Pages:
Author

Topic: Slovenija (Slovenia) - page 51. (Read 1018071 times)

hero member
Activity: 806
Merit: 507
Trusted Campaign manager
March 21, 2014, 11:39:59 PM
Bitcoin meetup v Ljubljani 22.3.2014.

FB event: https://www.facebook.com/events/717857204921910/?ref_newsfeed_story_type=regular

Vabljeni!
prepozno vidim..  je kaj prijav, pa potem kak povzetek objavi

lp
hero member
Activity: 806
Merit: 507
Trusted Campaign manager
March 13, 2014, 12:32:37 AM
Če koga zanima

prodajam ANT miner z 180Ghash   z napajalnikom ali brez (več kosov)

delujejo perfektno, brez težav.

cena je 1.7BTC-ja  brez napajalnika, 1.9 Z napajalnikom

pišite, če koga zanima !



Dam ti 1.2 BTCja brez napajalnika.
mogoče čez 10 dni, vendar sem pošteno moral plačati še DDV v Sloveniji in mi ni , da bi prodajal pod ceno...

za 1.2 ti ga lahko naročim pa pride v 5 dneh...

Za vse ostale ! Ne pogajam se zaenkrat o ceni, naj raje delajo pri meni ...
hero member
Activity: 630
Merit: 500
March 12, 2014, 11:38:33 PM
www.sestavi.si že sprejema Bitcoin kot način plačila Smiley
super, bom poskusil...malo mi je čudno, da si upa samo tak brez razlage v pravilih in pogojih...
ampak super
Zakaj čudno? Bitcoin je za trgovce samo nov način (metoda) plačevanja.
Quote
What is BitPay?
BitPay is an electronic payment processing system for the bitcoin currency. We enable online merchants to accept bitcoins, as a form of payment, just as they accept payments from Visa, Mastercard, or Paypal.
Vse cene so še vedno v €, skupaj z davki.
hero member
Activity: 588
Merit: 520
March 12, 2014, 11:27:38 PM
Če koga zanima

prodajam ANT miner z 180Ghash   z napajalnikom ali brez (več kosov)

delujejo perfektno, brez težav.

cena je 1.7BTC-ja  brez napajalnika, 1.9 Z napajalnikom

pišite, če koga zanima !



Dam ti 1.2 BTCja brez napajalnika.
hero member
Activity: 806
Merit: 507
Trusted Campaign manager
March 12, 2014, 11:06:17 PM
kaj pravite, bi se prodajalo kaj preko spleta za bitcoine pri nas ?
gledam www.pikanet.si  spletna trgovina, ki pravi, da pripravljajo možnost plačila z Bitcoini ??

www.sestavi.si že sprejema Bitcoin kot način plačila Smiley

super, bom poskusil...malo mi je čudno, da si upa samo tak brez razlage v pravilih in pogojih...
ampak super
hero member
Activity: 806
Merit: 507
Trusted Campaign manager
March 12, 2014, 11:05:16 PM
Če koga zanima

prodajam ANT miner z 180Ghash   z napajalnikom ali brez (več kosov)

delujejo perfektno, brez težav.

cena je 1.7BTC-ja  brez napajalnika, 1.9 Z napajalnikom

pišite, če koga zanima !

legendary
Activity: 1148
Merit: 1001
things you own end up owning you
March 12, 2014, 10:41:49 AM
kaj pravite, bi se prodajalo kaj preko spleta za bitcoine pri nas ?
gledam www.pikanet.si  spletna trgovina, ki pravi, da pripravljajo možnost plačila z Bitcoini ??

www.sestavi.si že sprejema Bitcoin kot način plačila Smiley
hero member
Activity: 588
Merit: 520
March 12, 2014, 10:22:38 AM
Jaz bi vse kupoval z BTC, če bi blo možno, tudi špecerijo, bencin, plačeval položnice...  Grin
hero member
Activity: 806
Merit: 507
Trusted Campaign manager
March 12, 2014, 10:19:06 AM
kaj pravite, bi se prodajalo kaj preko spleta za bitcoine pri nas ?
gledam www.pikanet.si  spletna trgovina, ki pravi, da pripravljajo možnost plačila z Bitcoini ??
sr. member
Activity: 294
Merit: 250
March 12, 2014, 04:40:51 AM
Hvala, zdaj mi je bolj jasno! Se pripravljam nakazati nekaj denarja na Bitstamp, da probam malo trejdati, bi imel denar ali btc-je kar na računu Bitstampa, brez da si pošiljam btc-je v denarnico. Upam, da je to varno, da so se ful zaščitili pred heckerji, da se ne bi zgodilo tudi njim kot Mtgox. Kaj pravite se lahko tako igram in imam vse na računu Bitstampa?
NE.
Mtgox ni prva borza/bitcoin storitev ki je propadla. Je le ena izmed mnogih!

Četudi Bitstamp zgleda tehnično zelo varen, vseeno obstaja možnost da ti ukradejo bitcoine iz njega.
Ali pa jim država Bitstampu zaseže sredstva (bančne račune) in zamrzne/prepove poslovanje. Trenutno so zakonsko v sivi coni.
Ali pa se skrivno odločijo investirati tvoje bitcoine v neke druge posle.
Obljubljajo sicer večjo transparenco (četrtletni auditi, cryptographic proof of reserves) a spet tudi to ne 100% garantira varnosti.

Le če si narediš cold storage offline denarnico pa si 100% varen (seveda narediti moraš več kopij te denarnice in jih prerazporedit na več varnih lokacij).
Le ti sam lahko najboljše poskrbiš za svoje bitcoine. To je tudi en temeljev filozofije Bitcoina. (be your own bank, trustless, ni potrebe da zaupaš nobenemu)


Ja povsod je moznost.... Lej to tvegas tko kot da bi imel kolesarsko nesreco al pa kej podobnga... Cheesy
newbie
Activity: 43
Merit: 0
March 11, 2014, 10:59:07 PM
Hvala, zdaj mi je bolj jasno! Se pripravljam nakazati nekaj denarja na Bitstamp, da probam malo trejdati, bi imel denar ali btc-je kar na računu Bitstampa, brez da si pošiljam btc-je v denarnico. Upam, da je to varno, da so se ful zaščitili pred heckerji, da se ne bi zgodilo tudi njim kot Mtgox. Kaj pravite se lahko tako igram in imam vse na računu Bitstampa?
NE.
Mtgox ni prva borza/bitcoin storitev ki je propadla. Je le ena izmed mnogih!

Četudi Bitstamp zgleda tehnično zelo varen, vseeno obstaja možnost da ti ukradejo bitcoine iz njega.
Ali pa jim država Bitstampu zaseže sredstva (bančne račune) in zamrzne/prepove poslovanje. Trenutno so zakonsko v sivi coni.
Ali pa se skrivno odločijo investirati tvoje bitcoine v neke druge posle.
Obljubljajo sicer večjo transparenco (četrtletni auditi, cryptographic proof of reserves) a spet tudi to ne 100% garantira varnosti.

Le če si narediš cold storage offline denarnico pa si 100% varen (seveda narediti moraš več kopij te denarnice in jih prerazporedit na več varnih lokacij).
Le ti sam lahko najboljše poskrbiš za svoje bitcoine. To je tudi en temeljev filozofije Bitcoina. (be your own bank, trustless, ni potrebe da zaupaš nobenemu)

sr. member
Activity: 342
Merit: 250
March 10, 2014, 04:26:47 AM
Hvala, zdaj mi je bolj jasno! Se pripravljam nakazati nekaj denarja na Bitstamp, da probam malo trejdati, bi imel denar ali btc-je kar na računu Bitstampa, brez da si pošiljam btc-je v denarnico. Upam, da je to varno, da so se ful zaščitili pred heckerji, da se ne bi zgodilo tudi njim kot Mtgox. Kaj pravite se lahko tako igram in imam vse na računu Bitstampa?
ja ni problema
newbie
Activity: 7
Merit: 0
March 10, 2014, 03:02:14 AM
Hvala, zdaj mi je bolj jasno! Se pripravljam nakazati nekaj denarja na Bitstamp, da probam malo trejdati, bi imel denar ali btc-je kar na računu Bitstampa, brez da si pošiljam btc-je v denarnico. Upam, da je to varno, da so se ful zaščitili pred heckerji, da se ne bi zgodilo tudi njim kot Mtgox. Kaj pravite se lahko tako igram in imam vse na računu Bitstampa?
legendary
Activity: 1148
Merit: 1001
things you own end up owning you
March 10, 2014, 02:38:38 AM
Zdravo, lahko kdo pojasni kako se lahko logiram na račun Bitstamp, če izgubim telefon oz. da crkne, ker imam z Google autentificator dodatno varnostno 6 mestno kodo. Sem uspel to izvesti in deluje super samo se bojim, da se kaj zgodi z telefonom. Hvala za pomoč.

naredi tko kot je minimalB predlagal, drugače, če zgubiš telefon lahko kontaktiraš support in zahtivaj reset.

donator
Activity: 674
Merit: 522
March 10, 2014, 02:32:39 AM
Shranit si moras kodo, ki generira tvoja GA stevila.

Se pravi, rabis tisto zadevo (text ali QR kodo), ki si jo prvic poskeniral z GA aplikacijo.

Ce te kode nimas, poglej, ce lahko to kje dobis na bitstamp strani, sicer pa predlagam, da si izklopis 2FA (2 Factor Authentication) in ga naredis na novo in si (nekam na varno) shranis text oz QR kodo se predno ga/jo na novo poskeniras s telefonom.

V primeru, da izgubis/pokvaris telefon, samo na novi telefon ponovno skeniras shranjeno QR kodo oz rocno vpises text v GA aplikacijo.

Lp,
newbie
Activity: 7
Merit: 0
March 10, 2014, 01:05:57 AM
Zdravo, lahko kdo pojasni kako se lahko logiram na račun Bitstamp, če izgubim telefon oz. da crkne, ker imam z Google autentificator dodatno varnostno 6 mestno kodo. Sem uspel to izvesti in deluje super samo se bojim, da se kaj zgodi z telefonom. Hvala za pomoč.
sr. member
Activity: 294
Merit: 250
March 07, 2014, 09:32:52 PM
Predlagam Fair-Coin Cheesy.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Spletna stran:
http://fair-coin.info

Facebook stran:
https://www.facebook.com/thefaircoin

Info:
Vsi trenutni cryptocurrenciji zahtevajo, da kupiš kovance, bodisi prek rudarjenja ali prek borz,
To daje prednost tistim, ki že imajo rudarsko opremo.
Faircoin želi biti prvi projekt, kjer kovanci niso kupljeni, ampak enakomerno porazdeljeni med vse, ki si jih želijo.

Ko pride čas začetek, lahko vsakdo z internetno povezavo registrirati svoj Faircoin adress, na spletni strani in prejeli pravičen delež kovancev.
Več info na http://www.fair-coin.info/#about

Wallet:
Na slpletni strani

Exchangi
Glasuj za nas:
https://cryptsy.freshdesk.com/support/discussions/topics/4000003650
https://www.cryptorush.in/index.php?p=vote

Config
addnode = 54.84.156.138
addnode = 109.87.249.86
addnode = 223.78.212.148
addnode = 89.166.1.11
addnode = 80.112.144.84:7711
addnode = 82.139.127.205:7711
addnode = 24.178.30.102:7711
addnode = 98.214.5.223:7711
addnode = 95.85.50.188:7711
addnode = 94.212.24.127:7711
addnode = 88.127.170.75:7711 


info:
Scrypt pow / PoS hibrid
50000000 preminan
Minting 6% / leto kovanje nagrada, vsako leto prepolovi do izhodiščne vrednosti 1,5% 
0.001 kovanca nagrada za rudarjenje.

Exchangi:
kmalu...
hero member
Activity: 588
Merit: 520
March 04, 2014, 01:26:36 PM
Ja ne vem sicer kaj tile ljudje delajo s temi mašinami, da jih najamejo za tako ceno, ampak mojo ugibanje je, da kopajo druge SHA256 kovance in ne BTCja in s tem gemblajo.

Tebe kot ponudnika niti ne rabi to zanimat. Plačan si vnaprej, 3 krat več in pomoje ti je res vseeno kaj nekdo s tem koplje potem, ali ne? Grin In kadar rig ni najet, koplje na poolu, ki ga ti nastaviš, tako da nič ne zgubiš, kvečjemu profitiraš z rentanjem Smiley
hero member
Activity: 588
Merit: 520
March 04, 2014, 01:00:18 PM
A vas je tu kaj z močnimi ASIC SHA256 rigi in rudarite BTC? No, lahko bi zaslužli 3krat toliko kot z rudarjenjem BTCja, in sicer tukaj: http://leaserig.net/index.jsp?t=1
Pages:
Jump to: