Pages:
Author

Topic: Slovenya Blockchain Dünyasının Başkenti Olmak İstiyor - page 4. (Read 488 times)

member
Activity: 350
Merit: 11
Slovenya ülkenin nasıl kolay ve hızlı gelişibiileceği refah seviyesini nasıl arttırabileceği konusunda yolunu ve hedefini bulmuş gibiler.Blockchain ve kripto para ile ilgili çalışmaları gelecekleri açısından son derece yararlı olduğunu düşünüyorum.
member
Activity: 448
Merit: 10
Slovenya blockchain ve kripto para yatırımcıları için cennet ülke , Slovenyalı bir çok kripto para yazılımcısı girişimcisi ve ekip üyesi kripto pazarında sürekli artmakta ,ülkelerinin verdiği destek ile bu ülkeden kripto piyasası ile ilgili daha çok gelişmeler yaşanacağına kesin gözüyle bakabiliriz.
member
Activity: 336
Evet Slovenya hem kripto para ve çıkardığı sağlam icolar ile hemde blockchain teknolojisine verdiğijestek yaptığı araştırmalar ile kripto piyasasasında ön saflarda kendine yer bulmaya çalışıyor , Slovenya ülke olarak kripto ülkesi olacaktır en geç 5 yıl içerisinde.
sr. member
Activity: 425
Merit: 250
Bu ülke ileriye dönük çalışmalarıyla zaten yerini hazırlamış durumda. Büyük şirketinin  yanı sıra bu alana verdiği önemli destekler  sayesinde ciddi anlamda başkent olma yolunda. Bu denli destek veren bir Avrupa ülkesi yok henüz.
member
Activity: 378
Avrupa'da Slovenya ile Gürcistan'ın kripto paralar konusundaki çalışmalarını dikkatle takip ediyorum ben.
Gürcistan ve Slovenya merkezli ICO dönemleri gerçekleştiren çok sayıda projeye rastlayabilirsiniz.
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Parayı bulunca hangi ülkeyi tercih edeceğimiz belli oldu yada en azından seçenekler arasına girdi. 2 milyonluk ülkenin yaptığı atılımlara hayran kalmamak elde değil.
full member
Activity: 742
Merit: 112
denesin bakalım bizim yapmak istediğimizi yapar da başarılı olursa belki yani %1 diyorum ona belki bizde bunun izin gideriz. Çünkü birileri başardıktan ve arayı açtıktan sonra peşlerinden gidip de onları yakalama hırsımıza bayılıyorum. Madenci cihazları için AR-GE oluştur milli sermaye ile üretimi yap, bunları ihraç et. olmadı kendi miningini yap. coinleri topla yok. Akıllı telefonlar için 15 milyar dolar harcayan ülkeyiz, (ithalat) mining cihazlarının da bari böyle olmasına izin vermeyin.
member
Activity: 283
kripto para bu tip küçük ülkeler için atılım yapmaya yardımcı olabilir. çok büyük paralar dönüyor sonuçta bu piyasada. bunların bi kısmını almak adamların hayatını değiştirebilir.
full member
Activity: 398
Merit: 118
olabilir tabi de daha onun önünde öncü olan büssürü ülke var çin rusya gibi ama bu tarz ülkelerde destek verirse kripto paralar ve blockchain teknolojisi için kullanım daha artar slovenyada bu alanda gerçekten iyi gittigini söylüyebilirim
sr. member
Activity: 1134
Merit: 342
Zaten buna uygun da hareket ediyor. Yılbaşı sırasında Ljubjana'da benzin istasyonlarında bile BTC ile ödeme kabul edilir yazıyordu. BTC center adlı bir AVM vardı. Görünce şaşırdım ama bu alanda gayet ciddiler. Zaten çok ciddi 4-5 de ICO projesi gördüm Slovenya merkezli.
brand new
Activity: 0
Merit: 16
valal inşalalh olur çünkü abd gibi büyük devletler yanında böyle devletlerinde bir yerlere gelmesi lazım
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Olabilir neden olmasın? Slovenya küçük ve güzel bir ülke bu tarz ülkelerin ekonomisini güçlendirmesi için tek bir alanda marka olmaları gerekiyor. Bu tarz örnek gerekirse nokia ve finlandiyayı gösterebiliriz.
member
Activity: 266
2 milyonluk ülke kendine bir hedef belirlemiş blok zincirin başkenti olmak. Olurlar veya olamazlar ama bir hedefleri var, 80 milyonluk bir ülkenin bu konuda bir hedefi var mı? Duydunuz mu?
newbie
Activity: 266
Merit: 0
valla o kadar kolay değil dijital dünyanın başkenti olmak, ama bu fikir bile adamların ne kadar ileri olduğunu gösteriyor, bizimkiler burada hayvan gibi yaşamayı, ölmeyi  marifet sanıyorlar
member
Activity: 294
slovenya akıllı bir ülke,  en son diktikleri bitcoin anıtınıda çok beğendim bana kalırsa çok güzel olmuş
member
Activity: 448
Slovenya ile gerçekten son günlerde kripto pazarı için önemli haberler söz konusu ,yapılan bitcoin kavşağı ve kripto piyasası için destek açıklamaları blockchain destekleri Slovenya geleceği açısından önemli olduğunu düşünüyorum , kripto piyasası yaturumcıları açısından Slovenya çok cazip bir ülke haline gelebilir.
member
Activity: 406
Adamlarda devlet desteği var. Başkanları birinci ağızdan blockchain alanında en çok tanınan ülke haline gelmek istiyoruz demiş.
newbie
Activity: 112
Merit: 0
Küçük ülkeler çok ilgililer bu kripto paralarla bir onlar için bir nevi çita seviye atlama noktası. Slovenya güzel bir hamle yapmış. Daha çok yol kat etmesi lazım ama başlamış en azından.
member
Activity: 574
Merit: 14
harıl harıl Çin tarafında blockchain tabanlı girişimlere patent alınıyor. Patenti al beklet biri satın alır nasıl olsa. Capitalizm oyunu vardır belki bilirsiniz. Araba üretmek parçaları tek tek fabrikada işlersin ama teknolojiyi üretemezsin o çok zaman alır. Örneğin Kola fabrikasında kalitenin artırılması. Coco-Cola benzerini yapmak zordur. AR-GE'ye gömülürsün. İşte blockchain teknolojisi de böyle.
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Küçük ülkelerin blok zincirinin uygulanması konusunda avantajları çok fazla oluyor. Slovenya da bu şansı iyi kullanmayı seçen ülkelerden birisi.
Ödül kampanyaları araştırırken Slovenya merkezli projeler de gözüme çarpıyor. Eğer bu vizyon devam ederse Slovenya kripto paralar açısından çok uygun bir yer olabilir.
Pages:
Jump to: