Pages:
Author

Topic: Rookie hıyarının 40bin kişiyle taşak geçmesi - page 6. (Read 1188 times)

member
Activity: 532
Merit: 22
lan oğlum bunları takip edeceğinize beni takip edin. ben de götümde patlatıyorum yani sorun yok beraber patlayıp taşak yaparız. (twitter vs yok.)

selcoin mi ne düdük makarnasıysa o da kitap yazmıştı sanırım. ahaha bunlar kendilerini bi sikim sanıyor ya ben ona gülüyorum. son olarak da bunlar millete arada token kitliyorlar ya ulan bir zengin olamadınız da hala buralarda sürünüyorsunuz? al bi lambo keyfini yaşa!

Selcoin okuzune bir iki soru sordum hemen beni engellemiş. Başlık rookie ile açılmış onun içinde şunu söyleyeyim. Grafik bu işte yok. Hala grafik çizip şuraya gelecek buraya gelecek palavrası sıkıyor. Norveçli zaten hedabinisoatapi çok oldu
full member
Activity: 630
Merit: 104
40bin samanla dalga geçmesi Cheesy fikriniz yoksa hiç bulaşmayın kardeşim ne anlar fenomenler fiyattan analizden vs garson çöpcü fenomen olmuş tapıyosunuz.
member
Activity: 365
Merit: 40
Zaten bu tarz insanlar yüzünden binlerce kişi terste kaldı ve büyük zararlar etti. Kendilerinin önceden aldığı coinleri değer kazanacak gibi lanse edip millete toplatıyorlar ve fiyatı yükseliyor. Ellerindekileri boşalttıklarında herkes terste kalıp zarar ediyor. Bu tarz insanlara kesinlikle güvenilmez.  Analiz yapmayı bilmiyorsanız bile kendi yatırımınızı kendiniz yapın inanın daha cok kazanırsınız
full member
Activity: 616
Merit: 100
Aynen reklam yaparak bir kripto parayı pohpohlayıp insanlara gaz vermenin alemi yok, sponsorlu içerik de anlat meramını yatırım yapma işi kullanıcıya kalsın. Günü kurtarırlar ama ileride çok insan kaybederler. Bu yüzden Alp Işık'ın duruşunu çok beğeniyorum.
full member
Activity: 294
Merit: 193
Bu olaylar bitmez , bitmesinin mümkünatı yok. Biri biter biri başlar. Biri yanildim der duymamazlıktan gelir biri itiraf eder. Birinin sırf amacı birilerine ucuzdan aldığı tokenları kitlemektir diğeri ise reklam parasına tama eder. Olan ky olur arkadaşlar. Onlarda akıllı oynayacak bu oyunu.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
lan oğlum bunları takip edeceğinize beni takip edin. ben de götümde patlatıyorum yani sorun yok beraber patlayıp taşak yaparız. (twitter vs yok.)

selcoin mi ne düdük makarnasıysa o da kitap yazmıştı sanırım. ahaha bunlar kendilerini bi sikim sanıyor ya ben ona gülüyorum. son olarak da bunlar millete arada token kitliyorlar ya ulan bir zengin olamadınız da hala buralarda sürünüyorsunuz? al bi lambo keyfini yaşa!
full member
Activity: 546
Merit: 100
Kripto para fenomenlerinin tahminleriyle terste kalan insan çok oldu, Selcoin olsun, Kripto emre olsun takip edilebilir ama yatırım konusunda tek birinin lafına bakıp; piyasa hereketlenmeleri ve haberler takip eidlmeden yapılacak bir hareket hüsranla sonuçlanır.
member
Activity: 658
Merit: 42
Graphic Designer
Al birini vur ötekine, pideci de gelmiş diyorlar o kadar insanın ahını aldılar hala akıllanmadılar. Bizim insanımızın akıllanacağı yok. Arkadaşım en iyi trader sağlam adım atan ve bunu tavsiye edendir. Bunlar devamlı macera devamlı atraksiyon ile insanların kaç bin dolarlarını heba ettiler. Boğa yaklaşıyor ya hortladılar yine. Kanmayın abicim bunların hepsi aynı masal..
member
Activity: 630
Merit: 37
bu koduğumun itini boğa döneminden tanıyorum o zamanlar twitter fenomenlerine bakardım arada ama takip etmezdim her altcoin yükselip uçarken bu

lavukta şu uçacak diyordu e doğal olarak artış oluyordu çünkü tüm altcoinler artıyor amkym daha sonraları storm shilledi storm öldü ncash shilledi ncash

öldü bu adam bir çok takipçisine 500 satoşilerden ncash aldırmış bir yavşak ncash şu an 32 satoşi. fenomenlerden uzak durum bakın çoğu demiyorum hepsi

beş para etmez karaktersiz ORTADOĞU FARELERİdir.
member
Activity: 448
Merit: 14
Arkadaşlar şu terbiyesiz herifi tanıyanlarınız elbet vardır 50k kişi falan takip ediyor.Bu adamlara suç duyurusunda bulunulması gerektiğini düşünüyorum.
Türk milletinin cebindeki son kuruşuna kadar batmasını sağlayan tayfa bunlar işte.Uzun zamandır bu adamları analiz ediyordum.
Adam Btc 4800 den beri 4300 hatta 3k  beklentisiyle insanları manipüle etti.şimdi de abuk sabuk tweetler atmaya başladı.Resmen dalga geçiyorlar.
Bide bunları savunan Altcointürk diye bir tayfa var ne yapmaya çalıştıklarını çözemedim.Saçma sapan bir ortam kurmuşlar blokchain ile alakaları yok.
traderbase diye bi saçmalık kurmuşlar al sat falan yapıp blokchain öncüleri falan diyorlar kendilerine garip gurup bir tayfa.Ulan al sat yapmanın blokchain ile ne alakası var ? gelip forexde takılanlar burayada sıçradı geçmiş olsun.birde birbirlerine hacı hoca diyip yalamaları yok mu ?
AMAN ARKADAŞLAR.KESİNLİKLE HİÇ BİR FENOMEN BOZUNTUSUNU TAKİP ETMEYİN HEPSİ REZİL SIRTLAN SÜRÜSÜ GİBİLER.
Rookie dediğimiz şahıs ciddi suç işlemektedir.
bir indikatör yazmışmış ulan indikatör o kadar boktanki adam başka bişi diyor indikatör başka bişi diyor.kendi dediği her şeyden sonra tersi oluyor.idikatör short dediği yerden birden bire longa çıkıyor bide bunları tweet atarak insanların zarar üstüne zarar yapmalarını sağlıyor.Allah belanızı versin.

Pages:
Jump to: