Pages:
Author

Topic: Rütbe Atlamaya Yakın Üyeler - page 10. (Read 13792 times)

hero member
Activity: 1260
Merit: 957
December 15, 2022, 06:24:02 PM
Evet yakın zamanda gözüme çarpan iki üyemiz rütbe atladı. Bunlardan bir tanesi @SUPERSAIAN hocamız diğeri de @püsür hocamız. Yeni rütbeleriniz hayırlı ve uğurlu olsun hocalarım. Darısı diğer geride kalan bizlerin başına diyelim Smiley
hero member
Activity: 756
Merit: 701
December 02, 2022, 05:50:04 PM
.

.

.

.

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için Smiley

Forumda farklı konular gördükçe ve öğrendikçe bilmediğim o kadar çok şey varmış ki diyorum. Burada geçen zamanda öğrendiğim ve faydasını gördüğüm çok fazla konu oldu. Böyle de devam edecektir. Keyif alarak çalışmaya, öğrenmeye ve paylaşmaya devam. Tekrardan sağolun.
sr. member
Activity: 968
Merit: 292
December 02, 2022, 01:20:13 PM
An itibariyle Sr. Member oldum. Başta, meritlerini bizden esirgemeyen @EFS ve @Vispilio 'ya ve diğer büyüklerime, küçüklerime teşekkülerimi sunuyorum.

Şu an olduğum imza kampanyasına rütbe atladığımı bildirmeden önce, buradan bu rütbeye gelmeme vesile olan sizlere teşekkür etmeden oraya yazmak istemedim.

Elimden geldiğince aktif olmaya devam edeceğim. Tekrardan sağolun.

Hayırlı olsun. Nice rütbelere...
hero member
December 02, 2022, 11:41:50 AM
An itibariyle Sr. Member oldum. Başta, meritlerini bizden esirgemeyen @EFS ve @Vispilio 'ya ve diğer büyüklerime, küçüklerime teşekkülerimi sunuyorum.

Şu an olduğum imza kampanyasına rütbe atladığımı bildirmeden önce, buradan bu rütbeye gelmeme vesile olan sizlere teşekkür etmeden oraya yazmak istemedim.

Yeni rütbeniz hayırlı uğurlu olsun hocam Smiley Bir sonraki rütbe için bu zamana kadar kazanmış olduğunuz merit kadar merit kazanmanız gerekiyor. Bu da birazcık sizi yeise düşürebilir ancak yılmayın ardı arkasına geliyor özverili çabaladıkça Smiley Hadi bakalım darısı hero olmanıza Smiley
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
December 02, 2022, 11:28:48 AM

Tebrikler eightdots, yeni ulaştığın rütbe sana daha iyi ve üst seviyelerin kapısını açar umarım, burada Ratimov gittikten sonra Vispilio ve Efs sürekli elinden geleni yapıyor, inşallah en son merit kaynaklığı için başvuran xzone hocamız da merit kaynağı olur ve biraz olsun Türk forumu daha fazla üyeyi üst ranklara kazandırır,
legendary
Activity: 2072
Merit: 1137
December 02, 2022, 03:44:14 AM
Hayırlı olsun
başarılarının devamını dilerim
hero member
Activity: 756
Merit: 701
December 02, 2022, 03:38:01 AM

hero member
September 28, 2022, 02:16:28 PM
-
-
-
-
-
-
-

Hepinize çok teşekkür ederim değerli hocalarım Smiley Sizin bu değerli mesajlarınız sayesinde daha da motive oluyorum Smiley Kafamdaki planlar birazcık değişerek daha farklı noktalardan sizlere bildiklerimi, öğreneceklerimi aktarma yoluna gitmeye karar verdim. Beklemede kalın sadece Smiley
hero member
Activity: 882
Merit: 879
September 28, 2022, 01:41:11 PM

160 gün sonra gelen güncelleme

Ben de artık bir hero üyeyim artık  Smiley Bu rütbeye ulaşmamda desteklerini esirgemeyen tüm abilerime, ablalarıma ve kardeşlerime çok teşekkür ederim. Bakalım bir sonraki rütbe için gereken merit sayısına 160 günden daha kısa sürede ulaşabilecek miyim görelim Smiley Ayrıca gereken son meritleri atan @Jossque hocama da ayrı bir parantezde teşekkür ederim bi anda yüzüm güldü Smiley

İYİ Kİ VARSINIZ BENİM GÜZEL BİTCOİNTALK AİLEM

Tebrikler. Son meritleri atacaktım ancak biraz araya bir şeyler girdi, yine de 500’e ulaşmışsınız. Ulaşacağınızdan hiç şüphem yoktu. Rütbe atladığınız için bir kere daha tebrik ederim. Son günlerde forumda en değerli paylaşım yapanlardan birisisiniz. Ben de sizin arkanızdan gelebilirim umarım. Emeklerinizi sürdürmeniz ve bir an önce Leg olmanız dileğiyle.
legendary
Activity: 966
Merit: 1047
#SWGT CERTIK Audited
September 28, 2022, 12:08:45 PM

Ben de artık bir hero üyeyim artık  Smiley Bu rütbeye ulaşmamda desteklerini esirgemeyen tüm abilerime, ablalarıma ve kardeşlerime çok teşekkür ederim. Bakalım bir sonraki rütbe için gereken merit sayısına 160 günden daha kısa sürede ulaşabilecek miyim görelim Smiley Ayrıca gereken son meritleri atan @Jossque hocama da ayrı bir parantezde teşekkür ederim bi anda yüzüm güldü Smiley

Tebrikler @meser. Çok kısa sürede bir sonraki rütbeye de atlayacağına şüphem yok.
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
September 27, 2022, 06:10:52 PM

Local bölümde son zamanlarda kaliteli içerik üreten üyelerin başında geliyorsunuz hocam yeni rütbenizi sonuna kadar hak ettiniz.Umarım yeni rütbeniz sizi motive ederek bizim için daha da çok kaliteli içerikler üretmenize yardımcı olur.  Smiley
hero member
Activity: 798
Merit: 1441
September 27, 2022, 06:00:00 PM

Fazlasıyla hakettiğini düşünüyorum. Yeni rütbende başarılar dilerim meser# Smiley
legendary
Activity: 2072
Merit: 1137
September 27, 2022, 03:06:29 PM
Tebrikler üstad darısı leg olmaya en kısa sürede inşallah
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
September 27, 2022, 02:57:08 PM
meser# Tebrikler dediğim gibi bu hafta rütbe atlarsın diyordum son meritleri veren arkadaşlarıda ayrıca tebrik ediyorum. Yeni rütbenle birlikte daha azimli ve gayretli olacağını düşünüyorum Smiley Senin adına cidden çok sevindim gerçi rütbenin pek bir önemi olmasada isminin yanında 5 tane altın görünmesi çok. İlk başladığım zamanları hatırlıyorumda 1 altın 2 altın 3 altın derken zaman geçiyor.

Öğrenmeye öğretmeye fırsatları yakalamaya devam diyorum. Tekrardan Tebriklerrrrr.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
September 27, 2022, 03:38:42 AM
Ürettiği içerikler ile forumda ki katkısı büyük olan @meser hocama yeni rütbesinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.
Bi hızla giderse eğer 2-3 aya kadar legendary de olacağına eminim.
Başarılar dilerim...
hero member
September 26, 2022, 05:44:44 PM

Ben de artık bir hero üyeyim artık  Smiley Bu rütbeye ulaşmamda desteklerini esirgemeyen tüm abilerime, ablalarıma ve kardeşlerime çok teşekkür ederim. Bakalım bir sonraki rütbe için gereken merit sayısına 160 günden daha kısa sürede ulaşabilecek miyim görelim Smiley Ayrıca gereken son meritleri atan @Jossque hocama da ayrı bir parantezde teşekkür ederim bi anda yüzüm güldü Smiley

sr. member
September 21, 2022, 08:39:12 AM
Daha dün gibi geliyor buraya dahil oluşum, bır baktım son 18 kalmış üst rütbeye, zaman çok hızlı geçiyor gerçekten...

Hayırlı olsun totti hocam sonunda Full member olmuşsunuz, benim tahminimce beraber yükseliriz diyordum ama siz benden önce davranmışsınız tebrik ederim Smiley benim de son 8 kaldı artık, rütbe atlayan üyeler kısmında ismimizi görmeye çok az kaldı, sırayla inşallah daha yukarılara gelirsiniz, bu arada meser# gümbür gümbür geliyor, Hero olmasına çok az kaldı, halbuki yeni Sr olmamış mıydı Smiley

Yeni seviyeniz hayırlı, uğurlu olsun. Tabii seviyeler sadece birer yazıdan ibaret olsa da, biraz daha motivasyon kaynağı oluyor. Hero olma yolunda başarılar dilerim.

Hocam çok teşekkür ederim, sağolun artık uzun bir sürede de herhalde bir seviye daha atlayabiliriz inşallah Smiley sizin de merit sayınız senior için çok yaklaşmış inşallah siz de bir an önce senior olursunuz hocam çok teşekkür ederim, biraz faydalı mesajlar atmak için insan daha çok motive oluyor tabi Smiley
hero member
Activity: 882
Merit: 879
September 21, 2022, 07:59:21 AM
Daha dün gibi geliyor buraya dahil oluşum, bır baktım son 18 kalmış üst rütbeye, zaman çok hızlı geçiyor gerçekten...

Hayırlı olsun totti hocam sonunda Full member olmuşsunuz, benim tahminimce beraber yükseliriz diyordum ama siz benden önce davranmışsınız tebrik ederim Smiley benim de son 8 kaldı artık, rütbe atlayan üyeler kısmında ismimizi görmeye çok az kaldı, sırayla inşallah daha yukarılara gelirsiniz, bu arada meser# gümbür gümbür geliyor, Hero olmasına çok az kaldı, halbuki yeni Sr olmamış mıydı Smiley

Yeni seviyeniz hayırlı, uğurlu olsun. Tabii seviyeler sadece birer yazıdan ibaret olsa da, biraz daha motivasyon kaynağı oluyor. Hero olma yolunda başarılar dilerim.
hero member
September 20, 2022, 12:39:13 PM
Son zamanlarda rütbe atlayan @eightdots ve @totti67 hocalarımın yeni rütbesini kutlarım  Smiley Artık sıradaki hedefiniz SR olmakta ve inanıyorum ki bu rütbeye daha hızlı bir şekilde ulaşacaksınız bunu da yapmış olduğunuz güzel paylaşımlardan ve yorumlarınızdan rahatlıkla görebiliyoruz Smiley Durmak yok yardırmaya devam diyelim Smiley

@kriminall dedim dedim inanmadınız bak ne oldu hocam diyomuşum Cheesy 20 nisanda Sr member olmuştum hocam tam 5 ay ancak dile kolay yaşaması meşakkatliydi diyebilirim. Sürekli daha farklı ne hazırlayabilirim, bu topluluğa nasıl bir katkıda bulunabilirim diye düşünmekten meşakkatliydi diyebilirim. Ama burada verdiğim her çabaya değiyor bunları yapmaktan keyif alıyorum. Keyif alıyorum çünkü konu paylaşmaya ayırdığım her zaman aslında benim kendime ayırdığım resetlenme dinlenme zamanım oluyor. Hero olmak daha yolun yarısı diyebilirim hedeflerim için Smiley O yüzden gümbür gümbür gelmeye devam Smiley
sr. member
September 20, 2022, 07:30:54 AM

Pages:
Jump to: