Pages:
Author

Topic: Satoshi Nakamoto'nun Bitcoin Makalesinin Türkçesi - page 6. (Read 96133 times)

newbie
Activity: 14
Merit: 0
Elinize emeğinize sağlık.Çok yararlı bir çalışma olmuş.
newbie
Activity: 2
Elinizi Sağlık. Çok güzel bir çalışma olmuş
newbie
Activity: 35
Elinize sağlık çeviriyi yararlı buldum coin ve sistemi hakkında baya açık bilgi sunulmuş diğer coinler hakkında da böyle çevirilerin olması yapılması gerekli bence ve yeni girenlere , bilmeyip öğrenmek isteyenlere okumalarını tavsiye ederim...
newbie
Activity: 32
Çok teşekkürler bu konulardan yeni haberdar olmuş biri için çok faydalı ve anlaşılır buldum çok iyi yazılmış benim gibi yeni girenlerin bakmasını öneririm elinize sağlık. Tekrardan teşekkürler.
newbie
Activity: 280
Bu makale gerçekten dünyayı değiştiren ve dünya ya yepyeni bir soluk getiren bir makale.
newbie
Activity: 5
Çeviri için teşekkürler.
Herşeyin başladığı nokta. Ne yazıkki büyük bir kitle artık teknolojiyi, gelecek vizyonu bir kenara bırakıp kısa sürede kar etmek için çaba sarfediyor.
newbie
Activity: 31
Ellerine sağlık
newbie
Activity: 11
Merit: 2
Makalenin Türkçe’ye çevrilmesi tabiki güzel.
Buradaki link açılmıyor, Youtube üzerinden sesli kitap olarak açılıyor.

Bu arada makaleyi hem İngilizce hemde Türkçe olarak okudum. ( Hatta bir kaç defa ) Her seferinde Satoshi’ye olan hayranlığım arttı Smiley

Emekler için teşekkürler..
newbie
Activity: 98
Eline sağlık merak edenler için yararlı bir bilgi. Teşekkürler paylaşım için
newbie
Activity: 95
Ellerine sağlık çok teşekkürler buna gerçekten ihtiyacımız vardı çok doğru yükselmesi ve düşmesi değil önemli olan .. Roll Eyes
newbie
Activity: 28
Merit: 1
Son yazanlar neye teşekkür ediyor anlamadım? Her iki site de açılmıyor.
newbie
Activity: 4
Sayın Egosmaster,

https://books.google.co.uk/books?id=ZpKyAwAAQBAJ&lpg=PA1&hl=tr&pg=PA1#v=onepage&q&f=false

Linki paylaşımı için teşekkür ederim.

Makaleden de anlaşılacağı üzere yine herşey matematiğin üzerine kurulmuş. Ah bu matematik.

Saygıularımla

Okumak için linke tıkladığımda site hata ver link kırılmış sanırım elinde olan başka bir kaynağa yükleye bilir mi?

Ben linkin bozuk olduğunu yaklaşık 1 hafta önce farketmiştim. Ancak son mesajlara bakınca herkes teşekkür edip çok faydalı bilgiler olduğunu yazmaya devam ediyordu. Yani çoğu kişi içeriği okumadan post kasıyor, acınacak haldeler. Kim farkedecek diye bekliyordum ki siz farketmişsiniz. Tebrikler

Satoshi Nakamoto'nun Bitcoin makalesini türkçe olarak şu linkten okuyabilirsiniz.
https://books.google.co.uk/books?id=ZpKyAwAAQBAJ&lpg=PA1&hl=tr&pg=PA1#v=onepage&q&f=false

Ayrıca moderatör başlığı düzenlerse sanırım daha iyi olur malum ilk mesajdaki linkin düzeltilmesi gerekir. @EFS
newbie
Okumak için linke tıkladığımda site hata ver link kırılmış sanırım elinde olan başka bir kaynağa yükleye bilir mi?

Ben linkin bozuk olduğunu yaklaşık 1 hafta önce farketmiştim. Ancak son mesajlara bakınca herkes teşekkür edip çok faydalı bilgiler olduğunu yazmaya devam ediyordu. Yani çoğu kişi içeriği okumadan post kasıyor, acınacak haldeler. Kim farkedecek diye bekliyordum ki siz farketmişsiniz. Tebrikler

Satoshi Nakamoto'nun Bitcoin makalesini türkçe olarak şu linkten okuyabilirsiniz.

Ayrıca moderatör başlığı düzenlerse sanırım daha iyi olur malum ilk mesajdaki linkin düzeltilmesi gerekir. @EFS
Çok teşekkür ederim İlginizden dolayı Smiley
hero member
Activity: 629
Merit: 508

newbie
jr. member
Activity: 238
Merit: 6
Yararlı bilgiler teşekkürler
jr. member
Activity: 267
Merit: 6
Crypto Worker
Her şeyin başladığı makale... Çeviri çok iyi olmuş, teşekkür ederim.
newbie
Activity: 35
müthiş bir paylaşıma benziyor. ilk fırsatta okuyacağım, teşekkürler paylaşım için.

umarım bunca çöp bilgi arasında düzgün türkçe kaynakların sayısı daha da artacaktır.
member
Activity: 208
Merit: 10
Emeğiniz için teşekkürler çok güzel bir çalışma olmuş
member
Activity: 194
Merit: 12
Trust me. I'm a holder.
Yeni farkettim aslında ilk okunması gerekn bu makale.
Pages:
Jump to: