömmüşler.

Herkes içindeki pisliği dökmüş.

Sanırsın bu piyasada kimse terste kalmadı.

Ya adamlar bir hamleyle balinaların bile onlarca btcsini hiç ediyor siz neden bahsediosunuz.

Bende adamı aylardır takip ederim.

Discordda çoğu zaman dinledim.

Efendi dürüst iyi niyetli bir adam.

Kimseye alın demez satın demez.

Kendi başına birşey yapmakdan aciz adamlar , milletin ağzından çıkacak kelimelerden tüyolardan medet bekleyen adamlar , gelmiş adama sövüyor.

sen ne yaptın bu piyasa için ?

Bu piyasayı geçtim kendin için ne yaptın ?

jr. member
Merit: 1
zerre üzülmeme sebep olmayacak kırk bin kişiye hitap eden bir dangalaktır o da. kendi düşen ağlamaz diye boşa denmez.
full member
Activity: 532
Merit: 100
Bu rookie dediğinize kalkıp birkaç projenin nasıl çalıştığını sorsanız kem küm eder. Blockchain ve coinler hakkında hiçbirşey bilmeden adamları herkes kısa yoldan para kazanırım ümidiyle takip edenler meşhur etti
member
Merit: 37
bu adamların takipçileri aynı zamanda sinyalci salaklardır her telegram grubuna girip pump kovalarlar ellerindeki beş kuruşu üç kuruş yapıp geri çıkarlar. ellerindeki tüm para eriyene dek bu şekilde takılırlar ardından piyasadan defolup giderler.
member
Merit: 37
bitcoin fiyatı tekrar artmaya başladı bu çakallar yakında yeniden deliklerinden çıkıp atıp tutmaya başlarlar altcoinler için ralli başlayınca siz o zaman görün bu piyasa parazitlerini.
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Mathiasin da dediği gibi bu piyasa da kimse birşey bilmiyorum. İstediğin kadar araştır istediğin kadar zorla. Scam proje giderse bile gider senin sağlam dediğin proje cortlayabilir .
member
Activity: 308
Merit: 10
Bir de bu gibi adamlara sponsorluklarla ve manevi yönden destek çıkan ayrı hıyarların olması olması durumu var ne yazık ki. Dostum sen bizim reklamımızı yap ama reklam olduğunu söyleme diyenler böyle adamları güçlendiriyor maalesef. Saçma sapan grafikler, oradan buradan alınıp altına konuyla alakalıymış gibi gösterecek yazılar yazmalar bir de bu adamları takip eden de ne bileyim ehe ehe diyen ayrı mantıksız insanlar var. Dolandırıcılığın her türlüsü suçtur ve cezalandırılmalıdır.
member
Activity: 742
Merit: 19
Bir iki tutturan zaten fenomen oluyor piyasada.Sonrada görüyorlar bunları takip edenler günlerini.2018 yılında birçok arkadaş battı.Bazılarıda artık son demlerde.100 bini olanın parası 10 biine düştü.10 bin olanın bin tl'ye.İnsanın ister istemez ihtiyacı oluyor arada.O parada çekildiğinde ortada birşey kalmıyor maalesef.
sr. member
Activity: 971
Merit: 292
Bu Rookie hıyarı kesin aramızda bu yazılanları okuyup içten içe kızıyordur. Yazmaya cesarette edemiyordur zaten adam linç ettiler yazarak.
Bu karaktersizi, emek hırsızını takip edenlere de şaşırmamak elde değil.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Btc 20 bin dolarken de uçacak diyordu,  sonra 15 ,10 5, 3 oldu hala umut dağıtıyor,  sayesinde çok batan oldu ,

Arkadaşlar bu piyasada kesinlikle uzun kalınmaz parayı al koy kenara sonra tekrar gir,  para durursa alırlar senden
sr. member
Activity: 814
Merit: 258
Bunların götünü sizler kaldırdınız afedersinizde boğa piyasasından türeme insanlar bunlar bir bok bildikleri yok malesef yok grafikmiş yok mummuş lan boğada bende veririm coin 10 coinden 9u zaten moonluyodu boğada şimdi verseler ya.

Şimdide veriyor dostum verdiği coin %2 alıyor falan Cheesy tam komedi adam yazmış x coin dikkat edin diye aradan 1 ay geciyor x coin fiyatı %3 falan artmış hemen twiti bulup getiriyor bakın ben demiştim. jashkdjahksjdha komedi piç kurusu. Bide bi bok bilmeden BTC ye dikkat edin btc dikkat diye diye 500 takipçiden 20k takipçi yapan adam gördüm. Neyse ücgen götümüze girdi biz işimize bakalım.
full member
Activity: 658
Merit: 153
Bunların götünü sizler kaldırdınız afedersinizde boğa piyasasından türeme insanlar bunlar bir bok bildikleri yok malesef yok grafikmiş yok mummuş lan boğada bende veririm coin 10 coinden 9u zaten moonluyodu boğada şimdi verseler ya.
Pages:
Jump to: