Pages:
Author

Topic: Toplu Taşıma Araçlarında Yaşadıklarınız - page 5. (Read 1108 times)

member
Activity: 152
Merit: 11
Üniversite de saçlarım in uzun olduğu dönemde saclarim belediye otobüsün un arka kapisina sıkışmış ti, utancimdan ses de cikaramadim bir sonraki durağa kadar o şekilde gitmek zorunda kalmistim Cheesy
member
Activity: 98
Merit: 10
Ben toplu taşımayı pek sevmem açıkçası dolmuş ve otosbüsleri özellikle uzun yollarda bile otobüslerdeki koku sebebiyle çoğu yakın bölgeye bile uçakla gitmişimdir ya da gitmemişimdir  o iğrenç otobüs kokusu ve tıss sesinden dolayı otobüs minibüs dolmuş taksi bile çok nadir kullanırım Metro Vapur Deniz Otobüsü Uçak Gemi kullanabilirim ve kullanılması gerektiği görüşündeyim aksi taktirde verilen mazota mı yanasın yoska s.tiğin havaya mı kapladığın yere mi trafikteki strese mi ?
full member
Activity: 420
Merit: 105
Şu ana kadar başıma ilginç bir olay gelmedi normal bir şekilde yolculuk yapıyorum
member
Activity: 84
Başımdan geçen şaşırdığım bi olay uçakta başımdan geçmişti. İzmire geldiğinde uçak pilot belli ki iniş izni alamadı ve bu olayı yolcular için eğlenceli hale getirmek için izmiri tanıtmaya başlamıştı. Sağ taraf da Alsancak Göztepe yönü sol taraf Bornova Karşıyaka yönüdür. Bu güzel şehire hoşgeldiniz diye başlayıp hava durumundan bahsedip havada 2 tur gezdirip öyle inmişti. Uçakta herkes bu konuyu konuşup kaynaşmıştı.
member
Activity: 84
Günlük hayatımızda toplu taşımayı yoğun olarak kullanmaktayız ve bu da insanlarla beraber seyahat etmeyi bilmeyi , görgü kurallarına uymamızı gerektirir .
Sizin bu konuda ne düşünüyorsunuz ? Başınızdan geçen sinirlendiğiniz ya da çok eğlendiğiniz böyle bir yolculuk var mı ? Hikayeleri bekliyorum
Pages:
Jump to: