Pages:
Author

Topic: TaaS Fund fiyat, spekülasyon, bilgi paylaşım alanı/3 Şubat: 1,3627 USD Kar payı - page 12. (Read 13352 times)

hero member
Activity: 728
Merit: 501
Taas'ın fiyatı uzun zamandır istikrarlı bir şekilde düşüyor.Böyle devam ederse çok kısa süre içerisinde dört doların altını görecektir diye düşünüyorum.Toplasam mı diye düşünmeye başladım kar payı dağıtılmadan yüksek fiyattan satarım. Grin
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
Taas dün 100 btc aldı. Ek bilgi olarak vermek istedim.

Taas ekibi takip edebildiğim kadarıyla şuana kadar güzel hamleler yaptı.100 bitcoin aldıklarına göre bir yükseliş bekliyorlar bakalım bitcoin bir fırlama daha yaparsa bu hamlelerinden sonra elimdeki taas miktarını kesinlikle artırırım. Grin

Son 1 aydır ca.taas.fund ' da ki işlemlerini güncellemiyorlar . Keşke güncelleseler de az buçuk takip etsek . Adamların al / sat ları güzel ve kar bırakıyor . Takip etmekte fayda var ..

Evet oradan izliyorduk ne güzel niye güncellemiyorlar acaba? Al-sat yaparken ca.taas.fund'a mutlaka bakmak gerekiyor. İyi kötü fikir ediniyoruz. Ayrıca adamların elinde hiç Tether yok. Bu Tether olaylarından olabilir mi?

Sistemi güncelliyor olabilirler. Ben bu konuda Dimitri' den bilgi alırdım fakat ne yazık ki Telegram hesabımı kaybettim. Eğer sorunu çözebilirsem yine bilgi isteyip, sonucu burada paylaşırım. Benim fikrimi soracak olursanız bir güncelleme düşünüyor olabilirler ve bu sebepten güncelleme yapılmıyor olabilir.
hero member
Activity: 756
Merit: 500
Canlı.taas.fund güncel olmasa bile ether adresi güncel. Ordaki hareketler bile cok sağlam kazanc sağlıyor.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280

Taas ekibi takip edebildiğim kadarıyla şuana kadar güzel hamleler yaptı.100 bitcoin aldıklarına göre bir yükseliş bekliyorlar bakalım bitcoin bir fırlama daha yaparsa bu hamlelerinden sonra elimdeki taas miktarını kesinlikle artırırım. Grin

Son 1 aydır ca.taas.fund ' da ki işlemlerini güncellemiyorlar . Keşke güncelleseler de az buçuk takip etsek . Adamların al / sat ları güzel ve kar bırakıyor . Takip etmekte fayda var ..

Evet oradan izliyorduk ne güzel niye güncellemiyorlar acaba? Al-sat yaparken ca.taas.fund'a mutlaka bakmak gerekiyor. İyi kötü fikir ediniyoruz. Ayrıca adamların elinde hiç Tether yok. Bu Tether olaylarından olabilir mi?
hero member
Activity: 826
Merit: 502

member
Activity: 448
Merit: 10
Taas a herkes çok güveniyor anladığım kadarıyla ama tatmin edici paralar kazanmak için güzel bir yatırım yapmak gerek diye düşünüyorum. Henüz küçük yatırımcı olduğumdan yatırımımı arttırır arttırmaz bir miktar ayıracağım.
hero member
bende ufak ufak üstten satttığım taasları toplamaya başlıyorum bakalım nasip ben zaten uzun vadede taas holder olmayı düşünüyorum.
hero member
Activity: 728
Merit: 501

hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
full member
Activity: 462
Merit: 107
Taas şuan fiyatını koruyor. 70 gün sonra kar dağıtımı olacak. Artık zaman azalıyor. Beklentiler büyük.
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
Fiyat Bitcoin ve Ethereum bazında düşüyor fakat bunun, her ikisinin de fiyat yükselmesiyle alakası var. Dolar bazında kar payı dağıtımı sonrasında 1 dolarlık bir düşüş oldu fakat rakam korunuyor. 1 aya kalmadan fiyatın yeniden toparlanabileceğini düşünüyorum. Hatta Şubat ayına yaklaşırken 10 dolar seviyelerine kadar bir tırmanma yaşanabilir. Bu olursa orta düzey bir hacimle olacaktır.
sr. member
Merit: 280
Taas’a ben de çok güveniyorum en güvendiğim coinlerden biri. Şu an asla satmayı düşünüyorum açıkçası. İleride daha da değerlenecek bence. Taas alan arkadaşların zarar edeceğini düşünmüyorum zaten. Sadece biraz daha bekleyin benden tavsiye.

Taas'ın bende zarar ettirmeyeceğini düşünenlerdenim fakat kar payı almaktansa mesela şimdi alıp dağıtıma 1-2 gün kala satmak daha mantıklı geliyor. x2 yapıyor sonuçta. Verdiği kar payı çok az.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Kar payı dağıtımı sonrası elimdekilerin büyük çoğunluğunu sattım. Biraz tereddüt ederek yaptım bunu ama şundan emindim ki fiyat bir müddet çakılacaktı. Şimdi toparlıyorum yeniden. Belirli bir oranda kar kaçınılmaz oldu. Token sayımı arttırabiliyorum, Ethereum sağolsun.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
Erken emeklilik katılım payı diyebiliriz . Smiley 3 aydan 3 aya mis hemen hemen 1.5 ether geliyor . Artı fiyatının artması cabası . TaaS al / satları da akıllı yapıyor . Ben bekliyorum bu girmiş olduğu ICO ' lardan güzel paralar dönecek diye . Bakalım 2 dir ya fork ya segwit mevzularına denk geliyorlar . İnşallah 3. ncüsünde bir haber çıkmaz da daha fazla bir pay alırız.

Valla bu fork sürecinde bile böyle hatrı sayılır kar payı dağıtabildiklerine göre,fork olmadığı zaman token başına kaç dolar dağıtırlar açıkcası çok merak ediyorum.Ben de sizinle aynı dilek içerisindeyim umarım güzel bir dönem olur.
2 kar payı dağıtımıda forka denk geldi. şimdi normal piyasada ne kadar dağıtabilecekler bi görelim. umudum 50 cent yukarısından yana. daha düşük dağıtılması durumunda dekrar dump yer.

Bence 3. kar dağıtımı en yüksek kar dağıtımı olacak. Ekip hep bir adım önde piyasadan alım satım yapıyor.

bende öyle düşünüyorum bakalım taas yatırımcısıyım şuanda alım döneminde sabitledi fiyatını artık paralarınız varsa satın alın bence
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Taas’a ben de çok güveniyorum en güvendiğim coinlerden biri. Şu an asla satmayı düşünüyorum açıkçası. İleride daha da değerlenecek bence. Taas alan arkadaşların zarar edeceğini düşünmüyorum zaten. Sadece biraz daha bekleyin benden tavsiye.
sr. member
Merit: 288
Emeklilik icin taas alanlar ileride cok guzel paralar kazanacak ve kazanmis olacak.
full member
Activity: 462
Merit: 107
Erken emeklilik katılım payı diyebiliriz . Smiley 3 aydan 3 aya mis hemen hemen 1.5 ether geliyor . Artı fiyatının artması cabası . TaaS al / satları da akıllı yapıyor . Ben bekliyorum bu girmiş olduğu ICO ' lardan güzel paralar dönecek diye . Bakalım 2 dir ya fork ya segwit mevzularına denk geliyorlar . İnşallah 3. ncüsünde bir haber çıkmaz da daha fazla bir pay alırız.

Valla bu fork sürecinde bile böyle hatrı sayılır kar payı dağıtabildiklerine göre,fork olmadığı zaman token başına kaç dolar dağıtırlar açıkcası çok merak ediyorum.Ben de sizinle aynı dilek içerisindeyim umarım güzel bir dönem olur.
2 kar payı dağıtımıda forka denk geldi. şimdi normal piyasada ne kadar dağıtabilecekler bi görelim. umudum 50 cent yukarısından yana. daha düşük dağıtılması durumunda dekrar dump yer.

Bence 3. kar dağıtımı en yüksek kar dağıtımı olacak. Ekip hep bir adım önde piyasadan alım satım yapıyor.
hero member
Activity: 756

sr. member
Activity: 1638
Merit: 273
TaaS'ı ben de takip ediyorum ve gerçekten çok iyi bir yatırım aracı gibi duruyor. Beklentimin yüksek olduğu coinlerden biri. İlerleyen zamanda da yatırımcısını pişman etmeyecek gibi gözüküyor. Kenarda mutlaka tutulmalı.
full member
Activity: 252
Merit: 100
The future is your Genome

Pages:
Jump to: