Pages:
Author

Topic: TomoChain (TOMO) [TÜRKÇE ANA KONU] - page 14. (Read 4447 times)

jr. member
Activity: 308
Merit: 2
July 13, 2019, 06:33:21 PM
Tomo ne yapar ne eder kestirmek zor.Bazı arkadaşlar umutlu uzun vade diyorlar.Altcoinde uzun vade biraz sıkıntı gibi duruyor şu ortamda.Boğa da elden çıkarmalı güzel bir rakamdan.Ayıda tekrar alınabilir
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
July 13, 2019, 01:06:41 PM
Tomo nun ne yapacağıni gelmesi muhtemel olan boğa da daha net görebiliriz. Bunun için mutlaka bir boğa gelmesi şart şuan için bir ileri iki geri modunda
full member
Activity: 651
Merit: 117
EscrowDapp.com
July 13, 2019, 11:22:33 AM
altların canı çok çıktığı için yaşanan olumlu gelişmelerde bile fiyata büyük, aman aman etkiler göremiyoruz artık.

Açıkcası TOMO'yu vurkaç veya trade coini olarak değil, uzun bir yatırım olarak görmenizi tavsiye ederim. Şahsen TOMO'yu hiç trade etmiyorum.
jr. member
Activity: 406
Merit: 1
July 13, 2019, 10:15:32 AM
altların canı çok çıktığı için yaşanan olumlu gelişmelerde bile fiyata büyük, aman aman etkiler göremiyoruz artık.
newbie
Activity: 1
Merit: 0
July 10, 2019, 07:55:30 AM
TomoB, 8 Temmuz’da BinanceDEX’te işleme açılıyor.

7 Temmuz olarak güncellendi.

TomoX için aynı şekilde BNBT çıkartacaklar win win
jr. member
Activity: 266
July 09, 2019, 03:49:38 PM
Tomo coin çok konuşulmaya başlandı binance dex'de güzel işler yapacak gibi.Boğa da kendini daha net gösterir şu an toplama zamanı diye düşünüyorum.Birçok coin var ama hangisi iyi yerlere gider bilinmez.Tomada takibe eklenmeli.
full member
EscrowDapp.com
July 09, 2019, 01:38:16 PM
cex'te listelenmesi de uzun süreler almayacaktır aslında. binance zaten ben tek siz hepiniz kafasıyla ilerlemeye başladığından.

Binance Chain'e geçtiğine göre yakında DEX'te listelenecek ardından CEX'e geçerler.

Tomo hiç boğa sezonu geçirmesi daha bildiğim kadarıyla. Olurda bir boğa gecirirse çok daha iyi yerlere gelebilir . Ne cex e bakar ne dexe bakar.  Proje bence gayet iyi bir proje.

Tomo boğa sezonu geçirmemiş olabilir ama stabil olarak yükselen bir coin, gizli gizli yükseliyor ve çoktan katlamış durumda. Ben neden hala DEX kovalandığını anlamıyorum, çoktan CEX'te listelenmesi gerekirdi.

OP'nin acilen konu içerisindeki görsellerin boyutlarını düzeltmesi gerekiyor, ne mobilden ne de masaüstünden okunacak gibi değil.

Bu kodu kullanabilirsin.

Code:
[img width=350 height=300 alt=image loading...]link'i buraya koy[/img]

Düzenledim, teşekkürler.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
July 09, 2019, 01:23:45 PM
cex'te listelenmesi de uzun süreler almayacaktır aslında. binance zaten ben tek siz hepiniz kafasıyla ilerlemeye başladığından.

Binance Chain'e geçtiğine göre yakında DEX'te listelenecek ardından CEX'e geçerler.

Tomo hiç boğa sezonu geçirmesi daha bildiğim kadarıyla. Olurda bir boğa gecirirse çok daha iyi yerlere gelebilir . Ne cex e bakar ne dexe bakar.  Proje bence gayet iyi bir proje.

Tomo boğa sezonu geçirmemiş olabilir ama stabil olarak yükselen bir coin, gizli gizli yükseliyor ve çoktan katlamış durumda. Ben neden hala DEX kovalandığını anlamıyorum, çoktan CEX'te listelenmesi gerekirdi.

OP'nin acilen konu içerisindeki görsellerin boyutlarını düzeltmesi gerekiyor, ne mobilden ne de masaüstünden okunacak gibi değil.

Bu kodu kullanabilirsin.

Code:
[img width=350 height=300 alt=image loading...]link'i buraya koy[/img]
full member
EscrowDapp.com
July 09, 2019, 10:01:23 AM
TOMOCHAIN (TOMO) STAKE REHBERİ

1- Tomowallet üzerindeki uygulamalardan TomoMaster’ı seçin. @TOMOWALLET IOS | @TOMOWALLET ANDROID

image loading...

2- Masternodes listesinden dilediğiniz node veya nodeları seçin. Kapasite (Capacity) ne kadar düşükse o kadar yüksel ödül alırsınız. Çünkü kapasitenin fazla olması demek, node üzerindeki vote miktarı fazla demektir. Bu da ödülün paylaşılacağı kişinin fazla olduğu anlamına gelir. (İlk 150'de bulunan masternodelar ödül verir. Seçtiğiniz node sıralamada 150'nin altına düşerse ödül alamazsınız).

image loading...

3- Node’u seçtikten sonra açılan pencereden Vote butonuna basın.

image loading...

4- Açılan bölümde Stake etmek istediğiniz miktarı (minimum 100 TOMO) yazın. Stake edeceğiniz miktara karşılık günlük kazanacağınız ortalama TOMO miktarı da yeşil yazılı olarak gösterilecektir. Miktara karar verip, Continue butonuna basın.

image loading...

5- Confirm butonunu sürün.

image loading...

6- İşlem başarılı olduğunda “vote successfully” yazısını göreceksiniz. Artık her 30 dakikada bir ödül alacaksınız.

image loading...

Alacağınız ödüller direkt cüzdanınıza gelir; yani kilitsiz olurlar. Stake edilmiş TOMO coinleriniz ise akıllı bir sözleşmeyle kilitlenirler. TOMO coinlerinizin kilidini açmak (unstake/unvote etmek) istediğinizde, TOMO coinleriniz akıllı sözleşmeden ayrılıncaya kadar 96 epoch (yaklaşık 48 saat) beklemeniz gerekir. 96 epoch geçtikten sonra bildirim alırsınız ve TOMO coinlerinizi cüzdanınıza çekebilirsiniz.

*Staking havuzlarına stake yapmak için TomoWallet > > Staking Services kısmını veya list.tomopool.com adresini kullanınız.
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
July 07, 2019, 04:59:49 AM
jr. member
Activity: 420
July 07, 2019, 03:38:33 AM
jr. member
Activity: 462
July 05, 2019, 11:57:46 AM
elinde tomo olanlar güzel paralar kazanacaklar gibi görünüyor eğer biraz daha sabırlı davranabilirerse.
legendary
Activity: 1264
Merit: 1008
July 03, 2019, 08:44:37 PM
Tomo Chain’in onca aydan sonra Dex’de değil direkt olarak Cex’te listelenmesi gerekirdi. Bu proje arkasindaki topluluk desteğini onca rüzgara rağmen karşılıksız bıraktı ve yatırımcılar bu durumdan memnun değil. Yine de fiyat iyi dayaniyor hatta stabil bir şekilde yükseliyor.
full member
EscrowDapp.com
July 03, 2019, 02:11:34 PM
Tomo bir akıllı zincir idi. Altında hiç token proje yokmuydu. Şimdi onlar piç mi oldu? Ayrıca tomo artık ne işe yarayacak bir token olarak?

Tomochain’e bir şey olduğu yok. Altında şuan sadece TIIM (Triip.Me) token var.

BinanceDEX’te listelenmek için Binance Chain’e geçmek veya BEP-2 token yaratmak gerekli. TOMO da TOMOB adında BEP-2 token oluşturdu. Dileyen TOMO coin sahipleri, firmanın kurduğu köprü ile coinlerini TOMOB olarak takas etti: https://bridge.tomochain.com/
full member
Activity: 266
Merit: 214
Analist - Trader - Yazar
July 03, 2019, 12:39:43 PM
Tomo bir akıllı zincir idi. Altında hiç token proje yokmuydu. Şimdi onlar piç mi oldu? Ayrıca tomo artık ne işe yarayacak bir token olarak?
full member
EscrowDapp.com
July 03, 2019, 12:33:16 PM

7 Temmuz olarak güncellendi.
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
July 03, 2019, 11:14:10 AM

Açıkçası üzüldüm popüleritaye boyun eğdiler. Kendilerini göstererek Binance'da listelenemeyince DEX için Binance Chain'e geçiş yapıyorlar. Üzücü bir gelişme. Bu kadar potansiyeli yüksek bir projenin bu hale gelmesi hoşuma gitmedi benim.
full member
EscrowDapp.com
July 03, 2019, 07:17:12 AM
TomoB, 7 Temmuz’da BinanceDEX’te işleme açılıyor.
full member
EscrowDapp.com
June 28, 2019, 04:27:23 PM
TOMO, BinanceDEX'de listelenmek üzere TomoB adlı token çıkartıyor veya yakında listelenecek. TOMO'larınızı https://bridge.tomochain.com üzerinden TomoB ile takas yapabilirsiniz.

Normal Tomocoin'in 3-5 ay içinde BinanceCEX'de listelenme ihtimali de oldukça yüksek.
full member
EscrowDapp.com
May 25, 2019, 12:58:21 PM

Pages:
Jump to: