Pages:
Author

Topic: Solana'nın Ethereum'u geçme ihtimali - page 4. (Read 860 times)

sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
February 03, 2022, 04:29:08 PM
dün yine 120.000 ETH (320 milyon dolar) kaptırdılar wormhole bridgeden,forumda bir satır yazı yok.
2 hafta önce network tamamen coktu(5.kez) ,48 saat sonra geldi kimsenin haberi yok cunku kimse sol filan kullanmıyor.
olan sol deficilere oldu tam dalglı gunde herkes likidite oldu.
cok afedersiniz ama skime geçer ethereumu.
bıkmadınız usanmadınız su ethereum killer baslıklarından.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
February 03, 2022, 03:45:39 PM
1 dolardan almak vardı valla şunu! 200 kattan daha fazla getirisi olmuş. Çıkıyor işte arada böyle projeler:) Ama ben 1 dolardan alsam kesin 10x yaptığında elden çıkartmış olurdum bunu. O zamanlar 250 doları aşacağını tahmin edip de bekleyen varsa ellerinden öperim.

NFT pazarında Ethereum'dan güzel pay kaptığını da okumuştum. Hem transfer ücretleri de çok iyi seviyelerde. Bu yıl daha da parlayacaktır bence.
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
February 03, 2022, 03:04:35 PM
Bugün 97 dolar seviyelerini görmüş galiba. Ben o beklenilen ayı sezonunu bekliyorum. Nakitte durmak daha çok güven veriyor bana. Nedendir bilmiyorum ama içimde öyle bir his var ki bir akşam uyuduktan sonra sabah yüzde 30-40 düşüş göreceğiz gibi. Umarım bunu yaşamayız. Bu yüzden şimdilik devam ediyorum beklemeye. Ancak nakitten sonra gerçek düşüşü görebilirsek solana kesinlikle elimizde olması gereken bir altcoin.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
February 03, 2022, 02:24:16 PM
Solana teknolojisiyle farkını gösteriyor. Elimdekileri teknolojisine güvendiğim için tutuyorum. Ethereum'u geçebileceğini de düşünüyorum. Yakovenko'nun 1 milyon TPS hedefi var çünkü. Gerçekleşirse Ethereum'u neden geçmesin? Kimse engelleyemez böyle bir başarıyı. Uzun soluklu tutmaya devam edeceğim coin olacak.
hero member
Activity: 1092
Merit: 520
Aleph.im
February 03, 2022, 11:23:52 AM
Solana cok guclu bir proje. Fakat su anda icindeki Defi, NFT, vs. protokolleri sayisi olarak ondan daha guclusu de var. Fantom.

Ben elimde hic Solana olmasa ve bir L1'e yatirim yapacaksam Fantom'a yatirim yapardim. Mcap/TVL rasyosu olarak da Solana'dan cok cok daha iyi konumda. Gelistirici komunitesi olarak da Solana'dan bir tik onde. Daha fazla cross-chain platformlarda var.

Fantom su anda oldugundan cok daha iyi yerlere gelecektir.

YTD. Wink
legendary
Activity: 2170
Merit: 1306
February 02, 2022, 05:15:50 AM
Hepimizin bildiği üzere kripto piyasalarında asıl bulunma amacımız para kazanıp elimizdeki Bitcoin miktarını maksimize etmek. Bunun yolu da iyi altcoinleri yakalamak ve ölümüne tutunmaktan geçiyor.
Şu an itibarıyla 109 dolar civarında seyreden Solana nın ben şahsen çok ucuz kaldığı düşüncesindeyim. Hızı ve düşük fee leri ile geçmişte Litecoin in aldığı konumu alıyor. Ekosistemi, dApp yeteneği ve komünitesiyle ise Ethereum un yerini doldurmaya aday. Bu entry i yazdığım an itibarıyla elimde hiç Solana yok ama 2024 Bitcoin halving inden önce mutlaka Solana toplanması ve cüzdanlara atılması gerektiğini düşünüyorum.
Pages:
Jump to: