Pages:
Author

Topic: Svašta o Twitteru - page 2. (Read 3040 times)

legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
January 21, 2019, 08:47:26 AM
U zadnjih mjesec dana me na Twitteru dosta često traže za potvrdu računa putem mobitela, a dok ne potvrdim, račun mi je blokiran. Da li se to i vama događa?

Ne baš. Meni se to dva puta dogodilo otkad sam počeo ganjati Twitter kampanje i povećavati broj followera. Ako se ne varam, oba puta se to dogodilo nakon što bi pretjerao u broju praćenja u kratkom vremenu (npr. ako zapratim više od 50 ljudi u par minuta).

Inače, ako ti se to često događa, pripazi malo. Meni se svako malo broj followera smanji za 100 i više jer očito je Twitter počeo žestoko brisati račune koje smatra da su spamerski.
Što je najjače, ne followam ljude kao prije, nisam toliko aktivan na Twitteru (ne spamam), jedina kampanja u kojoj sam trenutno je Gigzi.
Pripazit ću malo više. Mislim da nisam u ničemu pretjerao, jer bi me inače skroz blokirali. Bilo bi dobro da stave objašnjenje, a ne "pročitaj pravila", pa si misli gdje si pogriješio.

imam isti problem, a uopšte nisam ni aktivan na twitter-u, nekad mi se desi da mi blokira račun, i traži potvrdu putem mobilnog, a u međuvremenu nisam ni posećivao nalog, mada za sada uvek odblokira nalog nakon potvrde telefona
member
Activity: 392
Merit: 54
January 21, 2019, 03:26:55 AM
Mene su u zadnja sva tjedna više puta blokirali račun i morao sam ga mobitelom otključati. I svaki put mi je broj followera pao za oko 10. Mislim da ću počeli banirati ljude, pa ako primijete da pratiš veliki broj takvih računa, udare i tebi suspenziju. Možda je dobra ideja postirati tu i tamo kakav originalni post.
member
Activity: 602
Merit: 54
January 17, 2019, 05:37:34 AM
U zadnjih mjesec dana me na Twitteru dosta često traže za potvrdu računa putem mobitela, a dok ne potvrdim, račun mi je blokiran. Da li se to i vama događa?

Ne baš. Meni se to dva puta dogodilo otkad sam počeo ganjati Twitter kampanje i povećavati broj followera. Ako se ne varam, oba puta se to dogodilo nakon što bi pretjerao u broju praćenja u kratkom vremenu (npr. ako zapratim više od 50 ljudi u par minuta).

Inače, ako ti se to često događa, pripazi malo. Meni se svako malo broj followera smanji za 100 i više jer očito je Twitter počeo žestoko brisati račune koje smatra da su spamerski.
Što je najjače, ne followam ljude kao prije, nisam toliko aktivan na Twitteru (ne spamam), jedina kampanja u kojoj sam trenutno je Gigzi.
Pripazit ću malo više. Mislim da nisam u ničemu pretjerao, jer bi me inače skroz blokirali. Bilo bi dobro da stave objašnjenje, a ne "pročitaj pravila", pa si misli gdje si pogriješio.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
January 17, 2019, 03:38:54 AM
U zadnjih mjesec dana me na Twitteru dosta često traže za potvrdu računa putem mobitela, a dok ne potvrdim, račun mi je blokiran. Da li se to i vama događa?

Ne baš. Meni se to dva puta dogodilo otkad sam počeo ganjati Twitter kampanje i povećavati broj followera. Ako se ne varam, oba puta se to dogodilo nakon što bi pretjerao u broju praćenja u kratkom vremenu (npr. ako zapratim više od 50 ljudi u par minuta).

Inače, ako ti se to često događa, pripazi malo. Meni se svako malo broj followera smanji za 100 i više jer očito je Twitter počeo žestoko brisati račune koje smatra da su spamerski.
member
Activity: 602
Merit: 54
January 16, 2019, 01:38:47 PM
U zadnjih mjesec dana me na Twitteru dosta često traže za potvrdu računa putem mobitela, a dok ne potvrdim, račun mi je blokiran. Da li se to i vama događa?
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
December 18, 2018, 05:15:23 PM
E, pa ovo je zakon! Baš sam htio napisati može li netko napraviti Twitter audit i onda sam se sjetio ovog posta od kolege Pmaleka. Nekad davno sam probao to i nije radilo, ali sad sam išao ponovo probati i radi savršeno! Smiley Točno sam napravio po koracima kako je napisao i nema nikakvih problema.
Hajde super. Na koje ime ti je odrađen audit? Na staro ime tvog naloga ili na novo ime u koje si promijenio?

Audit je odrađen na novo ime (dodao sam _ usred imena), ali nakon što sam ime vratio na staro, audit se nalazi na linku sa starim imenom. Znači sve kako treba Smiley
legendary
Activity: 2730
Merit: 7065
Farewell, Leo. You will be missed!
December 18, 2018, 09:29:00 AM
E, pa ovo je zakon! Baš sam htio napisati može li netko napraviti Twitter audit i onda sam se sjetio ovog posta od kolege Pmaleka. Nekad davno sam probao to i nije radilo, ali sad sam išao ponovo probati i radi savršeno! Smiley Točno sam napravio po koracima kako je napisao i nema nikakvih problema.
Hajde super. Na koje ime ti je odrađen audit? Na staro ime tvog naloga ili na novo ime u koje si promijenio?
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
December 18, 2018, 12:48:43 AM
E, pa ovo je zakon! Baš sam htio napisati može li netko napraviti Twitter audit i onda sam se sjetio ovog posta od kolege Pmaleka. Nekad davno sam probao to i nije radilo, ali sad sam išao ponovo probati i radi savršeno! Smiley Točno sam napravio po koracima kako je napisao i nema nikakvih problema.
legendary
Activity: 2730
Merit: 7065
Farewell, Leo. You will be missed!
December 16, 2018, 07:50:05 AM
Dobra fora, nije mi palo na pamet ovakvo što.
Hoće li twitter audit onda ostati za drugi username?
Ako je tako, onda ne znam koliko je ovo korisno.
Dobro pitanje! Zaista ne znam, nisam neki twitteraš pa i ne koristim ga. Možda neko bude isprobao kad mu bude trebao novi audit pa podjeli svoja iskustva.
member
Activity: 602
Merit: 54
December 13, 2018, 09:17:01 AM
Dobra fora, nije mi palo na pamet ovakvo što.
Hoće li twitter audit onda ostati za drugi username?
Ako je tako, onda ne znam koliko je ovo korisno.
legendary
Activity: 2730
Merit: 7065
Farewell, Leo. You will be missed!
December 12, 2018, 06:16:20 PM
Evo jedno uputstvo za koje neki članovi kažu da radi dok drugi tvrde da ne radi. Ko radi twitter kampanje neka proba ako želi i da pokuša da dobije besplatan twitter audit.

1. Onemogučite Twitter Auditu pristup vašem nalogu.
Kliknite na Profile i Settings
Zatim na Apps and devices
Klik na Revoke access za Twitter Audit aplikaciju
Počistite browsing history i cookies i restartujte preglednik



2. Zatim, privremeno promjenite korisničko ime vašeg Twittera.
Uputstvo kako promjeniti korisničko ime možete naći ovdje:
https://help.twitter.com/en/managing-your-account/change-twitter-handle
3. Zatražite audit sa novim korisničkim imenom.
4. Nakon audita vratite svoje prvobitno korisničko ime.

Javite ako je ovo uspjelo.


Izvor: https://bitcointalksearch.org/topic/m.48559477



legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
November 06, 2018, 04:40:59 PM
Dobio sam odgovor od Twittera na zalbu zbog blokiranog naloga. Napisali su da je nalog suspendovan zbog visestrukog krsenja pravila i da nema potrebe vise da im se zalim. Super im je ta fora, s obzirom da nikakvo upozorenje ranije nisam dobio. Srecom, nije ni bio neki nalog - imao sam malo preko 50 followera.

A da, to je tako s "velikim igračima". Napišu ti da si kršio pravila i to je to. Ne piše koje točno pravilo si kršio nego samo dobiješ takav općeniti mail i "možeš se slikati". Ajde, sreća pa na Twitter računu nisi imao puno followera.
full member
Activity: 588
Merit: 103
November 06, 2018, 01:34:22 PM
Dobio sam odgovor od Twittera na zalbu zbog blokiranog naloga. Napisali su da je nalog suspendovan zbog visestrukog krsenja pravila i da nema potrebe vise da im se zalim. Super im je ta fora, s obzirom da nikakvo upozorenje ranije nisam dobio. Srecom, nije ni bio neki nalog - imao sam malo preko 50 followera.
member
Activity: 602
Merit: 54
November 05, 2018, 10:46:44 AM
Trebao bih novi twitter audit, ako netko ima za preporučiti?

Javi se forumašu Ferkiju. On je imao plaćen accounte na Twitteraudit pa mi je napravio nedavno. Ne znam ima li tko osim njega...
Evo, javio sam se Ferkiju...

Pogledao sam u Services sekciju i našao ovu dvojicu koji su nudili twitter audite, pa se možeš javiti njima ako još to rade i ako se nisi u međuvremenu snašao. Koliko se sjećam članovi su prije na forumu masovno nudili ovu uslugu audita, sad sam ovu dvojicu korisnika našao tek na 10-oj stranici u Services podforumu.

https://bitcointalksearch.org/topic/free-twitter-audit-followback-for-all-crypto-currency-accounts-3258720
https://bitcointalksearch.org/topic/twitter-re-audit-service-fast-response-4622640
Hvala na trudu potrebnom za pronalazak ovakvih tema, ali čini mi se da nema ništa od toga, više mjeseci nisu nikome odradili re-audit, mislim da im je isteklo članstvo.
legendary
Activity: 2730
Merit: 7065
Farewell, Leo. You will be missed!
November 05, 2018, 09:38:05 AM
Pogledao sam u Services sekciju i našao ovu dvojicu koji su nudili twitter audite, pa se možeš javiti njima ako još to rade i ako se nisi u međuvremenu snašao. Koliko se sjećam članovi su prije na forumu masovno nudili ovu uslugu audita, sad sam ovu dvojicu korisnika našao tek na 10-oj stranici u Services podforumu.

https://bitcointalksearch.org/topic/free-twitter-audit-followback-for-all-crypto-currency-accounts-3258720
https://bitcointalksearch.org/topic/twitter-re-audit-service-fast-response-4622640
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
November 04, 2018, 11:38:12 AM
Trebao bih novi twitter audit, ako netko ima za preporučiti?

Javi se forumašu Ferkiju. On je imao plaćen accounte na Twitteraudit pa mi je napravio nedavno. Ne znam ima li tko osim njega...
member
Activity: 602
Merit: 54
November 04, 2018, 07:29:08 AM
Trebao bih novi twitter audit, ako netko ima za preporučiti?
member
Activity: 392
Merit: 54
November 03, 2018, 12:45:45 PM
Evo vam jedan koristan blog post o tome kako smanjiti rizik da vam baniraju Twitter profil: https://help.bounty0x.io/hc/en-us/articles/360018966671-How-to-avoid-getting-suspended-on-Twitter-when-performing-Twitter-bounties-
Pročitajte si, djeluje dosta korisno.
full member
Activity: 588
Merit: 103
November 02, 2018, 06:33:53 PM
Nisam koristio nikakve aplikacije, samo sam nekoliko dana zaredom zapratio veci broj (cini mi se 30-ak dnevno), pa su mi blokirali nalog. Mozda sam nekog dana greskom zapratio po 30 ljudi i ujutru i uvece, ali sam u nedelju dana sveukupno zapratio malo preko 200 ljudi, sto mi se ne cini previse. Ko zna cime su se vodili.
legendary
Activity: 2730
Merit: 7065
Farewell, Leo. You will be missed!
November 02, 2018, 06:22:16 PM
Mozda se vama koji i dalje imate pristojan broj followera ne isplati rizikovati trenutno sa pumpanjem, jer su verovatno blokirali i gomilu onih koji su ucestvovali u bounty kampanjama. Ne samo da ce oni koji se prijave na buduce kampanje imati manje pratilaca, nego ce i broj prijavljenih biti znatno manji, sto znaci vecu zaradu za vas.
Baš me zanima konkretan razlog blokiranja ovih naloga. Sama činjenica da promovišu kriptovalute i ICO projekte ne može biti razlog. Šta bi onda trebalo bit sa nalozima kripto influencera, John Mcaffee i njemu slični shillera sa 50.000+ followera.

Da li je problem u prevelikom praćenju novih korisnika u jednom danu? Tu twitter ne navodi koliko ljudi se smije pratit. Već kažu da postoji tzv aggressive following- kada neko zaprati stotine novih twitter profila samo da bi dobio na popularnosti. Neki izvori kažu da ne bi trebalo zapratiti više od 100 novih korisnika na dan. Ali naglasak je na ne bi trebalo, nije zabranjeno. Čitao sam da neki ljudi zaprate 1000 ljudi na dan i to rade već mjesecima bez problema. To je inače i limit kod twittera, maksimalan broj osoba koje možete zapratiti u 24 sata je 1000. 

Druga stvar koja je protiv pravila kod twittera je korištenje aplikacija koje pomažu u skupljanju novih followera i garantuju vam nove followere automatski.
To može rezultirati blokiranjem naloga.

https://help.twitter.com/en/rules-and-policies/twitter-following-rules

 
Pages:
Jump to: