Pages:
Author

Topic: Trading κρυπτονομισμάτων - page 3. (Read 2342 times)

sr. member
Activity: 503
Merit: 256
όλα αυτά είναι σωστά αν το όριο είναι τα 6000,αν όμως είναι τα 7000 ή 9000 ?

και θα σπάσει ετσι απλά δηλαδη το 6300 που μεγαλώσαμε απο παιδάκια με ιστορίες και προφητείες ότι θα είναι η μεγαλύτερη αντίσταση στην ιστορία του btc?

για μένα δεν υπάρχει συγκεκριμένο νούμερο αλλά αν τα στατιστικά λένε ότι τόσο το εκτιμά ο κόσμος το bitcoin πάω πάσο!
jr. member
Activity: 58
Merit: 2
όλα αυτά είναι σωστά αν το όριο είναι τα 6000,αν όμως είναι τα 7000 ή 9000 ?

και θα σπάσει ετσι απλά δηλαδη το 6300 που μεγαλώσαμε απο παιδάκια με ιστορίες και προφητείες ότι θα είναι η μεγαλύτερη αντίσταση στην ιστορία του btc?
sr. member
Activity: 503
Merit: 256
όλα αυτά είναι σωστά αν το όριο είναι τα 6000,αν όμως είναι τα 7000 ή 9000 ?
jr. member
Activity: 58
Merit: 2
Ο πράσινος στρατος μπουκαρε στο κόκκινο κάστρο, βίασε και έσφαξε με την ψυχή του. Επιστροφή σε 100% φίατ για μένα.

γιατί το βλέπεις να ξαναπέφτει; υπάρχει αρκετή δυναμική για την ώρα παρά και τις ειδήσεις για το binance!

η πρώτη μου προτεραιότητα αυτη τη στιγμή είναι να μην είμαι μέσα όταν θα σπάσει καθοδικά το 6Κ, επίσης ήθελα να απεγκλωβιστώ απο την κατοχή του underlying asset για να σορτάρω, καλύτερο το naked short σε αυτη τη φάση. Aυτα δεν σημαίνουν ότι δεν μπορεί να πάει και 6120 ή 6300, γι αυτο και δεν σορτάρω ακόμα, περιμένω να δω με τα μάτια μου το rejection.
sr. member
Activity: 503
Merit: 256
Ο πράσινος στρατος μπουκαρε στο κόκκινο κάστρο, βίασε και έσφαξε με την ψυχή του. Επιστροφή σε 100% φίατ για μένα.

γιατί το βλέπεις να ξαναπέφτει; υπάρχει αρκετή δυναμική για την ώρα παρά και τις ειδήσεις για το binance!
jr. member
Activity: 58
Merit: 2
Ο πράσινος στρατος μπουκαρε στο κόκκινο κάστρο, βίασε και έσφαξε με την ψυχή του. Επιστροφή σε 100% φίατ για μένα.
sr. member
Activity: 503
Merit: 256
εντάξει μια χαρά πάει ανέκαμψε!
jr. member
Activity: 58
Merit: 2
Αναπάντεχη νυχτερινή έφοδος του κόκκινου στρατού έπιασε στον ύπνο τους πράσινους που είχαν στρατοπεδεύσει κοντά στα τείχη και τους αναγκασε σε υποχώρηση.

Spoiler: στο τέλος νικάνε οι πράσινοι.
jr. member
Activity: 58
Merit: 2
2 αποτυχημένες επιθέσεις των πράσινων να κάνουν ντου και μεγάλη αντεπίθεση του κόκκινου στρατού μέχρι στιγμής
jr. member
Activity: 58
Merit: 2
Ο πράσινος στρατός έχει παραταχθεί λίγο έξω απο τα τείχη της πρωτεύουσας των κόκκινων (στα 6Κ) και ανεμένονται με αγωνία η εισβολή και μετα επικές μάχες και αιματοχυσίες μέχρι την τελική νίκη.
sr. member
Activity: 503
Merit: 256

τίποτα ανησυχητικό είναι επειδή τα πούλησα!

(όταν πουλάω εγώ κάτι η τιμή ανεβαίνει αυτόματα!)
jr. member
Activity: 58
Merit: 2
jr. member
Activity: 58
Merit: 2
ειτε γίνει τώρα η περίφημη διόρθωση είτε μετά τα 6Κ θεωρώ ότι πλέον "το τζίνι βγηκε απο το λιχνάρι" και τελικά θα κερδίσουν οι long αρκει να εχουν μακροπρόθεσμο ορίζοντα.
sr. member
Activity: 503
Merit: 256
πούλησα όλα τα ΕΤΗ στα 150€ σε fiat γιατί ήθελα να τα ξεφορτωθώ ούτως ή άλλως δε το ήθελα πλέον αυτό το νόμισμα

αλλά στη συνέχεια δε κρατήθηκα και αγόρασα BTC στα 5050€ και τώρα είμαι χασούρα και αναμένω...
jr. member
Activity: 58
Merit: 2
Έκλεισα τα σορτ στα futures με κέρδος 10 εθ και θα πουλήσω τα 110 εθ για fiat όταν και αν με το καλό δούμε τα 6300$ στο btc.
sr. member
Activity: 503
Merit: 256
καλά αυτό είναι σίγουρο αλλά μακάρι να κάνει μια διόρθωση να αγοράσουμε!
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
η αγοραστική μανία εξαντλήθηκε σε πρωτη φάση στα 5800$ και ήδη κάναμε το retest του προηγούμενου υψηλού στα 5650$. Απο εδω και πέρα μπαίνουμε στο τελευταίο κεφάλαιο αυτης της ανοδικής κίνησης που θα εξαντληθεί λίγο πάνω απο τα 6Κ.

υπάρχει δυναμική για να περάσει τα 6k το Bitcoin
jr. member
Activity: 58
Merit: 2
η αγοραστική μανία εξαντλήθηκε σε πρωτη φάση στα 5800$ και ήδη κάναμε το retest του προηγούμενου υψηλού στα 5650$. Απο εδω και πέρα μπαίνουμε στο τελευταίο κεφάλαιο αυτης της ανοδικής κίνησης που θα εξαντληθεί λίγο πάνω απο τα 6Κ.
sr. member
Activity: 503
Merit: 256
να πάει να γαμηθει το σαπάκι το εθ, είμαι 30000 συμβόλαια σόρτ και αναμένω τα 135$ αλλά μας χαλάει τις μπίζνες το btc.

ναι ειλικρινά έχει πατώσει, το BTC έχει εκτοξευτεί και το ΕΤΗ δεν καταλαβαίνει τίποτα...

ουφ τα απαλλάχτηκα! και τώρα που θα πάει πάνω ή κάτω;;
sr. member
Activity: 503
Merit: 256
να πάει να γαμηθει το σαπάκι το εθ, είμαι 30000 συμβόλαια σόρτ και αναμένω τα 135$ αλλά μας χαλάει τις μπίζνες το btc.

ναι ειλικρινά έχει πατώσει, το BTC έχει εκτοξευτεί και το ΕΤΗ δεν καταλαβαίνει τίποτα...
Pages:
Jump to: