Pages:
Author

Topic: TaaS Fund fiyat, spekülasyon, bilgi paylaşım alanı/3 Şubat: 1,3627 USD Kar payı - page 14. (Read 13375 times)

full member
Activity: 378
Merit: 103
taas'ın genel mantığı nedir abiler şimdi aldım dityelim cüzdana çektik diyelim. kendisi otomatik kar payını göndericekmi ?
full member
Activity: 462
Merit: 107
Taas olağan dumpunu yemiş. Şimdi baktım yavaştan alımlar başlamış. Düşüş durmuş. Bende buralardan toplamaya başlayacağım. Piyasa yine ölü. En azından taas zarar ettirmiyor.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Şu piyasada Ağustos’tan bu yana para kazanabilen oldu mu? Taas o yüzden değerli bir yatırım.
member
Activity: 280
Merit: 10
yorumları okuduktan sonra para yatıranlar bunun yerine btx alsaymıs hem parayı 5 6 ya katlardı hem 1 sefere mahsus %25 hem haftalık yuzde 3 alırdı Cheesy haa ben aldımmı Cheesy almadım Sad((
hero member
Activity: 546
Merit: 501
Arkadaşlar ekip 0.325 gibi bir rakam açıklamış fakat ben bu açıklamadan hariç olarak elimdeki TaaS token sayısına ve bana gelen ETH coin adedine göre dağıtımın yapıldığı anki kurları baz alarak hesaplama yaptım ve sizlerle sonucu buna göre paylaştım. Bunu bir yanılgı olmaması adına paylaşmak istedim.
Evet dediğiniz doğru, uzun vadeli düşünüp dağıtımla yetinirim diyenler için korkacak birşey yok. Ama ihtiyaç duyacağınız bir miktarı yatırıyorsanız o zaman istediğinizi bulamazsınız. Ekip gerçektende al-sat ı çok iyi yapmasına rağmen her zaman riskli bir yatırım aracı kısa vade tutmak isteyenler için.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
Taas Şu an 4usd Civarındaki fiyatı ile tam almalık. 1 ay sonra fiyat çok başka yerlerde olabilir.

bende benzer bir durum için bekliyorum biraz alım yapıcam bakalım ne olucak geçen 3 dolardan aldım 0,7 eth karpayı geldi 5.2 den sattım
hero member
Taas Şu an 4usd Civarındaki fiyatı ile tam almalık. 1 ay sonra fiyat çok başka yerlerde olabilir.
member
Activity: 168
Merit: 10
İleride İco katılımcılarından biri hepsini elinden çıkarsa balonun tepesinde yazık olmayacak mı bu insanlara. Aynı şekilde artan fiyatla beraber ekip elindeki taas token ile daha kolay spekülasyon yapma fırsatı bulmayacak mı? Belkide fiyat o kadar artacak ki ekip bitirecek bu işi.
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
Arkadaşlar ekip 0.325 gibi bir rakam açıklamış fakat ben bu açıklamadan hariç olarak elimdeki TaaS token sayısına ve bana gelen ETH coin adedine göre dağıtımın yapıldığı anki kurları baz alarak hesaplama yaptım ve sizlerle sonucu buna göre paylaştım. Bunu bir yanılgı olmaması adına paylaşmak istedim.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
Önceki kar dağıtımında da aynı şey oldu. Kar dağıtımı sonrası satış yedi. Satanlar alttan aldıkça fiyat yükseldi. Kar dağıtımı öncesi satmak 4-5 kat daha fazla kazandırdı millete.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Şöyle fiyatı izliyorum da. BTC kuru harici sert kırılmadı. Sadece 1 dolarlık bir düşüş yaşanmasına karşın BTC' de bu kimi zaman 1.5 dolara kadar uzandı. Bir ara BTC' nin 7500 USD' yi görmüş olmasının da payı var ama bir takım satışlar da geldi. En ağır hacim BTC/TaaS' da. 4 USD yada 3.8' e kadar çekilip, fork'dan sonra eski düzeyine yani 6 USD civarlarına sabitlenecek gibi.
hero member
Piyasa duzelirse bi sonraki kar payı 1dolar olabilir. Şu anda işlem likiditeside arttı altlardan coinleride topladılar. İcolarda yeni yeni meyvelerini verirse Şubat'ta sağlam bi kar bekliyorum.

12 Ekimden bu yana taasın yatırımlarında bir değişiklik olmadı. Spekülatif konuşmalardan kaçınalım lütfen;

TAAS'IN WALLETI

ETH   307.633286890645306564
USDT   674226.49681895
BTC   493.81304933
MYST   122399.99999999
XID   1059211.52000000
full member
Activity: 196
Merit: 100
Piyasa duzelirse bi sonraki kar payı 1dolar olabilir. Şu anda işlem likiditeside arttı altlardan coinleride topladılar. İcolarda yeni yeni meyvelerini verirse Şubat'ta sağlam bi kar bekliyorum.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Hayırlı olsun arkadaşlar herkese, 32 cent beklentinin çok altında olmuş ama gelecekte daha da fazla olacağından kimsenin şüphesi yok. Bir sonraki kar payı dağıtımı ne zamandı?

Şubatta sonraki kar dağıtımı bayağı var yani o zamana kadar tutulur mu bilemedim onun yerine waves alsan daha artar bence
full member
Activity: 364
Merit: 114
The revolutionary trading ecosystem
Hayırlı olsun arkadaşlar herkese, 32 cent beklentinin çok altında olmuş ama gelecekte daha da fazla olacağından kimsenin şüphesi yok. Bir sonraki kar payı dağıtımı ne zamandı?
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
Taas'ın bu zamana kadar bitcoin karşısında durma sebebi taas'ı elinde tutanların kar payını almak istemeleriydi bakalım bundan sonra sağlam kalabilecek mi Huh
hero member
Taasta strateji değişecek gibi. Kar payı almaktan çok, kar elde edilince taastan çıkılacak günlere doğru gidiyoruz. Fiyatı 7,65$ a kadar çıktı. Hadi oradan satamadınız 6,5$ dan sattınız. Şimdi 4,5$ dan alsaydınız 2$ kar elde etmiş olacaktınız. Bence eğer bunu gören insanlar olursa fiyat bayağı düşer. Çünkü hala 2$ kazanabileceğiniz fiyatlarda taas.
sr. member
Activity: 350
Merit: 250
CrowdWiz
Ne güzel 6 dolar seviyelerine çıkmıştı taas. tamam elimde çok fazla yok ama karpayından gelecek paraya tamah ettik. gele gele 32 cent geldi. keske o yüksek fiyattan satsaymışım daha karlı olacakmış.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Aslında iyi dağıtmış sadece dağıtılan paya bakmamak lazım bitcoin karşısında sağlam durdu hatta arttı bile.Başka coinde  olsaydınız taasta olan para da 4 te birine düşerdi bu btc karşısında arttı pay verdi.Bu yüzden şükür etmek lazım
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
En azından bu konuda beklenilen rakamı dağıtabilmiş olsaydı taas fiyatı düşmezdi bence.Tabiki fiyatın düşmesindeki bir diğer faktör taasta işlem hacminin yüksek olmaması bir kaç kişi satınca zaten fiyat buralara otomatik olarak düşmüş oluyor.
Pages:
Jump to: