Pages:
Author

Topic: Telegram Oyunları - page 2. (Read 2978 times)

full member
Activity: 545
Merit: 124
Reward: 10M Shen (Approx. 5000 BNB) Bounty
September 28, 2024, 04:03:09 PM
400 dolar falan aşırı iyimser, hatta imkansız bence. Bir sıfır eklesin 40 dolar versin şu piyasada o bile yeter.
Hamster için o kadar laf ettik 5-10 dolar veriyor diye, Blum kullanıcı sayısına bakarsak arada fark olmayacaktır bence. 200-300 dolarlar gibi gelirler vermesi için şu andakinin belki yarısından bile daha az kişi oynuyor olmalıydı.
Neyse görelim bakalım çok bir vakti kalmadı Smiley

Bence de doğru. Hiçbir ekip influencerler hariç  kimseye para yedirmez.
Benim Catiler geldi hemen okuttum gitti.
Onlarda ibnelik yapti dağıtımda. Bitget borsasında bgb kitleyip cats alacağım onu da gelir gelmez okuturum.
legendary
Activity: 2702
Merit: 1523
September 28, 2024, 03:51:37 PM
400 dolar falan aşırı iyimser, hatta imkansız bence. Bir sıfır eklesin 40 dolar versin şu piyasada o bile yeter.
Hamster için o kadar laf ettik 5-10 dolar veriyor diye, Blum kullanıcı sayısına bakarsak arada fark olmayacaktır bence. 200-300 dolarlar gibi gelirler vermesi için şu andakinin belki yarısından bile daha az kişi oynuyor olmalıydı.
Neyse görelim bakalım çok bir vakti kalmadı Smiley
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
September 28, 2024, 03:26:57 PM
Bu kadar airdrop yapr yapmaz orası ayrı konu ama insanları bu son yapılan Catizen ve Hamster Kombat sonrası bezdirmeye başladılar. Yani buranın hypeının bittiğine inandırmaya çalışıyor olabilirler. Bu yüzden ben açıkcası bundan sonra projelerin iyi airdroplar atacağını düşünüyorum. Blum ile Catizen/hamster kombatım hedefleri farklı. Diğerleri meme token olsa da blum bir crypto app olmayı hedefliyor. En azından diğerlerinden ayrı bir işlevi var. Tabiki yine bu kadar airdrop atmayabilir yani 10-20 dolarlık bir airdrop da söz konusu olabilir blum’un yapacağı ama farklı olduğunu belirtmek istedim.
Link : https://blum.io/post/blum-your-go-to-crypto-app
Blum, önemli görülen tap projelerden birisi çünkü arkasında olan kişilerle birlikte Roadmap’i daha sağlam diğer ne idüğü belirsiz oyunlara göre.Blum’un Binance eski çalışanlarıyla birlikte aldığı yol neticesinde proje ekibi gibi görünüyor.Az çok kazandırır ama kazandırır.Telegram gruplarında puanın 1/10 oranında olduğunu söyleyenler var ama tabi belirsiz kaynaktan çıkan birer söylem sadece bunlar.
legendary
Activity: 1512
Merit: 1341
Catalog Websites
September 28, 2024, 03:43:06 AM
Bu kadar airdrop yapr yapmaz orası ayrı konu ama insanları bu son yapılan Catizen ve Hamster Kombat sonrası bezdirmeye başladılar. Yani buranın hypeının bittiğine inandırmaya çalışıyor olabilirler. Bu yüzden ben açıkcası bundan sonra projelerin iyi airdroplar atacağını düşünüyorum. Blum ile Catizen/hamster kombatım hedefleri farklı. Diğerleri meme token olsa da blum bir crypto app olmayı hedefliyor. En azından diğerlerinden ayrı bir işlevi var. Tabiki yine bu kadar airdrop atmayabilir yani 10-20 dolarlık bir airdrop da söz konusu olabilir blum’un yapacağı ama farklı olduğunu belirtmek istedim.
Link : https://blum.io/post/blum-your-go-to-crypto-app
legendary
Activity: 994
Merit: 968
September 27, 2024, 08:14:03 PM
Eğer 400 Dolar verirse bence inanılmaz para bir telegram botu için, genel ortalamada zaten en az 100k var diye düşünüyorum ben, benim 5-6 ref var onlarda en az 100k var, çoğu kişiyi bence tatmin eder.
Şahsen ben bu kadar vereceğini pek düşünmüyorum, bunun da vereceği max 50-100 dolar sizin bizim gibi kullanıcılar, burada kazanacak olanlar tamamen fenomenler başkası değil.
Fenomenlerde görüyorum en kötü adamlarda on milyonlarca adet var.
Hocam lütfen bu tarz pozitif yorumlara itibar etmeyiniz Grin Fenomenlerde milyon puanlar varken 0.002’dem işlem görmez tokenler. Umarım olur tabi ama en fazla getireceği 0.0003-4 olur ancak.

Belki total supply az olsaydı ve token miktarı puan kadar verilseydi belki bahsedilen fiyatlardan işlem görebilirdi. 400 dolar ortalama kullanıcıya vermez çünkü oyunu oynayan 70-80 milyon insan vardır.
legendary
Activity: 1358
Merit: 1313
September 27, 2024, 07:18:19 PM
Eğer 400 Dolar verirse bence inanılmaz para bir telegram botu için, genel ortalamada zaten en az 100k var diye düşünüyorum ben, benim 5-6 ref var onlarda en az 100k var, çoğu kişiyi bence tatmin eder.
Şahsen ben bu kadar vereceğini pek düşünmüyorum, bunun da vereceği max 50-100 dolar sizin bizim gibi kullanıcılar, burada kazanacak olanlar tamamen fenomenler başkası değil.
Fenomenlerde görüyorum en kötü adamlarda on milyonlarca adet var.
hero member
Activity: 630
Merit: 463
September 27, 2024, 12:27:12 PM
Bugün bluma girdim girdiğim gibi stres bastı xD.
Bir anda bütün puanlarım silinmişti korktum sonra telegram duyuru kanalıma bakayım dedim bazı kullanıcılarda puanın gözükmemesini biliyoruz düzelteceğiz mesajını gördükten sonra rahatladım. Az önce girdim ve puanlar geri gelmiş. OTC’de listelendi bu arada en son 0.002 idi puan başına.

Valla o fiyat ile başlarlarsa direk shortlarım doğru düzgün oynamadan 200k puandan fazlayım bu durumda deli dehşet para yapar. o rakam bana göre çok çok kullanıcı başı 40-100 dolar arası bırakacaktır bana göre hesaplarsak 0.0005 falan yapar.

Ha umarım söylediğin gibi eder o başka konu hepimiz mutlu mesut oluruz.
Başlar başlamaz bilemem ama 200k puanınız var ise 400 dolar yapıyor çok da büyük bir meblağ değil. Eski binance çalışanı olan bir projenin sahibi de kötğ bir airdrop yapacağını sanmıyorum. Bende de o sayılarda bir puan var ve yaklaşık 400 dolar hiçbie şey değil. O kadar gün girip her gün 7 hakkımı oynuyorum. Ref gelirim yok denecek kadar az.
Vallaha Hamster adam başı 10 dolar verdiği içim 400 dolar çok şey bana kalırsa. Bir de Blum’da referanslardan millet parayı götürüyordu. Bot kullanıp yeşil zımbırtıları bitirenler varsa onları da banlarlar umarım. Emekle edilmeyen şeyler haksız kazanç kategorisine giriyor benim gözümde. Yine de referans kazançları da bence haksız kazanç kısmında. Bu kadar zor olmamalı referanssız bir sistem. Sonuçta artık çığ gibi büyüyor oyunlar. Blum çıkıp referanstan en fazla 50k kazanabilirsiniz deyip açıklama yaparsa bomba olur ama bunu yapmazlar tabi.
legendary
Catalog Websites
September 27, 2024, 12:19:39 PM
Bir anda bütün puanlarım silinmişti korktum sonra telegram duyuru kanalıma bakayım dedim bazı kullanıcılarda puanın gözükmemesini biliyoruz düzelteceğiz mesajını gördükten sonra rahatladım. Az önce girdim ve puanlar geri gelmiş. OTC’de listelendi bu arada en son 0.002 idi puan başına.

Valla o fiyat ile başlarlarsa direk shortlarım doğru düzgün oynamadan 200k puandan fazlayım bu durumda deli dehşet para yapar. o rakam bana göre çok çok kullanıcı başı 40-100 dolar arası bırakacaktır bana göre hesaplarsak 0.0005 falan yapar.

Başlar başlamaz bilemem ama 200k puanınız var ise 400 dolar yapıyor çok da büyük bir meblağ değil. Eski binance çalışanı olan bir projenin sahibi de kötğ bir airdrop yapacağını sanmıyorum. Bende de o sayılarda bir puan var ve yaklaşık 400 dolar hiçbie şey değil. O kadar gün girip her gün 7 hakkımı oynuyorum. Ref gelirim yok denecek kadar az.
legendary
Activity: 1974
Merit: 1320
September 27, 2024, 11:18:08 AM

legendary
Catalog Websites
September 27, 2024, 11:02:05 AM
full member
Activity: 545
Merit: 124
Reward: 10M Shen (Approx. 5000 BNB) Bounty
September 27, 2024, 01:43:14 AM
Hamster listelendi ve alım satım açıldığı an okutmak istedim ama sistem sürekli hata verdi. Aşırı yoğunluk vs.
Bir ara 0.013 felan oldu ama ben 0.011 den bastim geçtim.
Bu saatten sonra bundan bir halt olmaz.
Büyük ihtimalle biraz vakit geçsin token burn elinde Hamster token olana ekstra token vs ile fiyatı tutmak isteyebilirler.
Zaten, Binance stake açıklamış ama kim stake eder abi vereceği ne? Verdiğin tokenin ederi ne? Adamlar ve borsalar parayı kazandı. Biraz da oyun oynayanlar o da çay kaşığı gibi bir launchpool daha bitti. Sırada ne var?
hero member
Activity: 630
Merit: 463
September 26, 2024, 03:23:22 PM
Heriflerden çok şey bekliyorsunuz arkadaşlar adamlar oyun hesabı kazandığı parayı kullanıcılara değil borsaya verdi ve binancede listelendi kalan posayıda dağıttı hepsı bu allah aşkına bu tokenların ne ederi var? özelliği ne birkaç yıl içinde yok olup gidecekler.
Bir kaç yıl bile sürmez bence. Yakında yok olup gideceklerini düşünüyorum çünkü kendi iddialarına göre 300 milyon kullanıcıya ulaşan bir oyunda topluluk desteği almadan nasıl ayakta kalabilirler ki? Topluluğun büyük tepkisini aldı zaten Hamster. Sadece YouTube gelirlerini dağıtsaydılar yine insanların geliri biraz artardı ancak ama kimden ne bekliyorsun ki? 6 ay önce fakir bir kaç oyun yazılımcısı bugün dolar milyoneri oldu hepsi bu.
legendary
September 26, 2024, 02:46:50 PM
Heriflerden çok şey bekliyorsunuz arkadaşlar adamlar oyun hesabı kazandığı parayı kullanıcılara değil borsaya verdi ve binancede listelendi kalan posayıda dağıttı hepsı bu allah aşkına bu tokenların ne ederi var? özelliği ne birkaç yıl içinde yok olup gidecekler.
legendary
Activity: 2702
Merit: 1523
September 26, 2024, 02:10:45 PM
Hiçbir şey yapmadığımız sadece hesap açtığımız Dogs 10 dolar mı ne vermişti. O kadar emek harcamadım ki onu satmadım bile kenarda dursun belki para eder diye.
3-4 ay baya aktif oynadığımız Hamster ise 15 dolar verdi. Şimdi şu saatten sonra Hamster değer kazanır mı? Hiç sanmıyorum. Topluluk desteğini arkasına almak yerine herkesi karşılarına aldılar. Ne yaparsa yapsın yeterli desteği göreceğini sanmıyorum
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
September 26, 2024, 01:16:40 PM
Baya bi hayal kırıklığı oldu herkes için. Hile gerekçesiyle baya bi kişiyi elemişlerdi. Bazıları haksız elenmişti. Aylarca emek verdikleri oyundan atılmak onları üzmüştür. Ama bugünkü fiyat onları sevindirmiştir. Milyonlarca insan oynuyor. Herkese para dağıtmalarını beklemiyorum tabiki. Ama bir sürü görev yaptırdılar. Onlardan kazandıklarını paylaşabilirlerdi oyuncularla. Hiç bişi paylaşmadılar gibi bişi oldu. Ben daha fazla telegram oyunlarına vakit harcamam. CFI var. Onu da vakit harcamıyor diyerekten oynuyorum. Hamster Kombat gibi olacağına hiç olmasın daha iyi.
legendary
September 26, 2024, 12:57:28 PM
şuanki tabloya göre hamster aşırı pahalı cat 3 kat ucuz durumda ya cat çıkacak yada bu düşecek ikisinden biri olacak bakalım.

Boşuna demiyorum telegram oyunlarındaki kazanç dönemi bitti.

Ufaktan shortladım bakalım oynamadığım oyundan kendi ödülümü çıkartabilecekmiyim. Girişe stop koydum bundan sonra marketin yönüne bağlı.

İşlemi kapattım kendi airdrobumu fazlasiyla almış oldum riske gerek yok ben erkenden kapattım zamaninda yaptığım hirslar yüzünden çok para kaybettim artık riske gerek yok
full member
Activity: 154
Merit: 115
September 26, 2024, 10:46:57 AM
Telegram hype’ının bittiğini düşünmüyorum. Bu boğada damga vuracak ağlardan bir tanesi bence TON ağı.
Telegram eski bir uygulama ve bu uygulama üzerinden bu zamana kadar sadece sohbet ediyorduk. Şimdi bildirim,oyun ve nice değişik alan için botlar türemiş durumda. Bunun yanı sıra uygulama cüzdanınız bile var yani bi bakıma play store’a veya app store’a cüzdan gelmiş gibi düşünmek lazım.
Telegram ağı üzerinden başka hypelarda gerçekleşebilir.
Hamsterda airdropcuları tatmin etmedi.
Doğru düzgün kazandıran kaç tane telegram oyunu oldu bir veya iki daha olur mu zor gibi görünüyor.
Hamster ilk başlarda kasıyordum sonra bırakmıştım. İyi kazandırmadığını duyunca açıp bakmadım bile.
legendary
Catalog Websites
September 26, 2024, 09:19:21 AM
Telegram hype’ının bittiğini düşünmüyorum. Bu boğada damga vuracak ağlardan bir tanesi bence TON ağı.
Telegram eski bir uygulama ve bu uygulama üzerinden bu zamana kadar sadece sohbet ediyorduk. Şimdi bildirim,oyun ve nice değişik alan için botlar türemiş durumda. Bunun yanı sıra uygulama cüzdanınız bile var yani bi bakıma play store’a veya app store’a cüzdan gelmiş gibi düşünmek lazım.
legendary
September 26, 2024, 08:14:35 AM
şuanki tabloya göre hamster aşırı pahalı cat 3 kat ucuz durumda ya cat çıkacak yada bu düşecek ikisinden biri olacak bakalım.

Boşuna demiyorum telegram oyunlarındaki kazanç dönemi bitti.

Ufaktan shortladım bakalım oynamadığım oyundan kendi ödülümü çıkartabilecekmiyim. Girişe stop koydum bundan sonra marketin yönüne bağlı.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
September 26, 2024, 08:01:53 AM
Hahaha hamstera bak sen 1 centten açılış yaptı o kadar emek sadece 20 dolar ediyor resmen milletle dalga geçiyorlar. Şuna harcanan zamana yazık kaç yüz milyon kullanıcı diye reklam yapıyorlar bir de sırf youtube gelirlerinden milyonlarca dolar kazandılar şerefsizler yaptıkları airdropa bak. Telegram işi başlamadan bitmiştir zaten bir beklenti yoktu ama bu fiyaskodan sonra artık beklentisi olanlar da tüm oyunları bırakır böyle bir saçmalık olamaz.
Pages:
Jump to: