Pages:
Author

Topic: Telegram Oyunları - page 3. (Read 2978 times)

legendary
Activity: 1974
Merit: 1320
September 26, 2024, 07:12:15 AM
Kullanıcı yoksa borsanın bir işine yaramaz borsa her zaman yüksek kullanıcı kitlesine sahip projeleri listeler sonuçta her yeni kullanici yeni müşteri demek.

Binance kendi bogasina hazırlık yapıyor yoksa kimsenin umrunda değil proje falan diğer türlü boğa yasamamiz zor adamlar çok akıllıca davranıyor faiz düşüşü öncesinde kullanıcıları basit görevlerle istahlandirmak o iştahla da parayı kriptoya sokturmak.
legendary
Activity: 1512
Merit: 1341
Catalog Websites
September 26, 2024, 06:53:58 AM
Telegram üzerindeki botlardan airdrop kovalamaya çalışıyorsanız kullanıcı sayısının önemi çok büyük bunu söylemeliyim. Blum şuan da heralde en fazla kullancıya sahip bot olarak başı çekiyor tabiki airdrop açıklamayanlar arasından. Şöyle 10 milyon kullanıcıyı geçmeyecek şekilde olan botlara yönelmek daha mantıklı. Kullanıcı sayısı ne kadar az ise airdrop miktarı o kadar fazla olacak. Her telegram projesi yüksek fdv ile çıkmaya başladı. Yaklaşık olarak 1 milyar fdv ile çıkıyorlar. Bu da her kullanıcıya en az ortalama 100 dolar airdrop yapar. Botları falan elediğinde ise bu miktar daha da artacaktır.
full member
Activity: 545
Merit: 124
Reward: 10M Shen (Approx. 5000 BNB) Bounty
September 25, 2024, 05:42:05 PM
Ben saldım zaten hamster hiç oynamadım açıp bakmadım bile telegram kullanıcı sayısı olarak çok fazla yanlışım yoksa 950 milyon aktif kullanıcıya ulaşmış bu adamlar hemen hemen her oyuna nereden baksan 10-50m arası kullanıcı multi vs olarak oynayacaktır eee ne anladım bu işten.

Son 50-100 milyon kullanıcı komple yalandır. Çünkü bir kart için ref istediler ve bir çok kimse sırf bulmak için bulmuş oldu.
Kim olursa olsun kendi cebini düşünür. Token çıkınca kimsenin umrunda değildir. Şimdi Binance listeleme yapacak ama tokenin kriptoya sunduğu umurunda bile değildir. Al sat olsun fee gelsin yeter
Hamster da tek beğendiğim oyunu oynayanlara anahtar toplayanlara iyi verdi ref herkese standart vermiş.
Benim şöyle bir düşüncem var. Bir çok kimse Hamster'ı bırakacak ama kalan oyundan daha iyi airdrop gelebilir.
hero member
Activity: 630
Merit: 463
September 25, 2024, 01:55:28 PM
Hamster benim hesaba da yatmış. En çok oynanan oyunların başında geliyordu, bir dağıtım yapacakları zaten kesindi ama ne kadar para edeceği tartışılır haldeydi.
Söylenildiği gibi fiyatlarda olduğunu görürsek 3-4 aylık oyunun karşılığında bana bir Big Mac ısmarlar, yanına da milkshake aldırır. Daha üstü olmaz Cheesy
Çorba parası çıktı deyiminin karşılığını göreceğiz gibi görünüyor. Oturduğumuz yerden 2-3 BNB attığımız projeler bile bundan daha çok para kazandırmıştı
Zaten hocam aylarca oynayıp oyunun esiri olmaktansa bence oyun listelemeye yakın bir launchpool katılımı yapıp ortalamadan fazla token almak daha mantıklı. Baksanıza harcadıkları zamanlara insanların. Bir çok insan Türkiye’de aylarca bu oyuna emek verdi hatta instagramda teyzeler bile hamster oynarken videoya alınmıştı. Global etki yaratan bir oyun olmuştu ama kriptoda biliyoruz ki nerede çokluk orada sadaka gibi dağıtım.

Sadece YouTube geliri bile milyonlarca dolar olan oyuna bakın. Yarın 20-30 dolar verirse şükreder insanlar herhalde. Sözde milyonlarca kullanıcı da yasaklandı. Onlar yasaklanmasa herhalde 3-5 dolar vereceklerdi insanlara o Big Mac’ı da yiyemezdiniz.
legendary
Activity: 2702
Merit: 1523
September 25, 2024, 01:51:30 PM
Hamster benim hesaba da yatmış. En çok oynanan oyunların başında geliyordu, bir dağıtım yapacakları zaten kesindi ama ne kadar para edeceği tartışılır haldeydi.
Söylenildiği gibi fiyatlarda olduğunu görürsek 3-4 aylık oyunun karşılığında bana bir Big Mac ısmarlar, yanına da milkshake aldırır. Daha üstü olmaz Cheesy
Çorba parası çıktı deyiminin karşılığını göreceğiz gibi görünüyor. Oturduğumuz yerden 2-3 BNB attığımız projeler bile bundan daha çok para kazandırmıştı
hero member
September 25, 2024, 01:06:06 PM
Ben saldım zaten hamster hiç oynamadım açıp bakmadım bile telegram kullanıcı sayısı olarak çok fazla yanlışım yoksa 950 milyon aktif kullanıcıya ulaşmış bu adamlar hemen hemen her oyuna nereden baksan 10-50m arası kullanıcı multi vs olarak oynayacaktır eee ne anladım bu işten.
Multiyi engelleyecek bir yol bulmadıkları sürece çok fazla kazanç beklemiyorum hiç birinden. Sadece MatchQuest sanırım kullanıcı sayısı olarak diğerlerinden ayrılıyor ayrıca 100 M Total Supply olacak bildiğim kadarıyla. Bu yüzden birazcık para edebileceğini düşünüyorum. Diğerleri genellikle bir işe yaramayan telegram taplarından oluşuyor. Bu arada ilgilenen için Notcoin yeni telegram uygulaması çıkardı. Telegramda NotPixel tarzı bir oyun. Haberiniz olsun ben başlamadım, bıktığım için.
legendary
September 25, 2024, 04:02:08 AM
legendary
Activity: 1358
Merit: 1313
September 25, 2024, 03:46:25 AM
Hamster tokenler borsalara yatmaya başlamış, cüzdanlarınız kontrol edebilirsiniz, gelmemiş olanlar beklesinler biraz daha sırayla gönderiyor olabilirler.
Benim Binance cüzdanıma gelmiş airdrop kısmının çoğunluğu.
Eğer cüzdanda göremiyorsanız Binance için işlem geçmişsi sekmesine girin orada Dağıtım bölümü var orada görebilirsiniz, ben ilk orada gördüm sonra cüzdana yansıdı.
legendary
September 24, 2024, 10:17:49 AM
Ben 2-3 projenin daha para edip diğer botların para etmeyeceğini düşünüyorum çünkü cıvkı çıktı artık bu oyunların gelen geçen oyun açıyor hepsi birbirinin kopyası.

Hamster herkese aynı miktarlarda token verdi neredeyse, bakalım Perşembe günü kaçtan açacak.
İleriye dönük güzel işler yaparlar ise daha da iş yapabilir bu Hamster. Oyunu alan çıkarsa o zaman değerlenir daha da.
legendary
Activity: 1512
Merit: 1341
Catalog Websites
September 24, 2024, 09:14:58 AM
Nerede çokluk orada bokluk diye boşuna dememişler. Catizen ve Hamster kombat kasan sayısı oldukça fazlaydı. Büyük ihtimalle blum da aynı olayı yapacak. Blumdan da bu yüzden beklentimin artık yavaş yavaş düşmesinin sebebi bu oldu. Kullanıcı sayısı çok fazla olmayacak airdrop beklediğniz telegram botunda. Cexio ve matchain şuan kullanıcı sayısı bakımından daha düşük ve iyi airdrop verebilecek botlar bana göre.
legendary
September 24, 2024, 02:06:28 AM
Bol kepçeye alıştığımız için 10-100 usd arası paralar ufak geliyor birde gereksiz zaman harcattırıyor o zamanı daha değerli kılmak gerekli diye düşünüyorum birde o kadar çok oyun ve türev saçmalıklar olduki yetişemiyorsunuz bütün zamanınızı ayırmak gerekiyor oda anlamsız bir iş gücü abi.
legendary
Activity: 2632
Merit: 1333
September 23, 2024, 06:28:42 PM
Bakalım ne zaman belli olacak Hamster Kombattaki token miktarlarımız. Sezon 1 bitti ve sezon 2 başladı artık, sezon 1 ve 2 için % kaç token ayrıldı net bir oran yok diye biliyorum, artık elmas kazacağız oyunda.

Şuan Telegram Bot listelemesinde ağırlık verilmesi gerekenler Blum ve Binance Bot'u, diğerlerinin bunlara göre bir şey vereceğini sanmıyorum, artık verirse bu ikisi iyi verecektir, diğer botlar bunların verdiklerinin %20 gibi bir şey verirler.
Yüzdelik dilim mi olacakmış? Bu oyun devam ederse ben oynayamam ya. Şimdi %20’sini vereceğiz diye saçma sapan bir açıklama yapmazlar umarım. Notai mesela %10 tokeni şimdi  %90’ı da daha sonra vesting olarak dağıtma kararı almış ki token çekimi için de ton istiyor çok saçma. Hamster buna benzer şeylere girerse kendi kaybeder bence. Yeni oyun getirmişler bu arada elmas veriyor. Ara dönemde bile insanları oyuna kitliyorlar.

Hamster Kombat da tokenler belli oldu belli bir miktarı taksitli alacağız ama çoğunluk kısmını listeleme gününe yakım veya listeleme günü alacağız.
2.Sezon için ne ayırdılar bilmiyorum veya nasıl bir strateji yaptılar.
Hamster için OTC fiyatı şuan 0,01 gibi bir şey.

Hamster ödüllerinde ayırıcı nokta anahtarlar oldu, anahtarı çok olan çok aldı az olan az aldı, çoğu kişi birbirine yakın token miktarı aldı.

NOTAI taksitli yaparak oyunu bitirdi, oyunu gerçekten oynayanlar kazandı, eğer oynamış ve canavar kesmiş kişiler güzel aldı ama taksitli olduğu için eriyip gidecektir aldıkları.

NOTAI : Çöp.
Rocky Rabbit : Çöp
Wat : Çöp.
Hamster : Muhtemelen Çöp.
Catizen : Para yatıran x3 aldı diğerleri Çöp.

Telegram devri sona erdi hocam. Blum ve Matchquest de buna benzer şeyler verecektir muhtemelen. Tek Moonbix farmlayacağım onu da dünya farmlıyor. Multiler götürecek malı ben 1 telegramla ancak fantezi yapıyorum.

Catizen ve Hamster'ın bir halt edecekleri uzun süredir belliydi, listedeki diğerlerini bilmiyorum. Ekleyeyim, büyük ihtimalle Blum da aynı bokun laciverdi olacak.

X Empire çöp olmama ihtimali daha fazla
OKX Racer çöp değil,
Binance Moonbix çöp değil,
Memefi çöp değil,
Cex Power Tap çöp değil
Time Farm, Cyber Finance, Drift Party çöp olmamasını umduklarım (ama çöp değildir diye kesinlikle söyleyemem)

Borsa botları tabii ki az vereceklerdir ama illa verirler
hero member
September 23, 2024, 03:36:23 PM
Bakalım ne zaman belli olacak Hamster Kombattaki token miktarlarımız. Sezon 1 bitti ve sezon 2 başladı artık, sezon 1 ve 2 için % kaç token ayrıldı net bir oran yok diye biliyorum, artık elmas kazacağız oyunda.

Şuan Telegram Bot listelemesinde ağırlık verilmesi gerekenler Blum ve Binance Bot'u, diğerlerinin bunlara göre bir şey vereceğini sanmıyorum, artık verirse bu ikisi iyi verecektir, diğer botlar bunların verdiklerinin %20 gibi bir şey verirler.
Yüzdelik dilim mi olacakmış? Bu oyun devam ederse ben oynayamam ya. Şimdi %20’sini vereceğiz diye saçma sapan bir açıklama yapmazlar umarım. Notai mesela %10 tokeni şimdi  %90’ı da daha sonra vesting olarak dağıtma kararı almış ki token çekimi için de ton istiyor çok saçma. Hamster buna benzer şeylere girerse kendi kaybeder bence. Yeni oyun getirmişler bu arada elmas veriyor. Ara dönemde bile insanları oyuna kitliyorlar.

Hamster Kombat da tokenler belli oldu belli bir miktarı taksitli alacağız ama çoğunluk kısmını listeleme gününe yakım veya listeleme günü alacağız.

Hamster ödüllerinde ayırıcı nokta anahtarlar oldu, anahtarı çok olan çok aldı az olan az aldı, çoğu kişi birbirine yakın token miktarı aldı.

NOTAI taksitli yaparak oyunu bitirdi, oyunu gerçekten oynayanlar kazandı, eğer oynamış ve canavar kesmiş kişiler güzel aldı ama taksitli olduğu için eriyip gidecektir aldıkları.

Telegram devri sona erdi hocam. Blum ve Matchquest de buna benzer şeyler verecektir muhtemelen. Tek Moonbix farmlayacağım onu da dünya farmlıyor. Multiler götürecek malı ben 1 telegramla ancak fantezi yapıyorum.
Artık bitti ben de katılıyorum. Bybit de telegram botu çıkarmış. Binance ile birlikte bir borsa botu isteyen ona da bakabilir arkadaşlar. Daha da fazla bot işlerine ben de girmeyeceğim. Harcadığım vakti burada harcasaydım herhalde Legendary için gereken merite daha da yaklaşmaya yeterli içerik üretirdim herhalde. Saçma sapan işler dönüyor artık bunlarda. Rocky demişsin ya 0.5 ton istediler gönderi için, dağıttıkları 1 ton yapmıyor kullanıcılara. Yarısını şimdi yarısını vesting yapmışlar.
sr. member
Activity: 714
Merit: 407
September 23, 2024, 12:53:59 PM

Yüzdelik dilim mi olacakmış? Bu oyun devam ederse ben oynayamam ya. Şimdi %20’sini vereceğiz diye saçma sapan bir açıklama yapmazlar umarım. Notai mesela %10 tokeni şimdi  %90’ı da daha sonra vesting olarak dağıtma kararı almış ki token çekimi için de ton istiyor çok saçma. Hamster buna benzer şeylere girerse kendi kaybeder bence. Yeni oyun getirmişler bu arada elmas veriyor. Ara dönemde bile insanları oyuna kitliyorlar.

legendary
September 22, 2024, 01:12:56 PM

hero member
Activity: 1092
Merit: 631
September 21, 2024, 05:02:00 PM
Arkadaşlar Hamster Kombat token dağıtımını yapmış. Genel olarak anahtar kasan arkadaşların çok kazandığı görülüyor. Herkese bol kazançlar pre market fiyatını bir sayfa 0.09 demiş ama ben göremedim.
hero member
September 21, 2024, 02:40:06 PM

copper member
Activity: 1190
Merit: 925
September 21, 2024, 02:14:52 PM
1000 Dolar telegram oyunlarından beklenti için çok büyük para tabi multi yapılmıyorsa al en büyük örneği cat millet bir dünya para harcadıda harcadığının az çok üstünü aldı sadece oyun oynayarak düm düz para verecek birkaç proje çıkar onun fazlası olmaz.

Catte gördükki millet 2500 dolar bile harcıyor oyuna kafayı yemişler.
Multi hesap olmadan 1000$ getirecek oyun tanımıyorum.Sadece Catizen’e yatırım yapanlar yaklaşık 3 katı token kazandılar belki orada bahsedebilirdik.2500 dolar harcayana sistem 7500 dolar ödedi bir nevi win win oldu onlar için.Bunlar dışında oyuna emek edip kazanılan para konusuna bakarsak sanırım 1000 $’ı tek bir hesaba -ortalama hesap- verebilecek oyun yoktur muhtemelen.

Rocky Rabbit ve HamsterKombat bitti.Birinci sezon bitti daha doğrusu ikinci sezon daha kazançlı olabilir mi bilmiyorum ama çoğu kişi yıldığı için devam etmeyecek muhtemelen.Ayrıca Aldatmak Kötüdür kartına sahip kullanıcılar muhtemelen drop alamayacaklar.
legendary
Activity: 994
Merit: 968
September 21, 2024, 12:53:16 PM

Blum’dan fazla beklentiye girmemeniz gerekiyor hocam. Milyon puanı olanlar var referans ile. Artık Blum da hikaye. Umut sadece Binance için var o da 50 bin puan sınırı koyduğu için oynayan kazanacağı bir sistem kurmuş gibiler. Oynamayandan bir kazanç elde edemeyecek. Referansı olan ise en fazla 50 bin puan kasacak artık fenomenler kendilerini iyi göstermek için başkalarının reflerini paylaşıyor nedenine gelince ortada zaten. 50 bin puan sınırını doldurmuşlar. Belki de kendilerine ait diğer hesaplarını boostluyor bile olabilirler.
legendary
September 21, 2024, 04:59:00 AM
1000 Dolar telegram oyunlarından beklenti için çok büyük para tabi multi yapılmıyorsa al en büyük örneği cat millet bir dünya para harcadıda harcadığının az çok üstünü aldı sadece oyun oynayarak düm düz para verecek birkaç proje çıkar onun fazlası olmaz.

Catte gördükki millet 2500 dolar bile harcıyor oyuna kafayı yemişler.
Pages:
Jump to: