Pages:
Author

Topic: Satoshi Nakamoto'nun Bitcoin Makalesinin Türkçesi - page 8. (Read 95851 times)

newbie
Activity: 126
Merit: 0
paylaşım için teşekkürler bende yeni başladım ilgileneceğim
member
Activity: 76
Merit: 10
Türkçesi iyi olmuş diyeceğim ama bunu da anlayamadım
newbie
Activity: 9
İyiki üye olmuşum.coin dünyası ile ilgili bilmediğim çok şey varmış gerçekten.çok teşekkürler
member
Activity: 196
Pro Translation Agency, Istanbul
herkes mutlaka okumalı. Anladıgı kadarını anlamalı.
member
Activity: 252
paylaşım için teşekkürler güzel olmuş.
full member
Activity: 224
Merit: 100
All I want is a new CLEAN page for just to live!
Barış Özcan'ın Youtube'da bununla ilgili güzel bir videosu var. İzlemenizi tavsiye ederim.  Linki: https://youtu.be/ENwtC8LgPcw
Bu adamın olaylara yaklaşım biçimini çok seviyorum, her anlattığı konuyu enine boyuna anlatıyor ve karşıdakinin bunu anlaması için elinden geleni yapıyor. İşliyor resmen beyinlere.

newbie
Activity: 28
yeni gördüm bunu güzel paylaşım teşekkürler.
newbie
Activity: 45
tekrar okudum da;
demeden edemeyeceğim,
yeni dünya düzeninin makalesi olarak çıktısını al ve bir köşeye as:)
newbie
Activity: 9
teşekkürler adam kırdı parayı Cheesy satoshi baba bizede el atsan
newbie
Activity: 56
başarılı çalışma olmuş eline sağlık
jr. member
Activity: 70
Merit: 7
harika bir çalışma olmuş gerçekten tebrikler
newbie
Activity: 39
Yanlış anlaşılmaların önüne geçilmesinde etkili olabilecek bir makaleydi. Ülkemiz insanları biraz daha okusa , bitcoin'i Anahaberlerden takip etmese ; Bitcoini daha iyi tanır ,  dolandırılmaların da önüne geçilebilirdi.
newbie
Activity: 25
Bitcoin haber değerli bir çalışmada bulunmuş. Paylaşan arkadaşa teşekkürler.
newbie
Activity: 100
Heyecanla okudum. Çok açıklayıcı bir makale olmuş. Birçok insan daha bitcoin ne bilmeden, sadece haberlerde çıkan çok değerlendi başlıklarına göre hemen atlıyorlar. Herkesin bunu okuması lazım.
newbie
Activity: 4
Makale çok hoşuma gitti gerçekten bilmediğim çok şey varmış meğer Smiley
Paylaşım için teşekkürler.
member
Activity: 271
Merit: 12
XMONETA ICO
Barış Özcan'ın Youtube'da bununla ilgili güzel bir videosu var. İzlemenizi tavsiye ederim.  Linki: https://youtu.be/ENwtC8LgPcw
newbie
Activity: 4
Eline sağlık paylaşım için çok teşekkürler. Özellikle yeni başladığım için çok iyi oldu bu makale.
Bu arada üstteki paylaşımda da belirtilmiş alttaki pdf linki çalışmıyor evet, ben ilk linkten ulaşabildim.
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
Türkçe içerik paylaşımı için teşekkürler, hepimiz için faydalı birer paylaşım olduğundan eminim. PDF linkine tıkladığım zaman linkin kırık olduğunu gördüm, bunu düzeltirseniz yeni başlayanlar için veya bu işi merak edenler için daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.
member
Merit: 14
Sesli makale için teşekkürler. Bizim gibi yeni başlayanlar için bu tarz bilgiler çok önemli.
member
Merit: 52
inceleyeceğim teşekkürler.
Pages:
Jump to: