Pages:
Author

Topic: Tanınmamış duyulmamış coin tavsiyesi var mı - page 4. (Read 2708 times)

hero member
Activity: 784
Merit: 500
Senin istediğin şey kumar oynamak oluyor, bu tavsiye edilmez çoğu zaman elindeki paradan olursun. Bunun yerine USDT'de durup piyasa dibi gördüğü anda Stratis ve Waves gibi güvenilir altcoinleri satın almalısın, buna alternatif olarak düşükten ethereum toplayabilirsin ve yüksekten satarsın.
legendary
Activity: 2128
Merit: 1148
Belli başlı coinler düşmüşken rağbet edilmeyen, hor görülen scam coinler pumplanıp asıl piyasa coinlerine sıçrama tahtası olarak kullanılabilir. "Scam coinleriniz" başlığında sıralanmıştı bunlar. Örneğin: birkaç hafta önce 1 korecoin 0.25 stratis ederken şu anda 1 kore 2 stratis ediyor gibi gibi...Ytd

https://bitcointalksearch.org/topic/scam-coinleriniz-2203227
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Electroneum. 1 haftadır deliler gibi inceliyorum. Mobil madenciliği mümkün kılacak bir proje ve üzerine çok düşünüyorum. Satılmayacak tokenlerin yakılacak olması çok cezbedici, bir o kadar da proje ve ekip inandırıcı. Bilemiyorum girer miyim girmez miyim? Daha net bir karar vermedim. Sebebi malum içinde olduğumuz çalkantılı piyasa durumu. Altcoinler için Ekim sonuna kadar kıyamet görünüyor. Ama kendi çabanızla araştırıp bir değerlendirin derim yine de kafanızda.
hero member
Activity: 826
Merit: 502
Bu forumdaki üstatların keşfettiği ve tavsiye ettikleri coinleri bizimle paylaşmaları mümkünmüdür acaba. Mesela unify denilen coini yeni duydum ama Hazirandan beri inceleyen arkadaşlarımız varmış. 60-70 satoshilerden alınabilme imkanı varmış ama treni kaçırdık

Ne kadar bir bekleme opsiyonun var  ? O önemli . Eğer ki 6 ay beklerim dersen DOGE bile alabilirsin senede 2-3 kere x2 x3 yapar . Ama aşırı bir beklenti içine giriyorsan 200 - 500 sat aralığnda ki borsa da ki coinlere bak. Beklettiğin süreçte ileri vade de eğer ki proje güzelse iş yapacaktır . Ama şu düşünceyle girersen alayım 1 haftaya x10 yapsın o mantıkla eldeki parandan da olursun .
hero member
Activity: 826
Merit: 504
Tanınmamış duyulmamış coin olmaz ki kardeşim. Anlamadım ben seni hem tanınmamış hemde duyulmamış olması için coinin yok olması lazım mantıksız bi cümle bence acaba tanınmış ama duyulmamış coin mi var demek istedin diyeceğim o da saçma oluyor. Tanınsa duyulur zaten hiç bir şey anlamadım
member
Activity: 81
Merit: 10
Bu forumdaki üstatların keşfettiği ve tavsiye ettikleri coinleri bizimle paylaşmaları mümkünmüdür acaba. Mesela unify denilen coini yeni duydum ama Hazirandan beri inceleyen arkadaşlarımız varmış. 60-70 satoshilerden alınabilme imkanı varmış ama treni kaçırdık
Pages:
Jump to: