Pages:
Author

Topic: Tayvan Havayolları Bitcoin ile Uçak Bileti Satışına Başladı - page 2. (Read 437 times)

full member
Activity: 434
Merit: 111
Hydax Global Bounty Program
hava yolları konumları gereği teknoloji ile iç içeler, bu havayollarını ben tebrik ediyorum bu tip bir adımı attıkları için, bence bitcoin bu tip yarı gelişmiş ülkelerin desteğiyle ilerleyecek
sr. member
Activity: 854
Merit: 267
çok iyi bir haber bence keşke turkish airlines da böyle bir kampanya düzenlese ne güzel olur, turkish airlinies'ın prestijine prestij katar, bir öneri göndereyim Cheesy
newbie
Activity: 159
Merit: 0
Yahu ne kadar güzel bir haber piyasa şuna adam akıllı tepki vermeli yalnızca fiyat bazında değil bu teknoloji daha güvenli ve daha şefaf bir yapı getirecek diye düşünüyorum
full member
Activity: 980
Merit: 207
şu ana kadar kripto para ile yakında ilgi alakalı 4 tane hava yolu firması var umarım bu kısa zamanda 100 lere ulaşır ve daha da artar, çünkü bu teknoloji geleceğin teknolojisi
member
Activity: 350
Merit: 10
bugün kü birkaç güzel haberden biri. ama piyasalara su anda çok olumlu bir yansımasını beklememek lazım. ama gün geçtikçe taşlar yerine oturacak.
member
Activity: 196
Bitcoinin günlük yaşamda kullanılması adına adımlar atılması oldukça güzel. Genelde herkes bir yatırım aracı olarak tanıyor bitcoini.
Kullanım alanların çeşitlenmesiyle daha da etkili kullanılabilecek gelecekte.
member
Activity: 86
bukadar kötü düşüşten sonra bunu duymak iyi geldi insanların güveni ve alımmı devam ediyor ve bu güzel haber btc yi bi nebzede olsa yükseltir diye düşünüyorum tayvan bunu yaptıysa gerçekten btc sağlam bir kiripto
member
Activity: 392
Piyasa için ne kadar olumlu haberler çıkarsa çıksın kripto para fiyatları bir türlü yükselmiyor.Tayvan Havayollarının bitcoinile bilet satışını bırak , ülkeler bitcoine geçecek deseler gene hareket olmayacak , birileri piyasa çıkarmak istemiyor.
member
Activity: 630
Merit: 12
Stock
diğer havayolarıda ilerde bu işe girer gibime geliyor.
full member
Activity: 772
Merit: 135
BiTCOiN
güzel haber bunu takip eden olur.
member
Activity: 126
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Bitcoin ile 6-7 liralık kahve satma yerine uçak bileti satmak daha mantıklı.Yine de bitcoin'in günlük hayattaki alışverişler için kullanılacak durumda olmadığını düşünüyorum.Bu düşüncemin temel sebebi fee ücretlerinin yüksek olması.
member
Activity: 154
her yeni güne yeni bir sektör de kullanılmaya başladığına dair haberlerle uyanıyoruz bu günlerde ve umarım bu durum daha hızlı bir şekilde devam eder
sr. member
Activity: 729
Merit: 251
Tayvan havayolları Bitcoin ile uçak bileti satışı yapan ilk havayolu şirketi değil. Uluslararası yolcu taşıyan başka havayolu şirketleri de bu uygulamadan etkilenecek ve bu sayı artacaktır.
member
Activity: 308
Bitcoinin ve blockchainin kullanım alanları her geçen gün yaygınlaşıyor bu piyasa içinde çok iyi ama bir türlü olumlu bir yansıması olmadı. Mart ayıda bitiyor hala yükselecek diye bekliyoruz. Angry
full member
Activity: 238
Merit: 100
bu işin bir yerden yayılması lazım artık derken her geçen gün yeni bir sektör de ve ülke de kullanıldığını görmek çok mutluluk verici
member
Activity: 280
Bu tayvan have yolları devlete mi ait? yani tayvan devletine mi ait yoksa özel mi,  türk have yolları da mesela arafta bir hava yolu devletin desen kesinlikle devletin değil, özel desen özel de değil, bu açıdan önemli
newbie
Activity: 126
Merit: 0
yenilikçi girişimler severim darısı TÜRK HAVA YOLLARIna diyelim
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
Her ne kadar güzel olsa da ben bitcoini ödeme sistemi olarak kullanmam abi. Herkesin farklı görüşü olabilir tabi bu konu ile. Tabi gelecekte ödeme ile ilgili gelişmeler olursa olay değişir
member
Activity: 231
tayvan şu son 10 - 15 senede oldukça büyümüş bir ülke, fedin faizleri düşürdüğü 2000 li yıllarda gerçekten ucuz para ile çok büyük yatırımlar yapıp büyüdüler, genelde teknoloji ile yakından ilgileniyorlar
U20
full member
Activity: 546
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Bitcoin'in köklü şirketler tarafından günlük hayatta kullanılan  bir ödemeye yöntemi olarak kabul edilmesi umut verici. Umarım dahada yaygınlaşır. Hatta Alısveris yaptıgımiz Büyük e-ticaret sitelerinde de görmek güzel olur.
Pages:
Jump to: