Pages:
Author

Topic: 🔷 trade.io 🔷Ticari Devrim: Karlarımıza ortak ol 🔷HitBTC & CIVIC - page 3. (Read 1617 times)

full member
Activity: 490
Merit: 110

Simdiye kadar toplanan para $20,173,229 bulmus olup 11,257 katilimci yatirim yapmistir:

full member
Tabii ki. Kampanya 4 Ocak 2018 tarihine kadar surecek, yani yaklasik bir haftadan biraz fazla kaldi. Bu persembe degil sonraki persembe bitiyor. Sonra 8 Ocak tarihinde de borsalarda islem gormeye baslayacak, HitBTC and Etherdelta ile baslayacak.
full member
Activity: 196
Merit: 100
Merhaba ;

Kampanya kaç hafta daha sürecek ? Katılmayı düşünüyorum . Fakat net bir bilgi bulamadım . Bu konuda bana yardımcı olur musunuz ?
full member
Fonlara veya ortaklıklara karşı ne kadar ilgili olduğumu TaaS konusundan bir çok arkadaş bilir. Bu projeye de yatırım yapmış bulunuyorum. Sonuna kadar elimde tutacağım ve kar satışı yapmayacağım sayılı projelerden biridir. Kar ortaklığı olayını bir kaç adım ileri taşıyacak bir projedir.
Tebrikler. Bu yuzden de token fiyatinin gittikce artacagini ongoruyoruz. Bu tur pasif gelirler iyi oluyor, bir sey yapmaniza gerek kalmadan geliriniz devam ediyor. Kar zarar ortakligi oldugu icin hassasiyeti olan kisilere de uygun bir yatirim diye dusunuyorum.
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
Fonlara veya ortaklıklara karşı ne kadar ilgili olduğumu TaaS konusundan bir çok arkadaş bilir. Bu projeye de yatırım yapmış bulunuyorum. Sonuna kadar elimde tutacağım ve kar satışı yapmayacağım sayılı projelerden biridir. Kar ortaklığı olayını bir kaç adım ileri taşıyacak bir projedir.
full member
Simdiye kadar 10,463 kisiden $19,683,157 toplanmis olup 3 gun sonra fiyat tekrar yukselecektir. Borsa kurulunca artik pasif gelir haline donusecektir. Bu kisma katilabilmek icin elinizde en az 2500 token olmasi gerekiyor.
full member

Herkese mutlu yeni yillar, 2018'in esenlikler getirmesi dilegiyle:

full member
İmza kampanyasına yeni katıldım umarım geç kalmamışımdır Smiley
Tebrikler, full member oldugunuz icin haftalik 150 vermesi lazim, oldukca iyi. Kampanya 4 Ocaga kadar surecek. Sonuclar icin oradaki excel dosyasina bakarsaniz bu Cumartesi sonucu gorursunuz, her Cuma yenileniyor.
sr. member
Activity: 812
Merit: 252
İmza kampanyasına yeni katıldım umarım geç kalmamışımdır Smiley
full member
Trade.io'yu son zamanlarda bir çok yerde gördüm, oldukça yüksek potansiyeli var ve yanlış anlamıyorsam yatırım bankacılığı tipinde bir sistem geliştiriyorsunuz. Bunu yaparken blockchaini kullanmak güzel fikir, 20 mio usd'ye yakın para toplanması üstüne üstlük bir çok kaliteli ismin ekipte olması bu projeyi kaçırdığım için kendime daha fazla kızmama neden oluyor, yatırımım başka bir yerdeydi katılamadım ama takip edeceğim kesinlikle.
yatırımdan ziyade direk kullanım tarafında da düşünüyorum. İyi çalışmalar.
Guzel sozleriniz icin tesekkurler. Kullanim amaci ile de iyi olacak cunku ucretlerin piyasada ki ortalama fiyatlardan dusuk bir kademede olmasi bekleniyor.
Bu arada, katilim icin btc ile odeme yapilmasi kapandi, artik token satin almak isteyenler ellerinde sadece btc varsa ETH ye cevirmeleri gerekecek.
full member
Activity: 602
Merit: 105
Trade.io'yu son zamanlarda bir çok yerde gördüm, oldukça yüksek potansiyeli var ve yanlış anlamıyorsam yatırım bankacılığı tipinde bir sistem geliştiriyorsunuz. Bunu yaparken blockchaini kullanmak güzel fikir, 20 mio usd'ye yakın para toplanması üstüne üstlük bir çok kaliteli ismin ekipte olması bu projeyi kaçırdığım için kendime daha fazla kızmama neden oluyor, yatırımım başka bir yerdeydi katılamadım ama takip edeceğim kesinlikle.
yatırımdan ziyade direk kullanım tarafında da düşünüyorum. İyi çalışmalar.
full member
Sanırım 20 milyonu aşkın token satıldı ve son baktığımda 19M USD gibi bir yatırım toplamıştı. Diğer borsa projelerine göre biraz daha marjinal görünüyor. Ekip akıllı ve adil ilerliyor. Piyasada hali hazırda bulunan proje tokenlerine nazaran ico'su sonrasında daha iyi bir ivmelenme gösterebilir kanaatindeyim.
Genelde ICO dan sonra elinde token olanlar satarsa fiyati dusuyor, ADA ile ilgili oyle olmustu. Bunda belli miktarda (2500 ustu sayida) token alanlarin tokenlerini ellerinde tutma ihtimali daha yuksek cunku pasif gelir getirecek. Yani bu borsaya ortak olup yillar gectikce artan bir gelir olmasi, tokenleri hemen satmaktan daha iyi olacaktir. Tabii cok tecrubeli trader lar alip satacaktir ama elinde token olanlarin cogunlugu tutma meyilli olacagindan, ICO sonrasi fiyatlar daha da yukselecektir.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Sanırım 20 milyonu aşkın token satıldı ve son baktığımda 19M USD gibi bir yatırım toplamıştı. Diğer borsa projelerine göre biraz daha marjinal görünüyor. Ekip akıllı ve adil ilerliyor. Piyasada hali hazırda bulunan proje tokenlerine nazaran ico'su sonrasında daha iyi bir ivmelenme gösterebilir kanaatindeyim.
full member
Öncelikle başarılar . Projeniz gerçekten heyecan verici boyutta . Bounty kampanyanız ne zaman sonlanacak ? Katılmayı planlıyorum . Çok güzel yatırım toplamayı başardınız devamı gelecek mi ? ICO ne zaman sonlanıyor ?
Tesekkurler, bounty kampanyasi 4 Ocak 2018 tarihine kadar devam edecek. ICO da ayni sekilde 4 Ocak da bitiyor. Suradan tarihlere erisebilirsiniz:
https://bitcointalksearch.org/topic/tradeioann-ico31169749-partner-civic-bancorhitbtc-okex-2367245
Buradan da bounty ile ilgili bilgilere:
https://bitcointalksearch.org/topic/tradeio-bounty-ico-trade-token-2370663
full member
Activity: 364
Merit: 100
tebrik ederim. valla cok iyi toplamislar. bu ekip biraz akillica hareketler yapsa borsada cok iyi yere gelebilir tokenin fiyati. artik toplanan yatirimla dogru orantili degil tokenin degeri. bunu da belirtmis olalim
member
Activity: 182
Merit: 10
Öncelikle başarılar . Projeniz gerçekten heyecan verici boyutta . Bounty kampanyanız ne zaman sonlanacak ? Katılmayı planlıyorum . Çok güzel yatırım toplamayı başardınız devamı gelecek mi ? ICO ne zaman sonlanıyor ?
full member
Devrimsel Harekete Katilin:

full member
Simdiye kadar 10,030 kisi katildi, 1 dakika kaldi!
full member
19,625,634 USD toplanmis olup 3 dakika sonra fiyat artacaktir!!!
full member
Trade.io için düşüncelerim olumlu yönde. Yatırım yapamadım ve düşünmedim, çünkü yaptığım plan gereği buraya aktaracak bir gelirim yada elimde olan bir koin bulunmaması. Eğer küçük bir fırsatım olsaydı kesinlikle dahil olurdum. Bu arada diğer kar payı odaklı projelere nazaran çok daha yüksek bir yatırım toplamış. Bu projenin ilgi odağı olduğunu gösteriyor.
Guzel sozleriniz icin tesekkur ederim, ben de guzel bir proje oldugunu dusundugum ve potansiyel gordugum icin dahil olmustum.
Pages:
Jump to: