Pages:
Author

Topic: Toplu Taşıma Araçlarında Yaşadıklarınız - page 3. (Read 1108 times)

hero member
Activity: 1111
Merit: 525
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
Senelerdir değişmeyen birşey vardır nazik piti piti bi hanımcık seslenir müsait bir yerde ama kaptan duymaz yardım sever maço herolarımız ğaaaptan ( sanki balgam çıkartırcasına Cheesy ) inecek vaaaaaaaaa !
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
Kalabalık ortamlarda daraldığım için her otobüse bindiğimde ineceğim durağa kadar dayanamayıp önceden iniyorum.
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
Ülkede adam gibi toplu taşıma aracı yok ki toplu taşıma kültürü olsun. yaşadığım şehir büyükşehir, ve toplu taşıma olarak sadece otobüs ve dolmuşlar var. İstanbul da bile bundan 3 5 sene öncesine kadar sadece 4. levent taksim arasında metro vardı.
newbie
Activity: 63
Merit: 0
boyum uzunda biraz elimi indirirken ufak bi kızın kafasına vurdum 3 kez özür dilemek zorunda kaldım Cheesy
member
Activity: 126
Merit: 10
yaşlı ve şişman bir teyzenin topukluyla basması sonucu ayağım kırıldı Cheesy inandırıcı gelmeyebilir ama 1.5 ay alçıda kaldı bir de sonrasında.
newbie
Activity: 44
Abi en nefret ettiğim olay otobüste iğne atsan yere düşmez arkaya doğru ilerleyelim diyorlar sinir krizine giriyorum o laftan sonra.
sr. member
Activity: 420
Şoförün tıklım tıklım doldurması ve trafiği görünce çök diye bağırıp tüm halkın itiraz etmeden çökmesi diyorum  Cheesy
newbie
Activity: 14
hergün semtler arası,kıtalar arası seyahet eden biri olarak türlü olaylarla karşılaşıyoruz tabi. ben özellikle yüksek sesle cep telefonu ile konuşan,hayatını 50 kişilik otobuse aktaranlara ifritim, arkaya ilerlemeyen,boşlukları doldurmayanlara da ayrıca kılım
full member
Activity: 772
Merit: 135
BiTCOiN
havasızlık ve turşu gşibi yolculuk artık istanbulda hergün yaşanan olaylar ve arada kavga çıkmasıda cabası.
newbie
Activity: 75
minibuse banyo taburesi koyup bir yolcusunu daha rahat ettirmeye calisan ince dusunceli soforlerimizden feyz alinmalidir. bir guzel davranis da ankara halkina aittir.kontrol noktalarindan gecerken,soforun ayaktaki yolculardan hocam bi cokebilir miyiz ricasini kirmaz, topluca tehlike gecene kadar sessizce comelip beklerler ve hersey eski haline dondugunde ise sofor kibar bir sekilde tesekkur eder yolcularina.yuzunuzde hafif bir tebessum, iciniz simsicak inersiniz o minibusten.
sr. member
Activity: 588
Merit: 251
Istanbul da metrobuste sıkış tepiş bir durumda kapı yanında gençler yaşlılara yer vermiyordu telefona bakıyorlardı dayanamadım kızdım sonrasında diğer yolcularda bana katılınca gençler inmek zorunda kaldı.
full member
Activity: 264
Merit: 100
Dörtlü koltukta oturuyordum otobüs tıklım tıklım gidiyordu. Karşımda ters koltukta oturan bayanda terslik sezdim şöförde sert kullanıyordu zaten bayan kusmaya başladı ayaklarıma ve kotuma geldi iğrenç gündü aklımdan hiç çıkmaz  Smiley
member
Activity: 268
Merit: 12
söförün bitmek bilmeyen yolcu alma isteği eminim herkesin ortak sorunu haline geldi. ilginçtir tepki dahi gösterilmesini istemiyorlar direk kavgaya dönüşüyor olay.
full member
Activity: 322
Merit: 102
benim başıma bu güne kadar birşey gelmedi açıkcası. sadece anlamadığım neden şoförün toplu taşıma araçlarını bir türlü dolmadığını düşüncesi. arabada nefes alacak yer yok adam arkada boş yer var arkaya gidin diyor yolcularla kavga ediyor.
newbie
Activity: 71
En nefret ettiğim şey otobüs / minibüs veyahut herneyse dolu olmasına rağmen hala bir kaç kişi almaya çalışmak milleti iyicene sıkıştırıyolar sonra milletin nefesi falan yüzümüze geliyor bu olay beni tilt ediyor. Adamada bişey diyemion sabahları özellikle tam bir işkence oluyor.
sr. member
Activity: 538
Devir kötü kolla g.tü müydü o söz tam olarak bilemiyorum ama toplu taşımalar bu sözün söylendiği yerler olmalı. Lan erkek olduğumuz halde elimizi arkamızdan çekemiyoruz birisi yaslayacak diye Cheesy Berberlerde yaşananlara benzer sürtüşmelerin tavanda olduğu ortamlardan Smiley
full member
Activity: 616
Merit: 100
Ayakta yolculuk yaparken polis var deyip hemen çömerdik Cheesy polisi geçince tekrar kalkardık dolmuş deyince aklıma hep bu geliyor
member
Activity: 70
29 D beşiktaş otobüsüne binmiştim bilirsiniz ist. olanlar. Şöför yeniymiş sahile bu yoldanmı gidiyorduk diye soru sormustu bana.  Huh Huh Huh Grin
member
Activity: 140
Merit: 20
bursa da metroyla okula giderken bir adam oturduğu koltuktan aniden düştü ve yere yığıldı kimse ne olduğunu anlamayıp yerinden kalkmadılar neyse ben direk adamın yanına gittim su felan attım adamın üstüne nabzına baktım normaldi sonra makinistle konuşmak için tuşa bastım makiniste dedim bir adam aniden yere yığıldı ne yapalım diye makinistin verdiği cevap şu diğer istasyonda adamı kapının önüne koyun dedi.Tabikide öyle bir şey yapmadık adamın yanına gittim etraftan da millet adamın etrafına çullanmıştı herkes adamı kaldırdık oturttuk adam biraz kendine gelmeye başladı hastaneye götürelim mi dedik hastaneye gidiyorum dedi zaten öyle bir olay yaşamıştım makinistin cevabı beni baya bi şaşırtmıştı .
member
Activity: 238
Metrobüs şöförü telefonda eşiyle kavga ediyodu. Eşine bak durağa dalıcam deli etme adamı diye bağırınca durduğu ilk durakta ön kapı full inmiştik Smiley
Pages:
Jump to: