Pages:
Author

Topic: Svašta o Twitteru - page 9. (Read 3040 times)

member
Activity: 176
Merit: 17
April 01, 2018, 04:40:58 AM
#33
Napravio i ja svoj Twitter account, prvi općenito, ne mislim ganjati Twitter kampanje nego da imam za Airdropove.
Ako me je netko voljan slijediti, slijedit ću i ja njega. Smiley
https://twitter.com/Zvjezdani_roj


Kako sam htio slijediti svakog tko slijedi mene uočio sam da dvojicu ne vidim na popisu prijatelja, tek kad sam isključio neke unaprijed definirane filtre sam i njih mogao vidjeti na popisu.
Ovdje možete vidjeti popis mojih prijatelja bez filtra: https://imgur.com/yfrnNs9
i s filtrom: https://imgur.com/HFRGmUD

Kako ste svi s foruma vjerujem da će Vam biti zanimljivo znati da li ste sumnjivi Twitteru.

Može mala pomoć, ne mogu pronaći gdje se upisuje tekst koji se vidi ispod tvojeg imena na popisu prijatelja?
full member
Activity: 294
Merit: 103
March 31, 2018, 01:51:11 PM
#32
Evo jučer je i do mene došla invazija Arapa. U par sati me popratilo oko 250 njih.

Svaki ima nekavko generičko ime tipa: @66hh__ , @6ill__ , @_02qq ...
Većina njih ima 100k i više follower-a ??

Pitanje je što je to, možda je to nekakav projekt za preuzimanje twittera od strane Arapa ili nešto slično Smiley

Uglavnom moj slijedeći plan što se tiče twittera je napraviti novi twitter account i "uzgojiti" ga na 10k i više followera.
I mene su počeli masovno pratit u zadnja dva dana. Svejedno mi svakako mi treba za twitter kampanje, ali volio bi znat da li su to pravi profili, tj kako ih twitter audit prikazuje, pravi ili lažni followeri?

Vidim da ti je kolega baxxx napravio besplatni Twitter audit. Zar ti to nije pokazatelj kakvi su ti followeri? Ne koristim Twitter tako da ne znam točno što taj audit znači, ali pretpostavljam da bi trebao pokazati koliko je pravih followera.
Invazija je poslje pocela. nekih 200njak arapa za sad  Grin
member
Activity: 176
Merit: 17
March 31, 2018, 12:59:49 PM
#31
Napravio i ja svoj Twitter account, prvi općenito, ne mislim ganjati Twitter kampanje nego da imam za Airdropove.
Ako me je netko voljan slijediti, slijedit ću i ja njega. Smiley
https://twitter.com/Zvjezdani_roj
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
March 31, 2018, 10:51:15 AM
#30
Evo jučer je i do mene došla invazija Arapa. U par sati me popratilo oko 250 njih.

Svaki ima nekavko generičko ime tipa: @66hh__ , @6ill__ , @_02qq ...
Većina njih ima 100k i više follower-a ??

Pitanje je što je to, možda je to nekakav projekt za preuzimanje twittera od strane Arapa ili nešto slično Smiley

Uglavnom moj slijedeći plan što se tiče twittera je napraviti novi twitter account i "uzgojiti" ga na 10k i više followera.
I mene su počeli masovno pratit u zadnja dva dana. Svejedno mi svakako mi treba za twitter kampanje, ali volio bi znat da li su to pravi profili, tj kako ih twitter audit prikazuje, pravi ili lažni followeri?

Vidim da ti je kolega baxxx napravio besplatni Twitter audit. Zar ti to nije pokazatelj kakvi su ti followeri? Ne koristim Twitter tako da ne znam točno što taj audit znači, ali pretpostavljam da bi trebao pokazati koliko je pravih followera.
full member
Activity: 294
Merit: 103
March 31, 2018, 08:16:28 AM
#29
Evo jučer je i do mene došla invazija Arapa. U par sati me popratilo oko 250 njih.

Svaki ima nekavko generičko ime tipa: @66hh__ , @6ill__ , @_02qq ...
Većina njih ima 100k i više follower-a ??

Pitanje je što je to, možda je to nekakav projekt za preuzimanje twittera od strane Arapa ili nešto slično Smiley

Uglavnom moj slijedeći plan što se tiče twittera je napraviti novi twitter account i "uzgojiti" ga na 10k i više followera.
I mene su počeli masovno pratit u zadnja dva dana. Svejedno mi svakako mi treba za twitter kampanje, ali volio bi znat da li su to pravi profili, tj kako ih twitter audit prikazuje, pravi ili lažni followeri?
sr. member
Activity: 1491
Merit: 320
🐪 https://freebitco.in/?r=38535612
March 31, 2018, 05:32:02 AM
#28
Evo jučer je i do mene došla invazija Arapa. U par sati me popratilo oko 250 njih.

Svaki ima nekavko generičko ime tipa: @66hh__ , @6ill__ , @_02qq ...
Većina njih ima 100k i više follower-a ??

Pitanje je što je to, možda je to nekakav projekt za preuzimanje twittera od strane Arapa ili nešto slično Smiley

Uglavnom moj slijedeći plan što se tiče twittera je napraviti novi twitter account i "uzgojiti" ga na 10k i više followera.
legendary
Activity: 2226
Merit: 1571
'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.
March 30, 2018, 07:43:13 AM
#27
Ja na Twitteru imam 2 (ne zajebavam) followera i rijetko koji airdrop moram preskočiti zbog toga. Za bounty je druga stvar ali ionako ne planiram raditi Twitter bounty kampanje pa mi je svejedno

Ako kome treba, izašla je tema 'How to get followers' tu na forumu pa pogledajte, možda ima koji OK savjet:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2067046.0;topicseen
sr. member
Activity: 1491
Merit: 320
🐪 https://freebitco.in/?r=38535612
March 27, 2018, 11:50:01 AM
#26
Broj followera ti je bitan kako bi što više ljudi vidjelo sadržaj koji dijele.
Kada imaš velik broj followera, više će ljudi vidjeti ono što stavljaš na Twitter/Instagram/Facebook itd..

Kada radiš online marketing za neki proizvod, to znači da će više ljudi vidjeti reklamu što je na kraju i cilj.

Ovi što povećavaju broj followera a ne rade bounty to rade kako bi povećali svoj biznis. Npr. ova fitness djevojka je vjerojatno i trenerica, pa joj je online marketing vjerojatno dio posla, dobije više mušterija...
full member
Activity: 645
Merit: 145
March 27, 2018, 01:05:47 AM
#25
Da isto to sam primjetio na Instagramu , svako malo dobijem zahtijev od neke "fitness" djevojke sa balkana ono vidim da je prati par tisuca ljudi i da ona prati oko 120 ljudi. I sad bas ona oce pratit mene koji nemam nikakve veze sa fitnessom. Takve zahtjeve nikad ne prihvacam. Znam da ako na instagramu imas dovoljan broj pratitelja da mozes naci sponzora koji ce te placati ako se slikas s njegovim proizvodom. Ali ne kuzim zasto treba veliki broj followera na twitteru ako se ne rade bounty campaign ?
sr. member
Activity: 1491
Merit: 320
🐪 https://freebitco.in/?r=38535612
March 26, 2018, 01:21:37 PM
#24
Evo ja sam zadnje vrijeme primjetio da mi se broj followera svakim danom smanjivao iako sam dobivao nove followere. Posto sam svakom tko je mene poceo pratiti uzvratio follow , pogledao sam pod ljude koje ja pratim i vidio da me svaki 5 prestao pratiti (isao sam samo do pola followera oko 2000). Evo jucer sam prestao pratiti 430 ljudi koji su mene unfollowali. Znaci ako vidite da vas pocinje pratiti osoba koja ima 5000 pratitelja i on prati samo 1000 vjerojatno ce vas unfollow kada vi njega pocnete pratiti. Neznam koja im je to fora, uglavnom vidio sam na twitteru da ako radite flollow te nakon toga unfollow istu osobu da vam mogu blokirat profil.

Za neke Twitter kampanje se traži da imaš određen omjer followers / following.

Zna se desiti da određeni ljudi naprave unfollow kada ti napraviš follow.

To se inače zove follow/unfollow metoda. Po meni je to pokvareno.
Jer se očekuju da prihvatiš follow, a kad ga prihvatiš oni naprave unfollow nakon tjedan dva.

Za takve postoji ova aplikacija:
https://unfollowerstats.com/
Tu se prati tko te follow-a i kada te prestanu slijediti javi ti, pa možeš napraviti unfollow.
Nakon toga te možda opet počnu pratiti kasnije pa ti ponovno dignu broj followera na tjedan dva.

Također unfollowerstats ti prati ostale statike na Twitteru.

Na primjer upozori te ukoliko netko tebe slijedi, a ti njega ne.
Meni se zna dogoditi da u brzini ne uzvratim follow, pa mi ova aplikacija također pomaže da riješim zaostatke.

Molim nekoga tko ima iskustva s ovom aplikacijom da potvrdi da li je sigurna za upotrebu.
Scamadviser kaže da je sigurna 89%, ali bih volio potvrdu.

Btw. čini mi se da je omjer followers / following svojevrsni statusni simbol na Twitteru i ostalim društvenim mrežama.
Obično razne poznate osobe imaju velik omjer f/f i od njih se ne očekuje da ti uzvrate follow.
Očito su se neki domislili kako da ga napumpaju.
full member
Activity: 645
Merit: 145
March 26, 2018, 12:41:49 PM
#23
Evo ja sam zadnje vrijeme primjetio da mi se broj followera svakim danom smanjivao iako sam dobivao nove followere. Posto sam svakom tko je mene poceo pratiti uzvratio follow , pogledao sam pod ljude koje ja pratim i vidio da me svaki 5 prestao pratiti (isao sam samo do pola followera oko 2000). Evo jucer sam prestao pratiti 430 ljudi koji su mene unfollowali. Znaci ako vidite da vas pocinje pratiti osoba koja ima 5000 pratitelja i on prati samo 1000 vjerojatno ce vas unfollow kada vi njega pocnete pratiti. Neznam koja im je to fora, uglavnom vidio sam na twitteru da ako radite flollow te nakon toga unfollow istu osobu da vam mogu blokirat profil.
sr. member
Activity: 1491
Merit: 320
🐪 https://freebitco.in/?r=38535612
March 25, 2018, 12:11:02 PM
#22
Moje mišljenje je da je što više followera to bolje.

Koliko sam pratio Twitter kampanje - one se plaćaju prema broju followera tako da što više followera imate, to više tokena dobijete.

Ja sam tek krenuo s Twitter bountyjem i to preko Bountyhive platforme, kako ne bih morao raditi Twitter reportove svaki tjedan za svaku kampanju na koju se prijavim.

Koliko sam pratio moje followere na Twitteru ima tu svega - Ljudi koji se bave kriptovalutama, afričkih repera, raznoraznih spammera do k-pop fanova:)


Ukoliko želite "napumpati" broj followera preporučam vam učlanjenje u "Follow help" grupe - ima ih stvarno puno.

U takvim grupama svakih par sati se pusti tweet tipa "Follow za svakog tko napravi retweet" ili slično.

Vi morate napraviti komentar sadržaja "IFB" (I follow back) na taj tweet.

Naravno, svakog tko napravi follow  - vi morate napraviti follow back, kako vas ne bi prestao pratiti.

Tako svaki dan možete dobiti 50 - 100 followera.

Ja sam u 2 tjedna došao do 1000 followera što mi je dovoljno za svaku Twitter kampanju.

Nakon što sam "uzgojio" Twitter račun sam se izčlanio iz tih grupa i pobrisao sve "IFB" tweetove, za svaki slučaj da ne bi ostao bez tokena ukoliko neki bounty manager na to ne bude gledao blagonaklono.

Sad sam spreman za Twitter bountyje i nadam se da će biti OK:)
full member
Activity: 294
Merit: 103
March 25, 2018, 12:06:32 PM
#21
Meni su danas zaključali profil i tražili da dodam broj telefona da odblokiraju. Što nije radilo jer nisam dobio ni SMO ni poziv da bi dobio onaj kod.
Poslao ticket sa zalbom i jedan mail i kroz 1-2 sata otkljucan profil!
member
Activity: 179
Merit: 11
March 25, 2018, 09:02:00 AM
#20
evo kroz zadnjih pol h me pocelo pratit jos 30 ljudi  sad doslovno iz min u min me prate ko blesavi a najvise ih je iz saudijske arabije.... Ja jos nisam dobio nikakva upozorenja hvala bogu al predpostavljam da cu isto uskoro dobit.... A da bome vise im necu uzvracat to da ih pratim dovoljno ih imam...
member
Activity: 602
Merit: 54
March 25, 2018, 08:54:45 AM
#19
Ovi arapi stvarno nisu normalni i mene poceli pratit na twiteru kao blesavi svaki dan bar 30 njih novih me prati....
Prestao sam im uzvraćati praćenje, pa se ta brojka smanjila, pokušaj i ti isto, osim ako ti trebaju radi većeg broja pratitelja.

ja sam u airdropima od jeseni 2017. pofollowalo me preko tisucu ljudi na twitteru, a onda je twitter oceo s uoozorenjima jer eto dijelim i sharam na sve strane, ne samo svoje referral linkove nego i ico projekte za koje se u tom trenutku ocito ne zna koliko su legitimni. 90% airdropa su sam. od tih 90% 80 % je scam zato jer su bezvrijedni inikada nece ni vrijediti nista. to mogu sad slobodno reci iz svog iskustva. zbog ovih 10% se svakako isplati, ali budite jako oprezni.

drugo, pazite sto dijelite na twitteru isto tako. ako vas upozore jednom, iskljuce vam profil i traze da unesete br moba il nesto to je prvo upozorenje.

ja sam na kraju ostao bez tog profila i sad sve iz pocetka. sad imam 100 followera a neki airdropi zahtjevaju min 250 i da je account napravljen pred par mj.
Hvala ti što si podijelio svoje iskustvo s nama... Meni su prije dva tjedna također poslali upozorenje gdje sam morao potvrditi broj mobitela. Mislim da je to bilo više zbog toga što sam previše ljudi upratio u kratkom roku, nego zbog objavljenih tweetova. Kada pogledam ostale profile po par tisuća random i spam tweetova, a i dalje imaju aktivan račun, ne znam kako twitter gleda na to. Nadam se da me neće banati... Pokraj toliko lažnih predstavljanja, scamova i ostaloga, nadam se da imaju pametnijeg posla.
full member
Activity: 294
Merit: 100
March 25, 2018, 08:25:17 AM
#18
ja sam u airdropima od jeseni 2017. pofollowalo me preko tisucu ljudi na twitteru, a onda je twitter oceo s uoozorenjima jer eto dijelim i sharam na sve strane, ne samo svoje referral linkove nego i ico projekte za koje se u tom trenutku ocito ne zna koliko su legitimni. 90% airdropa su sam. od tih 90% 80 % je scam zato jer su bezvrijedni inikada nece ni vrijediti nista. to mogu sad slobodno reci iz svog iskustva. zbog ovih 10% se svakako isplati, ali budite jako oprezni.

drugo, pazite sto dijelite na twitteru isto tako. ako vas upozore jednom, iskljuce vam profil i traze da unesete br moba il nesto to je prvo upozorenje.

ja sam na kraju ostao bez tog profila i sad sve iz pocetka. sad imam 100 followera a neki airdropi zahtjevaju min 250 i da je account napravljen pred par mj.
member
Activity: 179
Merit: 11
March 25, 2018, 08:04:11 AM
#17
Ovi arapi stvarno nisu normalni i mene poceli pratit na twiteru kao blesavi svaki dan bar 30 njih novih me prati....
member
Activity: 213
Merit: 36
March 12, 2018, 09:59:51 PM
#16
zanima me da li se u ovom slucaju ti arapi koji su te zapratili smatraju laznim followerima prema pravilima airdrop/bounty kampanja?

Vecina bounty kampanja ce verovatno proveravati twitter audit da ti pokaze rezultat 85-90% (mozes ga uraditi besplatno samo jednom, posle je 5$ mesecno), a koliko znam on radi po principu aktivnosti, odnosno smatra da je follower lazan ako nije tvitovao nista neko duze vreme. Arapi zaista mnogo cesce uzvrate pracenje nego drugi narodi, verovatno je to deo njihove kulture. Ipak, sto vise imas pratioca koji ne ucestvuju u tvojim tvitovima, to ces manje biti vidljiv na tviteru, zato sto tviter, kao i facebook prikazuje cesce postove onih naloga koji imaju vise lajkova ritvitova, sherovanja i sl., jednom recju engagement. Algoritam podrazumeva da vise zelis da vidis postove naloga na cije postove cesce reagujes. Zato ces na facebooku cesto videti ljude kako postavljaju jako glupa pitanja tipa: "Ovo samo genijalci znaju, koliko je 5x7" ili "odakle ste?" "Koja vam je profesija?" "da li vise volite plavuse ili crnke?" da bi ljudi sto vise odgovarali, samim tim povecavaju vidljivost, pa  kad imaju neku reklamu da ponude vise ce je ljudi videti.

Hocu da kazem da imati Arape za pratioce sa jedne strane podize broj pratioca na kratko i ako ti je to cilj onda se to isplati, ali ti na duze vreme i smanjuje jer imas pratioce koji nece ucestvovati u lajkovanju (ako ne postavljas slike zgodnih plavusa) pa ce tvoj nalog biti manje vidljiv na tviiteru i manje ces dobijati "prirodnog" pracenja.
full member
Activity: 294
Merit: 103
March 12, 2018, 05:57:02 PM
#15
zanima me da li se u ovom slucaju ti arapi koji su te zapratili smatraju laznim followerima prema pravilima airdrop/bounty kampanja?
full member
Activity: 238
Merit: 106
March 11, 2018, 10:37:15 AM
#14
Sve zavisi kakve si fotke postavila na tviter nalogu :-D  na to se lepe kao muva na ...... :-P 
Pages:
Jump to: