Pages:
Author

Topic: STRATIS - İşletmeler için geliştirilmiş teknoloji - page 42. (Read 40716 times)

full member
Activity: 266
Merit: 190
Stratisi yakindan takip eden arkadaslar neden fiyatlar bukadar dustu alim icin Uygun zamanmidir?

Mesela bana göre alım için çok uygun fiyat, fakat bir başkasına göre olmayabilir. Kendiniz karar vermelisiniz buna. Stratis 14 eylülde Binance borsasında listeye girecek. Bu iyi bir haber, Fakat bu ara Çin kararları , BTC de yaşanan belirsizlikler,  tüm coinlere olduğu gibi stratise de olumsuz yansıyabilir fiyat daha geri de gidebilir. Ben olsam kademeli olarak az az alırdım. Bol kazançlar herkese.

Alim icin bekledigim coinlerin basinda bu geliyor keske dunku dipten alsaydim. BTC 3K'Ya dusunce herkes 2k geliyor 1kya dusecek dedi almadim bugun gene 4e gidiyoruz.
full member
Activity: 350
Merit: 106
stratis gibi bi coin tavsiye edecek var mı acaba, bir yılda küçük yatırımcısını bile zengin etti
hero member
Activity: 896
Merit: 630
biraz daha düşsün alırım diyordum istediğim rakamlarada geldi ama elimde tuttuğum bitcoin ve ethereumda düştü.ne anladım bu işten?

zaten kripto bazlı zarardayım üstüne sermayeden gidip bitcoin alıp ordan stratise cevirsem turk borsalarından aldığımdan fiyat gene pahalıya geliyor.aslında planımı yapmıştım usdt de kalıp beklicektim düşüş trendinde ama çok fena terste yakalandım.almak istediğim 2-3 koinden biri stratisti.elimdekileri biraz daha arttırmak istiyordum ama bi çıkış yolu bulamadım hala.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Piyasayı rahat bırakmıyorlar ki kardeşim. Sürekli bir manipülasyon, sürekli spekülasyon. Bitcoin %30 çakılmış son 20 günde Stratis ne yapsın ?

Soluk almasına izin verseler zaten 10 doları görecek ve dahi aşacak. Bitcoin ile birlikte çakılmaktan başka çaresi kalmıyor ama.
sr. member
Activity: 378
Merit: 251
Daha da düşerse bu stratisi hiç  ellemiycem  artık  torunlarıma bırakıcam ... Smiley))
full member
Activity: 154
Merit: 100
acil çıkın bence şu an trig alın bir şekilde 50-55 arasına geliyor. 10 k sat karınız olur .
newbie
Activity: 5
Merit: 0
Yarın itibariyle de binance de işlem görmeye başlayacak olması lazım. Hep ters zamanlara denk geldi. Bir türlü fırsat yakalayamadı. Ben 173k dan girdim, bekliyorum

Stratis, Binance'de işlem görmeye başlamış.

Kore borsasına girdi (gerçi sayfasına bile erişilemiyor), çin borsasına girdi ve komodo ile işbirliği yaptı bırak yükselmeyi düştü. Nedir bu coinin sıkıntısı anlamadım.
full member
Activity: 405
Merit: 104
Yarın itibariyle de binance de işlem görmeye başlayacak olması lazım. Hep ters zamanlara denk geldi. Bir türlü fırsat yakalayamadı. Ben 173k dan girdim, bekliyorum

Stratis, Binance'de işlem görmeye başlamış.
full member
Activity: 224
Any store can buy, sell, and accept Crypto
Stratisi attım cüzdana uzun vade için beklemedeyim ben de fakat  Yazılanlara hak veriyorum. Sürekli terslikler oldu Stratis için inşallah yarından itibaren beklediğimize değer bir şekilde yükselişe geçerde bu sıkıntılı hal son bulur.
member
Activity: 209
Merit: 11
170 den almıştım zararım var satsam mı beklesem mi kararsızım
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Stratis hakkında çok güzel haberler var ama sanki biraz zamanlaması kötü.
Şu karambol ortamda umarım, bu yeni borsa açılımları araya kaynamaz. Değerinin çok altında seyrediyor.
full member
Activity: 405
Merit: 104
sr. member
Activity: 561
Merit: 274
kore borsalarına girecek diyorlardı.
gönül isterdiki bithumptan, coinonedan.. olmadı korbitte işlemlere başlasın ama öyle olmadı. yeni kurulan-lisans aldılar mı bi bilgim yok*- coinrail de işlemlere başlamış.ne yalan söyliyeyim korede yaşamama ragmen daha bu exchangeden yeni haberim oldu. umarım diger kore borsalarıda yakın zamanda işlemlere açar stratisi.
newbie
Activity: 58
Merit: 0
Bu coin kadar bahtsız bir coin görmedim. Ne zaman kafasını kaldırsa ya çekiçle vuruyorlar ya da bir olaya denk geliyor Cry

Bu aralar ne olacağı belli değil. Stratis kaynaklı değil genel piyasada düşüş var. Elden çıkarmanın zor olduğu dönemdeyiz. Yüksekten girerseniz canınız sıkılabilir.

Ben uzun vadeciyim, 120 ve 125'ten alım yaptım Cool Şimdilerde 127'de dolaşıyor ,piyasa düşme eğilimi gösterirse 122-124' lerden tekrar alım fırsatı verebilir Wink

Yüksekte kalsanız bile satmanızı tavsiye etmem. Strat uzun vade koinidir  Kiss

full member
Activity: 224
Any store can buy, sell, and accept Crypto
Stratisi yakindan takip eden arkadaslar neden fiyatlar bukadar dustu alim icin Uygun zamanmidir?

Mesela bana göre alım için çok uygun fiyat, fakat bir başkasına göre olmayabilir. Kendiniz karar vermelisiniz buna. Stratis 14 eylülde Binance borsasında listeye girecek. Bu iyi bir haber, Fakat bu ara Çin kararları , BTC de yaşanan belirsizlikler,  tüm coinlere olduğu gibi stratise de olumsuz yansıyabilir fiyat daha geri de gidebilir. Ben olsam kademeli olarak az az alırdım. Bol kazançlar herkese.
full member
Activity: 266
Merit: 190
member
Activity: 98
Merit: 10
Şu sıra almak iyi midir bana düşük geldi bir miktar aldım.Uzun vade olduğu hep söyleniyor ama kısa vadede beklentiniz ne 1 - 2 dolarlık artış olacak herhalde en azından.

Yerinde bir alım yapmışsınız. Stratis için büyük bir çıkış baskısı oluşmuş durumda, tahminen bu baskıya cevap verecektir. Kısa vadede 1-2 dolarlık artış yapabilir. Uzun vadede x2 olabilir.

Evet bende öyle düşündüm dipten alayım dedim 7 dolara yakındı en kötü eski seviyelerine dönerek bizleri güldürür kısa vadede.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Şu sıra almak iyi midir bana düşük geldi bir miktar aldım.Uzun vade olduğu hep söyleniyor ama kısa vadede beklentiniz ne 1 - 2 dolarlık artış olacak herhalde en azından.

Yerinde bir alım yapmışsınız. Stratis için büyük bir çıkış baskısı oluşmuş durumda, tahminen bu baskıya cevap verecektir. Kısa vadede 1-2 dolarlık artış yapabilir. Uzun vadede x2 olabilir.
member
Activity: 98
Merit: 10
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Stratis için güzel gelişmeler oluyor. 140 aştığında iyi bir atak yapacak bekliyorum. Uzun vade hep söylendi ama gözümüz kısa vade içinde üzerinde.
Pages:
Jump to: