Pages:
Author

Topic: Shivom: Dünyanın En Büyük Blockchain Özellikli Dijital Genom Deposu - page 9. (Read 1929 times)

newbie
Activity: 364
Merit: 0
Bounty deki tokenleri adreslere göndermişler bakabilirsiniz...
jr. member
Activity: 252
Merit: 5
Ben airdrop alert üzerinden girdim airdropa ordan mail geldi bana icosidden kyc yi yaptım ama oraya işler mi nasıl olur ?
full member
Activity: 398
Merit: 118
Dagıtım yarın başlıcakmış diye duydum telegram gruplarından umarım bi aksilik cıkmaz dagıtımda yada ertelenmez iyi bir proje oldugunu düşünüyorum ilerde degerlenceginide düşünüyorum
member
Activity: 378
Merit: 20
Arkadaşlar KYC yapamayan varsa https://icosid.com/ buradan KYC yapın. Onaylandıktan sonra https://tokensale.shivom.io/users/sign_in ekranında ICOSID ile giriş yapın hesabınıza. Ben bu şekilde kinlik ile yaptım.

Sagol dostum önerin için. Bende bu yöntemle kimlikle yaptım. Hemen Approved oldu. Yalnız icosid le tüm dökümanları yükledim fakat shivom kayıt sayfasında approved denmesine rağmen döküman yükleme satırları boş gibi görünüyor, normal mi acaba bu
member
Activity: 378
Merit: 11
Borsada nasıl iş yapacak göreceğiz, hardcap yapıpta borsada ico altına satılan onlarda proje hatırlıyorum. Bu proje vizyon olarak etkileyici ama kullanım alanaı nasıl olur belirsiz
newbie
Activity: 196
Böyle bir projenin günlük hayatta uygulanabilirliği beni düşündürüyor açıkcası. Bir yandan hardcap yapmış hızlı ilerleyen bir ekip var. Bountyde aşırı detaycı oldular content kampanyasındaki çoğu kişiyi elediler. Alanlar sağlam alacaklar. Gözleyelim bakalım ne çıkacak
member
Activity: 133
Merit: 10
email şifremi unuttuğum için kyc yapamadım. amazix ekibide hiç çözüm odaklı yaklaşmadı olaya. baya bi zararlı oldu bu şifreyi unutma şeyi benim için.
Ne zaman bir ekip çözüm odaklı adam akıllı yanaştı ki özellikle amazix ekibi.İnsanlar bir süre sonra degişiyor iş politikasını da kaybediyor.Anca ben yöneticiyim düzgün ilerletirim şartlarımı mantıgıyla baksınlar.

Proje benımde hosuma gıttı fıkırlerı genel olarak herkese yararlı bır dusunce umarım teknolojının arkasında dururlar.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
email şifremi unuttuğum için kyc yapamadım. amazix ekibide hiç çözüm odaklı yaklaşmadı olaya. baya bi zararlı oldu bu şifreyi unutma şeyi benim için.

Hocam gerçekten çok geçmiş olsun amazix ekibini telegramdan takip ediyorum orada Mei diye bir arkadaş var gerçekten insanlara çok ters cevaplar veriyor.Umarım bir gün kendisi de bu tarz cevaplar ile karşılaşır.İnsanlara hiç yardımcı olmuyor.
Amazix zaten komple dangalak dolu bi grup muhtemelen. Ama en büyük bounty yönetim gruplarından biri malesef.
Gruptaki herkes mi çok bilmiş herkes mi dangalak olur arkadaş. Adamdan ingilizcenin izin verdiği en kibar kalıpla yardım istiyoruz dan dun cevap veriyor. Sorunu da çözmüyor. Ağzını burnunu kırası geliyor insanın.
full member
Activity: 624
Merit: 125
alcedoplatform.com
Proje fikrine baktığımda insanlığa hizmet edebilecek bir fikirle yola çıktıklarını görüyorum. Diğer yandan sözkonusu DNA şifrelerimizin dahi kayıt altına alınabildiği projeler beni ürkütüyor. Böyle bir bilgi havuzu iyi niyetli ya da kötü niyetli kullanılabilir. Ben genel olarak bu kadar kayıt altına alınmsnın yıkıcı sonuçları olabileceğini düşünüyorum. Dünyada çok fazla bu türden araştırma yapan özel kurum var. Proje ilgi çekecektir ve yatırım alacaktır diye düşünüyorum.
member
Activity: 490
Merit: 10
Birkaç büyük ilaç firması yatırım yapsa uzar gider aslında. Ama nedense bu dev firmalar insanlığın yararına olan herşeyden kaçınıyor anasını satayım
full member
Activity: 462
Merit: 107

Hocam gerçekten çok geçmiş olsun amazix ekibini telegramdan takip ediyorum orada Mei diye bir arkadaş var gerçekten insanlara çok ters cevaplar veriyor.Umarım bir gün kendisi de bu tarz cevaplar ile karşılaşır.İnsanlara hiç yardımcı olmuyor.
sr. member
Activity: 616
Merit: 259

Hangi mail hocam kurtarabiliriz belki ? 45.000 token yazmışlar sana imzada az değil hocam. Buradan yazın çeşitli yöntemlerle mail kurtarma imkanları var. Destek bileti falan açarak almışlığım var bilginize.
Bu arada hiç borsa muhabbeti dönmüyor neden acaba?
member
Activity: 235
Merit: 75

maalesef bu tarz aksilikler yaşanabiliyor. umarım sorunu uzatma tarihine kadar çözebilirsiniz
sr. member
Activity: 2100
Merit: 413
member
Kyc de nasıl bu kadar zorlandınız anlamadım çoğu arkadaş bir kaç dakika içinde onay aldığını söyledi gerçi benimki 5-6 saat civarı sürdü ama olsun sonuçta başarıyla doğrulandık. Sanırım geç yapmaya başlayanlarda bu sorun oluyor.

Aynen hocam Telegramdan takip ettim KYC ilk başladığında zorda olsa siteyi açarak gerekli evrakları gönderdim. 1 saat içinde onayladılar. KYC isteyen kampanyalarda doğrulama işlemi ile uğraşmamak için KYC başlar başlamaz hemen evrakları göndermek gerekiyor.

Geçtiğimiz aylarda GBX kampanyasında KYC den geçememiştim sonra üstüne düşünce bu yöntemin işe yaradığını gördüm. Her başarısızlık bizlere bir ders oluyor.
full member
Activity: 462
Merit: 100
Kyc de nasıl bu kadar zorlandınız anlamadım çoğu arkadaş bir kaç dakika içinde onay aldığını söyledi gerçi benimki 5-6 saat civarı sürdü ama olsun sonuçta başarıyla doğrulandık. Sanırım geç yapmaya başlayanlarda bu sorun oluyor.
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
Arkadaşlar KYC yapamayan varsa https://icosid.com/ buradan KYC yapın. Onaylandıktan sonra https://tokensale.shivom.io/users/sign_in ekranında ICOSID ile giriş yapın hesabınıza. Ben bu şekilde kinlik ile yaptım.
full member
Activity: 322
Merit: 100
Herkes övüyor bu tokeni araştırmaya alayım nedir ne değildir bir bakayım ona göre belki alış yaparım biraz diye düşünmeye başladım ama yeni icosu bitmiş bakalım arkadaşların dediği gibi iyi mi çıkarsa bakarız borsada
member
Hiç paraport ile uğraşmadan (pasaportum yoktu) direkt olarak kimlikle KYC yaptım doğrulandı. İmza ile birlikte sosyal medyayada girmiştim güzel bir ödül verecekler bakalım. Üstüne birde raffle ile çekiliş ödülü kazandım. Heyecanla bekliyorum gelecek miktarı
newbie
Activity: 126
İmza kampanyasına katılmıştım. Bakalım bişeyler verecek inşallah. Potansiyelinin yüksek olduğunu düşündüğüm coinlerden birisi daha.
Pages:
Jump to: