Pages:
Author

Topic: 🔷 trade.io 🔷Ticari Devrim: Karlarımıza ortak ol 🔷HitBTC & CIVIC - page 6. (Read 1617 times)

full member
Activity: 490
Merit: 110
Oncelikle yatırımınız icin tebrik ederim. Normal satis baslayinca da iyi bir fiyata satilacak, ve kademeli olarak azalacak. On satisi kaciran arkadaslariniz varsa tavsiye edebilirsiniz.
Vadettiklerini yapabilirlerse çok güzel bir proje olacak diye düşünüyorum. Bir miktar ben de yatırım yaptım.  Daha önsatıştan iyi rakam topladılar.
full member

ICO ile ilgili güncellemeleri büyük bir heyecanla ve resmen ilan ediyoruz!

Aşağıdaki değişiklikler yapılmıştır:

1. Tarihler değiştirildi. Artık 7 Aralık 2017'den 4 Ocak 2018'e kadar sürecek.
2. ICO Token fiyatlaması daha adil katman tabanlı bir sisteme sahip olacak şekilde yeniden ayarlandı. Erken katılımcılar daha düşük bir fiyatla ödüllendirilecektir - lütfen aşağıdaki tabloya bakınız:

Destek ve teşvik edici yorumlar ve düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Katılımınızla bu proje hepimiz için büyük bir başarıya dönüşüyor!
hero member
Activity: 826
Merit: 502
Maşallah güzel yatırım topluyor Trade.io niyeyse çok fazla bir şekilde ön planda değil Türkler açısından .. Ekip güzel şekilde ilerletecek anladığım kadarıyla . Değerlendirmekte fayda var..
full member
heryerde reklamlarini goruyorum. bircok kisi bana onerdi ayrica. pek sicak bakmiyordum ama biraz inceleyince mantikli yapilmis bir proje oldugu kanaatine vardim. bu ilgiyi surdururlerse yatirimcisini uzmez.
Aynen. Guzel haberler de geliyor, ilgili resim dosyasini duzeltince burada post edecegim.
full member
Activity: 392
Merit: 107
heryerde reklamlarini goruyorum. bircok kisi bana onerdi ayrica. pek sicak bakmiyordum ama biraz inceleyince mantikli yapilmis bir proje oldugu kanaatine vardim. bu ilgiyi surdururlerse yatirimcisini uzmez.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Vadettiklerini yapabilirlerse çok güzel bir proje olacak diye düşünüyorum. Bir miktar ben de yatırım yaptım.  Daha önsatıştan iyi rakam topladılar.
member
Activity: 560
Merit: 12
Buna benzer diğer projelerden daha iyi iş yapacağını düşünüyorum. Ekip çok iyi ve sürekli çalışıyorlar.
full member
Bundan once olan bazi coin lerden bunun farki ise tekrar soylemek gerekirse ekibin cok iyi olmasi, daha pre-ico (on satis) sirasinda 11 milyon dolar toplayarak destegin ne kadar buyuk oldugunu gostermesi, ve daha pre-ico sirasinda HitBTC gibi bir borsa ile anlasmasidir. Bu da daha once benzer dusunce ile ortaya cikmis fakat para kazandirmamis borsalardan cok daha farkli ve buyuk capli bir borsa olacagini, yatirimcisina para kazandiracagini gostermektedir.
full member
likitide havuzu ile ilgili anlamadığım bir şey var,
mesela ben 650 token´a sahibim, bana getirisi olacak mı ? yoksa min 2500 token mı istiyor ?
Ilginiz icin tesekkur ederim. Yatirimcilarin, likidite havuzuna katılabilmek için en az 2500 Trade Token sahibi olması gerekmektedir. Whitepaper da da su sekilde yazmaktadir:
In order to participate in the liquidity pool, clients must commit a minimum of 2500 Trade Tokens as a
membership fee.
Daha once 500 tane token ile oluyordu fakat ETH basina fiyatin ucuzlamasi ile bu miktar artti. On satis sirasinda aldiysaniz size gelecek token sayisi da oransal olacak artacak (on satis da 1 ETH= 1000 Trade Token)
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
mesela ben 650 token´a sahibim, bana getirisi olacak mı ? yoksa min 2500 token mı istiyor ?

tabloda en az 2500 ile 4995 token aralığı verilmiş. buradan anlaşılan en az 2500 token elinde bulundurman gerekiyor. ama konuyu açan arkadaş net bir cevap yazarsa iyi olur. bu tamamen benim çıkarımım.
newbie
Activity: 4
Merit: 0
full member
Likidite havuzuna katılım için gereken şartları büyük oranda yeniden düzenlemiş bulunmaktayız.

Likidite havuzuna ilgi gerçekten çok büyük oldu. Trade.io yönetimi bu havuza katılım için gereken en düşük token sayısını belirlemek için topluluğun bize geri dönüşleri doğrultusunda yeniden düzenleme yapmış bulunmaktadır.
Aşağıda, makalemizde de değiştirdiğimiz gibi gerçekleştirilen heyecan verici değişiklikleri bulabilirsiniz:
Müşterilerimizin, likidite havuzuna katılabilmek için en az 2500 Trade Token sahibi olması gerekmektedir.
Farklı katmanlardan oluşan bir plan uygulanacak olup katılımcıların elde ettikleri kazançlar aşağıdaki tabloya ve Trade Token katılımlarına göre gerçekleşecektir:

Tabloda görüldüğü gibi, ne kadar yüksek katılım olursa o kadar yüksek bir yüzde kazanç paylaşımı olacaktır. Burada en düşük miktar 2500 Trade Token olup en yüksek katılım miktarı ise 25000 Trade Token olacaktır (25000 ve üzeri Trade Token yatıranlar ilave olarak %10 ikramiye kazanacaklardır.)

Likidite Havuzu Katılımı Örneği

Yukarıdaki tablodaki gibi katmanlı bir plan kullanan örnek bir durumu göstermek için, aşağıdaki varsayımsal duruma bakalım:

Katılımcı A, 2.500 TradeTokens aldı – Bu durum % 10 katılım için uygun olacakları anlamına geliyor.
Katılımcı B, 12.500 TradeTokens aldı, yani yatırımını % 50 katılım için uygun hale getirdi.
Katılımcı C, 25000 Trade Token aldı, yani yatırımını % 110 katılım için uygun hale getirdi.

Şimdi, yukarıdaki 3 katılımcının likidite havuzunda bulunan katılımcılar olduğunu ve günlük 10.000 ABD Doları'nın gelir elde edildiğini varsayalım:

Katılımcı A, likidite havuzunda bulunan Trade Tokenlerinin % 6.25'inin sahibi durumundadır (40.000 Trade Token x % 6.25 = 2,500) veya 10,000 $ 'dan üretilen gelirin 625 dolarlık kısmı onundur ($ 10,000 x 6.25%). Paylarının sadece % 10'unu kazanabileceklerinden, günlük tahsisatları, 625 $ 'lık kısmın % 10’u yani 62.50 $  olacaktır.

Katılımcı B, likidite havuzunda bulunan Trade Tokenlerinin %31.25’ine sahiptir (40.000 Trade Token x % 31.25 = 12.500) veya $ 10,000 $ 'dan üretilen gelirin 3,125 dolarlık kısmı onundur ($ 10.000 x % 31.25). Paylarının %50 sini alabileceklerinden, gunluk tahsisatlari 3,125 dolarin % 50’si, yani 1,562,50 dolara eşit olacaktır.

Katılımcı C, likidite havuzunda bulunan Trade Tokenlerinin % 62.5'inin sahibi durumundadır (40.000 Trade Token x % 62.5 = 25,000) veya 10,000 $ 'dan üretilen gelirin 6250 dolarlık kısmı onundur ($ 10,000 x 62.5%). Paylarının % 110'unu kazanabileceklerinden, günlük tahsisatları, 6250 $ 'lık kısmın % 110’u yani 6875 $  olacaktır.
full member
27 Kasım 2017 tarihinde, Zug, Switzerland, trade.io HitBTC Borsası ile ortaklık yaptığını duyurmuştur. HitBTC borsası, en büyük cryptocurrency borsalarından biri olup, 2014 den beri günlük yarım milyar doları gecen işlem hacmi bulunmaktadır.
Token değerini süper derecede arttıracaktır diye düşünüyorum. Şimdiye kadar zaten yaklaşık  $11 milyon dolar toplandıysa bundan sonrası ICO aşamasında çok daha süper olur.
Burada yukarıdaki gibi açıklamıştım ama renkli resimli duyuruları gelince buraya ekleme ihtiyacı duydum:

27 Kasım 2017, Zug, İsviçre.

trade.io, en büyük kripto alışverişi değişimlerinden biri olan ve 2014 yılından beri faaliyet gösteren ve günlük hacminde yarım milyondan fazla olan HitBTC Exchange ile ortaklık başlattığını duyurdu.

Sadece PRE-ICO dönemini tamamlayan ve 10 milyon doların üzerinde finansman toplayan trade.io, sadık katılımcılarına, bu katma değerli ortaklığı sunmaktan gurur duyuyor ve şirketin blok zincir alanındaki en yüksek kalitede katılımcılar ile işbirliği yapma niyetini sergilediğini gösteriyor. .

Trade.io Trade Token (veya HitBTC'te listelenecek ismi ile TIO) kısa sürede ticarete başlayacaktır. TIO, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ile satın alınabilecek veya satılabilecektir.

Genel Müdür (CEO) Jim Preissler "trade.io Trade Token sahiplerine, ICO'yu takip eden 30 gün içinde önemli bir borsaya dahil olmak için çok erken bir aşamada söz verdi. ICO'nun başlamasından önce bile HitBTC gibi saygın bir borsada listelenmek çok tatmin edicidir. Bugüne kadar elde ettiğimiz başarıyı, muhteşem trade.io topluluğumuza borçluyuz ve onlara bu haberi verebilmekten mutluluk duyuyoruz. "

HitBTC CPO Paul Clarkson, "HitBTC olarak listelediğimiz tokenlerde ve paralarda son derece seçici olduğumuz sır değil; sıkı ölçütlere sahibiz ve bir teklif yapmadan önce kapsamlı bir inceleme yapıyoruz ve özen gösteriyoruz dedi. trade.io'nun güvenilir bir ortak olduğunun kanıtlandığını ve TIO'yu listelemekten ve uzun vadeli bir ilişki başlatmaktan memnuniyet duyuyoruz " diye de ilave etti.

Çılgınca başarılı ön ICO'sunu tamamlayan trade.io, 4.000'den fazla katılımcıdan 11.3 milyon dolar topladı.
Icoscanner.io'ya göre trade.io, Ethereum katkıları açısından şu anda 5. en başarılı ICO'dur. ICO'nun 5 Aralık'ta başlaması bekleniyor.

Trade.io sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

full member
trade.io market limitini ve fiyatını tekrar ayarladı
Trade tokenlerini orijinal on satış fiyatından alan herkes (1 ETH= 200 Trade Token) ilave tokenlerini dağıtım gününde alacaklardır.
Örneğin 1 ETH verip 200 Trade Token satın alan birisi Ethereum cüzdanlarına dağıtım tarihi olan 15 Ocak da  1000 Trade Token alacaktır.
Niye böyle bir karar verildiğini öğrenmek için lütfen aşağıdaki resme tıklayınız:

full member
Su an icin ÖN SATIŞ fiyatı ucuzlamış olup 1ETH = 1000 Trade Token olmuştur, yani daha kolay bir sekilde gereken sayiya ulasabilirsiniz, bir sure sonra bu avantaj kaybolacak. Herhangibir minimum token sayisi da yok aslinda, bir onceki post da dedigim 500 kar zarar isine katilmak icin gerekli olan token sayisi.
ÖN SATIŞ da önceden satın alanlara bu fiyata göre ilave ödeme yapılacaktır.
- SATIŞ (ICO) sırasında fiyat sabitlenecek olup 1ETH=625 Trade Token olacaktır.
copper member
Activity: 200
Merit: 47
Nakit kısmını atlamışım görmemiştim o kısmı 😊Yalnız banka transferi ile eth ile alınandan fazla almışlar ondan şaşırdım birazda.
Genelde banka transferi yapinca, ozellikle international transferlerde banka cebe para atiyor, gonderen de alanda kaybediyor, o yuzden miktar biraz yuksek tutulmus olabilir. 10 dolar icin degmezdi diye dusunuyorum.
Peki acaba bunlar bu kadar yatirim aldilar bundan bize de ekmek cikar mi?
full member
Nakit kısmını atlamışım görmemiştim o kısmı 😊Yalnız banka transferi ile eth ile alınandan fazla almışlar ondan şaşırdım birazda.
Genelde banka transferi yapinca, ozellikle international transferlerde banka cebe para atiyor, gonderen de alanda kaybediyor, o yuzden miktar biraz yuksek tutulmus olabilir. 10 dolar icin degmezdi diye dusunuyorum.
Peki acaba bunlar bu kadar yatirim aldilar bundan bize de ekmek cikar mi?
Bence cikar, tabii bunun icin en az 500 trade token almaniz gerekiyor. Su an icin 0.5 ether ile bu rakama ulasabiliyorsunuz.
full member
member
Activity: 560
Merit: 12
Pages:
Jump to: