Pages:
Author

Topic: Rozpoczęcie drobnej inwestycji w kryptowaluty. - page 3. (Read 3556 times)

sr. member
Activity: 540
Merit: 265
Po co ICO jest tyle porządnie zapowiadających się altów. RAIN czy ONION. Tak naprawdę jak nie straci to się nie nauczy. Musi sam podejmować decyzje. Zawsze jest 50% szans że mu się uda.
full member
Activity: 158
Merit: 100
Jest tyle walut spróbuj te są po 1 satoshi.

Co to za taktyka inwestycyjna? Bo niżej już nie spadną w stosunku do BTC ?  Grin Grin
Tylko z takimi tokenami to już się chyba zostaje na wieczność bo nie ma wolumenu.
Pab
legendary
Activity: 1862
Merit: 1012
Jesli chcesz zarobic to najlepiej zainwestować w ico,Ja czekam na Spectiv,początek grudnia VR streaming platform,jeśli chcesz zainwestować i w ico,to przeczytaj wskazania SEC odnośnie ico,jest tyle szajsu,hypu,scamu itd.Teraz trwa ico Centra Cards,dobre ico,legalne.Zaiwestuj w swoj ranking na forum,i twittera,to będziesz w tym światku zarabiać.Koledzy mają rację rynek jest bardzo gorący Nie ma żadnych podstaw poza spadkiem dolara żeby btc tyle kosztowało,praktycznie od bardzo dawna nie było żadnej zdrowej korekty.Zobacz sobie http://bitcoingarden.tk/forum/ tam sobie możesz zarobić za free
full member
Activity: 546
Merit: 105
Translation Service: English -> Polish
Bawić się zawsze możesz. Z tego co wiem są wersje demo różnych platform tradingowych. Jak ci będzie wychodzić możesz wtedy spóbować grać prawdziwymi pieniędzmi
hero member
Activity: 1022
Merit: 500
Jest tyle walut spróbuj te są po 1 satoshi.
hero member
Activity: 824
Merit: 512
Witam.
W temacie kryptowalut jestem od bardzo niedawna, nie wiem jeszcze za bardzo jak się po tym poruszać. Chciałbym zainwestować około tysiąca i tu pojawiają się pytania, lepiej inwestować w kopalnie (jako udziałowiec) jakiejś taniej kryptowaluty z perspektywą na wzrost, kupić jakieś konkretne krypto i czekać czy co zrobić? Jakie kryptowaluty? Jakie giełdy (póki co mam konta na bitbay i bittrex) Generalnie ewentualnie zarobione środki planuje reinwestować, podana kwota to tylko początek.
Ja na twoim miejscu zaryzykował i zainwestował te przykładowe twoje 1000zł w jakieś dobrze zapowiadające się ICO. Dobrze trafisz to i profit x10 może być i to nie jest żadna fikcja.
full member
Activity: 180
Merit: 103
Vault-Tec ⚡ Senior Engineer
Tak jest, poprzednicy dobrze prawią. Na razie bym spokojnie popatrzył co się dzieje. Zgłębił trochę więcej wiedzy. Odnośnie samej inwestycji, wystarczy przelać pieniądze na jakąś giełdę np BitBay.net kupić btc, a następnie przelać je na swój zewnętrzny portfel. Wtedy pozostaję czekać, aż bitcoin urośnie Smiley Jakkolwiek mogą być spadki, ostatnio coś długo już rośnie. Osobiście bym uważał w tej chwili.

Z drugiej strony 1000 zł to nie jakaś kosmiczna kwota. Można zainwestować w ramach "nauki", ale należy być przygotowanym na możliwe straty.
hero member
Activity: 1067
Merit: 501
Rowniez uwazam ze rynek krypto sie mocno zerwie w dol, i tak jestem w szoku ze ta hossa trwa tak dlugo.

Zalecam ostroznosc, nalezy pamietac ze gielda prowadzaca btc jest finex. Wymiana mocno podejrzana o brak plynnosci, oraz manipulacje cena btc w oparciu o usdt (tether)

https://themerkle.com/who-is-spoofy/
full member
Activity: 158
Merit: 100
Skoro jesteś od niedawna to proponuję trochę ochłonąć i zacząć obserwować rynek. Teraz mamy byczy rynek więc większość altów rośnie ale nigdy nie wiadomo kiedy nastąpi odwrócenie trendu. Musisz wyrobić własne zdanie i zainwestować tyle ile jesteś gotów stracić Smiley
newbie
Activity: 6
Merit: 0
Witam.
W temacie kryptowalut jestem od bardzo niedawna, nie wiem jeszcze za bardzo jak się po tym poruszać. Chciałbym zainwestować około tysiąca i tu pojawiają się pytania, lepiej inwestować w kopalnie (jako udziałowiec) jakiejś taniej kryptowaluty z perspektywą na wzrost, kupić jakieś konkretne krypto i czekać czy co zrobić? Jakie kryptowaluty? Jakie giełdy (póki co mam konta na bitbay i bittrex) Generalnie ewentualnie zarobione środki planuje reinwestować, podana kwota to tylko początek.
Pages:
Jump to: