Pages:
Author

Topic: STRATIS - İşletmeler için geliştirilmiş teknoloji - page 14. (Read 40693 times)

full member
Activity: 448
Merit: 157
STRATIS son günlerde 2 ileri bir geri yapıyor. Buda yatırımcılarını etkiliyor. Kasım ayından beri 2-5 dolar arasında gel git yaptıktan sonra 10dolar seviyelerine tekrar çıkması önümüzdeki yıla 15$ ile girebileceği konusunda umutlandırıyor bizleri.
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Şu an 12,77

100 dolar olmadan satmak yok.
full member
Activity: 378
Merit: 102
Waves atağını yaptı biraz daha artsa 15 dolar üstüne atabilir kendini, sırada strat var bakalım yakında bişeyler gelecektir inşallah.
sr. member
Activity: 532
Merit: 250
Altcoinlerin bayram şenliği yaptığı şu günlerde Stratis beklediğimiz derecede yükseliş göstermediği için can sıkıcı tabi ancak güzel bir  artışla 20 USD'ye fırlarsa kendini affettirebilir,  ha 20USd olunca satar mısın deseniz bana kesinlikle hayır ben bekleteceğim. 
full member
Activity: 322
Merit: 101
roadmapte bir sürü şey var ama bakalım gerçekleştirebilecekler mi dediklerini, waves hareketlendi stratisten de bekliyorum ben aynısını yakın zamanda.
full member
Activity: 252
Merit: 100
Stratis ulaşabildiği yüksek noktalardan birine ulaştı gibi geliyor şuan için bana. 10 doları geçti yakın zamanda x2 x3 gibi değerlere ulaşabileceğini düşünmüyorum ben.
hero member
Activity: 736
Merit: 504
Stratis'in önümüzdeki sene 100 dolar olmaması için hiçbir sebep kalmadı, haberler ardı ardına diziliyor ve çoğu kriptopara prim yapmışken Waves ve Stratis uçmak için bekliyor. Herkes için hayırlı olsun, uzun zamandır bu iş içerisindeyim ve özellikle senenin başından beri Stratis'in sıkı bir takipçisiyim.
member
Activity: 196
Merit: 10
Stratis projesi budur. Stratis Development Platform, işletmelerin ve kuruluşların, Microsoft .NET Framework'ü kullanarak C # 'da blok zinciri uygulamaları geliştirmelerini sağlar. Proje, ekip iyi. Bence prim yapacak bir Coin.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Stratis ve Wavesin kaderleri ortak oldu şu zamana kadar. Bende ikisini takip ediyorum ve zaten birbirlerine sinyal veriyorlar. Kesinlikle takip edilmeli.

Aynı fikirdeyim ancak aralık ayın da waves ile ilgili olumlu haber sayısı oldukça fazla bu sebeple fiyat farkını açtı stratisle ilgili güzel haberler geldiğin kısa dönem de waves fiyatını gecebilir ama uzun vade tabiki waves diyorum.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
Stratis ve Wavesin kaderleri ortak oldu şu zamana kadar. Bende ikisini takip ediyorum ve zaten birbirlerine sinyal veriyorlar. Kesinlikle takip edilmeli.
full member
Activity: 266
Merit: 190
Bu ay icindeki roadmaplerine uyarlarsa degeri gercekten iyi artabilir.
full member
Activity: 490
Merit: 105
arkadaşlar stratis gider farklı biri gelir tren kaçmaz bu piyasada btc var oldukça kazanç avr demektir siz siz olun  1 saniye öncesini unutup farklı bir coine bakın waveste gitti derseniz mth ye bakın kimbilir belki oda katlanıp gider o zaman ağu vağ edersiniz veya oax farklı bir coin burada önemli olan güzel bir coin üzerinde beklentileriniz açısından araştırmanızdır ben stratis yerine waves almıştım  ikiside gider 50 100 dolara umarım
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Bence de güzel bir haber.Bu piyasada ya ıco düzenleyenler yada merkezsiz borsa projeleri olanlar güzel yerlere geliyor.Elle tutulur iş yapan projeler güzel artış sağlıyor.Diğerleri biraz daha hayal kalıyor.O zaman napıyorlar kendilerini yakıyorlar değerlenmek için.Coin yakmada şu sıralar revaçta oldu.Takip etmeye değer.Fiyatı güzel ama tabi nerede ne zaman alış yapılması gerekir bunun kararını siz vereceksiniz.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Bu ico eğer başarılı olursa, Strat'ın önü çok açılır. Hatta yüksek bir rakam toplayabilirlerse, ardı ardına birçok ico çıkmasına neden olabilir. Bunun nedenini de özellikle .net ile geliştirmenin kolaylığı gibi düşünebiliriz.
full member
Activity: 406
Bence de süper haber, yüzümüzü güldürmeye başlıyorlar sonunda strat ve waves, inş hepsi çok güzel yerlere gelecektir akıllı yatırımlar yaptık bakalım bekliyoruz.
full member
Activity: 392
Stratis ilk ico'sunu yapacağını açıkladı Ocak sonundan önce olmamakla birlikte 2 adet adayları olduklarını ve bu adaylardan birinin Çin'li multi milyon'luk kazançları olan bir firma olduğunu açıkladılar. Bu bence harika bir haber neo ilk ico yaptığında bu fiyatına güzel şekilde yansımıştı.

https://twitter.com/Khil0ne/status/941781077022199808
newbie
Activity: 41
Merit: 0
Son zamanlarda birçok yatırımcı tarafından STRATIS hakkında olumlu yanıtlar alıyorum geniş bir zamanda bi bakıcam Smiley
full member
Activity: 350
2-3 dolardan alıp beklemek de kolay dğil hocam 20000-30000 dolar kadar yapıyordu o zamanlar da bir node.
newbie
Activity: 19
Merit: 0
buyuk trenı bence stratta kaçırdık. Masternode için 10k strat yeterli olcak yakın zamanda . şimdi 250k. 2-3$ ıken alıp bekleseydık sağlam bi gelir olurdu. nasıl ki Dash ı kaçırdık, barı bunu kaçırmasaydık. Embarrassed , bakalım ne fırsatlar gelcek ve hangılerını kacırcaz
full member
Activity: 314
Merit: 101
strat yavas yavasta olsa tirmanma ivmesini yakaladi tekrar. wavesle birlikte hareket ediyor sanki. kolkola verip 1. lige cikacaklar gibime geliyor
Pages:
Jump to: