Pages:
Author

Topic: Sygnały techniczne buy/sell - page 4. (Read 1142 times)

legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
November 09, 2021, 02:41:20 PM
#19
i nft mystery box

Testowałeś już to? Ja próbowałem załapać się na pierwszy mystery box, ale wszystkie rozeszły się w ułamek sekundy i nie udało się dorwać do ani jednej sztuki. Może to i lepiej bo kilka dni później zawartość boxów chodziła taniej niż boxy. Ciekawi mnie jak to teraz jest. Jest na tym jak zarobić? Mówię o zyskach jak z lauchpooli, dziś stakuję, jutro dumpuję niż trzymam 30 lat w nadziei, że twórca NFT stanie się legendarnym Leonardo Da Vinci XXI wieku świata grafików komputerowych.

ja osobiście nie brałem jeszcze nigdy udziału we nft mystery box i tak jak ty wolę projekty typu launchpad/-pool Wink
ale znam kilku użytkowników z niemieckiej strefy forum, którzy dostali kilka mystery boxów i byli w stanie sprzedać je szybko z zyskiem.
ale jak powiedziałeś, bardzo trudno jest je zdobyć.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
November 09, 2021, 08:29:38 AM
#18
i nft mystery box

Testowałeś już to? Ja próbowałem załapać się na pierwszy mystery box, ale wszystkie rozeszły się w ułamek sekundy i nie udało się dorwać do ani jednej sztuki. Może to i lepiej bo kilka dni później zawartość boxów chodziła taniej niż boxy. Ciekawi mnie jak to teraz jest. Jest na tym jak zarobić? Mówię o zyskach jak z lauchpooli, dziś stakuję, jutro dumpuję niż trzymam 30 lat w nadziei, że twórca NFT stanie się legendarnym Leonardo Da Vinci XXI wieku świata grafików komputerowych.
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
November 07, 2021, 02:47:25 PM
#17

Wygląda na to, że mimo tak wielkiej pompy BNB to dalej dobra inwestycha?

BNB pozostaje dobrą inwestychą przez cały czas Wink
można wiele zrobić z tym coinem ... możesz wziąć udział w różnych launchpadach, launchpools i nft mystery box, a dodatkowo, jeśli masz kartę debetową Binance, istnieje również pewien cashback przy płatności tą kartą Smiley
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
November 07, 2021, 05:47:26 AM
#16
BNB właśnie wybił lokalny szczyt (przebił opór na 442$) jak również wybił/wybija (zleży jak dokladny palec) linię trendu spadkowego, która sięga poprzedniego ATH.
Targetem poprzedniej formacji (klina) było 500$ i jedyne co broniło BNB przed tym targetem wydaje się pękać. Targetem tej formacji wydają się poziomy 800$. Na razie kurs został zatrzymany na 450$ gdzie leżał duży baton, którego nie udało się zjeść na raz i odbity w dół. Przed zakupami bym się jeszcze wstrzymał, ale obserwować warto.

Target ba 500, opór - poprzedni szczyt został złamany po tygodniu walki a po kolejnym kolejnym zbliżamy się już do ATH. Dziś na kursie 666$



Dynamika ruchu ogromna. Warto obserwować co się stanie przy samym ATH. BNB jest już drogie, ale lauchpady/lauchpoole wciąż dają ~4% a ostatnio jest ich kilka w miesiącu. Średnio pewnie 60% APY dają. Przy obecnych zyskach rzędu 10 mld$ jakie generuje binance P/E daje nam 11 (średnia dla nasdaq to 30). Wygląda na to, że mimo tak wielkiej pompy BNB to dalej dobra inwestycha?
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
October 27, 2021, 01:13:48 PM
#15
*ignore SHIBA*

ja nadal trzymam mój bardzo duży ONE bag i nadal stakuje je Smiley
Harmony jest nadal bullish i jeśli spójrzecie na nadchodzące launches, to 1 dollar jest najmniejszym osiągnięciem, jakie można tu spodziewać się Smiley

Opowiedz o tym nadchodzącym "launches" Jakas okazja na dodatkowy zarobek poza zwykłym trzymaniem? No ONE jest niezłym bykiem drugiej fazy hossy. BNB na ten przykład jeszcze nie wybił nowego ATH, ONE wybija jedno po drugim. Jak dobrze pamiętam, to Ty swoje ONE dostałeś z lauchpada nie? Cena IEO - 0.0065 $. Obecnie 50x od tamtej ceny. Ale przyznam, że zasłużony zysk po przetrzymanym dumpie do 0.0012  (-82%) i hodlowaniu ponad 2 lata. Gratulacje

ja niestety miałem "Unfortunately you did not have a winning ticket." ale i tak bym wywalił w momencie listingu by mieć więcej BNB pod kolejne lauchpady.



tutaj masz bardzo szczegółową listę wspomnianych przyszłych launches
i masz rację... trzymam wszystkie moje ONEs od pierwszego dnia po ukończeniu launchpada... Grin


https://open.harmony.one/strategy-roadmap/launch-dates-weekly-updates
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
October 27, 2021, 12:47:37 PM
#14
*ignore SHIBA*

ja nadal trzymam mój bardzo duży ONE bag i nadal stakuje je Smiley
Harmony jest nadal bullish i jeśli spójrzecie na nadchodzące launches, to 1 dollar jest najmniejszym osiągnięciem, jakie można tu spodziewać się Smiley

Opowiedz o tym nadchodzącym "launches" Jakas okazja na dodatkowy zarobek poza zwykłym trzymaniem? No ONE jest niezłym bykiem drugiej fazy hossy. BNB na ten przykład jeszcze nie wybił nowego ATH, ONE wybija jedno po drugim. Jak dobrze pamiętam, to Ty swoje ONE dostałeś z lauchpada nie? Cena IEO - 0.0065 $. Obecnie 50x od tamtej ceny. Ale przyznam, że zasłużony zysk po przetrzymanym dumpie do 0.0012  (-82%) i hodlowaniu ponad 2 lata. Gratulacje

ja niestety miałem "Unfortunately you did not have a winning ticket." ale i tak bym wywalił w momencie listingu by mieć więcej BNB pod kolejne lauchpady.

legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
October 27, 2021, 12:17:53 PM
#13
*ignore SHIBA*

ja nadal trzymam mój bardzo duży ONE bag i nadal stakuje je Smiley
Harmony jest nadal bullish i jeśli spójrzecie na nadchodzące launches, to 1 dollar jest najmniejszym osiągnięciem, jakie można tu spodziewać się Smiley
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
October 27, 2021, 12:09:19 PM
#12
nie tylko ATOM wygląda dobrze, ale także Harmony,

Szkoda, że nie było mnie te klka dni temu bo faktycznie rajd był po twoim poście piękny. +50% w raptem 4 dni. Ale mój Atom swój pierwszy target (okolice ATH) też osiągnął więc nie jest źle. Szkoda tylko, że wziąłem tylko niewielką część zysków bo po dzisiejszym dumpie BTC już nie wykazuje takiej siły jak wczesniej. Za to polecam zwrócić uwagę na matic (Polygon). Nie dość, że wybija właśnie poprzedni szczyt, robi to na wolumenie blisko 700 mln $ (binance) to jeszcze wypada bardzo mocno na tle innych altów w obliczu dumpu btc w 6 godzin odrabiając cały 18% dump. Warto mieć na oku i wykupić kolejny dump.

W ogóle co robi shiba to jest mała głowa. Dziś wolumen na binance prawie 2 krotnie przekroczył wolumen bitcoina. Nowe ATH i MC zbliżający się do DOGE.
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
October 27, 2021, 06:00:34 AM
#11
nie tylko ATOM wygląda dobrze, ale także Harmony, między innymi ...

Zgadzam się wszystkie wyglądaja dobrze, jednoczesnie wiele innuych pompuje równie ostro, mamy bull run na maksa, kto nie ma teraz krypto traci.
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
October 22, 2021, 02:20:32 PM
#10
nie tylko ATOM wygląda dobrze, ale także Harmony, między innymi ... dziś stary ath został osiągnięty ponownie i jest obecnie nadal mały opór, aby być w stanie przełamać go następnie w kierunku $0.3
ONE jest jednym z projektów, które systematycznie zyskują na popularności i tu również możliwy jest price range co najmniej $1... Wink
w tej chwili wszystko wygląda dobrze, a w dodatku community (co jest również bardzo ważną cechą) jest bardzo duża ... ponad 31k użytkowników telegramu jest na oficjalnym kanale Smiley


https://twitter.com/taksidiotiss/status/1451542023090094084
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
October 20, 2021, 12:30:39 PM
#9
Bitcoin ma nowe ATH. Alty zalegają. Moim zdaniem niedługo ludzie spóźnieni na pociąg BTC, czując FOMO i chęć uczestniczenia w zyskach a jednocześnie strach przed kupnem na górce skoczą po alty, które nie wyglądają jeszcze aż tak pionowo.



I tu właśnie bardzo ładnie wygląda ATOM:



Osobiście wziąłem dziś w okolicach 33.8$ przy testowaniu od góry złamanego oporu. Target tej formacji to spokojnie przetestowanie poprzedniego ATH. SL w granicach 33$ daje risk/reward około 8. Po przebiciu Ath można liczyć na 54$ a nawet 69$
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
October 07, 2021, 05:22:01 AM
#8
BNB właśnie wybił lokalny szczyt (przebił opór na 442$) jak również wybił/wybija (zleży jak dokladny palec) linię trendu spadkowego, która sięga poprzedniego ATH.



Targetem poprzedniej formacji (klina) było 500$ i jedyne co broniło BNB przed tym targetem wydaje się pękać. Targetem tej formacji wydają się poziomy 800$. Na razie kurs został zatrzymany na 450$ gdzie leżał duży baton, którego nie udało się zjeść na raz i odbity w dół. Przed zakupami bym się jeszcze wstrzymał, ale obserwować warto.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
September 30, 2021, 04:32:56 PM
#7
Mam wielką prośbę, żeby wrzucać pełne wykresy z widocznymi interwałami czasowymi, wolumenem, jeżeli jest widoczny.
To są ważne informacje

Trafna uwaga. Dodałem do Op.

Osobiście w BNB wchodzę, szkoda tylko, że sytuacja na BTC nie jest pewna, jak spadnie, to pociągnie BNB za sobą, ale z BTC tak na prawdę nic nie wiadomo, może wystrzelić w obie strony w każdej chwili, albo ciągnąć się bokiem całe tygodnie.

Trochę się poprawia. Bardziej mnie martwi nadrzędny dyrygent, czyli SP500. Wszystko wskazuje, że zamknie dziś dzienną świeczkę poniżej SMA100 pierwszy raz od 11 miesięcy. Niby nic wielkiego, ale brak tam jakiejkolwiek sensownej korekty od paniki covidowej, a kurs napompował się >100%. Nawiększa korekta od tej pompy to ... 10%. Jeśli doczekamy się tam solidnej korekty po tak stromych wzrostach, to będzie to 30% a to pewnie obsiane będzie wymyślonym na szybko FUDem, co i BTC nie pozwoli ujść przed spadkami.

Biorąc pod uwagę, że jutro piątek, a mało kto będzie chciał zostać z gorącami torbami na weekend ... zapowiada się ciekawa sesja.

Axis nie znam, ale wygląda bardzo dobrze, jeżeli historia się powtórzy, to sam początek cyklu zwyżkowego. Oczywiście musiałbym mieć trochę więcej info o samym projekcie, co jest w planach, jak wygląda aktualny stan, itd. to już było parę dni temu, zaraz sprawdzę dokładniej co się dzieje z ceną?

Usłyszałem jak było bardzo małe i usłyszałem o tym nie jako inwestycja tylko jako use-case. Trzeba było wchodzić wtedy Smiley Nauczka na przyszłość, że jak dowiadujesz się o czym, że ktoś to używa zanim dowiesz sie o tym, że ktoś to sprzedaje ... kupuj Smiley Mówię o tokenie AXIE, który dał zarobić 2300% w ostatnie 7 miesiecy.
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
September 30, 2021, 01:23:04 PM
#6
Super wątek, to będzie chyba strzał w dziesiątkę Tytanowy, bo na prawdę takiego wątku brakowało.

Mam wielką prośbę, żeby wrzucać pełne wykresy z widocznymi interwałami czasowymi, wolumenem, jeżeli jest widoczny.

To są ważne informacje, oczywiście mogę to sprawdzić, ale że cierpię na chroniczny brak czasu, każda zaoszczędzona chwilka się liczy.

Osobiście w BNB wchodzę, szkoda tylko, że sytuacja na BTC nie jest pewna, jak spadnie, to pociągnie BNB za sobą, ale z BTC tak na prawdę nic nie wiadomo, może wystrzelić w obie strony w każdej chwili, albo ciągnąć się bokiem całe tygodnie.

Axis nie znam, ale wygląda bardzo dobrze, jeżeli historia się powtórzy, to sam początek cyklu zwyżkowego. Oczywiście musiałbym mieć trochę więcej info o samym projekcie, co jest w planach, jak wygląda aktualny stan, itd. to już było parę dni temu, zaraz sprawdzę dokładniej co się dzieje z ceną?

Na prawdę super wątek i mam nadzieję, że będzie dużo sygnałów, bo sam nie mam czasu ich szukać. Zawsze bardzo chętnie sprawdzę wszystkie, napiszę co myślę i oczywiście zainwestuje  Wink Cheesy

legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
September 29, 2021, 11:54:32 AM
#5
Dziś BNB wybiło klin zniżkujący. Target tej formacji to szczyt klina, czyli aż 500 $ (+35%)



Dodatkowym bonusem jest fakt, że właśnie startuje lauchpad i ilość BNB w portfelu przez kolejne 8 dni będzie liczyła się do zakupów tokena BETA. Lauchpady dają zwykle zarobić od 1% do 8% tego co trzymamy w BNB, czasem więcej, co jest dobrym bonusem do inwestycji.

Jedyne co może straszyć to BTC, który swojego klina usilnie nie chce wybić, oraz rozpędzająca się koretka SP500 a jak wiadomo jak dyrygent zagra tak reszta zatańczy. Osobiście nie otwieram pozycji. Poczekam na korektę w okolice 350$ i jeśli zobaczę tam jakiś wolumen stopujący spadki, to wejdę, jeśli korekta nie nastąpi to trudno, pociąg odjechał poczekam na kolejny.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
September 28, 2021, 12:12:53 PM
#4
Chociaż nie jestem pewien czy o to chodzi w tym wątku Huh


Dokładnie o to, ale i nie tylko. Wątek ma być czymś w rodzaju mojego wątku o kampaniach sygnature. Mało dyskusji a dużo sygnałów. Tak, by każdy chciał dodać wątek do ulubionych, bo wie, że jak coś jest tu napisane to jest zapewne mega okazją inwestycyjną. merytoryczne komentarze do sygnałów mile widziane. Przy okazji dzięki za podsumowanie stanu portfela w obu przypadkach (stoploss, takeprofit). Pomoże to przy prowadzeniu wątku.

Gra jest dodatkiem urozmaicającym jednak sam sygnał, że coś się dzieje ciekawego gdzieś na kursie wystarczy by być tu mile widzianym.

Konto po stracie 8180
Konto po zysku: 52600

Piękne risk/reward. Bardzo duże ... jednak powiem szczerze, że prawdopodobieństwo porażki jest chyba jeszcze większe. Kurs po prostu tonie. Zupełnie jakby tokeny te leżały za darmo na ulicy. Wystarczy podnieść i wywalić na rynku.
Wolumen jest rekordowy, racja, ale na poprzednim dołku też był rekordowy. Co dołek większy wolumen. Na kolejnych może być większy i większy. Pewnie dlatego, że jest to wolumen ilościowy, a cena spadła o 80%. Więc świeczka na dole musi być 5x większa by opisywała tą samą ilość dolarów przehandlowanych, bo opisuje ona tą samą liczbę tokenów przehandlowancyh.

Na pewno kurs wygląda na skrajnie wyprzedany.

czkolwiek developerzy od axis napisali, ze zajmą się tym problemem, także trzymam ich za słowo.

Nie wiem, czy się wyrobią przed wybiciem stoplosa.

Dzięki za wzięcie udziało. Może za tobą ruszą kolejni Smiley. Trzymam kciuki za pozycję, przestrzegam tylko, że jest ryzykowna.
member
Activity: 963
Merit: 57
September 27, 2021, 08:32:28 AM
#3
To w takim razie ja pierwszy
SLP, token używany w grze AXIS.
SYGNAŁ BUY kurs przy wsparciu plus rosnący wolumen świadczący o dużym popycie przy wsparciu, ALE jest jeden haczyk, podaż jest sporo większa od popytu, aczkolwiek developerzy od axis napisali, ze zajmą się tym problemem, także trzymam ich za słowo. Stop pod lokalnym dołkiem. Take profit przy górnej bandzie.
Konto po stracie 8180
Konto po zysku: 52600



Chociaż nie jestem pewien czy o to chodzi w tym wątku Huh
member
Activity: 373
Merit: 37
September 24, 2021, 04:01:48 PM
#2
Gratuluje Pomysłu na Wątek i życzę wszystkim dużo meritów
(przydałaby się bitcointalkowa waluta na tipy xD)
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
September 17, 2021, 05:14:40 AM
#1
W wątku tym proponuję wrzucać istotne sygnały techniczne które widzimy właśnie na rynku. Chodzi o przebicia kluczowych poziomów, zbliżanie się do wsparcia/oporów. Format dowolony, jedyne zasady są takie, by coiny były z top 300 CMC. GŁównie dlatego, że AT na microcap coinach nie ma sensu. Oraz by wrzucany wykresy zawierały wszystkie potrzebne informacje - interwał, wolumeny itp.

Pomyślałem też o zabawie dla chętnych. Zabawa polega na tym, że każdy startuje z 10 000$ wirtualnych dolarów. Wynik każdego sygnału pomniejsza lub powiększą tą liczbę. W OP prowadzony będzie ranking.

Zasady (wątek jest dla wszystkich, dla tych którzy nie chcą brać udziału w zabawie zasady nie dotyczą):
Sygnał musi zawierać kompletną strategię - proponowany poziom wejścia, powód wejścia, stoploss i take profit.
Poziomy takeprofit i stoploss można przesówać ale przed wystąpieniem ceny trigger na giełdzie binance





__________________________________________________
Liderzy:
Pages:
Jump to: