Pages:
Author

Topic: Slovenya Blockchain Dünyasının Başkenti Olmak İstiyor - page 2. (Read 488 times)

member
Activity: 680
Merit: 10
Turkiye bakildiginda ne kadar da kucuk bir ulke ama gercekten ileri goruslu ve vizyon sahibi ki gelecegin teknolojisi olan blokzincir teknolojisine sahip cikmis bizim de bu ulkeyi ornek almamiz lazim bence..
newbie
Activity: 140
Merit: 0
Adamlar zamanında geleceği görmüş yatırımlarını ona göre yapmışlar şimdi den dünya çağında iki üç firma çıkartmışlar bünyelerinden. Haklı olarak blok zincirde de söz sahibi olmak istiyorlar.
sr. member
Activity: 638
Merit: 259
tama herşey ok bu işte öncü bir ülkeden bahsediyorsunuz, şunu da unutmamak lazım öncü yada ilk olmak demek yada en büyük olmak demek mükemmel oluduğu anlamına gelemez. Bu yüzden bu konuda  benzer meraklı ve iyi olan ülkelerle ortak bir çalışma yapıp mükemmel oluşumu kurmalıdır dünya ülkeleri. Blockchain başkenti olaiblitesi yüksek tabi Slovenyanın
sr. member
Activity: 672
Merit: 254
Evet Slovenya çok ilginç bir ülke, burada listelenen coinler harici benim de yatırım yaptığım bir proje Slovenya menşei: https://coinmarketcap.com/currencies/hive-project/ Açıkçası bu proje Sloven tv sine çıktığında şaşırmıştım.

Bir ülke düşünün ki televizyon programlarında kripto paralar konuşuluyor, ülkeye anıtlar dikiliyor ve herkesin bitcoini benimsemesi sağlanıyor. İlerleyen yıllarda karşılaşacağımız gelişmelerden sonra Slovenya'nın nasıl bir noktaya geleceğini merakla bekliyorum.
jr. member
Activity: 238
Merit: 4
W12.io ▬ Blockchain protocol
Keşke Türkiye' yi Blockchain dünyasının başkenti yaparak Avrupa Birliğine sokmak istiyoruz projesiyle yola çıkılsa hem ekonomide rahatlar  Cry

Dostum benim de içimden geçiyor fakat daha doğru düzgün bir yaraya merhem olmuş bir ICO muz bile yok. Tüketen toplumdan üreten topluma geçmemiz şart bu sağlanmadığı sürece de blockchain rüzgarını da kaçırmamız muhtemel
jr. member
Activity: 139
Merit: 1
Yakın tarihte parçalanmış bir ülkeden kurulan devletlerden biri bile çağa ayak uydurabiliyorken kendini dünya lideri sananlar kıraathane açacağız diye seçim propagandası yapıyor.
full member
Activity: 714
Merit: 125
Nufusu bizim %2,5'imiz olan bir ulke Slovenya ancak uzamıs gitmis kripto para piasasında, basarılı projeler cıkartmıs. Bunun ana nedeni bence Slovenya hukumeti tarafından destekleniyor olması, bizim de desteklerimiz olsa en az baslangıcta onlar kadar iş uretebiliriz.
legendary
Activity: 2422
Merit: 1358
Evet Slovenya çok ilginç bir ülke, burada listelenen coinler harici benim de yatırım yaptığım bir proje Slovenya menşei: https://coinmarketcap.com/currencies/hive-project/ Açıkçası bu proje Sloven tv sine çıktığında şaşırmıştım.
hero member
Activity: 968
Merit: 624
Still a manic miner
Slovenya’nın kripto paralar konusunda güçlü hamleler yaptığı bir gerçek, blokzincir teknolojisinin geleceği etkileyecek önemli bir gelişme olduğunun farkındalar.
jr. member
Activity: 364
Merit: 5
tebrik etmek lazım slovenyayı . blockchain yeni bir teknoloji ve bu treni kaçırmayanlar kazançlı çıkacaktır . yorumlardan okuduğum kadarıyla sadece lafta değil , icraatlarıyla da işi ciddiye almışlar .
member
Activity: 196
Yine de, Slovenya gibi ülkeler Brüksel'in kripto para birimleriyle ilgili olarak daha rahat bir tavır sergilemeye devam ediyor. Sonuçta, Avrupa'da ikinci en büyük Bitcoin pazarı.
full member
Activity: 378
Merit: 100
slovenya blockhain anıtı diken ilk ülkeydi. kripto paraya ilgisi çok yüksek. Avrupa'dan bu haberler kripto para için gayet güzel

Blockchain anıtı mi? Bunu ilkkez duydum. Iyi düşünmüsler. Slovenyaya gittim. Fakir bir ülke ve bu tip yeni teknolojilerde lider olarak fark yaratmaya çalışıyorlar. Bunu basarabilirler bence
newbie
Activity: 182
Türkiye'de de kripto para piyasası ve icolar ile ilgili ilk kez siyasilerden açıklamalar duymaya başladık, umarım fırsatları değerlendiririz.
newbie
Activity: 152
kripto para borsası için küçük ama slovenya için gerçekten büyük bir adım.blockchain'e destek veren kim varsa teşekkür ederim.
member
Activity: 126
slovenya blockhain anıtı diken ilk ülkeydi. kripto paraya ilgisi çok yüksek. Avrupa'dan bu haberler kripto para için gayet güzel
member
Activity: 182
Slovenyanın  böyle bir hedef koyması beni de şaşırttı açıkçası, bizim gibi nüfusuyala övünen bir ülkede bu alanda bir hedef olmaması üzücü. Umarım arzuladıkları yere gelirler.
newbie
Activity: 140
Avrupa ülkelerinde slovenya ve estonya bu işi önceden fark edenlerden. Son dönem icolarında İsviçre oldukça sık öne çıkıyor.
full member
Activity: 322
Merit: 158
Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---
Çin varken biraz zor olur başkent. Çin den her geçen gün yeni bir proje yeni bir olumlu haber yeni bir ARGE haberi geliyor dünya da başı çekmek istiyorlar blockchain teknolojisinde kaptırırlar mı sana Eyyyyy ! Slovenya  Grin Grin Grin
member
Activity: 308
Ülke olarak bitcoini ve blok zincir 2017 de keşfettik 2 milyonluk ülke olan slovenya 2011 de yatırımların başlamış ve dünya çapında 3 tane şirket kurmuş. Biz anaca bir birimizle kavga edelim.
full member
Activity: 476
Merit: 100
Hedefleri olan ve bu hedef doğrultusunda ilerleyen devletleri ve milletleri takdir ediyorum. Slovenyayı da bu hedefi için tebrik ediyorum yakında hedeflediği yere gelecektir.
Pages:
Jump to: