Pages:
Author

Topic: Svašta o Twitteru - page 10. (Read 3040 times)

member
Activity: 602
Merit: 54
March 06, 2018, 01:54:46 PM
#13
od 0 do 10 za sada, ali moj nalog Twitter nalog za crypto nije velik i preusmerio sam vise paznju na bounty jer oduzima manje vremena sa Bountyhive platformom. Lazni airdropovi oduzimaju mnogo vremena dok ih proverim.

Meni je broj referala povecalo:

- vise tagova u tvitu
- dodavanje retvitova preko youlikehits (dobijam poene za "gledanje" youtube, a to trosim na RT, radi posao ako ima dosta tagova ali i oduzima vreme)
- Subredditi posveceni airdropovima
- Grupni chatovi na Zonto (drustvena mreza na blockchainu koja za sada uglavnom sluzi da Rusi medjusobno dele airdropove Smiley))
- Facebook grupe

Moze da pomogne ali me mrzi da radim:

- tvitovanje u komentarima nekog velikog naloga ( Boxmining, Suppoman, valute sa velikim brojem pratioca i sl.)
- blogovanje na Steemitu

Youlikehits mi se čini kao korisna stranica, nisam do sada čuo za nju, hvala na prijedlogu, evo napravio sam račun pa ću probati s tom tehnikom.

Tek se zagrijavam , sad mislim za stvarno krenuti sa bounty kampanijama Cheesy 

Sretno!
full member
Activity: 645
Merit: 145
March 06, 2018, 10:29:12 AM
#12

I ja imam twitter account iz 2009. Smiley Čestitam na velikom broju pratitelja... Jesi li do sada isplaćen za jedan od Airdrop-ova, nakon 2 mjeseca "poslovanja"?

Hvala Smiley , ma nisam bio bas previse aktivan na airdropovima , prvi cilj mi je bio da dođem barem do 5000 pratitelja.. Do sad sam bio na nekoliko airdropova , al samo sam na jednom dobio isplatu s tim da sam bio samo tjedan dana aktivan u twitter kampaniji.  Dobio sam na wallet 0.0016 ETH s tim da nakon dva tjedna dobio nekakvu  Internal Transactions od 0.00413 ETH na tu prvu isplatu.. Tek se zagrijavam , sad mislim za stvarno krenuti sa bounty kampanijama Cheesy 
member
Activity: 213
Merit: 36
March 05, 2018, 05:01:39 PM
#11
Najbolji nacin da napravis jak Twitter nalog (a da nije prevara tipa lazni airdrop) je da pratis pratioce velikog naloga u tvojoj oblasti. Nadjes neki veliki Airdrop nalog i  zapratis dnevno stotinak njegovih pratioca. Moguce da je taj limit veci ili manji, moze da se izgugla. Dobro je to rasporeditit na 5-6 puta dnevno po dvadesetak ljudi, jer twitter ne voli akcije koje se ponavljaju i podsecaju na botovanje. Oko 30% njih ce uzvratiti pracenje, posebno ako u nazivu takodje imas Airdrop, jer ih to i zanima cim prate taj nalog. Taj procenat ce biti i veci ako imas hiljadu i vise pratioca.

Na ovaj nacin tvoji pratioci ce biti i pravi i ljudi koji su zainteresovani za to sto tvitujes, u ovom slucaju airdrop.  Smiley

Hvala na savjetima... Zanima me, imaš li takav twitter profil, ako imaš, koliko dobiješ referrala, okvirno, preko Twittera na takav način?

od 0 do 10 za sada, ali moj nalog Twitter nalog za crypto nije velik i preusmerio sam vise paznju na bounty jer oduzima manje vremena sa Bountyhive platformom. Lazni airdropovi oduzimaju mnogo vremena dok ih proverim.

Meni je broj referala povecalo:

- vise tagova u tvitu
- dodavanje retvitova preko youlikehits (dobijam poene za "gledanje" youtube, a to trosim na RT, radi posao ako ima dosta tagova ali i oduzima vreme)
- Subredditi posveceni airdropovima
- Grupni chatovi na Zonto (drustvena mreza na blockchainu koja za sada uglavnom sluzi da Rusi medjusobno dele airdropove Smiley))
- Facebook grupe

Moze da pomogne ali me mrzi da radim:

- tvitovanje u komentarima nekog velikog naloga ( Boxmining, Suppoman, valute sa velikim brojem pratioca i sl.)
- blogovanje na Steemitu
member
Activity: 602
Merit: 54
March 05, 2018, 03:02:39 PM
#10
Najbolji nacin da napravis jak Twitter nalog (a da nije prevara tipa lazni airdrop) je da pratis pratioce velikog naloga u tvojoj oblasti. Nadjes neki veliki Airdrop nalog i  zapratis dnevno stotinak njegovih pratioca. Moguce da je taj limit veci ili manji, moze da se izgugla. Dobro je to rasporeditit na 5-6 puta dnevno po dvadesetak ljudi, jer twitter ne voli akcije koje se ponavljaju i podsecaju na botovanje. Oko 30% njih ce uzvratiti pracenje, posebno ako u nazivu takodje imas Airdrop, jer ih to i zanima cim prate taj nalog. Taj procenat ce biti i veci ako imas hiljadu i vise pratioca.

Na ovaj nacin tvoji pratioci ce biti i pravi i ljudi koji su zainteresovani za to sto tvitujes, u ovom slucaju airdrop.  Smiley

Hvala na savjetima... Zanima me, imaš li takav twitter profil, ako imaš, koliko dobiješ referrala, okvirno, preko Twittera na takav način?

Evo ja sam krenuo sa twitterom, koristim ga od 2009 do prije dva mjeseca sam imao samo 600 pratioca.. Nakon toga sam saznao sa AirDrop-ove te sam odlucio da se malo vise aktiviram na twitteru.. Evo me sada na 5600 pratioca.. Skuzio sam da je bitno da imas u opisu svog profila : #followback #BOUNTY #AIRDROP . Pokusaj svakodnevno pratiti barem 50 - 70 ljudi , vecina ce ti uzvratiti follow.. Samo nemoj da se zaneses jer ti mogu ukloniti profil ako vide da radis kao bot.

I ja imam twitter account iz 2009. Smiley Čestitam na velikom broju pratitelja... Jesi li do sada isplaćen za jedan od Airdrop-ova, nakon 2 mjeseca "poslovanja"?
full member
Activity: 645
Merit: 145
March 05, 2018, 12:40:59 PM
#9
Evo ja sam krenuo sa twitterom, koristim ga od 2009 do prije dva mjeseca sam imao samo 600 pratioca.. Nakon toga sam saznao sa AirDrop-ove te sam odlucio da se malo vise aktiviram na twitteru.. Evo me sada na 5600 pratioca.. Skuzio sam da je bitno da imas u opisu svog profila : #followback #BOUNTY #AIRDROP . Pokusaj svakodnevno pratiti barem 50 - 70 ljudi , vecina ce ti uzvratiti follow.. Samo nemoj da se zaneses jer ti mogu ukloniti profil ako vide da radis kao bot.
member
Activity: 213
Merit: 36
March 05, 2018, 10:14:40 AM
#8
Najbolji nacin da napravis jak Twitter nalog (a da nije prevara tipa lazni airdrop) je da pratis pratioce velikog naloga u tvojoj oblasti. Nadjes neki veliki Airdrop nalog i  zapratis dnevno stotinak njegovih pratioca. Moguce da je taj limit veci ili manji, moze da se izgugla. Dobro je to rasporeditit na 5-6 puta dnevno po dvadesetak ljudi, jer twitter ne voli akcije koje se ponavljaju i podsecaju na botovanje. Oko 30% njih ce uzvratiti pracenje, posebno ako u nazivu takodje imas Airdrop, jer ih to i zanima cim prate taj nalog. Taj procenat ce biti i veci ako imas hiljadu i vise pratioca.

Na ovaj nacin tvoji pratioci ce biti i pravi i ljudi koji su zainteresovani za to sto tvitujes, u ovom slucaju airdrop.  Smiley
jr. member
Activity: 57
Merit: 23
March 04, 2018, 05:47:20 PM
#7
Hvala na infu Crypto, zadnjih dana svašta novo učim  Smiley

Baš si me nasmijao s ovim  Grin Grin Grin

Ne znam, da ja idem chekirat, prvo što bi napravila je prošla malo presjek folowera. Skupa s opisom profila. "Follow me, and I will follow you" ne zvuči baš obećavajuće  Smiley  Pripazi da to makneš prije nego se prijaviš na koju kampanju.

Nekako ne vjerujem da se gledaju manualno twitter profili, no opet ovisi ti o kampanji. Mozda negdje gledaju... Imas i toolove koji ti chekirjau followere i daju prosjek koliko followera je fake/neaktivno
member
Activity: 602
Merit: 54
March 04, 2018, 03:35:35 PM
#6
Moji tweetovi ne dopiru do njih ili uopće ne znaju engleski jezik... Većina Arapa ima po 10-ak tisuća i više followera i podjednako toliko ljudi prate, medijski moguli Cheesy . Provjerio sam jesu li to botovi na ovoj stranici https://www.twitteraudit.com/, 93% njih navodno nije. Promijenio sam opis. Hvala na zanimljivim komentarima i prijedlozima Cheesy .
newbie
Activity: 40
Merit: 0
March 04, 2018, 03:13:23 PM
#5
Baš si me nasmijao s ovim  Grin Grin Grin

Ne znam, da ja idem chekirat, prvo što bi napravila je prošla malo presjek folowera. Skupa s opisom profila. "Follow me, and I will follow you" ne zvuči baš obećavajuće  Smiley  Pripazi da to makneš prije nego se prijaviš na koju kampanju.

Nekako ne vjerujem da se gledaju manualno twitter profili, no opet ovisi ti o kampanji. Mozda negdje gledaju... Imas i toolove koji ti chekirjau followere i daju prosjek koliko followera je fake/neaktivno
jr. member
Activity: 57
Merit: 23
March 04, 2018, 10:04:37 AM
#4
Baš si me nasmijao s ovim  Grin Grin Grin

Ne znam, da ja idem chekirat, prvo što bi napravila je prošla malo presjek folowera. Skupa s opisom profila. "Follow me, and I will follow you" ne zvuči baš obećavajuće  Smiley  Pripazi da to makneš prije nego se prijaviš na koju kampanju.
member
Activity: 179
Merit: 11
March 04, 2018, 09:42:26 AM
#3
reci im da ti svako 5$ uplati na racun i da ce svako od njih dobit jedan smajlic xD
member
Activity: 448
Merit: 12
March 04, 2018, 06:31:32 AM
#2
Ubaci im lazne airdropove Smiley
member
Activity: 602
Merit: 54
March 03, 2018, 04:07:38 PM
#1
Pages:
Jump to: