Pages:
Author

Topic: Trading κρυπτονομισμάτων - page 2. (Read 2342 times)

jr. member
Activity: 58
Merit: 2
Άν έχουν θέμα με την ταυτότητα η μόνη λύση ειναι διαβατήριο (ίσως και δίπλωμα οδήγησης νέου τυπου). Στο κράκεν εχω γνωστό που έγινε χθες verified με απλή μπακαλοταυτότητα.
sr. member
Activity: 503
Merit: 256
Καλημερα παιδες ειπα να μπω στον κοσμο του διαολου το ελεγα χρονια, πλεον θα το κανω πραξη
Εκανα register στην bitstamp αλλα εχουν προβλημα με την παλια κλασικη ταυτοτητα μαλλον,
ακουω καμια προταση τι να κανω ,θελω να επενδυσω σε ripple xrp αλλα ειμαι νιουφης και θα μου παρει μηνες να βρω τα καταλληλα μονοπατια!
οποτε ζητω καποιον που τα εχει περασει να μου πει την αποψη του.

Ευχαριστω εκ των προτερων











αλλάζεις σε κράκεν και παίρνεις bitcoins

newbie
Activity: 4
Merit: 0
Καλημερα παιδες ειπα να μπω στον κοσμο του διαολου το ελεγα χρονια, πλεον θα το κανω πραξη
Εκανα register στην bitstamp αλλα εχουν προβλημα με την παλια κλασικη ταυτοτητα μαλλον,
ακουω καμια προταση τι να κανω ,θελω να επενδυσω σε ripple xrp αλλα ειμαι νιουφης και θα μου παρει μηνες να βρω τα καταλληλα μονοπατια!
οποτε ζητω καποιον που τα εχει περασει να μου πει την αποψη του.

Ευχαριστω εκ των προτερων









jr. member
Activity: 58
Merit: 2
Εγω αγόρασα δολαρια μάγκες, πιστεύω θα ανέβουν
sr. member
Activity: 503
Merit: 256
βασικά τώρα που το κοιτούσα πήγε να πέσει σε κάποια στιγμή στα 6926 αλλά γίναν ανάρπαστα και ανέβηκε πάλι...
sr. member
Activity: 503
Merit: 256


μαγκες κλεινω το 70% της θέσης λονγκ που πήρα λίγο πριν το "αδιαπέραστο τείχος" στα 6400$ και αν πάμε και πάνω απο 8κ θα γυρίσω σε 100% cash.

τι θα κάνει όμως η αγορά απέναντι στην είδηση:
Νέα παγκόσμια ανησυχία! "Ελεύθερη" πτώση 700 μονάδων του Dow Jones - "Καταποντίστηκε" η Apple

θα έχει ενδιαφέρον να δούμε...!
jr. member
Activity: 58
Merit: 2


μαγκες κλεινω το 70% της θέσης λονγκ που πήρα λίγο πριν το "αδιαπέραστο τείχος" στα 6400$ και αν πάμε και πάνω απο 8κ θα γυρίσω σε 100% cash.
sr. member
Activity: 503
Merit: 256
Το συγκεκριμένο pump πιθανότατα είναι από binance. Αγοράζει να κάνει dump την χασουρα του hack.

συνήθως όποτε είχαμε είδηση για hack η τιμή έπεφτε!
sr. member
Activity: 577
Merit: 314
Το συγκεκριμένο pump πιθανότατα είναι από binance. Αγοράζει να κάνει dump την χασουρα του hack.
sr. member
Activity: 503
Merit: 256
μέχρι που θα φτάσει άραγε; θα προλάβουμε να πουλήσουμε τίποτα αυτή τη φορά;

εγώ τα bitcoin μου δεν τα πουλάω Tongue

και γω εννοείται, τα πουλάω μόνο προσωρινά για να αγοράσω πίσω περισσότερα!!
legendary
Activity: 3402
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
μέχρι που θα φτάσει άραγε; θα προλάβουμε να πουλήσουμε τίποτα αυτή τη φορά;

εγώ τα bitcoin μου δεν τα πουλάω Tongue
legendary
Activity: 3402
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
πλέον η κατάσταση έχει περάσει σε καθαρό bull market υπέρ bitcoin. Το dominance πάει να περάσει το 60% ενώ η ανοδική τάση συνεχίζεται και έχουμε φτάσει στα 7500.
Μάλλον μεγάλο μέρος από αυτό το ράλυ οφείλετε και στο γεγονός ότι αρκετοί μετατρέπουν τα tether τους σε Bitcoin.
sr. member
Activity: 503
Merit: 256
μέχρι που θα φτάσει άραγε; θα προλάβουμε να πουλήσουμε τίποτα αυτή τη φορά;
jr. member
Activity: 58
Merit: 2
Είμαι long στο btc για πρωτη φορά(!) και σκοπεύω να πουλήσω κάπου ανάμεσα σε 6.9Κ και 7.9Κ όπου καλύτερα επιτρέψει η αγορά.
sr. member
Activity: 503
Merit: 256
ωραία, θα έχουμε και άλλη άνοδο;

πιστεύω πως ναι αλλά είναι δύσκολο να αγοράσεις τώρα!
jr. member
Activity: 58
Merit: 2
προς το παρόν δε βλέπω κανενα σεβασμό ούτε στις παραδόσεις ούτε στην τεχνική ανάλυση, αν φύγει πάνω και απο τα 6400 όποιος είναι σορτ θα αναγκαστεί σταδιακά να κλείσει θέσεις και μόνο όταν θα είναι σχεδόν όλοι long θα δούμε μεγάλη πτώση.
sr. member
Activity: 503
Merit: 256
Πάντα τέτοια! Smiley
jr. member
Activity: 58
Merit: 2
Φτάσαμε χωρίς ανάσα στο περίφημο αδιαπέραστο τείχος στα 6300-6400$, για να δούμε αν θα επιβεβαιωθουν οι προφητείες..
jr. member
Activity: 58
Merit: 2
Φαινεται πως το BTC ανεβηκε ενω τα περισσοτερα αλτς οχι .  Αναρωτιεμαι αν η σκεψη μου λογο του χακ της binance ο κοσμος εχει κανει ρεσυστοποιση τα αλτς του σε btc και περιμενει να ανοιξουν οι αναληψεις για να τα βγαλει απο εκει ειναι ορθη ή οχι .

σωστη ειναι η σκέψη αλλά το θέμα ειναι τι θα τα κάνoυν τα btc αφου τα πάρουν.
member
Activity: 162
Merit: 16
Φαινεται πως το BTC ανεβηκε ενω τα περισσοτερα αλτς οχι .  Αναρωτιεμαι αν η σκεψη μου λογο του χακ της binance ο κοσμος εχει κανει ρεσυστοποιση τα αλτς του σε btc και περιμενει να ανοιξουν οι αναληψεις για να τα βγαλει απο εκει ειναι ορθη ή οχι .
Pages:
Jump to: