Pages:
Author

Topic: Tokensuite ekibinin rezaleti. olcaytu Sapien Network scamı - page 3. (Read 969 times)

member
Activity: 596
Merit: 14
sanıyorum bu olcaytu türk ve bir türkün böyle şeylerle anılması bile kötü... imza kampanyasında localleri de kabul etmıyor uzak kalıyoruz o yüzden.. twitter bounty postlarını kabul edıyor mu acaba olcaytu?
member
Activity: 392
Merit: 10
Şimdi çalıp çalınmadığını direk adamları suçlamayın gidin takıma mesaj atın ne kadar bounty dağıtıcaksınız diye adamlara okadar vermişlerse token saysının onların ellerindne bişey gelmez
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
Orospu çocukları birde açıklama yapmışlar. Whitepaperımızda %5 e kadar yazıyor biz hepsini bu kampanya ya ayırmadık. FUD yapılıyor deniyor. Ulan piç kuruları, bounty konusunda da %5 yazıyordu. Konuda o kadar çok konuşuldu. Niye çıkıp %0.04 demediniz ibnenin evlatları. needmoney çıkmış tehdit ediyo yalan söyleyenleri birdaha kampanyalarımıza almayacağız diye. La size kim güvenipte girer. Delikanlı gibi yazın konunun başına. Bu adamlar sahtekar yalan söylüyorlar diye. Zaten ücretinizide peşin alıyorsunuz. Azıcık delikanlı olun. Ama yok. Sanki bountyi konusunu ben açmışım gibi hareket ediyorlar.
full member
Activity: 532
Merit: 151
Kesin ödemelerini token olarak alıyor tokensuite bize dokunmayan yılan bin yaşasın mantığıyla yürüyorlar hiç yoktan ödül sayfasına düzeltme yapabilirlerdi demekki sadece yabancı managerler sikmiyormuş bizi
full member
Activity: 504
Merit: 103
İletişim kısmında bende size katılıyorum sıkıntı oluyor diğerlerine göre ve sapien iyide para topladı pre sale sonrası bountycilerin hakkı yeniyor böyle bir durumda tabi onların umrunda değil
hero member
Activity: 868
Merit: 500
Biraz fazla kampanya yönetiyorlar  belki yetişemiyorlar olabilirler . Önceden katıldığım bountylerde bir sorun yaşamamıştım , Sapien suçu olma ihtimal çok fazla

Bak arakadaşım sen ne kadar polyanacılık oynuyorsun öyle bu kadar sı akla zarar. Ya dönen dümenlerin farkında değilsin yada bunlardan birinin alt hesabısın. Proje yöneticisi sadece proje sahiplerine karşı değil kampanyaya katılanlara karşı da bir sorumluluğu vardır.

Bounty Manager proje sahibi sözünde durmadığı zaman kırmızı büyük puntolar ile yazmalı sayfasında ama hepsi  o kadar delikanlı değil.

2. Zaten biz en çok bounty managerdan çekiyoruz, kendi adamlarını sokuyorlar, Bloglarımızı sayfalarında yayınlanmayan bir tarihte son veriyorlar ama katılımları engellemiyorlar (SETHER).

Biz bunlar ile mücadele ederken lütfen iyimser tahminler yerine gerçeklere bakın.

Hocam kimseyi savunma derdinde falan değilim . Sadece global de türk bir yönetici olması ve üzerine kırmızı trust bile kabul etmesi benim için tokensuite grubuna pozitif bakmamı sağlıyor .
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
hocam Olcaytu savunma gibi bir derdim yok ama kendisini tanırım öyle ufak işlerde olacak biride değil. hesaplamaları yüzde 90 doğrudur. bende şuanda imzalarindayim ve koşulları sağlandığında stake doğru veriliyor. ayrıca koşulu sagladigimi düşündüğüm bir hafta 0 stake almış olmama rağmen sorun bile etmedim çünkü tr kullanıcılara ayricalikta sağlıyor serzenisini anlıyorum ama birazda hak vermek.lazim bazı yöneticiler msj kalitesini begenmedifnde bike stake vermiyor local kabul etmeyenler bile çoğunlukta ki İng iyi değilse SPAM msj ban atılıyor. scam da bounty managerlikten değil projedendir sen para yatirirsin sonrada adamlar Paraná çökerler scam budur başlıkta 2018 ilk scami haksızlık olmuş. msjlarda da gormussundur color gibi ipneler ne yarak oyunu yapıyorlar kendi yan üyeliklerini doldurup kimseye bounty vermiyor sen kesildi diye kiziyorsun.
örn vermek gerekirse bancordan bug bounty sen benim gibi bir kac uyede var 10k bancor verilmesi lazımdı ama çok dağıtımı görünce hemen kestiler kimsede birşey diyemedi . burada olağan durumlar. bounty managerlik durumlar değil firmanın istekleri de oluyor boyle.
sr. member
malesef bounty konusunda managerin de eli kolu bagli. proje sahibi bir karar veriyor ve herkesi magdur ediyor. boyle serefsizlerin coinlerini almayarak tepkinizi gosterebilirsiniz ancak.  tokensuite ekibininde tabiki tepki gosterip kampanya ile ilgili aciklama yapmasi gerekirdi. yani en azindan taraflarini belli etmeliydiler. bounty hunterlarin emeklerini calan her kim varsa yaziklar olsun.

Adam telegrama gelmiş " ap tu yüzde beş " demek yüzde 0,04 demek falan dedi şaka gibi. Hala ekibi savunuyorlar
full member
Activity: 364
Merit: 100
malesef bounty konusunda managerin de eli kolu bagli. proje sahibi bir karar veriyor ve herkesi magdur ediyor. boyle serefsizlerin coinlerini almayarak tepkinizi gosterebilirsiniz ancak.  tokensuite ekibininde tabiki tepki gosterip kampanya ile ilgili aciklama yapmasi gerekirdi. yani en azindan taraflarini belli etmeliydiler. bounty hunterlarin emeklerini calan her kim varsa yaziklar olsun.
member
Activity: 700
Merit: 56
Haklı olduğun noktalar elbette vardır ama ben tamamen suçlu diyemem. nihayetinde çok sayıda insana açıklama yapıp bounty yönetiyor belki düzinelerce soru soruluyor haliyle takibi vs epey zor. haksızlık yapılması konusuna gelirsek. bence bounty yöneticisi değil de o kampanyayı çıkartan ekipte suç var.
olcaytu yu tanımam etmem savunmak için uğraşmam da ama yönettiği bir bounty ye katıldım sorduğum hiçbir soru cevapsız kalmadı gayet güzelce cevaplar aldım. İlgi alaka ile karşılandım.
benim nacizane fikrim bu. bence suç tokensuite ile alakalı değil tamamen sapien network ile alakalı.
member
Activity: 378
Merit: 11
aslında bu bounty olayı cok sacma bir sistem ben ilk duydugumda sasırmıştım hele rutbeye gore hesaplamalar dahada saçma ıkımızde aynı mesajı atıyoruz ama benım kaç katımı alıyor bır hero member
sr. member
Merit: 261
Biraz fazla kampanya yönetiyorlar  belki yetişemiyorlar olabilirler . Önceden katıldığım bountylerde bir sorun yaşamamıştım , Sapien suçu olma ihtimal çok fazla

Bak arakadaşım sen ne kadar polyanacılık oynuyorsun öyle bu kadar sı akla zarar. Ya dönen dümenlerin farkında değilsin yada bunlardan birinin alt hesabısın. Proje yöneticisi sadece proje sahiplerine karşı değil kampanyaya katılanlara karşı da bir sorumluluğu vardır.

Bounty Manager proje sahibi sözünde durmadığı zaman kırmızı büyük puntolar ile yazmalı sayfasında ama hepsi  o kadar delikanlı değil.

2. Zaten biz en çok bounty managerdan çekiyoruz, kendi adamlarını sokuyorlar, Bloglarımızı sayfalarında yayınlanmayan bir tarihte son veriyorlar ama katılımları engellemiyorlar (SETHER).

Biz bunlar ile mücadele ederken lütfen iyimser tahminler yerine gerçeklere bakın.
sr. member
İcolarda istenen para toplanmadigi zaman bounty dagitimlarinda dusus olur genel olarak. Satilamayan tokenler yandigi icin bountylerde dagitilan coinlerde ayni oranda yaniyor yani siliniyor. Genel bilgi olarak soyledim yanlis anlamayin

Buradaki sıkıntı şu. Satış çok iyi geçti. Hatta şu devasa düşüş olmasa hardcap yapıcaktı. %66 sı pre salese satıldı. Daha sonra götlerinde 2.round çıkardılar. Oysaki kampanya 6 haftaydı. O da yetmezmiş gibi 12 kat düşürdüler bountyi.
full member
Activity: 448
Merit: 107
Harbiden bountylerin bütün ipi sahiplerin elinde. 2 ay sonunda bountyleri iptal ettik dese hakkını arayabileceğin hiçbiryer yok. Oturup kalırız. Bounty ye girerken güzel laylaylom, ama iş stake hesaplayıp dağıtıma geldiğinde güzel yüzlü maskelerin altından bir canavar çıkabiliyor. Geçmiş olsun böyle olanlara..
full member
Activity: 264
Merit: 100
İcolarda istenen para toplanmadigi zaman bounty dagitimlarinda dusus olur genel olarak. Satilamayan tokenler yandigi icin bountylerde dagitilan coinlerde ayni oranda yaniyor yani siliniyor. Genel bilgi olarak soyledim yanlis anlamayin
sr. member
Activity: 560
Merit: 255
Theymos'a mesaj atmanıza gerek yok zaten mesaj atsanızda sizi pek takmayacaktır o adamın böyle boş işlerle vakti olduğunu sanmıyorum. Bu işler için cryptodevil adlı bir kullanıcı var genellikle icolar hakkındaki dolandırıcılıklarla ilgileniyor ona bir konu açarak ya da özel mesajla ulaşabilirsiniz fakat kanıtlarınızı düzgün bir ingilizceyle beraber hazırlayın.
full member
Activity: 686
Merit: 111
hayır bunu yaşayan tek biz de değiliz , kampanyaya katılan binlerce kişi bu şekilde mağdur. Yok mudur arkadaş bunu forumda iletebileceğimiz birisi ?

İlk değil son da olmayacak gibime geliyor söyleyelim madem forumda yayınlamasınlar.

Ciddiyim theymos'a söyleyelim sapien ve ekibinde olanların hepsini kara listeye alsınlar o isim geçtiği anda herhangi bir projede olmasınlar.

Hatta bu sapien'e de bağlı olmasın ödüllerde kim haksızlık yapıyorsa, onları kara listeye alalım bu nedir arkadaş hollanda ineği falan mıyız biz ?

İnsanları aptal yerine koymak da nedir ya o kadar katıl et , hardcap yaptı güzel bi miktar alıcaz diye bekle ? delirmemek elde değil.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Böyle şeyleri malesef yaşıyoruz ve yaşamaya devam edeceğiz gibi görünüyor. Ben de mesela utrust imza tokenlerini aylar sonra alabildim, kırk dereden su getirdiler, bugün yarın oyaladılar durdular, ne zaman ki token 1 dolardan 20 cente düştü, o zaman gönderdiler.
Not: Ben de eskiden saf saf ödül yöneticisiyle ne alakası var diye düşünüyordum ama işler öyle değil malesef.
sr. member
Arkadaşlar sakin olun bende memnun değilim dağıtılan tokenden ama bir açıklama gelecektir. Olcaytu proje ekibine bildirdiğini yazdı. Birkaç güne belli olurmuş.
Ortada bariz bir haksızlık var ve düzeltilmesi gerekiyor. Tokensuite'ten memnunum ama bu işi muhakkak çözüme kavuşturmaları gerekiyor.

Bu saatten sonra düzelticeklerini sanmıyorum. Düzeltselerde ödülü dağıtmaz bunlar. Açgözlülük başa bela. İlk başta iyi tarafından baktım herhalde yazarken bir "0" eksik yazmış sandım. Ama yok adamlar ciddi ciddi kendilerini hakkı görüyorlar.
full member
Activity: 910
Merit: 105
Arkadaşlar sakin olun bende memnun değilim dağıtılan tokenden ama bir açıklama gelecektir. Olcaytu proje ekibine bildirdiğini yazdı. Birkaç güne belli olurmuş.
Ortada bariz bir haksızlık var ve düzeltilmesi gerekiyor. Tokensuite'ten memnunum ama bu işi muhakkak çözüme kavuşturmaları gerekiyor.
Pages:
Jump to: