Pages:
Author

Topic: Rütbe Atlamaya Yakın Üyeler - page 8. (Read 13792 times)

hero member
Activity: 994
Merit: 607
April 12, 2023, 08:36:14 PM
Rütbe atlayacak arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum. Şu an en yakın olan kişi eightdots arkadaşımız sadece 20 merite ihtiyacı kalmış. Türk forumu olarak kullanıcıların sürekli yeni seviyelere gelmesi bizi sevindiriyor. Bende geçen günlerde seviye atlamıştım. Umarım daha üst seviyeleri de birlikte görürüz.
hero member
Activity: 1316
Merit: 623
April 12, 2023, 05:39:32 PM
Bu dönemde rütbe atlayan ve atlamaya yakın olan üyelere bir göz atalım :

@Gencecikmen, Senior Member’dan, Hero Member’a,
@Mustang Shelby Full Member’dan Senior Member’a,

Yükselmişlerdir.Kendilerini tebrik ederim.

Rütbe atlamaya yakın olan üyeler ise şöyle :

@Ondekinecakabilirim Senior Member’dan Hero Member’a son 32 merit,
@eightdots Senior Member’dan Hero Member’a son 20 merit,
@karabiber Senior Member’dan Hero Member’a son 80 merit,
@mandown Hero Member’dan Legendary Member’a son 90 merit,
@Koray55 Member’dan Full Member’a son 30 merit

Kalmıştır.Umarım en yakın zamanda onları da bir üst rütbeye çıkmış şekilde görebiliriz.

Rütbe atlayan @Gencecikmen ve @Mustang Shelby tebrik ederim. Umarım kısa zamanda meritleri tamamlayıp bir sonraki rütbeye geçiş yaparız. Desteklerini esirgemeyen başta @EFS, @Vispilio ve tüm üyelere teşekkürlerimi sunarım.
legendary
Activity: 966
Merit: 1047
#SWGT CERTIK Audited
April 12, 2023, 05:18:38 PM

Kalmıştır.Umarım en yakın zamanda onları da bir üst rütbeye çıkmış şekilde görebiliriz.

Bir rütbeyi daha atladık. Moral tazeleyip hedef yeniledik. Bu süreçte paylaşımlarıma merit atarak destek olan yerel forumun siz değerli üyelerine forumdaşlarıma teşekkür ederim. Bir diğer teşekkürü de merit kaynaklarımız @vispilio @Ratimov ve @efs ederim.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
April 12, 2023, 03:54:42 PM

hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
March 05, 2023, 04:32:35 PM
Bugün yeni seviyelere ulaşmayı başaran Türkçe yerel kullanıcılarını tebrik ederiz:

- Phoenix Anka
- Cacabey_40
- Dzigie

Bu ay buraya geri gelmeyi ve rütbeleri ne olursa olsun aktif kullanıcılara birkaç yüz ödül vermeyi planlıyorum.

Listeye beni eklemeyi unutmuşsun.  Cheesy Türkçe foruma yaptığın katkılardan ötürü sana çok teşekkür ederim.

@CLS63, Hero Member’dan Legendary Member’a,

Yükselmiştir.Kendilerini tebrik ederim

Çok teşekkür ederim ayrıca bana yardımcı olan EFS ve Vispilio'ya ayrıca bir teşekkür etmem gerekiyor.  Smiley
Hızlı bir şekilde rütbe aldığınız için listeye eklemeyi unutmuş olabilirler Smiley Sanırım çift turbo 4 çeker V8 Smiley Yeni rütbenizi tebrik ederim başarılarınızın devamını diliyorum. Bu zor günlerde en azından sevinebileceğimiz bir şeyler oluyor forumdaki arkadaşların rütbe atlamasına seviniyorum onların bu mutluluğunu paylaşmakta ayrıca bir mutluluk bence Smiley

Yeni rütbe alan arkadaşları da ayrı ayrı tebrik ediyorum sonra sitem etmeyin bana Smiley
legendary
Activity: 1722
Merit: 1630
March 05, 2023, 03:37:08 PM
Bugün yeni seviyelere ulaşmayı başaran Türkçe yerel kullanıcılarını tebrik ederiz:

- Phoenix Anka
- Cacabey_40
- Dzigie

Bu ay buraya geri gelmeyi ve rütbeleri ne olursa olsun aktif kullanıcılara birkaç yüz ödül vermeyi planlıyorum.

Listeye beni eklemeyi unutmuşsun.  Cheesy Türkçe foruma yaptığın katkılardan ötürü sana çok teşekkür ederim.

Yükselmiştir.Kendilerini tebrik ederim

Çok teşekkür ederim ayrıca bana yardımcı olan EFS ve Vispilio'ya ayrıca bir teşekkür etmem gerekiyor.  Smiley
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
March 03, 2023, 03:36:18 PM
Yeni rütbe atlayan arkadaşların yeni rütbelerini tebrik eder yeni rütbeleri içinde bol şans ve kolaylıklar dilerim.
hero member
Activity: 756
Merit: 701
March 03, 2023, 02:37:19 PM

- Phoenix Anka
- Cacabey_40
- Dzigie

Emeğine sağlık sevgili dostum.Buradaki arkadaşlarımıza yardım etmen bizleri mutlu ediyor.Şimdi birlikte rütbe atlamaya yakın üyelere tekrar bir göz atalım :

@Gencecikmen, Senior Member’dan, Hero Member’a son 67 merit,

Rütbe atlamaya yakın başka üye tespit edemedim.Eğer rütbe atlamaya yakın üyeler var ise özelden bildirmeleri rica olunur.

Bu dönemde rütbe atlayan bazı üyeler ise :

@Phoenix Anka Senior Member’dan Hero Member’a,
@Cacabey_40 Member’dan, Full Member’a,
@Dzigie Member’dan Full Member’a
@Hvdv, Jr Member’dan, Member’a
@Silence Scream, Senior Member’dan Hero Member için gerekli meriti toplayıp Potansiyel Hero Member‘a

Yükselmiştir.Kendilerini tebrik ederim ayrıca son meritleri gönderen @Ratimov’a ayrıca teşekkür ederim.

İsmimi listeye ekleyen @W Jr. hocama, formumuzun merit kaynakları @Ratimov @EFS ve @Visipilio teşekkür ederim. Her zaman biz yerel forumdaki üyelere destek oldukları için. Rütbe atlayan arkadaşları şimdiden tebrik ederim, umarım bir sonraki rütbelerine çabucacık ulaşırlar.

Rütbe atlamak çok motive ediyor insanı. Ben aktivitemin meritimi geçmemesi için çaba gösteriyorum şu ana kadar başardım. Umarım bir sonraki rütbeye de zaman kaybım olamadan geçerim. Sr. olduktan sonra Hero için fazla merit gerekiyor ama azı gitti çoğu kaldı. Onu da başarmak için elimden geleni yapmaya gayret gösteriyorum.

Yükselen herkesi tebrik ederim. Bir sonraki rütbenizi görmek dileğiyle.
legendary
#SWGT CERTIK Audited
March 03, 2023, 02:24:27 PM

- Phoenix Anka
- Cacabey_40
- Dzigie

Emeğine sağlık sevgili dostum.Buradaki arkadaşlarımıza yardım etmen bizleri mutlu ediyor.Şimdi birlikte rütbe atlamaya yakın üyelere tekrar bir göz atalım :

Rütbe atlamaya yakın başka üye tespit edemedim.Eğer rütbe atlamaya yakın üyeler var ise özelden bildirmeleri rica olunur.

@Silence Scream, Senior Member’dan Hero Member için gerekli meriti toplayıp Potansiyel Hero Member‘a

Yükselmiştir.Kendilerini tebrik ederim ayrıca son meritleri gönderen @Ratimov’a ayrıca teşekkür ederim.

İsmimi listeye ekleyen @W Jr. hocama, formumuzun merit kaynakları @Ratimov @EFS ve @Visipilio teşekkür ederim. Her zaman biz yerel forumdaki üyelere destek oldukları için. Rütbe atlayan arkadaşları şimdiden tebrik ederim, umarım bir sonraki rütbelerine çabucacık ulaşırlar.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
March 03, 2023, 01:53:30 PM
Rütbe atlayan arkadaşları tebrik ederim, arkadaşlar bu güzel keyifli günlerin yenileri gelsin diye çok çabalamak lazım, senior olduktan sonra biraz duruldum ama, üstümdeki ölü toprağımı da atmam lazım benim, umarım bende yakın zamanda buraya ismimi yazdıracak kadar yakın merite ulaşabilirim, Türk arkadaşlara yardımcı olan ratimova teşekkürler,
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
March 03, 2023, 01:37:10 PM

- Phoenix Anka
- Cacabey_40
- Dzigie

sr. member
Activity: 968
Merit: 292
March 03, 2023, 01:13:14 PM

- Phoenix Anka
- Cacabey_40
- Dzigie

@Ratimov desteğin için çok teşekkür ederim.
Forumda aktif olup, topluluğa faydalı paylaşımlar yapmaya gayret edeceğim. Bu şekilde ödüllendirilmek gerçekten insanı motive ediyor.
sr. member
Activity: 630
Merit: 463
March 03, 2023, 01:12:31 PM

- Phoenix Anka
- Cacabey_40
- Dzigie

Şu anda yeni rütbeden önce biraz liyakatten yoksun daha fazla kullanıcı bulamadım. Bu ay buraya tekrar gelmeyi ve aktif katılımcılar arasında birkaç yüz ödül dağıtmayı planlıyorum.

Desteklerin için bende forum adına teşekkür ederim. Türkçe forumda kullanıcı olarak merit konusunda verdiğin destekler bizim için çok önemli. 3 kullanıcıyı rütbe atlaması konusunda yardımcı olmuşsun. Umarım tekrar ilerleyen zamanlar olur ve 250 merite yaklaştığımda benim için de böyle bir yardımda bulunabilirsiniz Smiley
hero member
Activity: 994
Merit: 607
March 03, 2023, 09:40:19 AM
Koca yürekli Rus forum üyemiz ve Türk lokalinin en büyük destekçilerinden Ratimov sayesinde bugün Hero Member olduğumu fark ettim. Gereken son meritleri cömertçe gönderdiği için ona çok teşekkür ediyorum. Daha sonrasında ise forumda meritleri esirgemeyen herkese, sevgili kaynaklarımız Vispilio ve EFS’ye teşekkür ederim. İnşallah herkes bir gün istediği en üst seviyeye ulaşabilir. Gördüğüm kadarıyla CLS63 hocamız da rütbe atlamış ve Legendary olmuş onu da tebrik ederim.
legendary
#SWGT CERTIK Audited
February 03, 2023, 06:26:11 PM
Son bir aydır çeşitli sağlık sorunları nedeniyle foruma vakit ayiramadim, bu süreçte rütbe atlayan tüm forumdaslari tebrik ediyorum. Umarım bir sonraki rütbelerine de hızlıca ulaşırlar.
hero member
Activity: 798
Merit: 1441
February 03, 2023, 07:27:00 AM
Yeni rütbe atlayan herkesi tebrik ederim. Foruma yararı olan herkese ayrı teşekkür ediyorum.
sr. member
Activity: 504
Merit: 324
February 02, 2023, 02:47:19 AM
Konuda beni de eklediğiniz için teşekkürler. Şu anlık rütbe yükselme gibi bir beklentim yok. Foruma sık zaman da ayıramıyorum. Daha sık paylaşımlar yaptığım zamanlar olursa lütfen o zaman beni değerlendirin. Şimdilik uzaktan yazılanları takip ediyorum. Biraz daha iş yüküm hafifleyince tekrar foruma paylaşım yapmaya gelebilirim. Bu arada rütbe atlayan tüm arkadaşları kutlarım, herkes iyi yerlere gelmeyi hak ediyor. Umarım emekleriniz günün birinde yok edilmez.
hero member
Activity: 714
Merit: 503
www.mesutcandemir.com.tr
February 01, 2023, 06:22:09 PM
Başta onur hocama ve ardından yeni rütbe elde eden tüm dostlara selam olsun
legendary
Activity: 2072
Merit: 1137
February 01, 2023, 04:39:52 PM
Hayırlı olsun Onur hocam, legendary yakışır size Cool
isteyen uğraşan herkesin en kısa zamanda leg olmalarını dilerim
hero member
Activity: 882
Merit: 879
February 01, 2023, 03:30:57 PM
Rütbe atlayan tüm arkadaşlarımı tebrik ederim. Onur gözüpek hocamız zaten az ve öz yazıyor. Gördüğüm kadarıyla yoğun olduğunu ve foruma fazla vakit ayıramadığını düşünüyorum yoksa forumun demirbaşlarından birisi ve engin bilgi kaynağına sahip. Ara sıra girip merak edilen soruları newbie-legendary fark etmeden cevaplıyor ve akıllardaki soru işaretlerine güzel cevaplar veriyor.

Diğer rütbe atlamaya yakın üyeler arasında biraz bende olabilirim. Aktivite tamamlanmamış olsa da en azından merit olarak 500’e gittikçe yaklaşıyorum. Şu anlık en büyük hayalim tüm mesajları lokale yazabileceğim bir imza kampanyasına kabul edilmek. Mesela şimdikinde 5 tane limiti olduğundan dolayı genellikle gambling bölümüne yazmak zorunda kalıyorum bu da benim motivasyonumu biraz düşürüyor. Eğer hepsini lokal yazabileceğim bir kampanya olursa daha detaylı araştırmalara girişebilirim diye düşündüm.

Umarım diğer paylaşımda ben de bu listeye girerim Smiley
Pages:
Jump to: