Pages:
Author

Topic: Tanınmamış duyulmamış coin tavsiyesi var mı - page 2. (Read 2684 times)

full member
Activity: 224
Merit: 100
emc2 yi takip edebilirsin. sürekli pump yiyip duruyor.
newbie
Activity: 58
Merit: 0
Hocam Swarm City Token var bir göz at, genelde pek düşmez pek çıkmaz ama 10 günde bir %10-15 arası verir. Küçük küçük bu şekilde 3-4 coin bulsan tertemiz para kazanırsın.
member
Activity: 81
Merit: 10
Arkadaşların söylediği ve adını duymadığım ve patlama ihtimali olan birçok coin varmış gördüğünüz gibi. Ve bunlardan bugünlerde alıp 1 yıl gibi beklediğimde birinin bile 50x olması beni istediğim yere getirecektir. Şimdi tesaüfen trig'e baktım mayıs ayından beri 100x yapmış 0.5 btc lik alıp bekleyen birisi ciddi paralar kazanmıştır mesela.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Bu tarz tavsiyeyi kimse veremez gibi. Unify 3 hafta once falan aldim almaya devam da ediyorum. 2 ay once alan da var. Ama alirken heralde is yapar ya diyip aliyor insanlar. Efsane olucak ya bu diye girmiyor kimse. Ethereum mesela yil gecmis artmamis zamaninda. Kim bilebilirdi ki boyle olucak? Unify gibi diyorsun, unify zaten sudan ucuz burdan almamanin mantigi yok mesela, x10 x20 yapinca keske alsaydim dediginiz bisey olabilir cunku. Mth oax da iyidir. Ama oncelik stratis ve waves'tedir bu fiyatlardayken. Bunlar benim görüşlerim. YTD
full member
Activity: 672
Merit: 100
bitdice duymuş olabilirsiniz icosu ve bounty'si yeni bitmişti piyasadaki değeri en son baktığımda 15 cent civarındaydı.
bitdicelerin çoğu haliyle ekibin elinde ve akıllı sözleşme yüzünden 6 ay sonra satabilecekler bu yüzden alıp 4 5 ay unutursanız güzel para bırakabilir.
full member
Activity: 392
Merit: 103
emc2 de güzel prim yaptı  40 centlere kadar gerilemişti şuan 90 80 cent civarlarında düştüğünde tekrar satın alınabilir.
bunun yanında shifti duymuşsunuzdur projesi interneti merkezleştirmeyi amaçlayan eşsiz bir proje bence şuan değeri düşük fakat uzun vadeli çok prim yapacağıı düşünüyorum road mapindeki işleri halletseler değeri 5-6 dolara kadar çıkabilir bence.
member
Activity: 81
coinexchange e yeni bi tane coin dustu sic swiss coin sabah 300 den aldım ufak bi miktar anlık olarak 550 de geziyor trade yapılabilir

Özellikle bu dönemde bunun gibi işlemler sizi çok fazla terste bırakabilir. Hele ki yeni çıkmış dip ve direnç noktaları belli olmamış coinler gerçekten patlamaya hazır bomba gibidirler. Bu sebeple kesinlikle projesine güvendiğiniz coinl lere girin yeni çıkmış daha duyulmamış ise tabi ki daha iyi ama bu seferde uzun ca bir süre beklemeniz gerekecektir.

illa bir coin diyorsanız Unify i yi inceleyin derim.
unify ve link aldım ve çok büyük beklentilerim var. Ama bunlar da ilk çıktığında çok ucuzlarmış. Forumdan bir arkadaş 370 bin tane unify almış. Ama dediğim gibi çok ucuza. İşte bunun gibi coinleri önceden tespit edip 50-100bin adet alsak zengin oluruz diye düşünüyorum
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
ben sizin dediginizi anladim hocam da bu tarz projeler biraz zor denk geliyor. forumda cok kişinin haberi yok iken loopring ve zrx icolarina katilmiştim ikisinden güzel kazançlar yakaladik. forumda bu tarz başliklar açmayi sevmiyorum sanki tanitimini sen yapinca olduda adam yüklü girdi zarar etti vs kendimi sorumlu hissederim belki diye girmiyorum o topa hiç. belki diyorum muhtemelen hissetmem de biri dese ki senin yüzünden oldu vs gerek yok. storm token var bugun akşam 6 dan sonra whitelist kayitlari açilcak yine forumdan bi arkadaşin tavsiyesi ile araştirmaya geçmiştim cok sağlam duruyor mesela. bizim tr de translate bulamadim muhtemelen çeviriyi kimse de almamiş çünkü ana konuda rezerve bile edilmemiş buradan çeviren arkadaşlara da duyurulur Smiley
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
coinexchange e yeni bi tane coin dustu sic swiss coin sabah 300 den aldım ufak bi miktar anlık olarak 550 de geziyor trade yapılabilir

Özellikle bu dönemde bunun gibi işlemler sizi çok fazla terste bırakabilir. Hele ki yeni çıkmış dip ve direnç noktaları belli olmamış coinler gerçekten patlamaya hazır bomba gibidirler. Bu sebeple kesinlikle projesine güvendiğiniz coinl lere girin yeni çıkmış daha duyulmamış ise tabi ki daha iyi ama bu seferde uzun ca bir süre beklemeniz gerekecektir.

illa bir coin diyorsanız Unify i yi inceleyin derim.
member
Activity: 233
full member
Activity: 602
Merit: 120
Bu forumda bir çok coinin amacı kendini tanıtmak duyurmak.. Ama tanınmamış duyulmamış bir coin varmı dersen tanınmamış duyulmamış değilde sana çöp coinler var diyebilirim.. Onlara yatırım yapmakta biraz risk olacak. Ama yatırım tavsiyesi değil yaptığı anlaşmalardan sana Centraya bir bakmanı önerebilirim Yada tanınmamış olsun dersen icolara bakman lazım mesela şuanda worldcore da iyi gidiyor bir araştırman laızm bunları amaç ne önemli olan da bu..
full member
Activity: 266
Merit: 190
Kucuk marketcapli coinlere bakin hangisinin cikis yapacagini kimse bilmez(hesabinsa binlerce bitcoin yoksa) bilende yazmaz yeterince almadan. Risk istiyorsan kucuk market caplerin projelerini arastirmak en guzeli.
full member
Activity: 532
Merit: 151
Duyulmamış değilde fiyatı çok düşmüş ve yakında artıcak çok koin var örneğin sia coin 3-4 ay önce 800sat dı şuan 80sat çok iyi alım fırsatı bir bakın derim
hero member
Activity: 981
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
tanınmışlara yönelsek ?

hazır fiyatı çakılmışken waves ve stratis ikilisi kesin olarak değerlendirilmeli. yarın bir gün ikisi de 11K seviyelerinin üzerine çıkabilir. muhtemel bir pump dalgasında stratis' in wavese göre daha önce koşturacağına inanıyorum. vaktiyle ikisi de güzel fiyatlara ulaşmıştı. bu sanıyorum stratis için 11, waves için 7.5 dolar seviyeleriydi. bir şekilde mutlaka yine bu seviyeler görülecek. ytd
member
bu airdroplar ı almak için hangi wallet ı kullanmalıyız
member
Activity: 224
Hemen hemen her gördüğüm airdrop'a katılmaya çalışıyorum Bi bakarsın biri 10 dolar olur 1000 tane bulunur. (rüyalar rüyalar ) Grin

En iyisini yapıyorsun bence , vaktin enerjin varsa bunlardan bedava coin toplamak çok mantıklı. Hem  ben bu piyasada böyle rüyaların gerçek olmaması için bir sebep göremiyorum.  İçlerinden biri alıp başını gidebilir de.
hero member
Activity: 509
MTL banada çok güzel geliyordu hatta aklıma ilk sigara tarzı içimciler (ecig) lermi açtı acaba diye düşündüm. Bilmiyenler için ecig de sigara içimi yapanlara mtl deniyor.
member
işte surekli ekran basında oolup al sat yapıcaksın dun 21 k ya emir girmiştim gece gelmiş bu sabahta 37 k oldu 34 ten vedalastım simdi tekrar 20 k ya emir  girdim
member
Activity: 406
Merit: 11
ethd diyorlar bugun 10 dk da yuzde 30 yaptı sonra geri cekildi surekli takip edersen guzel fırsatlar veriyor ama kesinlikle tutmıcaksın elinde

ethd saatli bomba, alanın elinde kalabilir.
member
ethd diyorlar bugun 10 dk da yuzde 30 yaptı sonra geri cekildi surekli takip edersen guzel fırsatlar veriyor ama kesinlikle tutmıcaksın elinde
Pages:
Jump to: