Pages:
Author

Topic: Shivom: Dünyanın En Büyük Blockchain Özellikli Dijital Genom Deposu - page 8. (Read 1927 times)

sr. member
Activity: 746
Merit: 251
Bu projenin topladigi miktar bana hic inandirici gelmiyor nedense ya da balinalarla anladip balinalara yedirdiler tokenleri, kârli olacagini sanmam.
newbie
Activity: 16
Merit: 0
30 milyon doları topladığına göre proje baya iyi demektir. Dünya ekonomik dar boğazdan geçerken büyük yatırım almak hiç kolay olmasa gerek. Başarılı bir proje önümüzde demek ki 30 milyon doları toplayan 3 milyonu da bulur. Belkide bu satırları yazarken bulmuştur bile  Smiley
full member
Activity: 378
Merit: 100
hardcap yapan bir proje. açıkçası vaddettiklerini yaparsa baya değerlenir. bountyden gelen arkadaşlara tutmasını öneririm.
full member
Activity: 406
Hala idexte bile yoklar çok ilginç değil mi neden borsaya çıkmıyorlar acaba, belki kötü piyasada çıkıp sert dump yemek istemiyordur takım ondan da olabilir ama yine de en azından forkdelta idexe çıkar diye düşünüyordum.
member
Activity: 336
Merit: 11
Bountysinde millete kan kusturdu resmen. Önce KYC istediler, bunun için sistemlerine üye olundu. KYC zor da olsa onaylandı. Sonra, ETH adresinin sisteme eklenmesini istediler.
Geç kalanlar için yeni bir form doldurulması gerektiğini söylediler. Enteresan.
full member
Activity: 322
Shivom hardcap yaptı hızlı şekilde dedim hızlıca kendilerini bir borsaya da atarlar ama bekleneni veremediler şu an haziranda atılımlar bekliyorum
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
Henüz hiçbir borsaya çıkmadılar sanırım, insanlara dağıtıyorlar ama satılacak biyer yok aslında böyle yapmaları daha akıllıca piyasa düzelene kadar bir süre böyle tutsalar sonra güzel bir borsayla anlaşırsa iyi fiyattan çıkabilir.
jr. member
Activity: 139
Merit: 1
Kötü sayılabilecek bir zamanda piyasaya çıkmasına rağmen güzel iş çıkardılar. Bounty den alıp satanlardan biraz yakalamak gerek.
newbie
Activity: 196
Merit: 0
çok iyi bir takımı var ve son dönemlerde çok popüler ve bunun karşılığını alıyorlar almaya da devam edecekler ayrıca projeleri de öyle boş değil bence ucundan köşesinden tumak lazım
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Bir borsa haberi ya da söylentisi yok değil mi? Etherdelta ya da forkdelta'da vardır muhtemelen. Idex'te de yakında görürüz. Ico fiyatının altında piyasaya çıkacağını düşünüyorum.

BU piyasa şartlarında farklı beklentide olmamak gerekiyor zaten, bana kalırsa bu kadar sert bir pazarda borsaya girmesinler bile. Direk öldürürler fiyatı
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Bir borsa haberi ya da söylentisi yok değil mi? Etherdelta ya da forkdelta'da vardır muhtemelen. Idex'te de yakında görürüz. Ico fiyatının altında piyasaya çıkacağını düşünüyorum.
member
Activity: 1256
Merit: 43
Ben bu işten hiçbişey anlamadım ki. Airdropalert airdrop yaptı, ref kastık falan. Sonra airdropalert'ten kyc maili geldi onu da yaptık. Şimdi de shivom'a üye olacakmış falan yazmışsınız. Onu da olduk panelde token sıfır görünüyor. Devreler komple yandı bende..

Hocam dasboard üzerinde 0 yazmasına aldanmayın. Herkeste sıfır yazıyor. Önemli olan Spreadsheet üzerindeki mail adresi KYC yapılan mail adresinin aynı olması. Airdrop için belki de gönderim olmamış olabilir, bugün yarın size de gelir

Airdropalertten yaptığımız kyc yeterli mi? Öteki site fatura mı bir türlü kabul etmediği için yapamadım kyc orda.
member
Activity: 448
Merit: 17
ICO ları oldu galiba bunların iyi para topladılardı diye hatrlıyorum ne zaman çıkarlar borsaya tam bilmiyorum ama şuan piyasada tekler
sr. member
Activity: 616
Merit: 250
Sağlık alanında kullanılmak üzere çıkarılmış en iyi projelerden biri gibi görünüyor. Gelecekte ne kadar tercih edilir, bunu ekibin yapacağı anlaşmalar ve çalışmaları belirler tabi. İyi çalışırsalar başarılı olabilirler.
member
Activity: 322
Merit: 31
Ben bu işten hiçbişey anlamadım ki. Airdropalert airdrop yaptı, ref kastık falan. Sonra airdropalert'ten kyc maili geldi onu da yaptık. Şimdi de shivom'a üye olacakmış falan yazmışsınız. Onu da olduk panelde token sıfır görünüyor. Devreler komple yandı bende..

Hocam dasboard üzerinde 0 yazmasına aldanmayın. Herkeste sıfır yazıyor. Önemli olan Spreadsheet üzerindeki mail adresi KYC yapılan mail adresinin aynı olması. Airdrop için belki de gönderim olmamış olabilir, bugün yarın size de gelir
member
Activity: 1256
Merit: 43
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
Shivom gerçekten güzel bir hype yakaladı ve çok başarılı bir marketing sergilediler umarım böyle devam eder ve büyük borsalara girip projeyi daha yükseklere taşırlar.
jr. member
Activity: 224
Merit: 2
shivom artık piyasadaki etkinliğini biz yatırımcılara iyice hisettiriyor büyük potansiyelli projelerden birine aracılık ediyor gelecek için güzel.
member
Activity: 336
Merit: 13
kaç para için gonderdiniz kimlikleri?
member
Activity: 378
Merit: 20
Bounty deki tokenleri adreslere göndermişler bakabilirsiniz...

Bana da gelmiş. Bravo valla çok hızlılar. Ins gibi önce icoya girenlere verip borsaya açılıp, bir ay sonra da gönderebilirlerdi.
Pages:
Jump to: