Pages:
Author

Topic: Tayvan Havayolları Bitcoin ile Uçak Bileti Satışına Başladı - page 5. (Read 437 times)

member
Activity: 336
Merit: 11
Hafta da en az bir iki yeni sirketin daha bitcoin odeme sistemi getirdiklerini duymaya oldukca alistik. Fakat bitcoinin artisina net bir katki sagladiklari soylenemez.
newbie
Activity: 182
Merit: 0
Bitcoin kullanim amaci olarak ortaya cikisi odeme sistemi zaten. Yatirim araci olmaktan yavas yavas ortaya cikis amacina donmekte bence. Cunku piyasada surekli olarak deger kaybetmekte.
member
Activity: 224
Merit: 10
Diger hava yolu sirketleri hatta bir cok sirketin yapmasi gerektigi bir sistem bence. Sonucta yillar gectikce olacak olan bu bunun ilk degerlendirenlerden olmak daha cok kazandiracaktir.
member
Activity: 196
Artık değişen ekonomide farklı eğilimler görmeye başlıyoruz. Tayvan da kripto parayla alışverişe geçiyor. Bunlar dijital paraların gelişmesine yardımcı olacak şeyler. Ve zaten çoğu ülkede farklı ticaret ilişkilerinde ödeme şekli olarak kabul ediliyor bu kripto paralar. Hayırlısı olsun Umarım güzel yükselişleri beraberinde getirir.
jr. member
Activity: 252
Merit: 3
Gun gectikce bitcoine ve blockchaine inanc artiyor bence cunku surekli olarak farkli sirketlerin bitcoin odemeleri kavul etmesini goruyoruz.
sr. member
Activity: 617
Merit: 250
Tayvan havayolu FAT eski bir köklü bir havayolu şirketi. Bitcoinle ödeme kabul edecek olması, blokzincir teknolojisine sıcak bakmaları olumlu gelişmeler. Bitcoinin günlük kullanımı adına güzel gelişme.
member
Activity: 266
Bitcoine olan güven hemen hemen her sektörde artmaya devam ediyor. Tayvan hava yolları da bitcoin ile bilet satışına başlamış. Güzel bir haber umarım devamı gelir.
newbie
Activity: 154
türkiyede paypal yasağına takılıyorsunuz burası tamam ama, çok rahat btc şe eth ile ödeme yapamıyorsunuz, paypalın geçtiği her yerde btc geçmiyor, şu an sınırlı yerlerde geçiyor btc.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Bitcoin zaten kişiler arası merkezsiz dijital ödeme sistemi olarak ortaya atılmış bir teknolojidir, bana göre de bir yatırım aracı olmaktansa bu tür ödemeler için rahatça kullanılabilmesi gerekiyor. Ben bugün dünyanın öteki tarafından biriyle alışveriş yapmaya kalksam Türkiye'deki Paypal yasağına takılıyorum ama çok rahat bir şekilde bitcoin veya ethereum ile ödeme yapabiliyorum. Bundan dolayı merkezsiz sistemleri desteklemeye devam edeceğim bana göre de amerikan merkezli swift sistemini kullanmaktansa en azından paralar ve seçim sistemi açısından blokzincir teknolojisinden faydalanmak gerekiyor.
full member
Merit: 100
Tayvan Havayolu yazısını tayvan hayvanoğlu olarak okudum, çok güldüm Cheesy şakası bir yana bu bitcoin ve kripto paralar için yeni bir mihenk taşıdır.
sr. member
Activity: 1736
Merit: 291
Dünya'da ilk olmak güzel bir şey tabi adamlar da bunun farkında. Bu gelişme ile birlikte en popüler havayolu şirketlerinden biri haline gelecekler. Adamlar sonuna kadar haklı kripto paraların önü açık ve ileride daha çok şirket kullanacak bu paraları.
member
Activity: 252
helal olsun ülkeler hep destek veriyor bizimkiler sadet zinciri diyor  kafaları biraz çalışşa destekler parayı ülkeye çekerler. bu kadar basit
member
Activity: 294
World’s First Decentralized ICO Platform
Bitcoin adına olumlu haberler gelmeye devam ediyor,gerçi bu haberler şuan için fiyatlara pek yansımış değil ama gelecek adına yinede oldukça umut verici. Birkaç yıl sonra sanırım hayatın pek çok aşamasında crypto paraları kullanıyor olacağız.
newbie
Activity: 182
Bitcoin adına sevindirici bir haber. Bitcoinin kullanım alanları giderek genişliyor. Bu tür gelişmeler bitcoinin balon du patlayacak tı laleydi söylemlerini bitirecektir. Balon olan bir şeye niye yatırım yapılsın.
full member
Activity: 434
Merit: 112
Bugünkü okuduğum ikinci güzel haber. Aynı şekilde bir de seyahat şirketi de kullanmaya başlamış galiba. Çok güzel bir gelişme. Ciddi gelişmeler. Daha da artacaktır bunlar
full member
Merit: 111
Wow gerçekten süper olmuş umarım diğer hava yollarıda bunlar gibi bitcoin ile veya en azından başka bir kripto para ile ödeme kabul etse market çap artar hepimizin işine gelir.
hero member
Activity: 728
Merit: 501
Bitcoin açısından asıl güzel gelişmeler işte bunlar.Kasapdöner'in ve Starbucks'un bitcoin kullanmasından ziyade havayolu şirketlerinin bu tarz ödeme yöntemlerini kabul etmesi gerçekten kripto paraların gelişimi açısından oldukca önemli.
full member
Activity: 308
Merit: 100
Gerçekten çok mantıklı bir iş yapıyorlar, fakat biriktire biliyorlar mı önemli olan bu, satıp 2 sene tutarlarsa havalimanı bile alırlar kendilerine
member
Activity: 322
Merit: 16
Bir anda çok fazla arttı bu haberler ve birçok şirkette bunları görüp hemen işe girişmiştir diye düşünüyorum ve kisa zaman diliminde bunlar katlanarak artacaktır. Ayrıca fee ücretlerinin düşmesi transfer süreside azalınca ciddi artış olacaktır
member
Activity: 602
Merit: 12
elysian.finance
Tayvan, Güney Kore, Singapur gibi ülkeler gerçekten dur durak bilmiyorlar. Bu ve bunun gibi kripto para konusunda gelişim gösteren ülkelerin karşılık almalarını sabırsızlıkla bekliyorum
Pages:
Jump to: