Pages:
Author

Topic: Slovenya Blockchain Dünyasının Başkenti Olmak İstiyor - page 3. (Read 488 times)

newbie
Activity: 217
Merit: 0
bu vizyonu ortaya koymaları bile ne kadar güzel bir şey.bence 1 numara olmaları yeterince güçlü olmadıklarından dolayı çok zor ama kendilerinden söz ettirebilirler.
newbie
Activity: 210
Slovenya, sadece 2 milyonluk bir ülke için, blockchain dünyasında boyundan büyük işlere imza atıyor. biz 80 milyonluk ülke bulut mulut uğraşmayın kafayı yersiniz..
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Keşke Türkiye' yi Blockchain dünyasının başkenti yaparak Avrupa Birliğine sokmak istiyoruz projesiyle yola çıkılsa hem ekonomide rahatlar  Cry
full member
Activity: 462
Merit: 107
Küçük ama vizyonu büyük ülkeler Blockchain'in değerini daha da iyi biliyorlar gibi sanki. Slovenya'yı bu çabasında gerçekten takdir ediyorum. Blockchain'in büyük bir potansiyeli olduğu açıkça ortada ve bu teknolojide en iyisi olmak için uğraş veriyor Slovenya.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Bu tarz büyük potansiyelli teknolojileri sadece iyi bir vizyona sahip ülkeler benimsemektedir. Slovenya da çabalarına bakıldığında o ülkeler arasında kendini göstermektedir. Aynı çabayı ülkemden de görmeyi çok isterdim ama malesef gelişen teknolojiden bir hayli uzak kalmaktayız.
full member
Activity: 350
Merit: 105
Bizler zamanında buralarda bas bas bağırırken kimse bu forumdaki kullanıcıların dediklerine kulak asmadı. Aynı şekilde bunu bizim ülkemizde yapabilirdi. Bizimkiler ancak caizdir caiz değildir muhabbetinde. Vizyon yok misyon yok hiç bir şey yok. Ancak soru sorarlar ''Nihat hocam götüme su kaçtı oruçum bozulur mu'' bizimkilerdeki vizyon bu amk.
hero member
Activity: 1316
Merit: 503
Someone is sitting in the shade today...
Adamların bir hedefi var ne guzel gerceklesmek zorunda degil hedefe baglı kalarak yapılan ilerleme en degerli kazanım bence. Okadar bilgi birikim oluyordurki sonraki adımlar kolaylasıyor.
newbie
Activity: 172
“Slovenya’yı Avrupa Birliği’nde Blockchain alanında en çok tanınan ülke haline getirmek istiyoruz.” işte vizyon budur, doğru olan budur gerçekten tebrik ediyorum.
jr. member
Activity: 144
Merit: 1
slovenya ya kalacağını sanmıyorum blokchain dünyasının başkenti olmak ona kadar daha nice devler var bence
newbie
Activity: 13
Geçen sene çok kişi öğrenmeye başladığında blockchain kripto vs her devlet araştırma yapıyoruz vs diyor ama icraat yok bizden bizim icraata geçmemiz lazım halka entegre etmemiz lazım yavaş yavaş.
jr. member
Activity: 406
Merit: 1
Slovenya bu plan ve programda devam ederse ve blokchain kripto paralara yatım yaptığı sürece kısa zaman içerisinde dünyanın teknolojik ve ekonomik anlamda dünyanın sayılı ülkelerinden biri olacaktır .
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Bizi yönetenlerde de biraz vizyon olsa yeni bir çağın başlangıcı diyebileceğimiz blockchain sistemine biraz olsun önemserlerdi ve bugün Slovenya gibi harekete geçip geleceğe yatırım yaparlardı ama iste insan ne yapıyorsa kendine yapıyor . Helal olsun Slovenya'ya !
full member
Activity: 630
Merit: 101
Balkan ülkeleri dahi internette galiba bizden hızlı durumdalar bizim fibere bağlantı hop sayımız yanlış bilmiyorsam 7, Slovenya muhtemelen 1 veya 2 dir. İnternete dair farkındalığımız yeni yeni artıyor. E ticaret son zamanlarda baya hızlandı. Kriptoparalara ülkemizde yoğun ilgi var aslında sadece yatırımcılık dışında da söz sahibi olabilecek potansiyale sahibiz.
newbie
Activity: 101
Zaten olmuşlar gibi görünüyor Dünyanın en büyük şirketleri ordan çıkmış. Yeni projelerle birçok ICO bu fırsatı değerlendirip reklam yapmaya başlarlar
newbie
Activity: 126
Kimin başkent olacagını bilemem ama yeni çağ kripto çağ herkes yolunu çizmeye başladı bile sessizler suskun kalıcak..Yola devam..tşkler
newbie
Activity: 168
İleri görüşlü olmak herkese nasip olmuyor slovenyayı kutlamak lazım kendine bir hedef koymuş ve bu hedef doğrultusunda ilerlemeye gayret ediyor. Blok zincirin geleceğini görmüşler bu fırsatı değerlendirmek istiyorlar.
sr. member
Activity: 672
Merit: 273
-
Helal olsun diyorum slovenyaya neler yapıyor herifler biz ise mal mal bakınıyoruz etrafımaza kendimizi geliştirmeliyiz bu yola adamalıyız ama kimene yan gelip yatmak varken ne uğraşacağız gireriz ico ya 3 atar 20 olmasını bekleriz .

full member
Activity: 462
Merit: 100
Slovenyayı tüm dünyada kim tanır? ama adamalar kriptoparaya hem bireysel olarak hem de devlet olarak destek veriyorlar ve bu konuda çalışıyorlar. o yüzden de kriptopara piyasasında avrupada söz sahibi bir ülke. Aynı şeyi kendi ülkemizde de görmek isterim aslında
full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
Bithumb'ın Slovenya merkezli olduğunu bilmiyordum. Şaşırdım açıkçası. Iconomi de aynı ülkeden çıkmış. Büyük ihtimaller bizim bilmediğimiz projelerde vardır.
newbie
Activity: 84
slovenya orta avrupanın cazibe merkezlerinden biri çok hızlı gelişiyorlar. Blockchaini doğru anlamak lazım o sadece bir teknoloji değil bir yönetim anlayışıdır. bu benimsenirse fayda o zaman artar
Pages:
Jump to: