Pages:
Author

Topic: Shivom: Dünyanın En Büyük Blockchain Özellikli Dijital Genom Deposu - page 7. (Read 1929 times)

member
Activity: 202
Merit: 21
proje ne kadar topladı şuan ne arkadaşlar gerçekten çok yazık oldu bu kadar güzel bir projeyi destekledim imzasına girdim post atamadım o dönem ama şuan fiyatı görünce çok üzülmüyorum
member
Activity: 714
Merit: 82
bu gen projesi çok uzun vadeli bir proje bence. bu tokeni yatırım için uygun görmüyorum.

airdrop ve bountyler 18 haziranda dağıtılacakmış. değeri biraz daha düşecektir. 15 cent civarı olursa alım yapıp kısa süreli bir artış sonrası satmayı düşünebilirim.
full member
Activity: 462
Merit: 100
Bu fiyatların geçici olduğunu düşünüyorum çünkü nerdeyse her coin günden güne eriyor tabi ki shivom da bundan nasibini aldı eğer tamamen alt coinlere bağlı kalmış olmasaydım biraz daha düşünce alım yapardım. ytd
member
Activity: 714
Merit: 82
bounty ödülleri dağıtıldı mı? ödüllerde dağıtılırsa biraz daha düşer.
sr. member
Activity: 924
Merit: 251
Kucoin'e girince bir umutlandım lakin orda dibi gördü. 0.05'den 0.03'e düştü. Piyasaların acil düzelmesi lazım. Hodl'luk bir coin ama piyasaların düzelmeme ihtimali düşündükçe daha da düşmeden elden çıkarsammı acaba diyorum açıkçası.
full member
Activity: 518
Merit: 100
Proje guzel kucoıne gırmış ama piyasa bu durumdayken gırsede bişey farketmez 11 centti ıco fıyatı şuanda yerlerde ama toplayacagını dusunuyorum
member
Activity: 322
Merit: 31
Kucoine neden giriş yaptılar anlamakta güçlük çekiyorum gerçekten. IDEX te bile fiyatı 5 cent civarı iken Kucoine girdiğinden bu yana 3/1 kaybettirdi. Her ne kadar böyle konuşmak için çok erken olsa da, çoğu kişinin güvendiği ve desteklediği bir proje yatırımcısını batırmaya doğru emin adımlarla ilerliyor.  
sr. member
Activity: 616
Merit: 250
Zaten son zamanlarda bu şekilde iyi çıkış yakalayan, beğenilen projelerin çoğu ico fiyatına bile tutunamıyor. Kim neden satar orasına karışmıyorum ama bu kadar büyük çapta erimeler olması gerçekten can sıkıcı.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Umarım fiyata etki eder son zamanlarda bir çok iyi ico patladı, daostack %60 dan fazla düştü shivom ico fıyatının yarısında şu an. Gerçekten kim neden bu kadar düşük fiyata satar anlamıyorum.
newbie
Activity: 364
Merit: 0
Shiwom bugün kucoin de  listelenecekmiş..
full member
Activity: 938
Merit: 115
Adam gibi bir borsaya girmezse böyle olur tabi. Hiç olacak iş mi bu. Bu kadar iyi satış rakamına ulasmissin neden binance a girmiyorsun, yada piyasaya güveniyorsan biraz daha bekle.
member
Activity: 285
Merit: 12
ICO fiyatının yarısında seyrediyor şu an. Kararsızım satıp satmamakta fakat bir süre daha bekleyeceğim sanırım projeye güveniyorum.
member
Activity: 378
Merit: 11
Idexte yarı fiyatına satılıyor yazık gerçekten, bende bunu anlamıyorum proje hardcap yapmış beklenti büyük kim neden yarı fiyatına satar anlam veremiyorum. ICO fiyatı 7k token 1 eth di şimdi 14k token alırsın 1 ethere en az
member
Activity: 235
Merit: 75
Shivom ekibi ICO zamanı güzel işler çıkardı ve hak ettikleri gibi adlarından sıkça söz ettirdiler hepimizin malumu olduğu üzere. Ancak maalesef ilk borsa seçimleri beni hayal kırıklığına uğrattı. Hacmi olmayan bir borsayı neden seçtiler bilmiyorum. Coinbene 70 küsürüncü sırada ve günlük hacim çok az.

Bugün depozit ve trading işlemleri başlıyor. Şuan depozit yapılabiliyor. Trading açılışı ise Türkiye saati ile öğleden önce 10'da olacak.

https://www.coinbene.com/#/notice/detail/539

AIRDROP dağıtımları ise 16 Haziranda yapılacakmış.
ilk borsa seçimi mi? hocam idexte var zaten. ordan ala bilirsiniz

İdefix contract adresi ile kendi listeliyor. Yani Shivom tarafından resmi olarak anlaşma yapılarak girmedi İdefixe. Kendileride zaten bunun sorumluluğunu kabul etmediklerini belirttiler. Coinbene ise resmi olarak OMX'in trade göreceği ilk borsa olacak
newbie
Activity: 154
Merit: 0
Shivom ekibi ICO zamanı güzel işler çıkardı ve hak ettikleri gibi adlarından sıkça söz ettirdiler hepimizin malumu olduğu üzere. Ancak maalesef ilk borsa seçimleri beni hayal kırıklığına uğrattı. Hacmi olmayan bir borsayı neden seçtiler bilmiyorum. Coinbene 70 küsürüncü sırada ve günlük hacim çok az.

Bugün depozit ve trading işlemleri başlıyor. Şuan depozit yapılabiliyor. Trading açılışı ise Türkiye saati ile öğleden önce 10'da olacak.

ilk borsa seçimi mi? hocam idexte var zaten. ordan ala bilirsiniz
member
Activity: 235
Merit: 75

sr. member
Activity: 616
Merit: 259
Keşke tokenları kitleselerdi. Malesef bountyden alan gerizekalılar,gidip ICO fiyatının onda birine satıyor. Sanarsın eline milyonlarca token geçmiş. Anlayamıyorum bu insanları,tamam bedavadan geldi diye düşünebilirsinde,emeğinede mi acımıyorsun be adam. Gerçi bu gözlerde 1$ dan GEM alıp 0.50$ a satanıda gördü ki  GEM bountyleri token olarak dağıtmadı.
member
Activity: 294
Merit: 10
World’s First Decentralized ICO Platform
İmza kampanyasının son dönemine yetişebilmiştim oradan gelen 3000 kadar token var, KYC falan bayağı uğraştırdılar ama adreslere gönderim yapılmış. ICO fiyatı 1eth= 7000 OMX miş galiba. Bugün itibariyle DDEX ve Bilaxia adında iki borsada gözüküyor esasında ama telegram resmi kanalında henüz hiç bir borsa ile anlaşılmadı henüz, o borsalar merkezi olmayan borsalar ve bizden habersiz sokmuş olabilirler denmiş. Hatta bir yorum eğer grup adminine aitse Bilaxia da satılan token lar bize ait değil sakın almayın demiş. Birkaç güne kadar zannedersem merkezi bir borsa ile anlaşma yapılacak, açıklama yapacağız bekleyin denmiş . Umarım en kötü kucoin veya bittrex gibi bir borsa ile anlaşılır. Binance kısa vadede sanırım pek mümkün gözükmüyor. Bu arada marketin kan ağladığı dönemlerde hangi ico çıksa fiyat yerlere düştü, bakalım bu projenin başına neler gelecek.
member
Activity: 504
Merit: 10
Borsa hakkında bir bilgisi olan varmı arkadaşlar acaba, bu projeden ben umutluyum ve borsaya düşük girecektir. Almayı düşünüyorum
hero member
Activity: 968
Merit: 624
Still a manic miner
Shivom'un piyasaya girmesi için çokta acele etmesine gerek yok cunku piyasaya su an ciksa aninda fiyat duser, piyasa bu belirsizlikle direkt olarak bounty hunterlerin sell emrine bogulur.
Pages:
Jump to: