Pages:
Author

Topic: Tanınmamış duyulmamış coin tavsiyesi var mı - page 3. (Read 2684 times)

member
Activity: 81
Merit: 10
Tanınmamış duyulmamış coin olmaz ki kardeşim. Anlamadım ben seni hem tanınmamış hemde duyulmamış olması için coinin yok olması lazım mantıksız bi cümle bence acaba tanınmış ama duyulmamış coin mi var demek istedin diyeceğim o da saçma oluyor. Tanınsa duyulur zaten hiç bir şey anlamadım

Unify ve link coinlerini 1 hafta önce duydum ve prim yapmışlardı. Ama aylar öncesinden bu coinleri bilip alan arkadaşlar varmış. Ben bu tür coinleri ilk piyasaya girdiklerinde alıp en az 6 ay bekleyerek 10x 20x kar yapacak coinlerin neler olabileceğini sormuştum
full member
Activity: 378
Merit: 103
html5 vardi yobitte 1 satoshiden alip 2 satoshiden satmistm 1 2 kez Smiley tabi snra 3 den aldm elimde kaldi
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
aslında su an tam altlara girme dönemi sanırım haftaya dahada düşecekler, para olsa bu işe yeni girenler güzel para kazanır açıkcası
member
Activity: 61
Hocam bu süreçte bu iş biraz sakat. En mantıklısı USDT'de ya da BTC'de kalmak. Sular biraz durulsa aksiyon için küçük meblağlar girilebilir bazı coinlere. Bir ara ben ciddi karlar sağladım bu işten. Bittrex'te bir sürü coin var, çoğu kişi için bir çoğu çöp vs olabilir ama benim gözümde hiç bir coin çöp değil. Sular durulduğunda Bittrex'te en az 10 tane coin bulursun haftalık en az %10 yapan. Bu tarz bir sürü coin var ben bunlara girip arada küçük küçük haftalık %20-%30 gibi karlar sağlıyorum. Tabi bu coinleri takip etmen gerek, analizini yapman gerek. Ne kadar 1 aylık en düşük fiyat ve en yüksek fiyat vs.vs.
Bunlara dikkat ederek küçük vurkaçlar yapabilirsin onun haricinde tamamen kumar...

Dikkatli olmanı tavsiye ederim hele hele bu dönemde asla ama asla böyle bir aksiyona atma kendini üzülürsün.
full member
Activity: 462
Merit: 107
Boostcoin 150 de 1 inde şu an. Potansiyeli büyük va sayısı sadece 11 milyon. Fiyatı 66 satoshi
full member
Activity: 840
Bilinen coinlere uygun zamanda girmek daha mantiklidir.
member
Activity: 98
"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"
Günlük %5 10 inip çıkan coinler var bunları takip et bence.Daha iyi kazanırsın ufak ufak al çık.
full member
Activity: 462
Merit: 100
Ben de bytom diyim ama en az 6 ay daha beklemeniz gerekecek
newbie
Activity: 18
Merit: 0
mtl (metal) al sat anlık
member
Activity: 406
ico satışı tamamlanan yada bitmek üzere olan proby, atlant, red pulse, polybius incelenebilir.
full member
Activity: 350
Merit: 102
kumar sitesi tavsiye etsek daha iyi heralde Smiley cope atacak paraniz var sanirim. hic taninmamis coinler sadece dump ve pump icin vardir. hic kimsede bunlar icin tavsiyede bulunmamali bence. uzak durun. kendimden biliyorum. fena halde pismanlik duygusu yasatiyor bu cer cop coinler.
member
Activity: 83
Merit: 11
Computer Engineer
btc dışında bir çok coin için fırsat devam ediyor. Doğru projeyi ekibi coini araştırıp bulup yönelebilirsin
member
Activity: 140
Merit: 20
waves ile stratis bu kadar dip yapmışken başka coin aramak saçma ama istiyorsan bunlarada bakabilirsin oax unify
full member
Activity: 518
Merit: 100
ebtcye gir cok tanınmamış bıraz duyulmuş sadece o da daha yeni   Grin
newbie
Activity: 7
Sakın ha kardeşim, inan bana bugün 1.000TL gitti, gittim BTS aldım temmuz ayında 0.00006525 iken sonra 0.00000872 lere düştü, şimdi kalan paramı Dogeye yatırdım en güvenlisi o Arkadaşların dediği gibi yılda 2-3 kez katlar parayı.
full member
Activity: 434
Merit: 109
ChainLink var hocam şu an biraz düştü fiyatı alım fırsatı olabilir. ben 0.365 dolardan bir miktar aldım. Swift ile ortak çalışmalar yapıyorlarmış.

Konusu burada : https://bitcointalksearch.org/topic/chainlink-link-2196514
full member
Activity: 504
Çoğu altcoin düşüş içerisinde ve daha da düşecek bu aralar almak için biraz daha bekleyebilirsin bi kaç yerde monetha coinini gördüm az miktarda almayı planlıyorum unutacağım miktarda parayla kenarda tutmayı düşünüyorum yani para giderse acımam öyle yaparım dersen alabilirsin ama uzun vadede az kar getirebilecek coinler %50 %40 civarları waves stratis gibi duruyor.
newbie
Activity: 42
Hemen hemen her gördüğüm airdrop'a katılmaya çalışıyorum Bi bakarsın biri 10 dolar olur 1000 tane bulunur. (rüyalar rüyalar ) Grin
full member
Activity: 616
Merit: 108
sub cat takip kasım sonrası 10x olabilir.
full member
Activity: 560
Merit: 113
Tanınmamış koinleri satın almak yerine bu tarz çok düşük koinlerin airdrop'larına, imzalarına vs. katılmayı dene hem risk almamış olursun. Hem de yükselirlerse iyi kar yaparsın yoksa bence alınmaz.
Pages:
Jump to: