Pages:
Author

Topic: Tayvan Havayolları Bitcoin ile Uçak Bileti Satışına Başladı - page 4. (Read 437 times)

newbie
Activity: 280
Merit: 0
   Letonya taiwan hava alanlarınla başlayıp diğer ülkelerin hava alanları ile devam edecektir bitcoin ile ödemeler çünkü turizm seyahat birbiriyle bağlantılıdır
newbie
Activity: 9
Böyle şeylerin yaygınlaşmasını çok istiyorum. Bitcoinin karakteri açısından artı şeyler Cheesy
full member
Activity: 182
Merit: 100
The future is your Genome
Kripto teknolojisi ve coin sisteminin giderek yaygınlaşması, yaşadığımız hayatımızın her koluna kadar uzanışı ile son bulucağına inaniyorum. Elbet bir gün devrim gerçekleşicek ve eski ekonomik kağıt paralar tarihi birer iz olarak kalacak Cheesy

Umarım yakın zamanda Türk Hava Yollarında da aynı yeniliği görebiliriz.Thy son yıllarda reklama gerçekten önemli bir bütçe ayırıyor.(Eurolig v.s)Bundan dolayı kripto paraların cazibesini kullanmalarını gerektiğini düşünüyorum.
jr. member
Activity: 126
Merit: 2
Kripto teknolojisi ve coin sisteminin giderek yaygınlaşması, yaşadığımız hayatımızın her koluna kadar uzanışı ile son bulucağına inaniyorum. Elbet bir gün devrim gerçekleşicek ve eski ekonomik kağıt paralar tarihi birer iz olarak kalacak Cheesy
newbie
Activity: 224
türkiyede'de kullanılmaya başlasa iyi olacak.bizim özel şirketlerimiz de seçenek olarak bulundurmalı.geç kalınıyor..
full member
Activity: 700
Merit: 134
Bu tarz haberler görmek biraz rahatlatıyor. Fiyatların düştüğü dönemlerde motivasyonun artması için daha çok şirketin bitcoini kabul ettiğini okuyabilmemiz gerek Cheesy Bir şirketim olsa ve bitcoin ile ödeme kabul etsem o bitcoinleri hiçbir zaman bozmazdım, direkt yatırım halinde getirirdim (:
member
Activity: 252
Merit: 10
bitcoin ve blockhain e güven ne kadar çok olursa günlük hayata girmesi o kadar kolay olur . ve büyük şirketlerinde bu tarz ödemeler alması oldukça sevindirici. umarım daha cok olur.
full member
Activity: 266
Merit: 108
Çok güzel bi habermiş.. hayallerimdeki uzak doğu turunu yapabilirsem, ulaşım ödemelerini bitcoin ile yapabilirim.. Bu tarz haberler lazım bize..
member
Activity: 63
Bitcoin günlük ödeme aracı olma noktasında yeni kazançlar elde ettiğinde günlük ticaretin her noktasına doğru ilerleme hedefi yaklaşmış bulunuyor. Tayvan havayolları güzel bir uygulama başlattı.
newbie
Activity: 168
Bitcoin günlük yaşamımızın içine girmeye devam ediyor. Uçak biletibile alınacak duruma geldiyse bitcoin artık vazgeçilemez olma yolunda hızla ilerliyor demektir.
member
Activity: 140
Merit: 20
sadece bitcoin kullanmakla kalmamaları gerekir öncülük etmişken sistemlerini blockchain üzerine taşımaları gerekir.Ama kripto paranın yavaş yavaş hayatımızın her alanına yayılması güzel gelişmeler .
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Kore seyahat uygulaması Bitcoinle ödeme seçeneği koyuyor, Tayvan Havayolları Bitcoin ile uçak bileti satışına başladı. Bu ülkeler kripto ve Bitcoinle ilgili her gelişmeye öncülük ediyorlar ve bunun meyvelerini de elbet toplayacaklar.
jr. member
Activity: 56
güney kore de bu şekilde bir uygulamaya geçti şimdi taylan bunu yapıyor bu demek oluyorki kripto para iyice güncel hayatımıza yerleşmeye başlıyor ve bu çok güzel bir gelişme gün gelecek bütün ülkeler buve bunun gibi  uygulamalrını kripto parayla yapacak
newbie
Activity: 196
her gün yeni bir güzel haber olması sevindirici.çoğu firma kripto paranın geleceğini parlak görüyor ve öncü olmak için elinden geleni yapıyor..
full member
Merit: 100
Bu haberleri 2018 yılında çok fazla duyacağız. Bu sene şirketlerin Bitcoin yatırımı yaptığı yıl olacak. Bu nedenle Bitcoin'in yakın dönemde bir sıçrama yapacağını sanmıyorum. 2019 yılı başlarında büyük bir yükselişin başlayacağı kanaatindeyim.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
Uçak ile ulaşım alanında daha önceden birkaç tane proje yapılmıştı bu altcoinlerle satış yapmaları daha doğru olurdu bence ama bunada şükür Cheesy sektör için güzel haber
member
Activity: 308
Bir ülkede bir emtiaya talep çok fazlaysa şirketlerde o talebi görmezden gelemez. Tayvan hava yolu da bitcoindeki talebi değerlendirmiş ve bilet satışlarına başlamış.
jr. member
Activity: 294
Merit: 5
bitcoin doğduğu zaman bir hayal vardı sadece btc ile bütün dünyada seyahat edebilir konaklayıp gezip tozabilir miyim diye. o gün yaklaşıyor artık
newbie
"Tayvan havayolları olarak, blok zincir teknolojisi ve Bitcoin’i benimseme hususunda sektörde 1 numara olacak"  ne kadar vizyonlu bir açıklama.sevdim bu şirketi.
member
Activity: 378
Merit: 11
Devlete ait böyle yüksek bütçeli bir kurumun bilet satış işlemlerinde Bitcoin'i de kullanıyor olması takip edilmesi gereken bir gelişme.
Bir gün Tayvan'a yolum düşerse bunu mutlaka gözden geçiririm  Cheesy
Pages:
Jump to: